Jump to content

Aktualizace 9.19.1 - Vylepšení Matchmakeru

• This topic is locked This topic is locked
213 replies to this topic

Strepik #201 Posted 25 August 2017 - 05:34 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 28075 battles
  • 368
  • [BIA-2] BIA-2

View Posttomy36, on 25 August 2017 - 12:40 PM, said:

Spoiler

Ty asi nevíš co je mm mě přijde! 

VijaCZ #202 Posted 25 August 2017 - 07:12 PM

Captain

• Player
  • 55797 battles
  • 2,453
  • [HRDZA] HRDZA
Spíš mi přijde že požaduje aby měl zaručené výhry a nemusel pro ně cokoliv dělat. Třeba časem přijde na to že vůbec nikdo tu nemá zaručené od WG nějaké procento výher, každej se musí o výhry snažit a dostane jich přiměřeně svýmu umění :)

tomy36 #203 Posted 25 August 2017 - 08:17 PM

Private

• Player
  • 61774 battles
  • 10
  • [RED_M] RED_M

View PostStrepik, on 25 August 2017 - 04:34 PM, said:

Ty asi nevíš co je mm mě přijde! 

Poslední dobou velice dobře.

View PostVijaCZ, on 25 August 2017 - 06:12 PM, said:

Spíš mi přijde že požaduje aby měl zaručené výhry a nemusel pro ně cokoliv dělat. Třeba časem přijde na to že vůbec nikdo tu nemá zaručené od WG nějaké procento výher, každej se musí o výhry snažit a dostane jich přiměřeně svýmu umění :)
Nepožaduju.Jen mě nebaví pořád prohrávat.A mít bitvu rozhodlou v prvních třech minutách.

View Postprde1966, on 25 August 2017 - 12:54 PM, said:

Tomy36 -

jasne vidíš že toto asi tá "priama" linka na WG nebude. Podpora je hlavne o technickej pomoci a nie o MM alebo podobných otázkach ohľadom k nespokojnosti s pravidlami v hre. Preto som sa to pýtal moderátora,  keď nám dáva radu o priamej linke na WG čo tým myslel. 

Žádná neni.

Spojeno. Používej MultiQuote. CE

cisko_wot #204 Posted 25 August 2017 - 11:18 PM

Private

• Player
  • 3674 battles
  • 8

Zazil som tuto hru takmer od zaciatku, ked MM bol pomaly + - 4.. jedina dobra uprava MM od WG nastala ked sa spravilo obmedzenie +-2 a potom trosku pristrihnutie artylerii.

Akakolvek dalsia uprava to len kazi, a posledny patch to [Editováno] uplne. Aktualne expim skodovky, tier 7, STOCK tank, neustale medzi 9tkami, raz za cas sa MM zmiluje, a da mi 8cky. Ten tank nema nic...rychlost, depresiu, delo...byt neustale len potrava, ma nebavi..nie som sice najlepsie hrac, skor taky priemer. A netyka sa to len 7ciek, alebo 8ciek.. aj 9tkove bitky vyzeraju obobne, ale tam uz clovek apson nieco dokaze sam spravit. Tier 7 a 8 su prave tie, kde tie pomyselne noznice su najviac roztiahnute..

WG staff - chapem ze mate test server, ale dpc vyhodnocuje vobec niekto jeho vysledky? Nech mi nikto nehovori, ze hraci su spokojni so sucasnym stavom.

Somariny viete fixovat mikropatchmi ktore mozno ani nie su treba, ale ked nieco pohnojite, to nechate bez povsimutia aj pol roka.. S takymto pristup, Vam len poprajem aby ubudlo co najviac hracov, ktori sa uz nevratia spat, idealne ku konkurecii aby ste sa konecne ZOBUDILI..

Edited by ClearEvil, 26 August 2017 - 10:00 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

pafko33 #205 Posted 26 August 2017 - 07:44 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 46479 battles
  • 388
Uz jen ten nazev topicu me vytaci do bela-Vylepseni matchmakeru...Strcte si to vylepseni do [Editováno].

Edited by ClearEvil, 26 August 2017 - 10:02 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Morgenstein #206 Posted 26 August 2017 - 09:44 AM

Corporal

• Player
  • 21085 battles
  • 158
  • [_VAL_] _VAL_

View Postprde1966, on 25 August 2017 - 04:29 AM, said:

sry zle som to napísal - samo chcú zrušiť ich preferenc MM nie tanky samotné a samo že ich chcú nejako primerane bufnúť /respektívne skúšajú viac alternatív/. Tu ide o princíp že ich ľudia kupovali práve pre výhodu v pMM. Na ich kompenzačku v goldoch kašlem - ja som ich kupoval za éčka nie za vymyslenú virtual menu.

To je strašně naivní co píšeš. Cokoliv co si v tomhle světě koupíš bude mít časem jinou, zpravidla o dost menší hodnotu. Říká se tomu vývoj. To je jako když si koupím počítat a za pár let řvu, že to je podvod, protože ten kompl není už tak dobrej jako před třemi roky. Takhle se uvažovat přece nedá. Aby to fungovalo jak píšeš, musela by se hra zakonzervovat a být pořád stejná. Což není dost dobře možné. Požadovat od každého tanku ve hře co sis koupil, aby byl stejně dobrej a měl stejný vlastnosti napořád je hloupost. 

A řeknu ti tajemství, jednou takhle hra skončí a všechny tanky co sis kdy koupil, tak o ně přijdeš bez náhrady. To je co. 

Spojeno. Používej Edit. CE

Edited by ClearEvil, 26 August 2017 - 10:03 AM.

prde1966 #207 Posted 26 August 2017 - 09:55 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 85213 battles
  • 1,446
  • [100TH] 100TH

View PostMorgenstein, on 26 August 2017 - 08:44 AM, said:

To je strašně naivní co píšeš. Cokoliv co si v tomhle světě koupíš bude mít časem jinou, zpravidla o dost menší hodnotu. Říká se tomu vývoj. To je jako když si koupím počítat a za pár let řvu, že to je podvod, protože ten kompl není už tak dobrej jako před třemi roky. Takhle se uvažovat přece nedá. Aby to fungovalo jak píšeš, musela by se hra zakonzervovat a být pořád stejná. Což není dost dobře možné. Požadovat od každého tanku ve hře co sis koupil, aby byl stejně dobrej a měl stejný vlastnosti napořád je hloupost. 

To je jasné že kúpiš vec a tá zostarne - ako pc - ale tank nie je v tomto prípade ako pc. Tank v hre  je virtuálna vec čo má zadané parametre ktoré prezentujú že výrazne nezmenia /myslené premká/ - a zmenia ich - tým pádom je to nie moc fér. To ako keby si si kúpil licenciu na mercedes a oni ti ju zmenia na trabant.  

View PostMorgenstein, on 26 August 2017 - 08:51 AM, said:

A řeknu ti tajemství, jednou takhle hra skončí a všechny tanky co sis kdy koupil, tak o ně přijdeš bez náhrady. To je co. 

jasan aj ty, ba že vraj aj ja raz opustíme túto zem  - podobná novinka

Spojeno. CE

Edited by ClearEvil, 26 August 2017 - 10:04 AM.

Morgenstein #208 Posted 26 August 2017 - 10:12 AM

Corporal

• Player
  • 21085 battles
  • 158
  • [_VAL_] _VAL_

View Postprde1966, on 26 August 2017 - 09:55 AM, said:

To je jasné že kúpiš vec a tá zostarne - ako pc - ale tank nie je v tomto prípade ako pc. Tank v hre  je virtuálna vec čo má zadané parametre ktoré prezentujú že výrazne nezmenia /myslené premká/ - a zmenia ich - tým pádom je to nie moc fér. To ako keby si si kúpil licenciu na mercedes a oni ti ju zmenia na trabant.  

jasan aj ty, ba že vraj aj ja raz opustíme túto zem  - podobná novinka

Spojeno. CE

WG má právo si ty tanky měnit jak chce. Souhlasil jsi s podmínkami.  To, že tanky zůstanou stejné snad může platit jen v případě, že hra zůstane stejná ne? Ale oba víme, že to není možné, takže o co ti vlastně jde. To, že prémiové tanky nebudou navždy stejné musí být jasné i dítěti. Moc tohle uvažování nechápu. Já si něco před pár lety koupil a tak požaduji aby to bylo pořád úplně stejné a basta....tenhle přístup nikam nevede a měl by sis ho vymazat z hlavy, ušetříš si zbytečné rozčilování. 

Edited by Morgenstein, 26 August 2017 - 10:14 AM.

prde1966 #209 Posted 26 August 2017 - 10:24 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 85213 battles
  • 1,446
  • [100TH] 100TH

Ale ja sa nerozčuľujem že poopravia trochu parametre premijákov - veď to robia na ostatných že ich dobufuvávajú práve pre to že ostatná hra sa vyvíja - ja len poukazujem na to že pri tak domrvenom MM na t8 /jednoznačne pre prémium tanky t8 a pre to že sú to osmičky/ že práve pre to vymažú hlavnú výhodu prémijových tankov s preferenčným MM.  To je trochu moč. Jasné že si môžu s tanku urobiť aj govnocuc ale potom nech sa nečudujú že sa to zákazníkovy nebude páčiť.

Ja sa s tebou nehádam či to môžu urobiť,  ja tu len píšem že je to HNUS.

Edited by prde1966, 26 August 2017 - 10:26 AM.

emaxcz #210 Posted 26 August 2017 - 11:24 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 24961 battles
  • 301
  • [FEJNI] FEJNI

View PostMorgenstein, on 26 August 2017 - 09:12 AM, said:

WG má právo si ty tanky měnit jak chce. Souhlasil jsi s podmínkami.  To, že tanky zůstanou stejné snad může platit jen v případě, že hra zůstane stejná ne? Ale oba víme, že to není možné, takže o co ti vlastně jde. To, že prémiové tanky nebudou navždy stejné musí být jasné i dítěti. Moc tohle uvažování nechápu. Já si něco před pár lety koupil a tak požaduji aby to bylo pořád úplně stejné a basta....tenhle přístup nikam nevede a měl by sis ho vymazat z hlavy, ušetříš si zbytečné rozčilování. 

Tys to dobře zmastil dohromady.

Konasovic #211 Posted 27 August 2017 - 01:30 AM

Lance-corporal

• Player
  • 9961 battles
  • 60
  • [G-U-M] G-U-M

View PostSWAT0013, on 22 August 2017 - 12:01 PM, said:

WTF, jaký 2 kanóny víc??? Maximálně tak měli 2 hráče, kteří věděli, co dělají nebo měli štěstí, protože jezdí jeden z nejvíce OP tanků na T5.

A jasně, WG se postará, že nevyhraješ - je zajímavé, jak je krásně vidět korelace mezi WN a WR...

Posledních 24 hodin WN 1860, WR 66,67%

Posledních 7 dní WN 1269, WR 54,62%

Posledních 30 dní WN 1054, WR 50,27%

Neříkám, že se výjimky nenaskytnou, ale rovnice vyšší WN (lepší výsledky) = vyšší WR platí vcelku spolehlivě ;)

Upravena moderátorem? Asi mi něco uniklo, to rozhodně nejsem ;)

Co je tak divného na tom, že jsem po odeslání našel chybku a hned ji opravil - stačí se podívat kdy to bylo odesláno a kdy editováno :)

Koukám, že pán všechno zná, všude byl...2x, od všeho má klíče... A ty jsi tu bitvu jel bo co??? že tu mudruješ???

drakon1197SVK #212 Posted 28 August 2017 - 01:06 AM

Private

• Player
  • 18318 battles
  • 1
  • [PRATO] PRATO

Uprimne tieto nove upravy na artinach su otrasne , ako moze robit arty ktora ma ani netrafi 300 dmg ... dat mi stun na 27 sekund pricom nabija 32 sekund.... cize mam hnedp otom ako mi skonci stun ocakavat dalsiu ranu ... velmi dobre premyslene WG a dakujem, za to ze mam nervy na tieto vase genialne arty. Pred tym vypinali niektore arty na ranu , ano to je pravda ale uprimne kolko nabijali? nenabijali tak nahodou dlhsie?

prde1966 #213 Posted 28 August 2017 - 01:11 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 85213 battles
  • 1,446
  • [100TH] 100TH

View Postdrakon1197SVK, on 28 August 2017 - 12:06 AM, said:

Uprimne tieto nove upravy na artinach su otrasne , ako moze robit arty ktora ma ani netrafi 300 dmg ... dat mi stun na 27 sekund pricom nabija 32 sekund.... cize mam hnedp otom ako mi skonci stun ocakavat dalsiu ranu ... velmi dobre premyslene WG a dakujem, za to ze mam nervy na tieto vase genialne arty. Pred tym vypinali niektore arty na ranu , ano to je pravda ale uprimne kolko nabijali? nenabijali tak nahodou dlhsie?

https://www.excalibur.cz/world-of-tanks/novinky/u-mikrofonu-anton-pankov-2-cast/

Sme spokojný s delostrelectvom v náhodných bitkách. Nie je žiadna rýchla úprava, s ktorou by sme mohli prísť. V súčasnosti sa zameriavame na ľahké tanky vysokých tierov.

- Tak to som šťastný že sú aspoň oni spokojný, narozdiel od hráčov.

peky1128 #214 Posted 28 August 2017 - 12:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 8901 battles
  • 377

View Postprde1966, on 28 August 2017 - 01:11 AM, said:

https://www.excalibur.cz/world-of-tanks/novinky/u-mikrofonu-anton-pankov-2-cast/

Sme spokojný s delostrelectvom v náhodných bitkách. Nie je žiadna rýchla úprava, s ktorou by sme mohli prísť. V súčasnosti sa zameriavame na ľahké tanky vysokých tierov.

- Tak to som šťastný že sú aspoň oni spokojný, narozdiel od hráčov.

Anton Pako :D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users