←  Čína

Main page

»

Type 59

Fullesh_SvK's Photo Fullesh_SvK 15 Jan 2012

Bohuzial je to tak, cim viac nabojov tym zranitelnejsi ammorack.
Quote

Crabtr33's Photo Crabtr33 15 Jan 2012

v realu urcite, ale ve hre? uz mockrat jsme to resili a myslim, ze i mod to zjistoval jak to je primo u WG. jedine, ze by jsi implementoval neco do hry misto WG ;). Navic se toto pise i v uvodnich tipech na loadovaci obrazovce.

nebo odkud cerpas sve predsvedceni, ze tomu tak je? Vsak to jen lidi mate, ze si lidi hru upravuji podle logiky a pak do ni davaji mechanismy co tam nejsou. ale jasne, klidne si voz co nejmin naboju, si moc nezastrilis ;).

p.s. tank take neni obratnejsi, kdyz je mene nalozeny, dalsi oblibeny omyl ;).
Quote

Fullesh_SvK's Photo Fullesh_SvK 15 Jan 2012

Quote

p.s. tank take neni obratnejsi, kdyz je mene nalozeny, dalsi oblibeny omyl .

Podla mechaniky hry je, resp. by mal byt, ale v reale je to uplne zanedbatelne, nemeratelne.

To co pise WG je len 1/2 veci a zdaleka ta hra neni len otom, co WG vypise. Prestuduj si RU forum a dozvies sa plno novych veci, tiez sleduj overlordov blog a nielen novinky, ale aj komentare a vyjadrenie knim.
Nosim na tankoch 30 nabojov na kazdom a uplne mi stacia, pretoze nestrielam odboku, ale mierim a casto mam najviac zabiti a poskodenych v hre.

Nechcem tu vyvolavat flame, ani ukazat ze som zjedol vsetku mudrost sveta, mozno sa mylim, ale pokial by som si to sam neoveril, a nepotvrdilo mi to X-dalsich skusenych hracov, nepisal by som to tu.  ;)
Quote

Crabtr33's Photo Crabtr33 15 Jan 2012

jaj, pokud to nemas podlozeny nicim jinym nez dojmy, pak ok. kazdy at veri cemu chce ;).

btw. prave ze nevidim jediny duvod, proc by do mechanismu pridavali jednu promennou a pak by o takove ficurce nebyl nikde ani zaznam. Problem, proc tyto veci nejdou zmerit je prave v nahodilosti udalosti. Proste objektivne nelze zmerit zda vyjmuti 99% naboju ma vliv na vybuch municaku nebo nema.
Quote

Mornix's Photo Mornix 15 Jan 2012

View PostTuccy, on 20 November 2011 - 06:18 PM, said:

spíš měň nabíječ, než větrák - větrák ovlivňuje všechno.

Jak se promítne 5% schopností pro posádku třeba u rychlosti zaměřování? Když koupím rychlejší zaměřování jako samostatné vybavení, tak se zvýší rychlost o 10%, to je jasné, ale znamená snad 5% u větráku, že bude rychlejší zaměřování o 5% (u posádky na 100%)? Nebo se to týká jen schopností, pro které můžu posádku cvičit: opravy, hašení...?
Quote

JejKey's Photo JejKey 15 Jan 2012

@Fullesh_SvK:
Jakožto člověk ruštiny neznalý bych poprosil o výcuc nejdůležitějších postů ohledně množství ammo a jeho vlivu na pravděpodobnost exploze ammo racku, ohledně použití lepšího benzinu a jeho vlivu na vznětlivost po zásahu motoru/nádrží, ....

Zatím mi to připadá jen jako šíření urban legends.

@Mornix:
Větrák ovlivňuje jen primární skill posádky, maskování/hašení/opravy neovlivní (viz. popis ventilace ve hře/na wiki).
Schopnosti gunnera ovlivňují rychlost otáčení věže, přesnost střelby, rozptyl za pohybu a čas zaměření. Jenom nevím, jestli to ovlivní každou z gunnerem ovlivněných věcí pěti (resp. šesti, v případě živého velitele) procenty nebo jestli se to "rozdělí" mezi jednotlivé části po 1,5%. Nejlíp by to šlo asi odpozorovat na rychlosti otáčení věže, tak jestli se někdo nudí a má kredity navíc.... :)
Quote

pavel1269's Photo pavel1269 15 Jan 2012

K tomu poskozeni ammoracku podle naboju. Nikde aspon z trochu oficialniho zdroje jsem nikdy nevidel jak to je. Jestli mate nekdo odkaz na nejakou trochu oficialni odpoved, rad se o ni dozvim. Ve hre v tipech je jen to, ze typ munice to neovlivnuje. Druhy a posledni tip je, ze prazdny munikac nevybuchne. Nikde tam neni zminka o tom, jak zmineny fakt facha. Proste jen dohady pro me zatim.

K tomu nalozeni tanku. Nevim presne na kterym tanku se mi to stalo, ale jakmile jsem koupil lepsi podvozek, tak mi neuveritelne citelne ve hre stoupla akcelerace. Kdyz jsem ale z nektereho tanku poshazoval vsechno vybaveni (horsi vez, zadna sit ...)(38nA), aby to jezdilo rychleji, tak jsem nepocitil zadny rozdil.
Quote

Dedek963's Photo Dedek963 16 Jan 2012

Kluci, podle wiki nema pocet  naboju >0 sebemensi vliv na pravdepodobnost vybuch ammoracku.
Najdete to v odkaze game mechanics. WoT to pri ruznych prilezitostech take donekonecna opakuje (napriklad ve FAQ).

http://wiki.worldoft...attle_Mechanics
The amount of ammo you are carrying does NOT affect the chance of taking an ammo rack hit.



Hmotnost naboju, resp. jeji vliv na vlastnosti tanku hra IMHO zanedbava. Byl by to zbytecny parametr navic. Jestlize tank vazi 40 tun, pak necela tuna navic nemuze nijak zasadne ovlivnit. V kazdem pripade jsem o tom nikde nenasel ani zminku.
Quote

Mornix's Photo Mornix 18 Jan 2012

Takže jsem nahodil rammer, stabilizer a ventilaci. K tomu vozím sadu nářadí a hasičák.
Sada nářadí je z těch všech věcí to nejdůležitější.
Quote

desper934's Photo desper934 19 Jan 2012

Mam camo, optiku a binocular. Teď to hází furt 9 a 10 tiery a scouti vyhravaj mapu. Na 100+ metru type netrefi a neprorazí stodolu a na blízko na ferovky už se moc nemůže takže jedině flank a na blízko nebo scout.
Za jízdy na blízko trefuju v pohodě na to stabilizer nepotřebuju a typák zaměřuje rychle sám o sobě.
Quote

Mornix's Photo Mornix 21 Jan 2012

Na můj vkus zaměřuje pomalu. Rammer je nutnost. Stabilizer je diskutabilní. Zas tak často za jízdy nestřílím...

Na scouta je Typa škoda. Je pravda, že tvrdší MM mu trochu přistřihl křídla, ale pořád za to umí vzít.
Quote

Crabtr33's Photo Crabtr33 21 Jan 2012

medkem nestrilis za jizdy? clovece, jak to delas. medko musi byt v pohybu, jinak je z nej vrak. vsak to je hlavni prednost techto tanku, proto maji slabsi pancir, mensi penetraci, ale vyssi rychlost.

nebo to hrajes jako s heavy nekde zezadu?

kazde medko musi mit stabilizator, zadne medko nepouziva urychlovac zameru ve stoje, navic stabilizator ti urychluje zamereni i kdyz zastavis, protoze se zameruje z o 20% mensiho kruhu.
Quote

Mornix's Photo Mornix 21 Jan 2012

Záleží na mapě. Střílím na všechno, co je v dosahu kanónu. I za jízdy. Často ze stoje, stejně jako medka, která potkávám v bitvách.  Zezadu jako heavy to většinou nehraju, ale hraji opatrně. Sebevražedných útoků jsem si užil dost s 38 nA.  

Urychlovač záměru (Enhanced Gun Laying Drive) nepoužívám. Mám tam rammer, stabilizer a ventilaci. To ale nic nemění na tom, že zaměřuje pomalu a kdyby měl ten tank víc slotů než tři, tak bych ho koupil.
Quote

Crabtr33's Photo Crabtr33 21 Jan 2012

dobre, ja uz se lekl, ze jsi jeden z tech medkaru, co poslou dopredu spotovat heavy a kdyz je rozebere nepritel pomoci Arti (pomaly tank = snadna korist), tak si stezuji na tym.

Zastavit je nekdy mozne, nekdy i nutne, ale pokud jedes na strategicky bod pak je lepsi strilet jen za jizdy. DMG 300 by se ti mohl 5x vratit a to za to nestoji. Jinak spotting medkem je proste dany, kdo chce hrat ze stredni vzdalenosti ten at jde heavy lajnu, medka proste musi pro arti a jine heavy pokud mozno spotovat. Delo maji na obranu pred nepritelem, ktery by je chtel z pozice vyhnat :D.
Quote

TomasOneil's Photo TomasOneil 21 Jan 2012

Tady je moje ukázka bitvy s Type 59: http://forum.worldof...ost__p__1336615

Používám "mokré bedny" = Wet Ammorack (zatím mě díky tomu nikdo neodpálil na 1 ránu i když už jsem měl náboje několikrát poškozené), stabilizátor a ventilaci. Nabíječ (Rammer) podle mě není nutnost. Posádku mám 100% + asi 80% skill opravy (hodně potřeba, protože se dlouho opravují pásy).
Quote

XiTiX's Photo XiTiX 21 Jan 2012

Ja wet ammorack nepouzivam, snazim sa velmi neukazovat pravu stranu, na ktorej je  ammorack. Odkedy som si na to davam pozor este ma nikto na ammorack nechytil.
Quote

cNNk's Photo cNNk 22 Jan 2012

Nevite jestli nekdo nevytahnul z cinskyho serveru ten Golden skin na T59 ... celkem bych si to na to pro prdel hodil.
Quote

sirkajirka's Photo sirkajirka 22 Jan 2012

lol, to je nátěr.

Moduly: V. stabilizér, Větrák, Mokrý bedny
Výbava:Benzín 5%+, Opravy, Lékárna (Posádka 100% opravy, 80% hašení)

Type 59 má v podstatě 2 problémy - ammo rack jak T44 a motor jak T34-85
Kvůli ammo racku se sice můžu natáčet "správnou stranou", ale každý jsme asi zažili mnoho "záhadných" střel, takže jsem nahradil nabiják bednama.
Motor je problém, ale např. chudák T44 musí mít aspoň nějakou výhodu, kdyz už ji prostřelí každej :-) Takže benzín to jistí. Dříve jsem měl místo lékárny speed governor (česky nevim), ale nebavilo mě to furt zapínat a vypínat.

Z T8 médiumů na typa platí pořádně jen panther II, jinak to bouncne téměř všechno. Celkem jsem si zvykl, že prémiáky jsou horší než normální tanky daného typu a tieru, ale type 59 ... to WG trochu přehnalo mám na něm 71% win a za hodku a půl vydělám bez problémů víc než milión, takže jsem po jejím nákupu vybavil všechny tanky všema možnejma modulama a nákup dalších tanků není problém.
Quote

Idahou's Photo Idahou 22 Jan 2012

To je spis zpusobene vseobecnou panikou. V pohode strilim type s kv5, ktery toho sice hodne vydrzi, ale taky ma delo z kv 167 pene.

Prispevek z mobilu
Quote
Get the IPS Communities App for iPhone now!