Jump to content

Type 59

• This topic is locked This topic is locked
633 replies to this topic

liesforthetruth #41 Posted 27 February 2012 - 12:58 PM

Private

• Player
  • 16470 battles
  • 42
Z toho co jsem si tady přečetl, tak mi to trochu připadá, že to snad hrajete jen kvůli vydělaným penězům ?? Smutné...
Osobně nesnáším tenhle "typ" a to jak v týmu protivníka tak ve vlastním, dva vlastní blbečky jsem už picnul a to s velkou radostí v duši, protože devastuje hru a kde se objeví nemám už většinou chuť hrát, jeho nasazení proti většině nižších tanků je nereálné. Ostatní totiž většinou přestanou hrát a jen pasívně čekají co "týpci s typem" vyválčí. A protože hraju nižší tiery a tak jsem ve většině případů pouhou potravou těchto ambiciózních jedinců, tohoto obtížného hmyzu, prostě "borců s typem". Osobně mě ani vítězství utrpěné za jejich přispění netěší a ve hře jim ze zásady odmítám pomáhat. Proto byl bych rád kdyby tenhle paskvil zmizel v propadlišti dějin W.o.T., nebo si válčete mezi sebou a následně se plácejte po rameni jacíže jste to velcí borci.
Bohužel to se tady jen těžko stane  :mellow:  protože prachy jsou prachy a protože někteří jedinci, kdyby neměli každé nabídnuté ho..  tak by nebyli in, případ současného horečného expení T30 - a k čemu vlastně ?? O víkendu jich bylo všude jak máku a hra podle toho vypadala, ale jedinci měly expy a prachy. Je to ale spíš k pláči a ke škodě hry samotné..

ogloj #42 Posted 27 February 2012 - 01:18 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 6902 battles
  • 1,113
  • [PWD] PWD
Z T30 tedy moc prachu nikdo nemá :D

liesforthetruth #43 Posted 27 February 2012 - 01:43 PM

Private

• Player
  • 16470 battles
  • 42

View Postogloj, on 27 February 2012 - 01:18 PM, said:

Z T30 tedy moc prachu nikdo nemá :D
  A k čemu to vlastně vede ?? Dnes, šest vyhraných bitev s GW Panther, z toho za přispění dvou a více T59 jich bylo utrpěno pět... :blink:
No comment

cNNk #44 Posted 27 February 2012 - 02:34 PM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,503
  • [9-TDE] 9-TDE

*
POPULAR

911lies : Ty jses typickej knoura - hrat neumis a tak musis na vsechno kydat hnuj. T59 neni nijak vyjmecny stroj, je to proste premiove medko a tim to hasne, cela ta aura OP tanku vznikla jen z place uknouranku jako jses ty, protoze jim medka zas jednou natrhli prdel. Hlavni vec co nesnasim ve hre jsou prave lidi jako ty ... co nejsou schopny uhrat aspon nejakej prumer a ja a kupa dalsich pak musim hrat za dva, aby i lidi jako ty meli aspon nekdy nejakou vyhru, priste az ti zas bude horet tancik, radsi utri slzicku a koukej se na ostatni jak se to hraje, mozna se to pak naucis a pochopis, ze vetsina tvych kecu neni o tanku, ale o cloveku co ho ridi.

Elindir01 #45 Posted 27 February 2012 - 03:03 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 33403 battles
  • 568
  • [NOTOX] NOTOX

View PostcNNk, on 27 February 2012 - 02:34 PM, said:

911lies : Ty jses typickej knoura - hrat neumis a tak musis na vsechno kydat hnuj. T59 neni nijak vyjmecny stroj, je to proste premiove medko a tim to hasne, cela ta aura OP tanku vznikla jen z place uknouranku jako jses ty, protoze jim medka zas jednou natrhli prdel. Hlavni vec co nesnasim ve hre jsou prave lidi jako ty ... co nejsou schopny uhrat aspon nejakej prumer a ja a kupa dalsich pak musim hrat za dva, aby i lidi jako ty meli aspon nekdy nejakou vyhru, priste az ti zas bude horat tancik, radsi utri slzicku a koukej se na ostatni jak se to hraje, mozna se to pak naucis a pochopis, ze vetsina tvych kecu neni o tanku, ale o cloveku co ho ridi.

kdyby to šlo dal bych ti 100+

zedef #46 Posted 27 February 2012 - 03:07 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 58842 battles
  • 317
  • [HUGO] HUGO

View Post911lies, on 27 February 2012 - 12:58 PM, said:

Osobně nesnáším tenhle "typ" a to jak v týmu protivníka tak ve vlastním, dva vlastní blbečky jsem už picnul a to s velkou radostí v duši, protože devastuje hru a kde se objeví nemám už většinou chuť hrát, jeho nasazení proti většině nižších tanků je nereálné. Ostatní totiž většinou přestanou hrát a jen pasívně čekají co "týpci s typem" vyválčí.

... ve hře jim ze zásady odmítám pomáhat. Proto byl bych rád kdyby tenhle paskvil zmizel v propadlišti dějin W.o.T., nebo si válčete mezi sebou a následně se plácejte po rameni jacíže jste to velcí borci.

Nerad se oháním statistikama, ale tebe bych fakt v týmu mít nechtěl. Mizerné výsledky a ještě k tomu uvědomělý.   :P

akcido #47 Posted 27 February 2012 - 03:11 PM

Staff Sergeant

• Community Contributor
  • 37761 battles
  • 318
osobně mě t-59 OP nepřijde a naopak se mi zdá, že mě poslední dobou prostřelí kde co a já naopak  neprostřelím nic. Nedošlo k nějakému skrytému nerfu??? nechce se mi věřit, že to je o tom, že najednou všichni trefují weakspoty - protože ty už byly známé dřív, ale tolik průstřelů jsem nedostával. Možná to je jen moje smůla, ale steel wall už jsem nebyl drahnou dobu a před 7.0 včetně docela často.

911lies: "dva vlastní blbečky jsem už picnul a to s velkou radostí v duši", tím si chtěl říct, že si klesl ještě níž než ti "blbečci" co ti tu hru vlastně platí viď a propo čím si je picnul???tím VII co máš??? To už museli být hodně nastřílený. Jinak tvoje statistiky hovoří spíš o tom, že bez těch "blbečků" by si asi moc her nevyhrál.

Fieldpanzer #48 Posted 27 February 2012 - 03:24 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 11407 battles
  • 1,174
Mensi test s armorom T-59 a T-25 ukazal ze ten tank ma slaby zadok ale jeho predok dinga jak blaznivy. Su ale dva scenare

1. Hraci si uvedomili ze ak nechaju Type 59 snipovat tak strelba z dialky proti nemu nieje efektivna - hlavne pri celnej strelbe.
2. Ze najlepsi sposob ako sa dopracovat k jeho slabym miestam je close combat.

Kazdopadne mat 100mm delo s takymi parametrami a na turrete by som coby hrac TDciek velmi velmi rad :D Specialne ak to porovnavam s dlhou nemeckou 105mm a silou prednych pancierov na Jagdpantrovi a T-59.

Jedna vec je priam nezdolna - sklon predneho panciera vzhladom k manevrovatelnosti. To robi ten tank prakticky neprestrelitelny a prva az dve strely proste dingnu. Bocne strely skoro nikdy nic nespravia...

JohnTravolta #49 Posted 27 February 2012 - 04:30 PM

Lieutenant

• Player
  • 16231 battles
  • 1,588

View PostColbi, on 27 February 2012 - 03:03 PM, said:

kdyby to šlo dal bych ti 100+
+1

Derp_Trollington #50 Posted 27 February 2012 - 05:15 PM

Veteran

• Veteran
  • 52676 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
@cNNk:
Tohle není až tak moc zásadní průser. O spoluhráče míň => o vyžírače xp a kreditů míň :) Spíš jako hlavní problém vidím to, že kvůli takovým hráčům se všechno akorát nerfuje, nerfuje, nerfuje...

liesforthetruth #51 Posted 27 February 2012 - 07:27 PM

Private

• Player
  • 16470 battles
  • 42
Kecy, kecy, marně přemýšlím jak s artynou na T 59 v přímém kontaktu??  Nějaká rada, odborníci ?? Co dělat když většinou zůstanu do posledních v týmu, nebo vůbec posledním a tem borec si mě dojede picnout. Nebo bych mu měl ujet s Hummelem nebo GW, vystřelit na něj, vymanévrovat ho...  strašně miluju tyhle "odborný kecy", a o platnosti někoho v týmu a s těma statistikama si jděte víte kam, kašlu na ně.
Vidím to, po začátku se to rozprchne do všech stran jak vrabci a o spolupráci nebo pomoci si člověk může jen zdát, poslední hry pokud je T 59 na place koukám a vidím reálnej výsledek, nevidí ho jen slepej nebo ten kdo nechce vidět..

liesforthetruth #52 Posted 27 February 2012 - 08:25 PM

Private

• Player
  • 16470 battles
  • 42

View Postakcido, on 27 February 2012 - 03:11 PM, said:

osobně mě t-59 OP nepřijde a naopak se mi zdá, že mě poslední dobou prostřelí kde co a já naopak  neprostřelím nic. Nedošlo k nějakému skrytému nerfu??? nechce se mi věřit, že to je o tom, že najednou všichni trefují weakspoty - protože ty už byly známé dřív, ale tolik průstřelů jsem nedostával. Možná to je jen moje smůla, ale steel wall už jsem nebyl drahnou dobu a před 7.0 včetně docela často.

911lies: "dva vlastní blbečky jsem už picnul a to s velkou radostí v duši", tím si chtěl říct, že si klesl ještě níž než ti "blbečci" co ti tu hru vlastně platí viď a propo čím si je picnul???tím VII co máš??? To už museli být hodně nastřílený. Jinak tvoje statistiky hovoří spíš o tom, že bez těch "blbečků" by si asi moc her nevyhrál.

Jsem rád žes to takhle napsal, tak on není VII JgPa rovnocenným protivníkem ? A jakto člověče to by snad podle těch povídaček, že je to jen běžná zbytečně mýtyzovaná medka, měl být..

Elindir01 #53 Posted 28 February 2012 - 07:12 AM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 33403 battles
  • 568
  • [NOTOX] NOTOX

View Post911lies, on 27 February 2012 - 07:27 PM, said:

Kecy, kecy, marně přemýšlím jak s artynou na T 59 v přímém kontaktu??  Nějaká rada, odborníci ?? Co dělat když většinou zůstanu do posledních v týmu, nebo vůbec posledním a tem borec si mě dojede picnout. Nebo bych mu měl ujet s Hummelem nebo GW, vystřelit na něj, vymanévrovat ho...  strašně miluju tyhle "odborný kecy", a o platnosti někoho v týmu a s těma statistikama si jděte víte kam, kašlu na ně.
Vidím to, po začátku se to rozprchne do všech stran jak vrabci a o spolupráci nebo pomoci si člověk může jen zdát, poslední hry pokud je T 59 na place koukám a vidím reálnej výsledek, nevidí ho jen slepej nebo ten kdo nechce vidět..

modlit se,
nebo myslíš že s arty ujedeš medku? ano můžeš, to ale vněm musí sedět totalní debil. několikrát jsem sundal medko s arty ale taky několikrát jsem se napřímo netrefil.

akcido #54 Posted 28 February 2012 - 07:33 AM

Staff Sergeant

• Community Contributor
  • 37761 battles
  • 318

View Post911lies, on 27 February 2012 - 07:27 PM, said:

tak tento příspěvek jsem vůbec nepochopil, jestliže se k artyně dostane tank, tak je jedno jestli je to t59 nebo něco jiného, máš maximálně čas na jednu ránu a modlit se jestli ho trefíš. Takže to není o nějakém typu59 a jaký je OP. Na close combat je proti artyně každý tank OP.

lakotamm #55 Posted 28 February 2012 - 08:53 AM

Warrant Officer

• Player
  • 13965 battles
  • 932
Bol som svedkom ako môj teamový kolega rozdrvil Tigra 1 vs. 1 s Hummelom.

Ale inak tie keci o dele 100mm - má ho KV-3, IS, T34-85 a nasledujúce Ruské tanky.

T59 určite nieje OP. S ISkom + podporou VK3601 som ho v pohode dal. Za volantom sedela zrejme nejaká lama.

ogloj #56 Posted 28 February 2012 - 11:19 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 6902 battles
  • 1,113
  • [PWD] PWD
T-44 má napříkald mnohem přesnější dělo a myslim, že i s rychlejším aimingem. T-44 je taky mnohem rychlejší a obratnější, ale naní si nikdo nestěžuje :D
Já třeba proti T-59 nic nemám, je to celkem slabý tank.
Jen nemám mco rád goldový tanky všeobecně. Asi před minutou jsem potkal hráče "streethawk" Má T-59, KV-5, Lowe. Se všema kolem 40% :D Semnou seděl v Tigru 2. Byl top tank, umřel jako poslední, ale za celou dobu nedal ani 1 dmg.

cairon5 #57 Posted 28 February 2012 - 11:49 AM

Lance-corporal

• Player
  • 49320 battles
  • 87
  • [ODPAD] ODPAD
S tím dělem máš sice pravdu, T-44 (stejně jako většina neprémiových Tier8 medek) má sice lepší dělo, ale hlavní výhody T59ky jsou především:
- velmi nízká silueta (schováš ho v podstatě za cokoli)
- vynikající pancéřování věže
- velmi slušné pancéřování předku (šikmý pancíř často dingne)
- slušná pohyblivost (rychlost i manévrovatelnost)

Pokud těhle výhod dokáže řidič Typu využít a má k tomu vhodný terén, tak Typan v souboji 1vs1 dokáže být smrtící pro většinu ostatních medek na stejném tieru, Pokud je Typ v hulldown pozici nemáš v podstatě šanci ho "vyndat", on tebe v pohodě ustřílí i kdybys byl taky hulldown (do věže), ty jeho ne. Dojet si ho "vyndat" nemáš šanci, pokud ho neřídí úplná lama, ustřílí tě napůl už po cestě a zblízka tě pak už jen dorazí. Jediné co můžeš udělat, je někam zalézt a počkat až mu dojde trpělivost, nechat ho vyjet, tracknout, otočit na bok a pak je tvůj.

Takže suma sumárum, kdyby nebyl Lorraine, (který je IMHO ještě o něco lepší, ale vyžaduje přece jenom poněkud odlišný styl hry) tak je Typan ve sé třídě s přehledem nejlepší tank.

http://1stcav.net/si...@01110@-1@0.png

ogloj #58 Posted 28 February 2012 - 12:03 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 6902 battles
  • 1,113
  • [PWD] PWD
Jo, ale bereš jen situace, že v každý hře je zalezlý za horizontem. Beru hru komplexně a v té mi nepříjde jako nejužitečnější ani jako nejpoužitelnější. Protože pokud je vě věžovým postavení, očekávám že ho do věže prostřelí nějaká devítka nebo desítka, případně ho sestřelí arty a vůbec bych k němu s medkem nejel.
Takže ano, T-59 je tier 8 medium s největší výdrží. O tom asi nemá smysl moc debatovat, ale v celkové platnosti pro team podle mě nejlepší není.

cairon5 #59 Posted 28 February 2012 - 12:13 PM

Lance-corporal

• Player
  • 49320 battles
  • 87
  • [ODPAD] ODPAD
Celekm často hrajeme Tier8 roty na jedno až dvě medka a právě "Typan" je tam pro zbytek týmu podle mě nejužitečnější. Většinou ho použiješ na to, že ho pošleš někam na "choke point", spotovat pro arty nebo pro heavy. Díky tomu, že fakt něco vydrží ho jen tak někdo "nevyndá", jeho pohyblivost a vhodné využívání terénu ho dokáže uchránit před artynama a kdyby si na něj někdo "vyšlápl" zblízka, tak se v close combat situaci o sebe umí velmi dobře postarat.

http://1stcav.net/si...@01110@-1@0.png

ogloj #60 Posted 28 February 2012 - 12:29 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 6902 battles
  • 1,113
  • [PWD] PWD
V tier 8 rotách, kde proti sobě nebude mit tank, schopný ho zepředu věže prostřelit bych souhlasil, že na držení pozice bude kvůli armoru lepší. Za Panthera 2 ani pershinga jsem nehrál, můžu soudit jen z toho co říkají spoluhráči, že jim příjdou v klasickém publicu lepší, já můžu mluvit za sebe, když řeknu, že T-44 je podle mě lepší na agresivné hru jak Typ, dokáže líp vymanévrovat těžký tank, rychlejí se přesouvat, hodně rychle dokáže i couvat, takže po každém výstřelu se stihne i hodně rychle uklidit z dostřelu. Hraju s T-44 možná trošku jako někteří s francouzema, že si najdu někoho ,kdo je kemě bokem, zadkem. Párkrát naněj vystřelim a jedu jinam si najít zas někoho jinýho abych totolik neschytal a musim říct, že je to promě momentálně vůbec nejlepší tank se kterým jsem hrál.
T-59 je dobrá, já jsem tim nechtěl říct, že je k ničemu(Kvůli jeho pancíři ho většina menších tieru má problém vůbec penetrovat). Jen si myslim, že ostatní medka dokáží v bitvě udělat víc.
T-44 má výhodu v rychlosti, obratnosti, přesnsoti a je potřeba toho využívat. Nadruhou stranu nelze čekat, že bude branit líp jak Typ.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users