Jump to content

Zkušenostní výzva

• Please log in to reply
359 replies to this topic

kurcatovium #221 Posted 09 August 2017 - 10:43 AM

Captain

• Player
  • 36128 battles
  • 2,304

View PostZeroberg, on 09 August 2017 - 07:34 AM, said:

Na to vyjezdit is osmičkový HT bych masakr čekal... IMHO. To že pokulhává refundace za kredity (viz jiný příspěvek) je věc jiná :(

Jak pokulhává? V čem? Pořád to nechápu. Jak tu správně někdo poznamenal, když já získám tank, který následně prodám, dostanu jen 750 tisíc místo 1,5 milionu...

PS: U toho WZ-111 byl refund 4,9 milionu, což je v porovnání se současným maratonem nebe a dudy. S tím, že ten současný je samozřejmě nebe.

Edited by kurcatovium, 09 August 2017 - 10:45 AM.

CyberMageFroll_CZ #222 Posted 09 August 2017 - 11:21 AM

Warrant Officer

• Player
  • 27206 battles
  • 675
  • [DAKN] DAKN

View Postkurcatovium, on 08 August 2017 - 08:49 AM, said:

Snažím se sledovat tvé myšlenkové pochody, nějak si představit tu situaci, ale pořád mi to úplně nejde. Řekněme, že obchod prodává věc X, kterou si ty koupíš. Časem udělá obchod marketingovou akci, že pokud za měsíc utratíš Y peněz, dostaneš zdarma právě zboží X. Pokud ale už zboží X máš, dostaneš místo něj slevový poukaz v hodnotě zboží X, který můžeš utratit v celém řetězci. Co je na tom tedy špatně? Obchod tě nenutil u nich utrácet a pokud jsi byl stálý zákazník, utratil jsi tak jako tak dost abys na X/poukaz dosáhl. Kde tedy kdo a koho odírá? Podmínky byly dopředu známé, pokud jsi sprintoval, abys utratil Y jak divý a mohl pak na podmínky nadávat, je to tvoje právo, ale taky tvoje vizitka. Kdyžtak mě prosím oprav.

A tady tím jsou právě ty goldy co můžeš utratit.Takže jsi opravdu docela dost mimo. Mno a do toho co já si koupím nebo nekoupím je ti velký kulový, ty vizitko:)

SWAT0013 #223 Posted 09 August 2017 - 11:35 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 23931 battles
  • 1,033
  • [ANV-V] ANV-V
No tak nakonec to bylo jednodušší, než jsem čekal (a než to vypadá;) - po včerejšku už mi chybí jen cca 2,5k expů a Tiger je doma, přičemž jsem to splnil naprosto normálním hraním (a kdyby ta nejtěžší mise povolovala i šestky, už jsem byl hotov dávno :trollface: )

JaroslavIV #224 Posted 09 August 2017 - 12:11 PM

Warrant Officer

• Player
  • 27906 battles
  • 506
  • [CSA-4] CSA-4

View Postkurcatovium, on 09 August 2017 - 09:43 AM, said:

Jak pokulhává? V čem? Pořád to nechápu. Jak tu správně někdo poznamenal, když já získám tank, který následně prodám, dostanu jen 750 tisíc místo 1,5 milionu...

PS: U toho WZ-111 byl refund 4,9 milionu, což je v porovnání se současným maratonem nebe a dudy. S tím, že ten současný je samozřejmě nebe.

Pokulhává je myslené asi v tom, že jeden dostane prémiový tovar, ktorý sa kupuje za peniaze a druhý, ktorý do toho už peniaze dal dostane bežnú vec, ktorú má hocikedy zadarmo. Neporovnávaš to správne, za tank dostaneš 750 tisíc a za vec, ktorú si kúpiš za 1,5 milióna namiesto tanku, tiež pri predaji dostaneš 750 tisíc.

RozaMadMax #225 Posted 09 August 2017 - 12:28 PM

Sergeant

• Clan Diplomat
  • 55527 battles
  • 249
  • [CLD] CLD

View PostJaroslavIV, on 09 August 2017 - 11:11 AM, said:

Pokulhává je myslené asi v tom, že jeden dostane prémiový tovar, ktorý sa kupuje za peniaze a druhý, ktorý do toho už peniaze dal dostane bežnú vec, ktorú má hocikedy zadarmo. Neporovnávaš to správne, za tank dostaneš 750 tisíc a za vec, ktorú si kúpiš za 1,5 milióna namiesto tanku, tiež pri predaji dostaneš 750 tisíc.

A tady je vidět ta nenažranost WG, když už nedávaj goldy, tak, že hráčům, co ten tank už májí a zaplatili nedají spec. emblém, nápis, kt. je nic nestojí a grafik to má za odpoledne,

Zeroberg #226 Posted 09 August 2017 - 12:47 PM

Corporal

• Player
  • 15953 battles
  • 174

View Postkurcatovium, on 09 August 2017 - 10:43 AM, said:

Jak pokulhává? V čem? Pořád to nechápu. ...

řešily se tady odměny před časem a nyní, narážel jsem na to... to  je ale jedno, nevím proč se čertíš, když proti tomu co jsi napsal jsem nepoužil křivého slova.

kogkli #227 Posted 09 August 2017 - 03:00 PM

Sergeant

• Player
  • 3833 battles
  • 273
  • [SVINE] SVINE
Bude možnost si třeba za pade koupit jeden žeton?  Protože tu poslední misi stopro nedám. Max. 100 až 150 Kč jsem ochoten darovat za ten žeton.:coin:

ludvikg #228 Posted 09 August 2017 - 03:17 PM

Corporal

• Player
  • 17521 battles
  • 126
  • [A-N-V] A-N-V

nemít nohu v sádře tak by to tak rychle nešlo :-) 

Edited by ludvikg, 09 August 2017 - 04:00 PM.

Gremlaja #229 Posted 09 August 2017 - 03:26 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 72138 battles
  • 457
37 740 xp:D pak jako když vypneš vypínačem světlo už ani ťuk:D Musim počkat na štěstí:teethhappy: ale co do září mám čas a už je to pro mně jen pár her:)

Terentius #230 Posted 10 August 2017 - 06:27 AM

Captain

• Player
  • 12339 battles
  • 2,365
  • [IDDQD] IDDQD

View PostGremlaja, on 09 August 2017 - 03:26 PM, said:

37 740 xp:D pak jako když vypneš vypínačem světlo už ani ťuk:D Musim počkat na štěstí:teethhappy: ale co do září mám čas a už je to pro mně jen pár her:)

Z tvých příspěvků se může zdát, že to dá každý, nemystifikuj, pár bitev je v tvém podání několik stovek bitev.

svlastik #231 Posted 10 August 2017 - 06:55 AM

Lance-corporal

• Player
  • 19681 battles
  • 57
  • [ASM] ASM

Rozdíl mezi maratonem WZ 111 je markantní.

Pro mne jako obyčejného slabšího hráče mě WG dal asi takhle zaúkolovat:

WZ111 nebo taky T44-100 - vyexpi jednu linii tanků všech národů od V.tieru do VII. tieru, (6 linií;) vyber si kterýkoliv tank, dokážeš to se všemi typy, včetně artyn. Máš na to měsíc. Jezdi tak, abys alespoň dvakrát trefil, něco zabil a nebo něco naspotil, aby ses dostal do 10.příčky. 

Výhody- vyzkoumám si tanky s pomocí dvounásobků i které bych obyčejně nezkoumal, rozmanitost hry, mám dostatek financí, nevýhody, některé tanky opravdu nuda, bez posádek s perkama, hrozný potřeba mít dostatek tanků v garáži a v záloze tanky VII. a vyšší tier.

Zkušenostní výzva - vyexpi jednu linii tanku od 1.tieru až do 10.tier, máš na to měsíc, nevýhody musíš si vybrat linii alespoň se 3 tanky OP, musíš mít v záloze dostatek kreditů, nebo hrát s výdělečnými tanky, jelikož se jedná o premium tank japonský, rozhodnul jsem se jít přes japonce, abych vyjezdili ty pomalé OP krabice, které samozřejmě po vyježdění nerfnou a budou ve hře prakticky k NIČEMU!!! Jelikož zkouším s japonci, je nutný potřebný dostatek kreditů, hrozná nuda, pomalé hry trvající v průměru víc jak 8 minut, v tomto systému být TOP je tento tank spíše k pláči, než se někam dobelhá, výsledek je ROZHODNUTÝ!!! Prd nastřílím, aby byl člověk v TOP hra se musí převážit do prohry a pak vystřílet víc jak 5 načatých nepřátel, kteří shodou okolností musí být vystrašení a zároveň nevědět kam střílet a od VII tieru to je loterie. A ani to není jisté, protože z dálky je potřeba mít podporu malých tančíků, kteří bohužel něco naspotí a nebude člověk v TOPu. A na velké mapě to ukapuje jeden tančík na pouhý náraz, je to o nervy a těžko se rozdýchávají druhé příčky, protože naspotíte kulové a přitom nastřílíte dvojnásobek. Ne, tohle je o trhání si vlasů, hrajete 3 hodiny spotřebované zálohy a jedna výhra v TOPu!!! Až tohle skončí tak fakt nebudu mít náladu tohle zapnout, protože tohle nedám už je čtvrt měsíce a expy nerostou. :(

ZLATÝ MARATON NA WZ 111, protože ten tank alespoň nehnije v garáži a něco vydělá.

Focha nejedu, škoda, neumím s francouzskými TD v TOPu bych nebyl ani zdaleka, taky už tu byla kdysi vánoční akce 16bit hra tanky ala minecraft na školení posádky včetně francouzského TD, za jedny vánoce se dalo posádku dostat až na 6 perků. A stejně mi ta posádka zavází v kasárnách. :(

Jmeno1 #232 Posted 10 August 2017 - 07:39 AM

Lieutenant General

• Player
  • 39432 battles
  • 6,263
  • [_AF_] _AF_
To WZ-111 jsem jel a tehdy i dobří hráči potřebovali kolem 1000 bitev, a to se museli cíleně snažit a mít techniku. Teď si jen tak hraješ a za měsíc to musí jen trošku slušnějšímu hráči padnout i kdyby se nesnažil. Ti, co to hráli cíleně to dali za nějakých 80 bitev. Tenhle maratónek sice není pro úplně každého, ale zas tak těžký jak vypadá není. Ten kdo jej chce hrát cíleně si vytáhne nějaký tank tier 7-8 a mastí dokud to nepadne. Bez mučení přiznám, že mi to naskakuje na tieru 9 především při prohrách, kdy dnešní týmy noobů se nechají vystřílet během 2 minut, takže pak už většinou není konkurence. Naopak, výhry si dělám sám se svým AMX 13 57. :-D

rallytravel #233 Posted 10 August 2017 - 08:11 AM

Warrant Officer

• Player
  • 9893 battles
  • 695
  • [VKG] VKG

View Postsvlastik, on 10 August 2017 - 06:55 AM, said:

Pro mne jako obyčejného slabšího hráče mě WG dal asi takhle zaúkolovat:

WZ111 nebo taky T44-100 - vyexpi jednu linii tanků všech národů od V.tieru do VII. tieru, (6 linií;) vyber si kterýkoliv tank, dokážeš to se všemi typy, včetně artyn. Máš na to měsíc. Jezdi tak, abys alespoň dvakrát trefil, něco zabil a nebo něco naspotil, aby ses dostal do 10.příčky. 

Výhody- vyzkoumám si tanky s pomocí dvounásobků i které bych obyčejně nezkoumal, rozmanitost hry, mám dostatek financí, nevýhody, některé tanky opravdu nuda, bez posádek s perkama, hrozný potřeba mít dostatek tanků v garáži a v záloze tanky VII. a vyšší tier.

Zkušenostní výzva - vyexpi jednu linii tanku od 1.tieru až do 10.tier, máš na to měsíc, nevýhody musíš si vybrat linii alespoň se 3 tanky OP, musíš mít v záloze dostatek kreditů, nebo hrát s výdělečnými tanky, jelikož se jedná o premium tank japonský, rozhodnul jsem se jít přes japonce, abych vyjezdili ty pomalé OP krabice, které samozřejmě po vyježdění nerfnou a budou ve hře prakticky k NIČEMU!!! Jelikož zkouším s japonci, je nutný potřebný dostatek kreditů, hrozná nuda, pomalé hry trvající v průměru víc jak 8 minut, v tomto systému být TOP je tento tank spíše k pláči, než se někam dobelhá, výsledek je ROZHODNUTÝ!!! Prd nastřílím, aby byl člověk v TOP hra se musí převážit do prohry a pak vystřílet víc jak 5 načatých nepřátel, kteří shodou okolností musí být vystrašení a zároveň nevědět kam střílet a od VII tieru to je loterie. A ani to není jisté, protože z dálky je potřeba mít podporu malých tančíků, kteří bohužel něco naspotí a nebude člověk v TOPu. A na velké mapě to ukapuje jeden tančík na pouhý náraz, je to o nervy a těžko se rozdýchávají druhé příčky, protože naspotíte kulové a přitom nastřílíte dvojnásobek. Ne, tohle je o trhání si vlasů, hrajete 3 hodiny spotřebované zálohy a jedna výhra v TOPu!!! Až tohle skončí tak fakt nebudu mít náladu tohle zapnout, protože tohle nedám už je čtvrt měsíce a expy nerostou. :(

ZLATÝ MARATON NA WZ 111, protože ten tank alespoň nehnije v garáži a něco vydělá.

Focha nejedu, škoda, neumím s francouzskými TD v TOPu bych nebyl ani zdaleka, taky už tu byla kdysi vánoční akce 16bit hra tanky ala minecraft na školení posádky včetně francouzského TD, za jedny vánoce se dalo posádku dostat až na 6 perků. A stejně mi ta posádka zavází v kasárnách. :(

A co ti na tom vadí? Tak jsi holt slabší hráč a nevyjezdis si ho. Můžeš si ho koupit. WZ jsi vyjezdil, protože jsi u toho seděl v kuse. Na tohle buď máš nebo nemáš skill a je jedno jestli budeš hrát hodinu nebo dvacet hodin denně. Nic proti tobě, taky jsem slabý hráč. Ale když si koupím brusle a hokejku, taky nebudu naštvaný že nemůžu hrát extraligu za Vítkovice. 

UKO_JESHITA #234 Posted 10 August 2017 - 09:30 AM

Major

• Player
  • 41292 battles
  • 2,700
  • [_LDN] _LDN

Tak hotovo, 132 bitev a pohodové hraní ;) díky WG

Jmeno1 #235 Posted 10 August 2017 - 09:33 AM

Lieutenant General

• Player
  • 39432 battles
  • 6,263
  • [_AF_] _AF_

Další posádka, co budu muset propustit. Škoda. Mohli by dát za ty posádky co jsou na 100% a co se propouštějí alespoň nějakou drobnou refundaci např. ve volných expech. Já už musel propustit snad 20 stoprocentních posádek, protože jsou mi k ničemu.

PS: UKO, ten klan, to jsou kolegové nebo pacienti? ;) 

Edited by Jmeno1, 10 August 2017 - 09:35 AM.

DevTea #236 Posted 10 August 2017 - 09:45 AM

Private

• Player
  • 38836 battles
  • 12

View PostDevTea, on 01 August 2017 - 09:25 AM, said:

1. fáze: 5 bitev. Hotovo.

2. fáze: 10 bitev. Hotovo.

Třetí fáze - počítám tak týden.

Čtvrtá fáze - jen pro nejlepší... + konec dovolené: velmi malá šance dokončit. 

Je dobře, že je tu i obtížnější maraton.

Čtvtá fáze: tak jsem to kompletně dokončil. Nakonec to bylo mnohem jednodušší, než jsem předpokládal...

UKO_JESHITA #237 Posted 10 August 2017 - 09:50 AM

Major

• Player
  • 41292 battles
  • 2,700
  • [_LDN] _LDN

View PostJmeno1, on 10 August 2017 - 09:33 AM, said:

Další posádka, co budu muset propustit. Škoda. Mohli by dát za ty posádky co jsou na 100% a co se propouštějí alespoň nějakou drobnou refundaci např. ve volných expech. Já už musel propustit snad 20 stoprocentních posádek, protože jsou mi k ničemu.

PS: UKO, ten klan, to jsou kolegové nebo pacienti? ;) 

To jsou pacienti jako já :trollface: 

Edited by UKO_JESHITA, 10 August 2017 - 09:50 AM.

LuckySta #238 Posted 10 August 2017 - 11:41 AM

Warrant Officer

• Player
  • 37018 battles
  • 829

tigříka už mám dlouho, takže marathon byl spíše jenom o tom, že u jedné konečné poslední bitvy dostanu 1,5 mega navíc + pár těch spotřebáků a záloh za splnění 

odměna 1,5 mil je celkem přijatelná, je to jenom 6 tier a dal se teď koupit za 300Kč, myslím, že byl v akci?

většině si myslím, že to vyjde, někdo prostě zahraje do 100 bitev, jiný 1000 a je to přeci úplně jedno, kdo kolik a jak

tohle je příjemné zpestření hry od wg - dobrá akce

CyberMageFroll_CZ #239 Posted 10 August 2017 - 01:13 PM

Warrant Officer

• Player
  • 27206 battles
  • 675
  • [DAKN] DAKN
Kašlu na to, expím si svoje a některé tanky co teď hraji jsou pro tuhle misi poněkud nevhodný:) Nicméně třetí fázi jsem udělal v noci. Čtvrtá? Je mi to fuk, tu "odměnu" v kreditech si za tu dobu mise vydělám mnohokrát.

kurcatovium #240 Posted 10 August 2017 - 02:33 PM

Captain

• Player
  • 36128 battles
  • 2,304

View Postsvlastik, on 10 August 2017 - 06:55 AM, said:

Spoiler

Zkušenostní výzva - vyexpi jednu linii tanku od 1.tieru až do 10.tier, máš na to měsíc, nevýhody musíš si vybrat linii alespoň se 3 tanky OP, musíš mít v záloze dostatek kreditů,

Spoiler

WTF? Na tenhle blábol jsi přišel jak?!? Tuhle zkušenostní výzvu můžeš plnit s čímkoliv (čtvrtou část tier 7+) a nemusíš se vůbec omezovat nějakou jednou linií. Plus na zábavnosti a pohodě vůbec nepřidá, že sis sám zvolil jezdit to s japonskými HT, což je prakticky už sebemrskačství. Ale jen tvoje, za které si můžeš sám...

16 user(s) are reading this topic

1 members, 15 guests, 0 anonymous users

roisterg