Jump to content

Aktualizace 9.19.1 - Vylepšení mechaniky omráčení

• This topic is locked This topic is locked
167 replies to this topic

_Imperium #41 Posted 15 July 2017 - 11:20 AM

Major

• Player
  • 31799 battles
  • 2,669

No, tak, abychom se nějak posunuli dál... Už tu zaznělo z úst několika [Editováno] jedinců, že by měly být arcky trestány za poškození spojenců + stun. I neúmyslné. Co praxe?

V praxi by to fungovalo asi tak, že pokud by hráč chtěl poškodit arcky, tak by schválně najel do místa výbuchu, aby acka ten trest/ban dostala. Rozumní jedinci už asi tuší, že tudy cesta nevede. To jestli do místa výbuchu někdo ze spoluhráčů vjede nebo nevjede nemůže artynář ovlivnit. Další věc: pokud by se dlouho rozhodoval, má-li to tam pustit nebo ne, co kdyby tam proboha někdo vjel, tak si ani nevystřelí, Prostě absurdní. A trestat arcky za něco, co nemohou ovlivnit, je takové, abych tak řekl šikanózní. 

A tak mě napadl takový nápad ve stejném stylu. :trollface:  Já bych navrhoval trestat spoluhráče, kteří najedou do označené oblasti výbuchu a získají stun a poškození od vlastní arcky za sebepoškozování a poškozování zájmů týmu (snížení celkového hp týmu). Když tvrdí, že je arcka zodpovědná za každou svoji střelu, nepochybně jsou i oni zodpovědní ze svou pozici na mapě. A že to nemohou ovlivnit, kam arcka hodí svou značku nebo že nestihnou odjet? Když tvrdí, že je arcka zodpovědná kam to háže, jsou i oni zodpovědní za to kde jsou. Bude to takové hezky vyvážené. Odpovědnost a povinnosti.

Jak vy k my, tak my k vy. :trollface:

Edited by ClearEvil, 15 July 2017 - 04:08 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

VijaCZ #42 Posted 15 July 2017 - 11:44 AM

Brigadier

• Guest
  • 75906 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Artynář ale může ovlivnit jestli vystřelí nebo nevystřelí pokud je riziko zásahu spojence - a o to celou dobu jde.

Pokud si myslíš že když tě někdo chce trestat za brutální porušování pravidel hry tak je to ŠIKANA ....  dobrá, krásně ses nám vybarvil, jen co je pravda.

Zbytek nemá cenu komentovat, klasickej artyblábol člověka co propaguje beztrestnost střelby do spojenců artynou.

prde1966 #43 Posted 15 July 2017 - 11:49 AM

Colonel

• Player
  • 111565 battles
  • 3,998

View Post_Imperium, on 15 July 2017 - 10:20 AM, said:

No, tak, abychom se nějak posunuli dál... Už tu zaznělo z úst několika [Editováno] jedinců, že by měly být arcky trestány za poškození spojenců + stun. I neúmyslné. Co praxe?

V praxi by to fungovalo asi tak, že pokud by hráč chtěl poškodit arcky, tak by schválně najel do místa výbuchu, aby acka ten trest/ban dostala. Rozumní jedinci už asi tuší, že tudy cesta nevede. To jestli do místa výbuchu někdo ze spoluhráčů vjede nebo nevjede nemůže artynář ovlivnit. Další věc: pokud by se dlouho rozhodoval, má-li to tam pustit nebo ne, co kdyby tam proboha někdo vjel, tak si ani nevystřelí, Prostě absurdní. A trestat arcky za něco, co nemohou ovlivnit, je takové, abych tak řekl šikanózní. 

A tak mě napadl takový nápad ve stejném stylu. :trollface:  Já bych navrhoval trestat spoluhráče, kteří najedou do označené oblasti výbuchu a získají stun a poškození od vlastní arcky za sebepoškozování a poškozování zájmů týmu (snížení celkového hp týmu). Když tvrdí, že je arcka zodpovědná za každou svoji střelu, nepochybně jsou i oni zodpovědní ze svou pozici na mapě. A že to nemohou ovlivnit, kam arcka hodí svou značku nebo že nestihnou odjet? Když tvrdí, že je arcka zodpovědná kam to háže, jsou i oni zodpovědní za to kde jsou. Bude to takové hezky vyvážené. Odpovědnost a povinnosti.

Jak vy k my, tak my k vy. :trollface:

a my sme [Editováno]  edit- jasne ja budem dobrovoľne riskovať stratu hp + posádku + moduly + stuna následné súperove rany cez môj stun a track len aby som na výmenu za to všetko "potrestal"  klikača :medal: - koniec editu 

znovu nechcem nič iné len aby bola trestná imunita SPG prudko prehodnotená v takomto nastavení je nadmieru zneužívaná 

nič iné nepýtam ako rovnakú trestnú zodpovednosť pre klikača ako pre ostatné triedy 

Edited by ClearEvil, 15 July 2017 - 04:08 PM.

_Imperium #44 Posted 15 July 2017 - 12:26 PM

Major

• Player
  • 31799 battles
  • 2,669

View Postprde1966, on 15 July 2017 - 11:49 AM, said:

a my sme [Editováno]  edit- jasne ja budem dobrovoľne riskovať stratu hp + posádku + moduly + stuna následné súperove rany cez môj stun a track len aby som na výmenu za to všetko "potrestal"  klikača :medal: - koniec editu 

znovu nechcem nič iné len aby bola trestná imunita SPG prudko prehodnotená v takomto nastavení je nadmieru zneužívaná 

nič iné nepýtam ako rovnakú trestnú zodpovednosť pre klikača ako pre ostatné triedy 

chytil ses :trollface: vůbec nepřemýšlíš o tom, jak je to zneužitelný. Nemusíš se nechat poškodit, stačilo by si dojet pro stun a hned by měla arcka trest. Je to zneužitelné a věřím, že by se našlo dost jedinců, kteří by to provozovali.

Prober se. :justwait:

prde1966 #45 Posted 15 July 2017 - 12:36 PM

Colonel

• Player
  • 111565 battles
  • 3,998

Ja sa mám prebrať a ja som chorý si definitívne v mojej  troll black listine kde nemá žiadnu cenu reagovať.

Mimochodom píšem tam že riskujem poškodenie a ostatok ale to nevidíš - ty vidíš že píšem že sa musím dať poškodiť.

Hawk

_Imperium #46 Posted 15 July 2017 - 12:40 PM

Major

• Player
  • 31799 battles
  • 2,669

View Postprde1966, on 15 July 2017 - 12:36 PM, said:

Ja sa mám prebrať a ja som chorý si definitívne v mojej  troll black listine kde nemá žiadnu cenu reagovať.

Tomu se říká argumentační krize :trollface:

View Postprde1966, on 15 July 2017 - 12:36 PM, said:

Mimochodom píšem tam že riskujem poškodenie a ostatok ale to nevidíš - ty vidíš že píšem že sa musím dať poškodiť.

Hawk

No a já píšu, že by se takových co by to riskli našlo dost.  :teethhappy:

Papa

Gabriel_i5_Back #47 Posted 16 July 2017 - 02:29 PM

Major General

• Player
  • 46006 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Páči sa mi tá artynárska dogma: "Ja som markol oblasť, tak ju mám vykolíkovanú. Je moja a bez ohľadu na celú situáciu na mape tam môžem strieľať. Ostatní hráči tam nemajú čo hľadať. Nech tam nelezúbalebo odtiaľ ujdú. Je jedno kam. Ja strieľam."

Nedivím sa. Že sa artynári chovajú egoisticky. Že im je jedno koľkým hráčom pokazia hru. Že im je dokonca jedno v ktorom teame tí hráči sú. Že keď si niekto dovolí im to vyčítať zmôžu sa miesto argumentov iba na úbohé trolenie. Ono to všetko spolu súvisí. Povaha artýn v hre s povahou artynárov a tým pádom aj s ich argumentami.

VijaCZ #48 Posted 16 July 2017 - 03:48 PM

Brigadier

• Guest
  • 75906 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA
Krásně napsáno, netřeba dalších slov   +1

J_C_H #49 Posted 16 July 2017 - 07:39 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22630 battles
  • 1,443

Jedna možnost tu je  - PETICE ZA ZRUŠENÍ ARTY ,OFICIÁLNÍ A KONEČNÉ ŘEŠENÍ. Pro WG : formu návrhu "Konečného řešení" vložte v příští aktualizaci. At´ si hráči rozhodnou, co je pro ně nejlepší...

Otázka je,která třída tanků je poté bude následovat... PROSÍM O VYJÁDŘENÍ MODERÁTORA.

Edited by J_C_H, 16 July 2017 - 07:42 PM.

VijaCZ #50 Posted 16 July 2017 - 09:12 PM

Brigadier

• Guest
  • 75906 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA
Tak možnost zvolit si vedle "střetnutí" a "útok/obrana" ještě režim "bez arty" by bylo taky sympatický - pak by klidně šly uvolnit i veškerý limity na počet artyn v bitvě, ať si "klikající temná strana síly" hraje pěkně spolu. Je to jediný řešení jak artyny nemazat a zároveň udělat šťastné ty hráče kteří je nenávidí a přitáhnout zpět část těch kteří kvůli artynám odešli ( a že jich je hodně )

peky1128 #51 Posted 17 July 2017 - 02:08 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12715 battles
  • 616
  • [CSLEV] CSLEV

View Postsirkajirka, on 14 July 2017 - 06:33 PM, said:

Před úpravou mi arty vůbec nevadily, ale hlavně na rankedech to byl děs.

- arty má teď sice menší dmg a průraznost, ale rychleji nabíjí, je přesnější a má výrazně, ale výrazně větší splash a k tomu ještě stun

důsledky:

- výrazně méně toho dá na 1 ránu

- nicméně vzhledem ke splashi, reloadu a přesnosti

- dá stun pokaždé

- dá stun a dmg i do lightka v plné rychlosti

- pro tanky s lehčím armorem (lightka, ale i medka) je to teď mnohem horší a díky splashi skoro neřešitelný

- a když jsou 2 a víc, tak v exponovaných místech hráči ze stunnu vlastně nevyjdou (je to pro ně fakt zábava, snažit se být aktivní v první linii a 2x do minuty dostat v úhrnu třeba 25 s. stunu)

- pro lidi v tancích, je stun největší otrava, a to taková, že nic takového nikdy před tím nebylo (prostě 15 s. vlastně nehraješ a když už si z toho venku, tak za dalších 30 sekund znova lup a dalších 15 s. mimo)

- pravej stunfest - to byly rankedy (3 tier 10 arty na tým - nesnesitelný ... to byl permastun v některejch místech)

Za mě je asi nejhorší stun, je to strašně, ale strašně otravné. Můžeš se preventivně hýbat jak chceš, ale tomuhle splashi prostě neunikneš. Výsledek je, že při 2 - 3 arty už dost lidí přestává jezdit na klíčová místa, protože se jim nechce do stunhellu. Minimálně zrušit stun nebo výrazně zkrátit.

Taky jsem zaznamenal jakousi statistiku, že je asi 1.3 arty na hru na publicu v průměru . To jako nevypadá na první pohled nijak děsivě, ale to dají hry s  0 - 1 - 3 arty na tým, nebo 0 - 2 - 2 ... takže min ve třetině až polovině her přichází arty peklíčko a mnohým i třetina her na slušný otrávení stačí.

Řešením by bylo buď výrazné zkrácení stunu, popř. limit max 2 arty na tým a v týmech s více tiery (např. 8 - 10) by směla být jen jedna top tier. Já chápu, že asi nejde uplně ubližovat artynářům, ale zas je třeba si uvedomit, že při 1.3 arty na tým v průměru, je ostatních hráčů 10.5x víc, který ty arcky jen otravujou ;)

Stun sa nemal nikdy dostat na public. Ja to citim rovnako ako ty a nechapem preco WGcko vymyslelo nieco tak otravne a tak hrozne,co neuveritelnym sposobom tresta hracov za aktivnu hru. Pri tom stacilo malinko znizit artynam DMG aby nedavali tanky na jednu ranu a obmedzit ich na jednu artynu pre tym.

Toto si dovolim tvrdit bolo jedno z najhorsich rieseni,dufam ze to raz opravia ale moc sa mi tomu nechce verit to asi skorej skoncim s hrou.

karnovak #52 Posted 17 July 2017 - 05:52 AM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,780

View PostVijaCZ, on 16 July 2017 - 08:12 PM, said:

Tak možnost zvolit si vedle "střetnutí" a "útok/obrana" ještě režim "bez arty" by bylo taky sympatický - pak by klidně šly uvolnit i veškerý limity na počet artyn v bitvě, ať si "klikající temná strana síly" hraje pěkně spolu. Je to jediný řešení jak artyny nemazat a zároveň udělat šťastné ty hráče kteří je nenávidí a přitáhnout zpět část těch kteří kvůli artynám odešli ( a že jich je hodně )

Není jich hodně, to jsou lidi, kteří by odešli tak jako tak. Vždyť i vy dva s prdem to hrajete furt a to vás TK vlastní artyny 2x za den (už budou ty záznamy?).

Gabriel_i5_Back #53 Posted 17 July 2017 - 07:33 AM

Major General

• Player
  • 46006 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View Postkarnovak, on 17 July 2017 - 05:52 AM, said:

Není jich hodně, to jsou lidi, kteří by odešli tak jako tak. Vždyť i vy dva s prdem to hrajete furt a to vás TK vlastní artyny 2x za den (už budou ty záznamy?).

Ale je ich celkom dosť. Na tvoj argument si dovolím odpovedať otázkou. Prečo má Homer tak málo bitiek denne? Kedysi dával 50-100. Prečo majú všetci z Homerovho friend listu tak málo bitiek denne? Prečo sa mení pomer bitiek SH / Random u hráčov až do pomeru 100/0. 

Na WoT mi vždy vadili tri veci. Roky to opakujem. V tomto poradí. Arty. Privysoká hodnota RNG. Cheaty. Úpravou fyziky pribudla ďalšia osina v zadku. Boosty. S novými premiakmi P2W.

WoT ma roky bavilo a sem tam ešte baví. Preto si ho sem tam zahrám. Platiť sa mi neoplatí. Povieš jedna lastovička leto nerobí. Na serveri klesá počet online hráčov. Znižuje sa počet top klanov. Aj tie čo sú znižujú nároky pretože už nie je kde brať super hráčov. Na twichi exponenciálne klesá počet sledovaní. Tým pádom aj streameri hľadajú nové hry na vysielanie. WG League sleduje z roka na rok menej ľudí.  WG nahrádza ušlé zisky vydávaním P2W prémiákov na bežiacom páse. Zjednodušuje IM. Dá login maratón na výborný T6 premiák...... Ja vidím úpadok hry asi v každom aspekte. Je možné že mám pohľad skreslený, ale nemyslím si to. Snažím sa nad tým rozmýšľať nezaujato a hlavne nemám negatívne pocity voči WoT ani WG. Nemám dôvod byť zaujatý. Sú to fakty. WG teraz žne čo roky sialo. Osobne neverím že to WG zmení. 

Záverom tí ľudia by odišli tak či tak? Prečo? Prečo by niekto odchádzal z dobrej hry ktorá ho baví? Asi ho prestala. A prečo? Moje dôvody máš hore. Z ľuďmi z friend listu sa rozprávam ich dôvody viem. Môžeš sa aj ty podeliť o dôvody pre ktoré prestali hrať tvoji známi. 

overlord48 #54 Posted 17 July 2017 - 07:56 AM

Warrant Officer

• Player
  • 42781 battles
  • 565
  • [SVINE] SVINE
Brečení noobů na artyny pokračuje. Děti si vždycky najdou problém. Jednou si asi fakt vybrečí zrušení artyn natrvalo.

mucosolvan73 #55 Posted 17 July 2017 - 09:02 AM

Lance-corporal

• Player
  • 39149 battles
  • 67
  • [AF_V] AF_V

Nevím proč si pořád stěžujete na artyny. Kdy jste je hrály naposledy? Nemám namysli jednu hru a hned vykřikovat jak jsou OP.

Včera jsem po dlouhé době vytáhl na odreagování FV207, je hezké, že nabíjím s BIA cca.25s, ale dávat DMG od 70-300 je trošku trapné.

Věřím tomu, že ta IS7 ze mě byla nešťastná, ale nic jsem jí skoro neubíral. Na co mi je stun, když primárně potřebuji DMG, abych měl expy a nebyl v mínusu. 

Bylo by vhodné, aby se již do artyn nešahalo a nebo je zrušte úplně a bude klid, protože každá úprava stojí za ho.no.

CocaColaCZ #56 Posted 17 July 2017 - 09:21 AM

Private

• Player
  • 27271 battles
  • 44
  • [4FATE] 4FATE
Žádný rušení, na odreagování a pruzení enemáku není lepšího stroje

Miri37 #57 Posted 17 July 2017 - 09:23 AM

General

• Player
  • 50608 battles
  • 8,564

View Postmucosolvan73, on 17 July 2017 - 08:02 AM, said:

Nevím proč si pořád stěžujete na artyny. Kdy jste je hrály naposledy? Nemám namysli jednu hru a hned vykřikovat jak jsou OP.

Včera jsem po dlouhé době vytáhl na odreagování FV207, je hezké, že nabíjím s BIA cca.25s, ale dávat DMG od 70-300 je trošku trapné.

Věřím tomu, že ta IS7 ze mě byla nešťastná, ale nic jsem jí skoro neubíral. Na co mi je stun, když primárně potřebuji DMG, abych měl expy a nebyl v mínusu. 

Bylo by vhodné, aby se již do artyn nešahalo a nebo je zrušte úplně a bude klid, protože každá úprava stojí za ho.no.

SPG na tom, co se týká expů a stříbra nejsou špatně, jen to mají za trochu jiné věci, než čistě za DMG.

V tom si dle mého není na co stěžovat a je potřeba se přizpůsobit nové funkci SPG.  

Gabriel_i5_Back #58 Posted 17 July 2017 - 10:43 AM

Major General

• Player
  • 46006 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View Postoverlord48, on 17 July 2017 - 07:56 AM, said:

Brečení noobů na artyny pokračuje. Děti si vždycky najdou problém. Jednou si asi fakt vybrečí zrušení artyn natrvalo.

https://wot-life.com...ord48-503960771

ClearEvil #59 Posted 17 July 2017 - 11:04 AM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901

View PostJ_C_H, on 16 July 2017 - 08:39 PM, said:

Jedna možnost tu je  - PETICE ZA ZRUŠENÍ ARTY ,OFICIÁLNÍ A KONEČNÉ ŘEŠENÍ. Pro WG : formu návrhu "Konečného řešení" vložte v příští aktualizaci. At´ si hráči rozhodnou, co je pro ně nejlepší...

Otázka je,která třída tanků je poté bude následovat... PROSÍM O VYJÁDŘENÍ MODERÁTORA.

Já proti arty nic nemám. Hraji je. Někdy někoho sejmu, jindy zase arty sejme mě. Je to hra a nemá to vliv na mé duševní zdraví. No a po arty by se mohli řešit třeba TDčka. 

Jen, pro politickou korektnost, musím zmínit, že se mi nelíbí termín konečné řešení. Ve spojení s tvým avatarem to ve mě vyvolávé nepříjemné asociace. :popcorn:

Miri37 #60 Posted 17 July 2017 - 12:54 PM

General

• Player
  • 50608 battles
  • 8,564

View PostHomer_J_S_, on 17 July 2017 - 06:33 AM, said:

Záverom tí ľudia by odišli tak či tak? Prečo? Prečo by niekto odchádzal z dobrej hry ktorá ho baví? Asi ho prestala. A prečo? Moje dôvody máš hore. Z ľuďmi z friend listu sa rozprávam ich dôvody viem. Môžeš sa aj ty podeliť o dôvody pre ktoré prestali hrať tvoji známi.

Dotaz byl na někoho jiného, nicméně za lidi, co znám ve svém okolí si dovolím odpovědět.

Nikdo neodešel, z důvodů přítomnosti SPG ve WOT.  Také nikomu nevadil "neomezený" počet SPG na tým => nebylo např. požadováno omezení na 1ks SPG/tým. Obecně by se dalo říci, že důvod byl u všech stejný. Odklon hry od původní koncepce, určitá ztráta různorodosti s příchodem takové určité jednotvárnosti s čím ruku v ruce přišla i ohranost hry. Žádný hromadný odchod se nekonal, že bych mohl napsat patch 15.02 za to může. Prostě u každého to bylo trochu jindy. Občas k tomu přispělo, že si někdo přetáhl kámoše k jiné hře, ale ten by stejně na vážkách, zda už neodejít.

Dle mého odhadu úplné odstranění SPG ze hry by rozhodně nebyl důvod k jejich návratu. Herní ročníky WoT 2011-12 měli jiný přístup ke hře. U pozdějších 2013+ a jinak zaměřených hráčů to asi bude jiné.      

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users