Jump to content

Pytania do WG << zadaj pytanie >>

• This topic is locked This topic is locked
227 replies to this topic

Daimler1916 #221 Posted 03 October 2017 - 10:35 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 17002 battles
  • 3,004
  • [FNPRO] FNPRO

View PostSirBushman, on 03 October 2017 - 10:23 PM, said:

EDIT?

Dostanę bana czy nie?

Obstawiam, źe najdalej jutro.

Spoko jak ty dostaniesz bana to i ja zapewne tez bo w końcu wytknąłem amatorkę WG, supportowi oraz administracji.

Wiec jak coś to ja biorę miejsce przy szybie w drodze do Banu :trollface:

Edited by Daimler1916, 03 October 2017 - 10:38 PM.

SirBushman #222 Posted 03 October 2017 - 10:53 PM

Lieutenant General

• Player
  • 40722 battles
  • 6,436
  • [REBON] REBON

Szczerze mówiąc ja mam już dość. Dość CC, którzy powinni dostać kopa w dupę dawno temu za zachowanie, brak obiektywizmu, lub cheaty. Dość WG za traktowanie graczy. Dość dojenia serwera EU. Dość bycia graczem siódmej kategorii, za RU, SEA, Chinami, NA, Murzynami, szczurami i wszami. 

A przede wszystkim mam dość tego, że cokolwiek byśmy nie zrobili jako gracze, cokolwiek by nam nie obiecano, przysięgano, itd. jest do obejścia, olania i złamanie danego słowa przychodzi WG w imię zysku równie łatwo co pijanemu turyście w Zakopanem wysikanie dziury w śniegu.

Mam tego [edited] dość.

Spieprzony OP premkami balans? Proszę bardzo.

Czołg z preordera znów w sprzedaży? Ależ oczywiście.

E-25 w Sklepie Premium po wycofaniu na zawsze? Jasne, czemu nie?

Rozwalone wszelkie formy rozgrywek drużynowych i rankingowych? To było takie proste. 

DOŚĆ!

Kot_04 #223 Posted 03 October 2017 - 11:03 PM

Captain

• Player
  • 14983 battles
  • 2,354

View PostSirBushman, on 03 October 2017 - 10:23 PM, said:

A zdecydowanym kwiatkiem na kupie gnoju w tej historii jest fakt, że zarówno ten, który dużo gada w tym filmidle jak i jego koleżanka płci męskiej zostali na tym samym Faceit przyłapani na takim samym oszustwie i zbanowani. A teraz tropią tych, którym to się udaje i moralizują. 

Obrońcy zasad, śmiechu warte. Ustawki na Faceit i farma trwa praktycznie od początku. 

Ale co jest w tym złego?

Nie ma tu kwiatków. :facepalm:

Sami w filmie do tego przyznali i powiedzieli, że kiedyś nie przeczytali do końca regulaminu, aby nie wyszli na hipokrytów i nie wyszli.

Co innego, gdyby najpierw "moralizowali", a potem dostali bany.

(Ale z E-25 to się zgadzam w 100%)

Edited by Kot_04, 03 October 2017 - 11:06 PM.

Hagen72 #224 Posted 03 October 2017 - 11:04 PM

Warrant Officer

• Player
  • 8609 battles
  • 743
  • [TBOA] TBOA

View PostSirBushman, on 03 October 2017 - 11:23 PM, said:

A zdecydowanym kwiatkiem na kupie gnoju w tej historii jest fakt, że zarówno ten, który dużo gada w tym filmidle jak i jego koleżanka płci męskiej zostali na tym samym Faceit przyłapani na takim samym oszustwie i zbanowani. A teraz tropią tych, którym to się udaje i moralizują. 

Obrońcy zasad, śmiechu warte. Ustawki na Faceit i farma trwa praktycznie od początku. 

EDIT?

Dostanę bana czy nie?

Obstawiam, źe najdalej jutro.

Troche to naciągane "oszustwo". Przeleciałem właśnie regulamin faceit i jakos nic nie pisze ze nie mozna brac udziału w kilku turniejach na raz,no chyba ze pominąłem przez tą późna godzinę to możesz mnie oświecić tym urywkiem gdzie tak pisze.

BardzoBrzydkaDziewczyna #225 Posted 04 October 2017 - 07:52 AM

Private

• Player
  • 1356 battles
  • 26

Dzięki za  temat do pośmiania przy porannej kawie.Jak zwykle  forum WG i jego uczestnicy włącznie z  Inkwizytorami nie zawodzą, trzymają formę.

Przypomnę że to forum gry która w rankingu graczy stoi gdzieś pomiędzy mułem a dnem, przypomnę że obietnice rządzących tą grą wobec społeczności grających maja takie znaczenie jak popiół z papierosa, przypomnę że......szkoda klawiatury.

I tylko jeszcze gdyby decydentom WG po każdym kłamstwie czy niespełnianej obietnicy rosły nosy jak temu no jak mu było.....a Pinokio-to  ruch w biurze na Cyprze i gdzie indziej byłby niemożliwy, chyba że poszerzyli by korytarze.

Zadawajcie pytania-piszcie na Berdyczów. odpowiedź będzie jak kobyłka za 5 lat zdechnie.

I tak trzymać WG-kawa wypita, pośmianie, miłego dnia.

Pa pa

SirBushman #226 Posted 04 October 2017 - 12:00 PM

Lieutenant General

• Player
  • 40722 battles
  • 6,436
  • [REBON] REBON

Czy chowanie głowy w piasek, udawanie, że nic się nie stało oraz milczenie i brak jakiejkolwiek reakcji możemy przyjąć jako standardową taktykę WG w przypadku jakichkolwiek problemów?

Tzn. na serwerze EU a w każdym razie dla społeczności z Polski rodem, bo zarówno dla RU jak i przykładowo anglojęzycznej sekcji wypowiada się całkiem sporo pracowników WG w tym ci, którzy chyba już zapomnieli języka polskiego...

x4ec #227 Posted 04 October 2017 - 01:53 PM

Lieutenant

• Player
  • 23742 battles
  • 1,807

Zadam pytanie ostatni raz, czy będzie możliwość podarowania swojego konta na cel charytatywny?

Pomyślcie nad tym, chętnie podrzucę to kukułcze jajko komuś :P

TariboW #228 Posted 04 October 2017 - 02:01 PM

Moderator

• Moderator
  • 2193 battles
  • 412
  • [WG_M] WG_M

Moją intencją było, abyście mogli zadać te pytania.

Wychodziłem z założenia, że nie ważne kiedy pojawią się odpowiedzi, ważne aby te pytania nie zagineły w stercie spamu. 

Nawet jeśli nie otrzymaliście odpowiedzi na te pytania, to nie znaczy że nie zostały one wysłane i kto wie, może ktoś wyciągnął z nich jakieś wnioski.

Ale to już historia.

Trochę szkoda, wasza sprawa.

Temat zamykam do odwołania.

///

Gdyby jednak znalazł się ktoś, kto chciałby zamieścić pytanie, proszę o kontakt na PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users