Jump to content

Veřejný test verze 9.20 - Všeobecná diskuze

• This topic is locked This topic is locked
131 replies to this topic

119kg #121 Posted 28 August 2017 - 06:34 AM

Corporal

• Player
  • 1648 battles
  • 169

View PostStrepik, on 27 August 2017 - 06:16 PM, said:

Ja tě neurážím jen popisují tvůj styl hraní!  A už sem ti říkal že nejsem artynař! 

Nie. Nie si artynár. Si sniper s pohyblivými LT, MT, TD. Arty ti nemajú ako vadiť keď ťa celú hru nevidia. Skús mesiac hrať  HT a napíš svoj názor. 

Strepik #122 Posted 28 August 2017 - 12:04 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 32629 battles
  • 441
  • [BBB2] BBB2

View PostEZI3, on 27 August 2017 - 06:14 PM, said:

"Žvásty" a pak "další slovo", co editoval cenzor, a tomu říkáš neurážet? Co hulíš...:facepalm:

Takže když napíšu žvásty tak to automaticky musím urážet ?? Bože vy jste děcka? (Otazník aby nebylo bráno jako urážka)  Mě to tak příjde pač tady jen každej brečí a to je všechno !   Editované slovo bylo Sra- pak písmenko T což nepovažuji za sprosté slovo nebo nevhodné ! To už by pak mohlo být nevhodné slovo i bleju :D prdím :D

View Post119kg, on 28 August 2017 - 05:34 AM, said:

Nie. Nie si artynár. Si sniper s pohyblivými LT, MT, TD. Arty ti nemajú ako vadiť keď ťa celú hru nevidia. Skús mesiac hrať  HT a napíš svoj názor. 

prvně se podívej za jaké tanky hraju !! A od kdy je LT sniper ??  TD mám jen střevo na mise :D  a je pravda že MT mám pro mě nejzábavnější !!! HT je moje druhá skopina tanku které hraju nejvíc :D

Doufám že arty nikdy nezruší a ještě je boostnou aby jste brečeli všichni jestě víc :D

Ave_Brutus75SK #123 Posted 28 August 2017 - 01:46 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 67430 battles
  • 462
  • [-LCP-] -LCP-
Zas nič nové,a zas nemám dôvod inštalovať hru.A zas ,a ešte viacej pokazia arty!!!!!Prečo,tie arty máte v hre?

Edited by Ave_Brutus75SK, 28 August 2017 - 01:52 PM.

EZI3 #124 Posted 28 August 2017 - 06:30 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16515 battles
  • 660
  • [WK_] WK_

View PostStrepik, on 28 August 2017 - 11:04 AM, said:

Takže když napíšu žvásty tak to automaticky musím urážet ?? Bože vy jste děcka? (Otazník aby nebylo bráno jako urážka)  Mě to tak příjde pač tady jen každej brečí a to je všechno !   Editované slovo bylo Sra- pak písmenko T což nepovažuji za sprosté slovo nebo nevhodné ! To už by pak mohlo být nevhodné slovo i bleju :D prdím :D

Panáčku, jestli ten tvůj post nebyl útočnej, tak jsem čínskej mandarín. Aby bylo jasno, já taky nejdu pro sprostý slovo daleko - už jsem tu za to měl čtrnáctidenní dovolenou - ale když už se do někoho opřu, tak si za tím alespoň stojím. Já třeba s Vijou ohledně artyn naprosto nesouhlasím, podle mě do hry patří a mají zde smysl (nesouhlasím ale s úpravami po 9.18), ale to neznamená, že ho budu za jeho názor masírovat a ještě mu lustrovat profil.:facepalm:

Edited by EZI3, 28 August 2017 - 07:38 PM.

Strepik #125 Posted 28 August 2017 - 08:04 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 32629 battles
  • 441
  • [BBB2] BBB2

View PostEZI3, on 28 August 2017 - 05:30 PM, said:

Panáčku, jestli ten tvůj post nebyl útočnej, tak jsem čínskej mandarín. Aby bylo jasno, já taky nejdu pro sprostý slovo daleko - už jsem tu za to měl čtrnáctidenní dovolenou - ale když už se do někoho opřu, tak si za tím alespoň stojím. Já třeba s Vijou ohledně artyn naprosto nesouhlasím, podle mě do hry patří a mají zde smysl (nesouhlasím ale s úpravami po 9.18), ale to neznamená, že ho budu za jeho názor masírovat a ještě mu lustrovat profil.:facepalm:

Na jeho profil jsem se ani nepodíval klikl jsem na ten odkaz ten má pod příspěvkem vyskočil jeho YouTube kanál kde ukazuje svoje nejlepší bitvy.  A podle toho sem mu to tam napsal.  A stojím si zatím že pravda nemůže urazit. Co se týče úprav tak mají co chtěli prvně jim vadili one shot artyny a teď jim vadí prostě nepřetržitý stůn,  nebudou arty a budou jim vadit TD pač TD je prostřelí i na dálku z křáku! 

EZI3 #126 Posted 28 August 2017 - 08:18 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16515 battles
  • 660
  • [WK_] WK_

View PostStrepik, on 28 August 2017 - 07:04 PM, said:

Co se týče úprav tak mají co chtěli prvně jim vadili one shot artyny a teď jim vadí prostě nepřetržitý stůn,  nebudou arty a budou jim vadit TD pač TD je prostřelí i na dálku z křáku! 

S tímhle souhlas.

VijaCZ #127 Posted 28 August 2017 - 08:43 PM

Brigadier

• Guest
  • 76899 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

TD mi nevadí ani v nejmenším, hrajou totiž naprosto fér a na to aby si vystřelili musí být na vykreslovací vzdálenost a přímej dohled. To je přesně to co je na artynách špatně. Nejde se před nima schovat, nejde se před nima bránit a hlavně je naprosto vyloučený jejich šikanu jim jakkoliv vrátit. Pouhá přítomnost artyn znamená riziko pro aktivní hráče po celou bitvu ať už jsou kdekoliv, znamená vyloučení nebo brutální omezení 90% výhodných pozic a taktik a zábavnost na nule jakmile si mě začne všímat. Žádná jiná třída techniky nevzbuzuje tolik negativních emocí a toxicity.

Obrovský buff artyn v 9.18 už je jen vrchol ledovce který problém výrazně zhoršil.

Je mi dost líto že ani verze 9.20 se problém s artynama jakkoliv neřeší, a to ani v náhodných, ani ve velkých ani v hodnocených bitvách. Bohužel artyny budou hře škodit dál :(

EDIT : nikdo  ze zastánců artyn ještě nikdy nedohledal ten příspěvek ve kterém některý z kritiků dělostřelectva požadoval stun mechaniku, nebo zpřesnění palby, zrychlení zaměřování a nabíjení. A víte proč? Protože tu nikdo nikdy nic takovýho nechtěl. Přest příznivci artyn neustále lžou že arty dostaly buff podle našeho přání. Ne, není tomu tak a nikdy nebylo. Prosím už tu dávno vyvrácenou lež neopakuj.

Edited by VijaCZ, 28 August 2017 - 08:47 PM.

Riraho #128 Posted 28 August 2017 - 10:17 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7743 battles
  • 81

View PostVijaCZ, on 24 August 2017 - 07:40 PM, said:

Hádám že hnusné napadení skupiny hráčů kritizujících artyny zůstane bez trestu jako vždy, pomalu se smiřuju že artynáři a moderátoři můžou na foru nadávat komukoliv a vysmívat se komukoliv a to absolutně beztrestně. Smutné. Jedna strana sporu je umlčována a trestána za své názory a druhé je vše tolerováno. Holt budeme doufat v "Boží mlýny"

Artyny zatím jsou součástí hry, součástí proklínanou, součástí vyvolávající extrémní toxicitu, součástí vyvolávající poškozování spojenců a teamkilly, součástí která soustavně a brutálně kazí herní zážitek, součástí která od hry odhání platící zákazníky, součástí likvidující zábavnost a hratelnost. Pozitivní dopad artyn na hru je NULA.

S artynama mám odehráno pár tisíc her, mám odemčené všechny desítkové artyny ve hře a jediné co mě to naučilo je že artyna je neférový herní princip pro zlomyslné a/nebo neschopné hráče před kterým není naprosto možné se jakkoliv účinně bránit a zároveň být užitečný vlastnímu týmu. Buď můžu být schovaný a neužitečný, nebo pořád a neustále budu vystaven riziku neférového zásahu od artyny, který nebudu mít jakoukoliv šanci oplatit.

Dokud nebude vytvořen herní režim "bez arty" tak tu tyhle spory budou - artynáři se prostě musí smířit s tím že jsou nenávidění a opovrhovaní, sami a dobrovolně si to zvolili.

Perfektně napsané a plně se s tebou ztotožňuji a se mnou určitě mnoho dalších hráčů. Všichni normální hráči ví, jaká je to pohoda, když se hraje bez artyn.

Ze Strepíka si vůbec nic nedělej. Podle toho jeho až fanatického obhajování podlosti artyn se domnívám, že je nanejvýš pravděpodobné, že je člověkem,

který si i v životě libuje v takovémto chování a proto si tak libuje i v podrazech ve hře.

Strepíku jdi v pjordel temnou i s tvým fanatismem a celou tou artylérií.

A až se budeš vrtat a špiclovat v mém účtu, tak věř, že uvidíš jenom to,

co chci abys viděl, ne co tam je doopravdy.

Svůj názor na něj můžeš sdělit podrážkám mých bot.

EZI3 #129 Posted 28 August 2017 - 10:42 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16515 battles
  • 660
  • [WK_] WK_

View PostVijaCZ, on 28 August 2017 - 07:43 PM, said:

EDIT : nikdo  ze zastánců artyn ještě nikdy nedohledal ten příspěvek ve kterém některý z kritiků dělostřelectva požadoval stun mechaniku, nebo zpřesnění palby, zrychlení zaměřování a nabíjení. A víte proč? Protože tu nikdo nikdy nic takovýho nechtěl. Přest příznivci artyn neustále lžou že arty dostaly buff podle našeho přání. Ne, není tomu tak a nikdy nebylo. Prosím už tu dávno vyvrácenou lež neopakuj.

Podle mě to myslel tak, že se tak dlouho a tak intenzivně nadávalo na artyny, až se je WG rozhodli nerfnout, no a jak to tak u WG bývá, z toho nerfu jim vlastně vyšel "skorobuff", ale každopádně jsou artyny daleko otravnější než před jejich "nerfem".

bobitwo1 #130 Posted 28 August 2017 - 11:02 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12780 battles
  • 1,134
Takže arty samé strieľajú po vlastných spoluhráčoch a nie hráči.  A zbytok tankov, čo nie sú arty nikdy v živote netrafili vlastného.  Preto mal Quickybaby minulý týždeň 3 modrých spoluhráčov v 2 medkách a 1 TD v jednej hre. Či to modré meno je len označenie pre VIP hráčov?  

Edited by bobitwo1, 28 August 2017 - 11:03 PM.

bobitwo1 #131 Posted 28 August 2017 - 11:17 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12780 battles
  • 1,134

View PostVijaCZ, on 28 August 2017 - 08:43 PM, said:

TD mi nevadí ani v nejmenším, hrajou totiž naprosto fér a na to aby si vystřelili musí být na vykreslovací vzdálenost a přímej dohled. To je přesně to co je na artynách špatně. Nejde se před nima schovat, nejde se před nima bránit a hlavně je naprosto vyloučený jejich šikanu jim jakkoliv vrátit. Pouhá přítomnost artyn znamená riziko pro aktivní hráče po celou bitvu ať už jsou kdekoliv, znamená vyloučení nebo brutální omezení 90% výhodných pozic a taktik a zábavnost na nule jakmile si mě začne všímat. Žádná jiná třída techniky nevzbuzuje tolik negativních emocí a toxicity.

Obrovský buff artyn v 9.18 už je jen vrchol ledovce který problém výrazně zhoršil.

Je mi dost líto že ani verze 9.20 se problém s artynama jakkoliv neřeší, a to ani v náhodných, ani ve velkých ani v hodnocených bitvách. Bohužel artyny budou hře škodit dál :(

​Brankár na futbale tiež hraje nefér lebo môže používať ruky pri hre napríklad, kým ostatný sú za to trestaný. Keď na teba bude útočiť osoba s nožom a ty máš po ruke luk, tak ho nepoužiješ, lebo by to bola nefér výhoda.  Tak isto, ťažká jazda vs radový pešiaci bez brnenia. Ťažká jazda isto v rámci fair play zosadne, dá dole celú zbroj, chytí do rúk lopatu a pojde útočiť na nepriateľov,  lebo tak je to fér.  Chceš fér súboj?  Daj si box čo ja viem proti Klitschkovi, pravidlá sú predsa rovnaké,  obaja máte rukavice. Bude to predsa podľa tvojej logiky fér zápas.  

YabbaCoe #132 Posted 30 August 2017 - 10:19 AM

Community Coordinator (CZ)

• WG Staff
  • 14666 battles
  • 287

Děkujeme za vaše postřehy a připomínky k testované verzi 9.20. Jelikož tato verze dnešním dnem byla zveřejněna na live serveru, zavírám toto vlákno k veřejnému testu. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users