Jump to content

Aktualizace 9.19.1 - Vylepšení Matchmakeru

• This topic is locked This topic is locked
212 replies to this topic

milan125_fighter #21 Posted 15 July 2017 - 06:06 PM

Private

• Player
  • 28969 battles
  • 3
  • [SUMEC] SUMEC
[Editováno] ste to stym ze na tymovkach nejde hore ani dole osobko ta hra zacina byt nezaujimava za tie 2 roky co to hram je to najviac dodr.... wotko to bola chyba ze osobko nejde na tymovkach syn to prestal hravat lebo ho to nudilo a asi aj ja prestanem .

Edited by ClearEvil, 17 July 2017 - 10:20 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

ailton32 #22 Posted 15 July 2017 - 07:53 PM

Corporal

• Player
  • 38518 battles
  • 105
  • [GURMA] GURMA

View PostVijaCZ, on 15 July 2017 - 01:24 PM, said:

Pokud s Tiger I potkáš v koridoru nebo městě E75, Chrysler, Defender nebo jinej podobnej tier 9 tank tak ti veškerej skill a znalosti jsou naprosto  k ničemu :)

Před 9.18 ti něco takovýho hrozilo cca ve třetině her, dnes v 80% her.

Dokud se MM nevrátí k verzi 9.17 nebo starší tak ho můžou vylepšovat jak chtějí a stejně to bude naprosto k ničemu.

Ty voe co to meles? ja pred 9.18 expil amx M4 45 a taky t-43 a reknu ti ze v 80% bitev jsem byl prave proti E75 a VKb a nebyli to jen 3 tanky jak ted ... ted je tier 7 mnohem milosrdnejsi aspon z mych vlastnich zkusenosti. S tim AMX to bylo jeste docela i tak hratelny ale s T43 pri penetraci 150 na ap a na goldu 200 ... jo to je teprve labuzo a co teprve ta alfa ....

View Postbourak_cz_1, on 15 July 2017 - 03:07 PM, said:

Odehraj 100 bitev za KR a 90% z desátým tierem a já se podívám na tvoje staty. A neboj na každého dojde hráčů ubývá  a díky takovým suverénům se hra nezlepší , je jasné že někdo musí vyhrát a máš štěstí že si to ty až se to otočí budeš bečet jako želva. Tak si uvědom že se to zastaví i tobě a až budeš s Pilotem stát proti Mausovy  T110E4 a E-75 tak pochopíš o čem je řeč 14 zásahu 1 průstřel goldem . A pět bitev takhle a vypneš to. Před několika měsíci jsem byl modrý a dnes.

A proc se tak trapis s takovym tankem? A ze davas zrovna mekkou E4 z vzor tvrdeho tanku neco svedci o tom ze netusis co je to tvrdy tank. Pokud mas problem probit E4 nekde bude chyba. S mausem a E75 souhlasim E75 je vlastne jediny tank ktery me dela vrasky protoze to neni IX tier ale X tier prevleceny za 9ku :D

A ano pilot ma hodne slabou prubojnost ale byl to tank zadarmo tak co bys chtel. Prestan se trapit s tak slabymi tanky a pockej jestli je nebufnou coz se muze stat. Ja osobne mam STA 2 a nejspis uz bude navzdy zavrena v garazi a rezivet a toto pritom ma docela slusnou pene ale zadny pancir to je dost bolest. Chapu ze je tohle frustrujici a ja to taky napsal ze je. Osobne si myslim ze patch 9.19 nemel prijit v takove forme v jake prisel. 9.18 Mel mnohem lepsi mm protoze osmicky hrali prevazne proti svemu tieru jenze fialky a potazmo modrasci plakali ze X tier jezdi jen proti X tierum a navic z toho nekapal WG takovy profit tak to takhle sprasili. Ted jsou prave ty jednourovnove bitvy malo k videni a naopak je lepsi hrat za ty desitky = vydelek pro wg ...

Spojeno. Zkus MultiQuote. CE

VijaCZ #23 Posted 15 July 2017 - 09:46 PM

Brigadier

• Guest
  • 75765 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

View Postailton32, on 15 July 2017 - 06:53 PM, said:

Ty voe co to meles? ja pred 9.18 expil amx M4 45 a taky t-43 a reknu ti ze v 80% bitev jsem byl prave proti E75 a VKb a nebyli to jen 3 tanky jak ted ... ted je tier 7 mnohem milosrdnejsi aspon z mych vlastnich zkusenosti. S tim AMX to bylo jeste docela i tak hratelny ale s T43 pri penetraci 150 na ap a na goldu 200 ... jo to je teprve labuzo a co teprve ta alfa ....

Prostuduj si prosím jakým způsobem skládal MM týmy va verzi 9.17 a jakým způsobem je skládá dnes. Pak se přestaneš dopouštět takovýchhle omylů.

9.17 a nižší - MM skládá týmy náhodně s libovolným počtem top medium a low tierů - tedy máš šanci být top tier přesně 33.33%, šanci být uprostřed také 33,33%. a šanci být low tier také 33,33%.

9.18 a vyšší - MM skládá týmy vzorcem 3-5-7 ( v současné verzi preferovaným ) nebo 5-10 nebo vše stejné tedy 15 strojů stejného tieru. Jednotierové bitvy se podle mých zkušeností skládají téměř výhradně na nejhranějších tierech tedy na 10 a občas na 8, ostatní tiery se s tímhle typem MM téměř nesetkávají, stejně tak jako se vzorcem  5-10.  V týmu je 15 hráčů ale ve vzorci 3-5-7 mají jen tři hráči štěstí být top tier, tedy šance 20% být top a více než 50% být na spodku tabulky - více než 50% !!!!

Stejně jako u starších verzí tak jako u novějších opomíjím nejnižší tiery s odlišným MM - čistě pro jednoduchost se bavme o MM pro tiery 5-10

A teď mi řekni - je lepší mít šanci být top 33,33% ( 9.17 ) nebo jen 20% ( 9.18 ) ?

Je lepší být jen pouhou potravou na spodku tabulky jen ve třetině bitev ( 9.17 ) nebo ve více než polovině her ( 9.18 ) ?

bourak_cz_1 #24 Posted 15 July 2017 - 10:06 PM

Private

• Player
  • 13307 battles
  • 49
  • [CCE] CCE
No no T110E4 měkký tank hraješ wotko to pochybuji. A tanku je tu dost a když budeme hrát všichni za E-75 tak je to o hovně. Vymlouvat se na fialky to není to co se tu řeší. Když se MM nastaví tak aby proti sobě šli tanky které se vzájemně prostřelí a nejde o teat tak je jedno jakou máš barvu jenže to tak není většina tanku je tam jako potrava která nekouše a oni si nastřílí.Dříve to bylo že některé tanky měli omezený MM proč to neudělají i nyní. Ono hraji za osmičku a když je tam Grille dokážu ho u střílet ale E-100 to je nereálné.Takže jednoduše když se tanky vzájemně prostřelí je jedno jestli a jakou máš barvu ale budeš vědět že když vystrčíš čumák že po něm dostaneš a ne jek nyní kdy na mini mapě  vidí VIII tak jede a nebojí se poškození to sere hru ne barvičky.

View Postailton32, on 15 July 2017 - 08:00 PM, said:

A proc se tak trapis s takovym tankem? A ze davas zrovna mekkou E4 z vzor tvrdeho tanku neco svedci o tom ze netusis co je to tvrdy tank. Pokud mas problem probit E4 nekde bude chyba. S mausem a E75 souhlasim E75 je vlastne jediny tank ktery me dela vrasky protoze to neni IX tier ale X tier prevleceny za 9ku :D

A ano pilot ma hodne slabou prubojnost ale byl to tank zadarmo tak co bys chtel. Prestan se trapit s tak slabymi tanky a pockej jestli je nebufnou coz se muze stat. Ja osobne mam STA 2 a nejspis uz bude navzdy zavrena v garazi a rezivet a toto pritom ma docela slusnou pene ale zadny pancir to je dost bolest. Chapu ze je tohle frustrujici a ja to taky napsal ze je. Osobne si myslim ze patch 9.19 nemel prijit v takove forme v jake prisel. 9.18 Mel mnohem lepsi mm protoze osmicky hrali prevazne proti svemu tieru jenze fialky a potazmo modrasci plakali ze X tier jezdi jen proti X tierum a navic z toho nekapal WG takovy profit tak to takhle sprasili. Ted jsou prave ty jednourovnove bitvy malo k videni a naopak je lepsi hrat za ty desitky = vydelek pro wg ...

sirkajirka #25 Posted 15 July 2017 - 11:14 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 43422 battles
  • 1,656
  • [9-TDL] 9-TDL

View PostVijaCZ, on 15 July 2017 - 02:24 PM, said:

Pokud s Tiger I potkáš v koridoru nebo městě E75, Chrysler, Defender nebo jinej podobnej tier 9 tank tak ti veškerej skill a znalosti jsou naprosto  k ničemu :)

Před 9.18 ti něco takovýho hrozilo cca ve třetině her, dnes v 80% her.

Dokud se MM nevrátí k verzi 9.17 nebo starší tak ho můžou vylepšovat jak chtějí a stejně to bude naprosto k ničemu.

Tak jestli někdo najede s Tigrem I jako první nebo do koridoru v devítkový hře, tak ten skill nemá.

Jinak po 9.18. mám s Tigrem I max 20 % her v devítkách, takže tady akorát plácáš nesmysly.

Bery_CR #26 Posted 16 July 2017 - 12:11 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 65418 battles
  • 3,486
  • [KOBD] KOBD
Nesmysly placas ty, ted jsem hral s Tigrem 5 her a 5x devitky... Je tam stejna pravdepodobnost jako pro osmicku v desitkach. Tech 20% v devitkach bych chtel nekdy videt. :teethhappy:

bourak_cz_1 #27 Posted 16 July 2017 - 12:33 AM

Private

• Player
  • 13307 battles
  • 49
  • [CCE] CCE
Za Tigra  I mám 2500 bitev ale nyní hraji neustále z devítkami  to je a přesně z posledních 20 bitev 1x sedničky  3x osmičky a 16x devítky tak co tady plácáš za nesmysly. Dle toho co tvrdíš usuzuji že máš štěstí na MM to výš když se unaví tak i na vola sedne a u tebe to platí dvojnásob. A co se tyče kdo kam najede to muže napsat jen [Editováno]. Oni si tě najdou i když se schováš ( tebe tipuji na utopení;)

View Postsirkajirka, on 15 July 2017 - 11:14 PM, said:

Tak jestli někdo najede s Tigrem I jako první nebo do koridoru v devítkový hře, tak ten skill nemá.

Jinak po 9.18. mám s Tigrem I max 20 % her v devítkách, takže tady akorát plácáš nesmysly.

ale to není hra na stovku tak se raději příště nevyjadřuj .      

Edited by ClearEvil, 17 July 2017 - 10:50 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

sirkajirka #28 Posted 16 July 2017 - 02:48 AM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 43422 battles
  • 1,656
  • [9-TDL] 9-TDL

View Postbourak_cz_1, on 16 July 2017 - 12:33 AM, said:

Za Tigra  I mám 2500 bitev ale nyní hraji neustále z devítkami  to je a přesně z posledních 20 bitev 1x sedničky  3x osmičky a 16x devítky tak co tady plácáš za nesmysly. Dle toho co tvrdíš usuzuji že máš štěstí na MM to výš když se unaví tak i na vola sedne a u tebe to platí dvojnásob. A co se tyče kdo kam najede to muže napsat jen [Editováno]. Oni si tě najdou i když se schováš ( tebe tipuji na utopení;)

ale to není hra na stovku tak se raději příště nevyjadřuj .      

Tak když už používáš slova jako "[Editováno]", tak ti zcela upřímně říkám, že po prohlídce tvého herního profilu, si přesně ten případ, o kterém jsem psal.

Jinak, jedna věc je nenajíždět v 9 kovové hře s Tigrem I někam sám nebo jako první, druhá je se někde schovávat. Takže jestli si někoho schovaneho pak ty devítky najdou, dobře mu tak. :-)

View PostBecck, on 12 July 2017 - 11:27 PM, said:

citát z 9.19 :

"Provedli jsme změny v systému tvorby týmů, abychom snížili počet jedno a dvouúrovňových bitev ve prospěch systému 3/5/7.

Počet jedno a dvouúrovňových bitev se sníží ve prospěch systému 3/5/7. Změna bude viditelná v bitvách vysokých úrovní (úrovně vozidel: VIII až X)." - proč toto "vylepšení" ?  Nevyhovují Vám snad vyrovnanější a tím i déle trvající bitvy ? Evidentně nevyhovují. 

Když nás tady komuniťák v úvodním příspěvku žádá o diskuzi, tak bych se rád zeptal, zda se do ní taky nechce zapojit a třeba objasnit to co tu cituji.

Čili : proč byla tahle změna (snížení počtu jedno a dvouúrovňových bitev u vozidel tieru 8-10) zavedena? 

Spojeno. Zkus MultiQuote. CE

tomega #29 Posted 16 July 2017 - 08:04 AM

Captain

• Player
  • 27985 battles
  • 2,039
  • [CECH] CECH
"Vylepšení Matchmakeru" Jake vylepseni? V cem? V lepsi kontrole WG nad vysledkama a udrzeni platicich hracu u hry?  No dari se dari GJ :coin:

Becck #30 Posted 16 July 2017 - 05:43 PM

Sergeant

• Player
  • 76502 battles
  • 233
  • [CRIM] CRIM

View Postsirkajirka, on 16 July 2017 - 03:01 AM, said:

Když nás tady komuniťák v úvodním příspěvku žádá o diskuzi, tak bych se rád zeptal, zda se do ní taky nechce zapojit a třeba objasnit to co tu cituji.

Čili : proč byla tahle změna (snížení počtu jedno a dvouúrovňových bitev u vozidel tieru 8-10) zavedena? 

Ahoj. Myslím, že se bohužel odpovědi nedočkáš. Citát se váže k předešlé verzi hry a tu urychleně nacpali do archivu. Teď je verze 9.19.1 a tak se nejspíš nebudou obtěžovat odpovědí.

pozn.: Neochota změnit systém matchmakingu aspoň částečně dle přání hráčů, je jedním ze skupiny faktorů který hru na EU postupně ale jistě pohřbívá. Dle toho co na EU serverech vidím, již nepomáhají ani štědré "dotační" akce k přilákání hráčů. A kdepak jsou ty hordy nových hráčů na které je upřena tzv. "moderní obchodní politika" Vaší společnosti ? Některé uvědomělé moderní obchodní společnosti ve světě již dávněji zjistili, že zaměřit se na nové klienty a na již získané klienty házet bobek se nevyplácí. Co takhle vzít si ponaučení z chyb jiných ? Ale co, to je jak s tím hrachem .....

jirkabruna #31 Posted 16 July 2017 - 06:52 PM

Private

• Player
  • 51011 battles
  • 9
  • [MEOOW] MEOOW

View Postailton32, on 15 July 2017 - 12:19 PM, said:

Hmm nevím čím to je ale je zvláštní ze si zde stěžují převážně hraci kteří již dlouhodobě nevykazují žádné známky skillu či nějakého zlepšení čím to chlapci asi bude? Jestli ona chyba nebude v MM ale ve vas co? Změnou MM se jeste víc projevuje vaše neznalost taktik a všech herních mechanizmu a chybi vam hry kdy jste se mohli dostat na Top s vasi 8kou a trapit chudáky 6 tier co? Tak kluci reknu vam novinku je na case se zlepšit začít sledovat videa a lepsi hrace kde mate jezdit s tanky abyste ve vystřelili za hru vícekrát nez 2-3krat což je vas průměr pravidelny.

Tim ovšem neříkám ze by nynější mm byl spravedlivý a bez chyb je samozrejme frustrující kdyz s 8kama jste pravidelně v X tieru a neni do nej zabudované i to aby počítal s Mt a Ht jako odlišnými technikami. A dost by pomohlo i srovnání hráčů podle skillu ale to je dost težké protože i po teto úpravě by hry dost části končily výsledkama 15:3 Atd protože ne každá mapa sedí každému tanku a neni unicum jako unicum protože unicum hráč s 60k bitvama ma 100krat větší skill nez unicum reroll

Ahoj

Já mám teda jenom 2900 wn8, ale s posledním patchem i při denním wn8 3500 nejsem schopnej uhrát 50% výher a jen se koukám jak mi to ty [Editováno]. Nevím co tvůrci hry zamejšlej, ale mě příjde, že chtěj zvednout výhry jenom těm ubožákům a udržet je ve hře. Oni si ty hlavy z [Editováno] stejně nevytáhnou, ale nám to bude [Editováno] hru. Jo a občas bych si taky rád zastřílel s osmičkou na 6 :-) a né jen dokola odrážel 10 a měl za to prohry s nejvíc nastřílenou dmg mezi desítkama.

Měj se

Nové MM. Vůbec změna k lepšímu, pro mě ba naopak. Nevyhratelný bitvy, protože vždy tam kde nejsem, tam to padne a nemůžu bejt na dvou místech. Nemám ani tak problém s tragedama, ale s tím, že mi nedaj šanci tu hru vyhrát, protože spěchají do útoku i když to tam opakovaně nezvládají a jen chcípnou a pak hulákaj. Už stačí, aby jste z toho udělali Quake nebo team-deathmatch CoD:MW. Jen co to teďka zapnu, tak už mě ta hra začne srát protože můžu být pořád dokola na topu s nastřílenou dmg a stejně prohraju. Nevím co tím zamýšlíte, ale tupé [edited]s wn8 800 prostě nemůže mít 50% výher a já za 2900 wn8 míň jak 50% výher. Ale pro peníze vše co? Mohli jste mít stabilní příjem peněz, místo toho se pomalu dáváte cestou k propadlišti dějin.

Nazdar a na...t

Spojeno. Používej Edit. CE

WHITESNAKE111 #32 Posted 16 July 2017 - 08:33 PM

Private

• Player
  • 53165 battles
  • 1
  • [DETAB] DETAB
15 cervenych hracov proti 15 fialovym a potom vyhraj. To je fakt super vyvazena hra. Ked mas prehrat tak prehras aj keby si vyhraval 12-0 a ze nahodne bitky ked ani goldom na 4 krat neprestrelis ani do konca netrafis tank na 5m

SWAT0013 #33 Posted 17 July 2017 - 10:03 AM

Brigadier

• Player
  • 31367 battles
  • 4,779
  • [KHIL] KHIL

Jupí, máme tady vylepšení - takže si to shrňme:

1) Šance na top tier v četě je pořád stejná jako to, že vás trefí meteorit

2) MT a HT stále nejsou balancované, protože mají přece podobný gameplay (konečně chápu, proč se Obj. 140 musí odebrat overmatch, vždyť je to vlastně HT...)

3) Rotace map je vskutku geniální - Stalingrad, Charkov, Paříž apod. jsem viděl od 9.19.1 častěji než za celou dobu od jejich uvedení...

4) "Nevyrovnané" LT - zažil jsem za celou dobu 1x a to to byla bitva asi v půl třetí ráno...

Nevím, ale já jsem si vždycky myslel, že první se má opravovat to, co je největší problém - a sem už jen podle četnosti bod 4) prostě nepatří.

Navíc nazývat vylepšením něco, co mělo být od začátku, ale zase jste to jen zvorali, protože amatérismus a neposlouchání zpětné vazby? :facepalm:

Marenczuk #34 Posted 17 July 2017 - 01:24 PM

Private

• Player
  • 27491 battles
  • 3
  • [ATHOS] ATHOS
Tento MM je uplne na h.... kde jsou ty casy kdyz bitvy rozhodovali posledni hraci a bitvy koncily 15:14 nebo 15:13 to co udelali s touto hrou ted je vysmech vsem hracum jenom at si lidi kupuji premium aby alespon neco vydelali a budou vydavat op tanky ktere zase zpenezi aby meli na svou zabavu a hraci si je museli kupovat aby si zahrali. Toto je jejich motto kupujte plate my na vas stejne ser...!!! Co to ma za smysl hrat kdyz vyjedete s heavy tankem a nes se dostanete na pozici je to 12:1? Vsechny ty programatory bych nechal postrilet jak to delali rusove se spatnymi veliteli v WW2. Byl bych velmi rad pokud by jim treba anonymus vypucoval konta aby sletli s tech vysin hubou na zem a zacali neco delat!!

Marenczuk #35 Posted 17 July 2017 - 01:31 PM

Private

• Player
  • 27491 battles
  • 3
  • [ATHOS] ATHOS

View Postjirkabruna, on 16 July 2017 - 05:52 PM, said:

Ahoj

Já mám teda jenom 2900 wn8, ale s posledním patchem i při denním wn8 3500 nejsem schopnej uhrát 50% výher a jen se koukám jak mi to ty [Editováno]. Nevím co tvůrci hry zamejšlej, ale mě příjde, že chtěj zvednout výhry jenom těm ubožákům a udržet je ve hře. Oni si ty hlavy z [Editováno] stejně nevytáhnou, ale nám to bude [Editováno] hru. Jo a občas bych si taky rád zastřílel s osmičkou na 6 :-) a né jen dokola odrážel 10 a měl za to prohry s nejvíc nastřílenou dmg mezi desítkama.

Měj se

Nové MM. Vůbec změna k lepšímu, pro mě ba naopak. Nevyhratelný bitvy, protože vždy tam kde nejsem, tam to padne a nemůžu bejt na dvou místech. Nemám ani tak problém s tragedama, ale s tím, že mi nedaj šanci tu hru vyhrát, protože spěchají do útoku i když to tam opakovaně nezvládají a jen chcípnou a pak hulákaj. Už stačí, aby jste z toho udělali Quake nebo team-deathmatch CoD:MW. Jen co to teďka zapnu, tak už mě ta hra začne srát protože můžu být pořád dokola na topu s nastřílenou dmg a stejně prohraju. Nevím co tím zamýšlíte, ale tupé [edited]s wn8 800 prostě nemůže mít 50% výher a já za 2900 wn8 míň jak 50% výher. Ale pro peníze vše co? Mohli jste mít stabilní příjem peněz, místo toho se pomalu dáváte cestou k propadlišti dějin.

Nazdar a na...t

Spojeno. Používej Edit. CE

No nejsi placeny WOT? Zrejmne ano jinak by si nepsal takove pic... !!! MM stoji za prd a takovy vlezdoprdelkove jako si ty by meli konecne zacit ddrzet s hraci a pomoct ke zmene ale to se asi nezmeni protoze prdelolezci jsou vsude!!!

jirkabruna #36 Posted 17 July 2017 - 04:15 PM

Private

• Player
  • 51011 battles
  • 9
  • [MEOOW] MEOOW

View PostMarenczuk, on 17 July 2017 - 12:31 PM, said:

No nejsi placeny WOT? Zrejmne ano jinak by si nepsal takove pic... !!! MM stoji za prd a takovy vlezdoprdelkove jako si ty by meli konecne zacit ddrzet s hraci a pomoct ke zmene ale to se asi nezmeni protoze prdelolezci jsou vsude!!!

Tak si to přečti !! Jasně píšu, že je na ho..o. Příště si to přečti a pak melduj. A nevím proč bych měl pomáhat hráčům jako jsi ty. Za co máš mít lepší výsledky a výhry? Za nastřílenou nulu každou druhou bitvu?

Smyslém tý hry má bejt uvolnění se a toho nedocílím prohrou s wn8 3500 v bitvě. A nový MM tomu vůbec nepomáhá.

A těm ..... z WG teda do prdele určitě nelezu vzhledem ke stížnostem co řeším. Takže mi můžeš vlézt na záda.

Ficaso #37 Posted 17 July 2017 - 06:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31549 battles
  • 320

Tak jak se mi změny v MM zdály bezva, tak praxe ukázala, že to zase tak bezva není.

Zejména s VI a VIII tanky mám 90% bitev vždy jako -2 nebo 0.

S VIII premiákama s preferenčním MM, hraju téměř všechny bitvy 5+10 s devítkama. Myslel jsem, že se to stává jen mně.

Včera jsem se díval na twitchi na stream QuickyBabyho, kde ukazoval cca 45 bitev s VIII premiáky. 3 bitvy měl proti VI. tieru, 2 proti VII. tieru, 10 proti VIII. a cca 30 měl proti IX a X. tieru, dle toho, jestli měl preferenční tank nebo ne. (btw. trvalo to asi 5 hodin). Stejné zkušenosti mám i já. Zejména v IS6 a WZ111 je to celkem utrpení. Fun factor = 0

O 3 minutových bitvách nemluvě. Je to pakárna. Se superpershingem ani nedojedu do bitvy a už je povšem. Možná by to chtělo upravit mapy. Každou z nich zvětšit. Většina map je moc malých a taktika je nulová. camp/rush. nic víc. (samozřejmě píšu o randomu).

rostakillnutej #38 Posted 17 July 2017 - 06:59 PM

Private

• Player
  • 13473 battles
  • 1
Něvím jestli se to tady někomu dejě nebo jsem jediný ale vždy když hraju s mým kámošem v četě dostaneme se s VI do VIII bitvy a s VIII do X bitvy.
Jezdíme vždy oba dva lighty nebo medium.

Bery_CR #39 Posted 17 July 2017 - 08:39 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 65418 battles
  • 3,486
  • [KOBD] KOBD
To se deje vsem.  :B

werenoob #40 Posted 17 July 2017 - 09:28 PM

Sergeant

• Player
  • 16860 battles
  • 285

View PostThellwinux, on 14 July 2017 - 11:18 AM, said:

Až takhle? Protože zatím jsem měl pocit, že aspoň LT a TD to balancovalo celkem ok, nezažil jsem bitvu, kde by byla TDčka nevyvážená takhle moc.

No já pamatuju ty národní bitvy, bo jak se to jmenovalo, a taková bitva typu 10x Hellcat + cokoli proti 10x VK XX.XX + cokoli končila 15:0 taky do tří minut.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users