Jump to content

Veřejný test verze 9.20 - Všeobecná diskuze

• This topic is locked This topic is locked
131 replies to this topic

119kg #101 Posted 19 August 2017 - 01:07 PM

Corporal

• Player
  • 1648 battles
  • 169
Ale to je hlúposť. Ty nemeníš klávesu na klávesnici. Ty meníš iba klávesu priradenú ku haseniu. Takže aj keď budeš hasiť medzerníkom, tak budeš pásy naďalej opravovať 6-5

LeoSmith_Sk #102 Posted 19 August 2017 - 02:54 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 57957 battles
  • 333
  • [CSNJ] CSNJ

View Post119kg, on 19 August 2017 - 01:07 PM, said:

Ale to je hlúposť. Ty nemeníš klávesu na klávesnici. Ty meníš iba klávesu priradenú ku haseniu. Takže aj keď budeš hasiť medzerníkom, tak budeš pásy naďalej opravovať 6-5

Asi hraješ tiež inú hru. Mne sa v hre namiesto číslice nad príslušenstvom zobrazí "Mezerník" a funguje len medzerník, číslo už nie.

LeoSmith_Sk #103 Posted 20 August 2017 - 07:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 57957 battles
  • 333
  • [CSNJ] CSNJ

Zdá sa, že nikto teraz nemá k mojm doterajším komentárom ďalšie pripomienky, dovolím si teda podať feedback. Prosím vyviesť tlačítko na hasenie samostatne do menu nastavenia, aby bolo extra voliteľné. Keď hasím, tak nevolím modul ani člena posádky, ktorý chcem hasiť :-), preto nie je treba ďalšiu voľbu špecifikovať na numerickej klávesnici (ako je tomu u malých opráv, alebo u malej lekárničky). Ďakujem.

Ak sa nemýlim, podarilo sa združiť tlačítko na "automatické zaměřování" s tlačítkom "vypnutí automatického zaměřování", aspoň teda sa mi zdá, že funguje ako "prepínač" (toggle).

Ale možno sa mi to len zdá, nejde to spätne overiť. Ale ak šlo toto aplikovať, mohlo by aj tamto.

A pri tejto príležitosti, keď píšem hádam konštruktívny príspevok, si dovolím pár ďalších poznámok.

Zle je označená funkcia v obecnom menu: "Přijímat pozvánky od přátel v garáži". Pred pár rokmi som totiž dostal vynadané od veliteľa klanu atď., že ignorujem pozvánky do špeciálnych bitev.

Tiež ma mrzí, že je zakázaný mod "arty minus zoom" (a snáď sa dá zaň vyfasovať ban). Ja hrajem na eyefinity a na výšku vidím len 1/3 obrazu, čo hráči bez eyefinity. Takže arty minus zoom potrebujem, inak neviem trafiť hlavne nejaký rýchly tank, mám ho mimo obzor (musím čakať so zameriavačom úplne inde tak, že ten tank nevidím, a neviem, kedy sa asi v mojom uhle ukáže a či vôbec), a potrebujem väčší uhol pohľadu. Keď šlo po X rokoch zapnúť bez modpacku v odstreľovacom móde "zoom 16x a 25x" (čo nechápem, prečo je to v menu, neviem, komu to môže vadiť a vypína to, ale dobre, hlavne, že ten zoom je), tak či by boli vývojári takí milí a pridali mínus zoom aj na arty.

Ďakujem, aj keď viem, že jedna lastovička leto nerobí, takže s fixnutím nepočítam... O HUD v eyefinity sa nemá zmysel ani zmieňovať... Ďakujem prítomným aj vnukom za podporu.

Edited by LeoSmith_Sk, 20 August 2017 - 07:21 PM.

LeoSmith_Sk #104 Posted 21 August 2017 - 08:59 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 57957 battles
  • 333
  • [CSNJ] CSNJ

Ozaj, podľa mňa perk "bratři ve zbrani" nemá zmysel, pokiaľ pridáva iba 5% ku všetkému. Načo mi je 5% k perku jemné mierenie. Pozor, nie k miereniu, ale k perku. 100% vs 105%, aký to má zmysel a o čo lepšie sa bude mieriť. Nedávam ho nikde, načo. Možno sú niekde diskusie, ako to (ne)pomáha, ale toto je návrh na zvýšenie % prínosu BIA perku na neviem, dajme tomu 10-15-20% prínosu, nech to je aspoň citeľné. Kord keď to funguje od 100% vyskúmania a zaberá to neúrekom skúsenosti pre posádku, kde mohol byť iný, užitočný perk. Napr. na veliteľovi zameniť BIA za ostrieží zrak, kord, keď 100% OZ pridá 2% k dohľadu? Vtedy tých 5% prínosu fakt nemá zmysel, alebo má??? Alebo zameniť BIA za šiesty zmysel??? Som padol na palici? Okrem artiny periem všade na veliteľa (1) 6th, (2) ostříží zrak, potom prípadne podľa typu: prostorovú představivost, kamo, a opravy, poradie podľa typu tanku. Áno, aj na heavy, veľmi to pomáha, keď do mňa strieľa zakempený tank, tak ho spotnem, takže to potrebujem často, nie jak BIA......perky na viditeľnosť sú nenahraditeľné, podľa mňa nemeniteľné za BIA. A už sme na 3-4. perku, a nemáme ešte BIA. A už 3, ešte horšie 4 perky trvá vyexpiť večnosť. BIA za mňa momentálne oničom. Toľko ako vysvetlenie.

Edited by LeoSmith_Sk, 21 August 2017 - 09:11 AM.

SWAT0013 #105 Posted 21 August 2017 - 09:50 AM

Brigadier

• Player
  • 32174 battles
  • 4,897
  • [KHIL] KHIL

WG prakticky určitě nebude zvedat přínos BIA - politika WG je ta, že veškeré skilly a perky dávají jen malý bonus, takže je sice rozdíl, když proti sobě stojí 2 stejné tanky a jeden má 1 skill a druhý 5 skillů, ale pořád to neodsuzuje toho se slabší posádkou k nevyhnutelné prohře. Koneckonců ve výsledku ti udělá pomalu větší rozdíl, jestli jeden z nich vozí žrádlo než jestli jeden má 5x tak silnou posádku :D

Je to samozřejmě jen a pouze na tobě - jestli ti přijde přínos malý, prostě BIA nepoužívej. Chyba to určitě není a (zejména pokud třeba hraješ raději na dohled) dají se vybrat i jiné skilly. Já naopak BIA leckde dávám jakmile mám 2 plné skilly (velitel BIA + SS), u 3 plných skillů ho už snad mám všude, protože mi to vlastně přidává 4. slot na vybavení (stejný efekt jako ventilace), přičemž u těch lepších posádek (4 - 5 perků) už pak stejně není většinou co lepšího tam dát ;)

The_best_Assassin #106 Posted 21 August 2017 - 11:32 AM

Sergeant

• Player
  • 37978 battles
  • 237
  • [9-TD] 9-TD

View PostLeoSmith_Sk, on 19 August 2017 - 10:06 AM, said:

Může mi sakra někdo říct, proč není v týhle hře ani po sedmi letech vyvedeno extra [Editováno] tlačítko na hašení ohně? Často se do něj nemůžu trefit, místo toho opravím pasy a shořím, to má z toho WG takovou radost, že hází hráčům klacky pod nohy, a že jim hoří tanky? Jinak si to nedovedu vysvětlit. Proč to musím mít na číslech, kde mám jiné věci? A když si to třebas někdo přehodí modama, ještě třebas dostane ban, ne, páč to je zvýhodnění proti jinejm hráčům? Takže hořím jen kvůli debilnímu nastavení, a to tá hra má 7 let nebo kolik. Souhlasí někdo se mnou? Už mě to fakt dneska píchá, hraju lighty a pořád hořím a ne a ne to uhasit. Berte to jako zpětnou vazbu.

A co třeba použít tlačítko na myši, na tancích u kterých používám manuální hasičák ,stačí vždycky kliknout palcem na myš a máš uhašeno do 2s :great:

The_best_Assassin #107 Posted 21 August 2017 - 12:26 PM

Sergeant

• Player
  • 37978 battles
  • 237
  • [9-TD] 9-TD

View Postsirkajirka, on 10 August 2017 - 05:01 PM, said:

Proč tady nejsou patchnotes? Proč člověk musí hledat na webech třetích stran? 

info zde: https://thearmoredpa...d-2-patchnotes/

To je dobrý joke :trollface::trollface:, další důkaz že ve WG pracují [Editováno] :girl: 205 000 XP za X Pattona ale domrvenej FOCH B stále za trapných 290 000 XP nebo IKEAVAGN za 238 000 XP (ve srovnání se 100% lepším AMX 50 B 212 000).

Po  X letech co WG zatratil dříve super stroj obj 268  stál nesmyslných 301 000 XP tedka konečně slevnil, zrovna když dostane buff na přesnost a hráči ho opět začnou zkoumat a znovu jezdit. Prostě EPIC 

Edited by ClearEvil, 23 August 2017 - 09:32 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

LeoSmith_Sk #108 Posted 22 August 2017 - 07:35 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 57957 battles
  • 333
  • [CSNJ] CSNJ

View PostThe_best_Assassin, on 21 August 2017 - 11:32 AM, said:

A co třeba použít tlačítko na myši, na tancích u kterých používám manuální hasičák ,stačí vždycky kliknout palcem na myš a máš uhašeno do 2s :great:

:great: O čom? Žiadna informácia.

Čítal si môj príspevok #102, vyššie, na tejto stránke? Čuduj sa svete, tiež mám bočné tlačítka, ale oheň mi nikdy neuhasia (mám na nich nastavený pohyb "dopředu" a "dozadu". Viac viď #102.

Ani sa nedivím, že sa táto "hra" tak pomaly "zlepšuje", keď sa nájde toľko obmedzených, ktorí majú furt k vylepšeniam nejaké nezmyselné pripomienky. S takýmto prístupom sa začínam diviť, že s ohľadom na politiku vylepšovania hry, kedy sa očividne hýbe len to, na čo otravne tlačí snáď celá komunita, síce neviem, ktorá, už hra pokročila od používania len jedného jadra CPU a od DX9. Zrejme sú v nej inteligentní ľudia, ktorí neskrývajú, že herný klient má nedostatky, ale poukážu na ne spoločne a vo väčšom počte. V tomto vlákne vidím len to, ako Česi a Slováci len "vohnou záda" a ešte potláčajú akýkoľvek pokrok, aj keď ide o takú blbosť, akou je toto tlačítko, ktoré chcú BTW používať presne tak, ako aj ja. No má zmysel sem prispievať?

View PostT1HT123, on 21 August 2017 - 07:46 PM, said:

Zdravim, věc č. 1 : Čínské stíhače mi přijdou přehnané. Věc č. 2 : Dali by se na common test účet přidat nějaké prémiové tanky zdarma, stejně tak kredity a zlaťáky ? Díky

S tými prémiovými tankmi súhlasím, tiež by som rád vyskúšal aj iné ako Lowe a T34.

Ale samozrejme to nepôjde, lebo ľudia, ktorí si to kupujú na hranie (nie tzv. zberatelia), by ich nekupovali, lebo by zistili, aké sú to plečky a kšeft by nebol. Preto som nekúpil napr. JagdTiger 8.8, lebo som ho mal v garáži požičaného, keď to vtedy šlo, ale nesedel mi. Takto si to kúpia a už im prachy nikto nevráti, a o to ide, nie? Koľko je takých...

Spojeno. Zkus MultiQuote,.CE

Edited by ClearEvil, 23 August 2017 - 09:31 AM.

T1HT123 #109 Posted 23 August 2017 - 10:34 AM

Private

• Player
  • 5671 battles
  • 7
Tak děkuji za odpověď. Takže ještě jednou. Na common test účtu mi dochází peníze a goldy, mohli by mi WG připsat další ?

ExiZtenZ #110 Posted 23 August 2017 - 12:03 PM

Warrant Officer

• Player
  • 45072 battles
  • 654
  • [KST] KST

View PostT1HT123, on 23 August 2017 - 10:34 AM, said:

Tak děkuji za odpověď. Takže ještě jednou. Na common test účtu mi dochází peníze a goldy, mohli by mi WG připsat další ?

Prosím tě, uvědom si, že je to jen test server. Pokud jsi vše utratil tak máš dvě možnosti:

1) prodat co jsi nakoupil a koupit to co nově chceš

2) počkat na restart test serveru a pak se ti to vynuluje - pokud to tedy ještě stále dělají jak si pamatuji, už nějaký čas jsem na TS nebyl tak dlouho, abych si toho všimnul

Edit: opraveno typo

Edited by ExiZtenZ, 23 August 2017 - 12:03 PM.

Horuss #111 Posted 24 August 2017 - 05:46 PM

Private

• Player
  • 88719 battles
  • 8
  • [FIVE] FIVE

View Postwiller67, on 04 August 2017 - 03:23 PM, said:

tisíce lidí řeklo,že aby ranked bitvy nebyla [edited],tak jedna arta max. tak proč dvě... proč by mně měl šikanovat [Editováno] z konce mapy  [Editováno]

Co furt plačete. Prostě artyny jsou součást hry naučte se s tím  hrát.

VijaCZ #112 Posted 24 August 2017 - 07:40 PM

Brigadier

• Guest
  • 76796 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

View PostHoruss, on 24 August 2017 - 04:46 PM, said:

Hádám že hnusné napadení skupiny hráčů kritizujících artyny zůstane bez trestu jako vždy, pomalu se smiřuju že artynáři a moderátoři můžou na foru nadávat komukoliv a vysmívat se komukoliv a to absolutně beztrestně. Smutné. Jedna strana sporu je umlčována a trestána za své názory a druhé je vše tolerováno. Holt budeme doufat v "Boží mlýny"

Artyny zatím jsou součástí hry, součástí proklínanou, součástí vyvolávající extrémní toxicitu, součástí vyvolávající poškozování spojenců a teamkilly, součástí která soustavně a brutálně kazí herní zážitek, součástí která od hry odhání platící zákazníky, součástí likvidující zábavnost a hratelnost. Pozitivní dopad artyn na hru je NULA.

S artynama mám odehráno pár tisíc her, mám odemčené všechny desítkové artyny ve hře a jediné co mě to naučilo je že artyna je neférový herní princip pro zlomyslné a/nebo neschopné hráče před kterým není naprosto možné se jakkoliv účinně bránit a zároveň být užitečný vlastnímu týmu. Buď můžu být schovaný a neužitečný, nebo pořád a neustále budu vystaven riziku neférového zásahu od artyny, který nebudu mít jakoukoliv šanci oplatit.

Dokud nebude vytvořen herní režim "bez arty" tak tu tyhle spory budou - artynáři se prostě musí smířit s tím že jsou nenávidění a opovrhovaní, sami a dobrovolně si to zvolili.

peky1128 #113 Posted 24 August 2017 - 07:54 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12895 battles
  • 616
  • [CSLEV] CSLEV

View PostHoruss, on 24 August 2017 - 05:46 PM, said:

Ako sa da hrat proti niecomu co ani nevidim?Teraz hravam s E75kou a ver ze aj jedna arty dokaze riadne zatopit a znemozni mi pomoct tymu. Je to neferove.

Horuss #114 Posted 24 August 2017 - 09:49 PM

Private

• Player
  • 88719 battles
  • 8
  • [FIVE] FIVE

View Postpeky1128, on 24 August 2017 - 06:54 PM, said:

Ako sa da hrat proti niecomu co ani nevidim?Teraz hravam s E75kou a ver ze aj jedna arty dokaze riadne zatopit a znemozni mi pomoct tymu. Je to neferove.

Takže co kdyby Heavy plakali ,že Lt jsou ry\chlejší a medka obratnější a že se pro ti nim nemužou branit? POjdme plakat, že každy tank ma jine přednosti a že je to nefer.

HerrKreutz #115 Posted 24 August 2017 - 10:36 PM

Sergeant

• Player
  • 23260 battles
  • 276
  • [EDPM] EDPM
Jako hráč LT a MT si proti dnešním super heavy nedovedu představit boj bez pomoci artyn. Pokud je schopný artynář, hodně to pomůže. Pokud ne, smůla kámo. A přesně stejně to má protitým.

Strepik #116 Posted 25 August 2017 - 04:02 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 32621 battles
  • 441
  • [BBB2] BBB2

View PostVijaCZ, on 24 August 2017 - 06:40 PM, said:

Hádám že hnusné napadení skupiny hráčů kritizujících artyny zůstane bez trestu jako vždy, pomalu se smiřuju že artynáři a moderátoři můžou na foru nadávat komukoliv a vysmívat se komukoliv a to absolutně beztrestně. Smutné. Jedna strana sporu je umlčována a trestána za své názory a druhé je vše tolerováno. Holt budeme doufat v "Boží mlýny"

Artyny zatím jsou součástí hry, součástí proklínanou, součástí vyvolávající extrémní toxicitu, součástí vyvolávající poškozování spojenců a teamkilly, součástí která soustavně a brutálně kazí herní zážitek, součástí která od hry odhání platící zákazníky, součástí likvidující zábavnost a hratelnost. Pozitivní dopad artyn na hru je NULA.

S artynama mám odehráno pár tisíc her, mám odemčené všechny desítkové artyny ve hře a jediné co mě to naučilo je že artyna je neférový herní princip pro zlomyslné a/nebo neschopné hráče před kterým není naprosto možné se jakkoliv účinně bránit a zároveň být užitečný vlastnímu týmu. Buď můžu být schovaný a neužitečný, nebo pořád a neustále budu vystaven riziku neférového zásahu od artyny, který nebudu mít jakoukoliv šanci oplatit.

Dokud nebude vytvořen herní režim "bez arty" tak tu tyhle spory budou - artynáři se prostě musí smířit s tím že jsou nenávidění a opovrhovaní, sami a dobrovolně si to zvolili.

Zase ty a tvoje žvásty! Bože podívej se jak hraješ!  Když víš že jsou arty tak si stoupneš na místo kam můžou všechny střílet!  Zkus hrát tanky a ne nepřemožitelného Hulka pač tvůj styl hraní je tomu hodně blízko. A ještě se neschovavej za menší tier.  A pak možná budeš moct [Editováno] písmenka na forum aby ro mělo váhu! 

Edited by ClearEvil, 25 August 2017 - 07:33 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Horuss #117 Posted 25 August 2017 - 05:17 PM

Private

• Player
  • 88719 battles
  • 8
  • [FIVE] FIVE

View PostVijaCZ, on 24 August 2017 - 06:40 PM, said:

Plačky.....mě zas vadí přebufované medka a co?  Furt jen stěžování , každý tank ma svuj smysl....arty už nedavají dmg a stejne fnukate..podotýkám že nejsem artynař. MImochodem co je hnusné napadení ?:) Jako, že napišu , že jsi uplakanek?:)

Edited by Horuss, 25 August 2017 - 05:21 PM.

VijaCZ #118 Posted 25 August 2017 - 07:55 PM

Brigadier

• Guest
  • 76796 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Horuss - Ano, vadí mi že artyfandové můžou hráče kterým artyny vadí naprosto beztrestně napadat a urážet a jakmile se ozve někdo s kritikou artyn a použije u toho humorný výraz tak okamžitě následuje cenzura, warning point a ban.

Poučil sem se a artynám už budu říkat jen artyny protože jinak se tu na foru oslovovat prej nesmí.

Na oplátku požaduji buď stejně korektní přístup od artyfandů nebo stejně tvrdé postihování jejich přestupků.

Artyny smysl nemají- alespoň já nevidím žádný smysl v tom že by hra potřebovala třídu vozidel která soustavně zvyšuje silně negativní emoce, toxicitu a likviduje herní zážitek, od aktualizace 9.18 ještě mnohem brutálněji.

Strepik bez komentáře, jako každý artynář když jsi ve stavu naprosté argumentační impotence tak začneš vytahovat urážky a osobní útoky, takže žádnou reakci nečekej, už ani v soukromý zprávě. PS: ve kterým filmu nebo comicsu se nepřemožitelný Hulk schovával za menší a slabší kamarády?

Edited by VijaCZ, 25 August 2017 - 07:57 PM.

Strepik #119 Posted 27 August 2017 - 06:16 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 32621 battles
  • 441
  • [BBB2] BBB2

View PostVijaCZ, on 25 August 2017 - 06:55 PM, said:

Horuss - Ano, vadí mi že artyfandové můžou hráče kterým artyny vadí naprosto beztrestně napadat a urážet a jakmile se ozve někdo s kritikou artyn a použije u toho humorný výraz tak okamžitě následuje cenzura, warning point a ban.

Poučil sem se a artynám už budu říkat jen artyny protože jinak se tu na foru oslovovat prej nesmí.

Na oplátku požaduji buď stejně korektní přístup od artyfandů nebo stejně tvrdé postihování jejich přestupků.

Artyny smysl nemají- alespoň já nevidím žádný smysl v tom že by hra potřebovala třídu vozidel která soustavně zvyšuje silně negativní emoce, toxicitu a likviduje herní zážitek, od aktualizace 9.18 ještě mnohem brutálněji.

Strepik bez komentáře, jako každý artynář když jsi ve stavu naprosté argumentační impotence tak začneš vytahovat urážky a osobní útoky, takže žádnou reakci nečekej, už ani v soukromý zprávě. PS: ve kterým filmu nebo comicsu se nepřemožitelný Hulk schovával za menší a slabší kamarády?

Ja tě neurážím jen popisují tvůj styl hraní!  A už sem ti říkal že nejsem artynař! 

EZI3 #120 Posted 27 August 2017 - 07:14 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16493 battles
  • 658
  • [WK_] WK_

View PostStrepik, on 27 August 2017 - 05:16 PM, said:

Ja tě neurážím jen popisují tvůj styl hraní!  A už sem ti říkal že nejsem artynař! 

"Žvásty" a pak "další slovo", co editoval cenzor, a tomu říkáš neurážet? Co hulíš...:facepalm:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users