Jump to content

Zkušenostní výzva

• Please log in to reply
387 replies to this topic

YabbaCoe #241 Posted 10 August 2017 - 02:52 PM

Community Coordinator (CZ)

• WG Staff
  • 14543 battles
  • 138

View PostDevTea, on 10 August 2017 - 08:45 AM, said:

Čtvtá fáze: tak jsem to kompletně dokončil. Nakonec to bylo mnohem jednodušší, než jsem předpokládal...

Gratuluji všem, kterým se podařilo HT No.VI získat! Jsme rádi, že vám daří zvládat i velmi těžké úkoly. Byly podle vás ty úkoly dostatečně náročné na zisk prémiového tanku?

Zeroberg #242 Posted 10 August 2017 - 03:08 PM

Sergeant

• Player
  • 18474 battles
  • 245

View Postludvikg, on 09 August 2017 - 03:17 PM, said:

nemít nohu v sádře tak by to tak rychle nešlo :-) 

s E50? tak s tou mi to tak dobře nejde ani náhodou :). No já ještě chvilku... :D

UKO_JESHITA #243 Posted 10 August 2017 - 03:17 PM

Major

• Player
  • 41968 battles
  • 2,894
  • [_LDN] _LDN

View PostYabbaCoe, on 10 August 2017 - 02:52 PM, said:

Gratuluji všem, kterým se podařilo HT No.VI získat! Jsme rádi, že vám daří zvládat i velmi těžké úkoly. Byly podle vás ty úkoly dostatečně náročné na zisk prémiového tanku?

Co se týče náročnosti, tak těžko soudit třeba pro mě to bylo lehké a příjemné.Ale optikou průměrného hráče to asi bude náročnější.Já musím WG pochválit za misi/maraton tenhle model se mi zamlouvá, kdy hráč není nucen hrát s určitou technikou a zvládnutí závisí hlavně na skillu hráče.Ovšem vzhledem k náročnosti pro průměrné hráče je odměna slabá a osmičkový prémiový tank by tomu slušel lépe.

Zeroberg #244 Posted 10 August 2017 - 03:43 PM

Sergeant

• Player
  • 18474 battles
  • 245

...Byly podle vás ty úkoly dostatečně náročné na zisk prémiového tanku?

JAKO FAKT? :D:D:D a čí odpověď bude brána jako "relevantní"? Ten klíč by mě opravdu zajímal ;).

na konci měsíce si jednoduše sjeďte statistiku který den kolik lidí tank získalo:

1) do deseti dní = s jednim prstem v nose a s druhým v kalhotkách (tedy bylo to jednoduché a moc jsem si to užíval). 

2) mezi 10-20 dny = no byl to vo*er, ale dal sem to (tedy bylo to opravdu těžké, zas tak moc jsem se u toho nebavil, ale šlo to)

3) mezi 20-30 dny = vám zam*dalo ne? (tedy bylo to opravdu, opravdu, těžké. myslel jsme že to nedám a budu potřebovat od hry nějaký čas odpočnout)

4) nedalo vůbec = sem se vám na to mohl vy*rat... (tedy za tu námahu to opravdu nestálo, je mi líto)

každopádně: Pro někoho kdo má WR 47 je to celkem dost... zatím 730 bitev NORMÁLNÍHO HRANÍ* (drtivá většina je o poslední fázi) a bude třeba dalších cca 100-150 než se doškrábu na 50k. Pokud chcete tip jak maraton ještě více ztížit, udělejte omezení na druh tanku (TD třeba). ;)

*hraju si s tankama co mě baví, tedy i úrovně které se do maratonu nepočítají.... 

Edited by Zeroberg, 10 August 2017 - 07:24 PM.

svlastik #245 Posted 10 August 2017 - 03:52 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20032 battles
  • 58
  • [ASM] ASM

View Postkurcatovium, on 10 August 2017 - 01:33 PM, said:

WTF? Na tenhle blábol jsi přišel jak?!? Tuhle zkušenostní výzvu můžeš plnit s čímkoliv (čtvrtou část tier 7+) a nemusíš se vůbec omezovat nějakou jednou linií. Plus na zábavnosti a pohodě vůbec nepřidá, že sis sám zvolil jezdit to s japonskými HT, což je prakticky už sebemrskačství. Ale jen tvoje, za které si můžeš sám...

WTF?

Asi tak, že jedna mise se odemyká po druhé. O tom, že máš třeba všechny vyzkoumané tanky v garáži není, řeč ani to, že sis koupil všechny premiové tanky a můžeš si vybrat kterýkoliv tank se Ti zamane!

Akci vidím tak, že když je odměnou JAPONSKÝ TANK, tak je cílený třeba na hráče, kteří založí NOVÝ ÚČET!

Koggli #246 Posted 10 August 2017 - 04:05 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 4814 battles
  • 339
  • [SVINE] SVINE

Čau, raději bych znal odpověď na otázku zda bude možno si koupit ten chybějící kupon tak jako to bylo možno u sovětské T-34-85M. Už jsem si dnes předkoupil paysafe kody. ;)

RadecekH #247 Posted 10 August 2017 - 05:00 PM

Sergeant

• Player
  • 26834 battles
  • 238

Za mě perfektní mise. Jen bych udělal, aby v případě, že je odměnou šestkový tank, šly i mise plnit šestkovými tanky.

Jinak proti jiným marathonům, se mi tento líbil proto, že:

a) Bylo na něj dost času.

b) Člověk nemusel hrát každý den.

c) Nebylo omezení národů.

d) Nebylo omezení typů tanků.

e) Nebyly úkoly, které kazí hru spoluhráčům.

f) Byly dopředu jasné podmínky.

Zeroberg #248 Posted 10 August 2017 - 05:24 PM

Sergeant

• Player
  • 18474 battles
  • 245

View PostRadecekH, on 10 August 2017 - 05:00 PM, said:

Za mě perfektní mise. Jen bych udělal, aby v případě, že je odměnou šestkový tank, šly i mise plnit šestkovými tanky.

Zcela souhlas i za sebe (krom škrtnutého - perfektní znamená bezchybná ;)). Opravdu odměna neodpovídá náročnosti maratonu. Rád bych ještě přidal jednu citaci. Citaci někoho, pro koho mise byla jednodušší než pro mě.

View PostPozdravslunci, on 10 August 2017 - 03:15 PM, said:

Tak jsem ten tank dostal jako odměnu za ty mise a říkal jsem si,že to nemůže být takový šrot jako Tiger na 7 tieru,ale světe div se, je!! Kdyby WG vzalo tenhle tank takhle jak je a dalo ho na 5. tier, tak by možná mohl za něco málo stát a rozhodně by nebyl OP,  i tak pro většinu pětek nebude představovat reálnou hrozbu. Je smutný, co WG udělalo z nejslavnějšího tanku 2. sv. války !!, ale zase na druhou stranu si umím představit ty rozradostněné dětské tváře zakempené s tímto strojem na bázi trpělivě čekající na svůj první a jediný výstřel z TIGRA!!! Většinou hraju bez XVM a nemusím být příliš Einstein abych pochopil,že když někdo sedí v Tigru a je jedno jestli Německém nebo Japonském, tak je to totální nekňuba na kterého se můžu spolehnout jedině s tím,že brzy zhyne. To proboha nikdo ve WG nevidí jak jsou ti Tygři na nic a jak si je hrají pro zábavu jen šestiletí kluci nebo století staříci???? Nechtělo by to sakra alespoň nějakej pancíř když to byl tank co nešel prostřelit!!! Vážně tomu nerozumim, hlavně že ve hře jezdí hromada tanků co ani neexistovaly a jsou silný jako prase!!! Tak jsem se vybrečel, tank je prodanej a hurá do Defendra...

Edited by Zeroberg, 10 August 2017 - 05:29 PM.

UKO_JESHITA #249 Posted 10 August 2017 - 06:39 PM

Major

• Player
  • 41968 battles
  • 2,894
  • [_LDN] _LDN

View PostZeroberg, on 10 August 2017 - 05:24 PM, said:

Zcela souhlas i za sebe (krom škrtnutého - perfektní znamená bezchybná ;)). Opravdu odměna neodpovídá náročnosti maratonu. Rád bych ještě přidal jednu citaci. Citaci někoho, pro koho mise byla jednodušší než pro mě.

No a to je ten úhel pohledu, pro mě to je tank zadarmo, a nemusel jsem u toho prosedět spoustu času.U Tebe je to docela hard takže těžce vyjetý tank, který za tu Tvou námahu ani nestojí.Já vzhledem ke kvalitě hráčské základny bych tam radši viděl lepší odměnu, ale já sám jsem spokojen.

Každopádně je zde vidět, že trošku se tu hru naučit se vyplácí, před třemi roky bych to možná ani neudělal.No a dnes jsou to kromě velkých maratonů pro mě tanky zadarmo.

Edited by UKO_JESHITA, 10 August 2017 - 06:40 PM.

feederd #250 Posted 10 August 2017 - 07:24 PM

Private

• Player
  • 52835 battles
  • 29
No išlo to až veľmi ľahko, len treba trafiť tank na hru. 1-3 stug+ T67 a na štvrtú jednoznačne E 25 obmedzený MM urobil svoje. Tank zadarmo potešil.

Gremlaja #251 Posted 10 August 2017 - 11:13 PM

Warrant Officer

• Player
  • 72886 battles
  • 511

E 25 jsem zkusil taky a daří se mi s ní jen jsem s ní pořád na xp druhej dokonce se mi povedlo bejt druhej o 1 xp:facepalm:

u mě to funguje tak že jeden den se absolutně nedaří takže 0xp a druhý zas přihodim kolem 7 000xp :deer:

Ale už to taky skončím mám 44 870 xp takže japonskej tygr je prakticky už za rohem:medal:

Jmeno1 #252 Posted 11 August 2017 - 04:55 AM

Lieutenant General

• Player
  • 40608 battles
  • 6,619
  • [_AF_] _AF_

No, já ten tank ani nechtěl cíleně jet, expím si Focha, ale včera mne ty týmy tak vytočily, že jsem na uklidněnou dokončil misi na Tigera. Takže díky. :great:

View PostRadecekH, on 10 August 2017 - 06:00 PM, said:

Zapomněl jsi - g) Nebylo potřeba vítězství

View PostYabbaCoe, on 10 August 2017 - 03:52 PM, said:

Gratuluji všem, kterým se podařilo HT No.VI získat! Byly podle vás ty úkoly dostatečně náročné na zisk prémiového tanku?

Za sebe si myslím, že na odměnu v podobě  tanku tieru 6 byly ty úkoly odpovídající. Prémiový tank 6. tieru už by neměl být pro každého, zvlášť, když jste měsíc před tím dávali další (lepší ) šestku zdarma. Na prémiovou osmičku už by to bylo moc lehké. Ono pokud si slabší hráči uvědomí na co mají, tak ten tank můžou získat i přes prohry, což je obrovská výhoda. 

Edited by Jmeno1, 11 August 2017 - 05:08 AM.

Koggli #253 Posted 11 August 2017 - 06:14 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 4814 battles
  • 339
  • [SVINE] SVINE
Když si ty premiaky nemohou někteří vyjezdit takzvaně "zdarma"  tak si je pořád ještě mohou zakoupit za reálné peníze. Šestkový tank za cca 300 kaček není zas taková vysoká částka která by mohla člověka zruinovat. Přesto si tento "stroj" kupovat nehodlám, tři mise mám splněny, čtvrtou nedám a když nebude ke koupi žeton, tak nebude, nezblázním se kvůli tomu. :B

svlastik #254 Posted 11 August 2017 - 06:19 AM

Lance-corporal

• Player
  • 20032 battles
  • 58
  • [ASM] ASM

View PostJmeno1, on 11 August 2017 - 03:55 AM, said:

No, já ten tank ani nechtěl cíleně jet, expím si Focha, ale včera mne ty týmy tak vytočily, že jsem na uklidněnou dokončil misi na Tigera. Takže díky. :great:

Zapomněl jsi - g) Nebylo potřeba vítězství

Za sebe si myslím, že na odměnu v podobě  tanku tieru 6 byly ty úkoly odpovídající. Prémiový tank 6. tieru už by neměl být pro každého, zvlášť, když jste měsíc před tím dávali další (lepší ) šestku zdarma. Na prémiovou osmičku už by to bylo moc lehké. Ono pokud si slabší hráči uvědomí na co mají, tak ten tank můžou získat i přes prohry, což je obrovská výhoda. 

Tak ohledně toho premium Tanku 6. tier tak to je hodně přetažené za vlasy! Co to má jako znamenat!

Já mám takový dojem, že WG odměňuje hráče za jejich věrnost, za to že hrají a zaplatí si. A pokud tu máme nějaké výročí tak by odměnu měl dostat hráč především hlavně závislý na této hře a WG mu tuto závislost má podporovat.

A né hráč, který je nejlepší! Ten si získává odměny v turnaji nebo podobně a né na Randomu!

Osmičkový premiák tu v tuto dobu byl jako maraton v září nebo podobně a teď dvě šestky, tak jsem opravdu zvědav, jestli příští měsíc bude akce na osmičku nebo sedmičku a teď tu ještě vidím příspěvek na to, že ani ty šestky by se neměly rozdávat za odměnu! Tak to je dobrý. :D

Jmeno1 #255 Posted 11 August 2017 - 06:36 AM

Lieutenant General

• Player
  • 40608 battles
  • 6,619
  • [_AF_] _AF_
Svlastik: Ty jsi krasna ukazka toho, kam to vede, kdyz se zacne davat hodne darku zdarma. Lidi jako ty chteji stale vic, nedokazi nic ocenit a nakonec i kdyby dostavali premiove tanky tier 10 s PU k tomu, tak jim to bude malo. Kdyz hra zacinala, tak prvni 3-4 roky nebyly zadne mise, premiove tanky jen vanocni tier 2. Ted se lidi rozciluji, ze pro premiovy tank tieru 6 musi neco udelat a chteli by hned tier 8 (asi aby mohli kazit hru na top tierech, ktere jsou urceny predevsim lepsim hracum, co na to maji a umi to uzivit ). Smutne. :(

svlastik #256 Posted 11 August 2017 - 06:43 AM

Lance-corporal

• Player
  • 20032 battles
  • 58
  • [ASM] ASM

View PostJmeno1, on 11 August 2017 - 05:36 AM, said:

Svlastik: Ty jsi krasna ukazka toho, kam to vede, kdyz se zacne davat hodne darku zdarma. Lidi jako ty chteji stale vic, nedokazi nic ocenit a nakonec i kdyby dostavali premiove tanky tier 10 s PU k tomu, tak jim to bude malo. Kdyz hra zacinala, tak prvni 3-4 roky nebyly zadne mise, premiove tanky jen vanocni tier 2. Ted se lidi rozciluji, ze pro premiovy tank tieru 6 musi neco udelat a chteli by hned tier 8 (asi aby mohli kazit hru na top tierech, ktere jsou urceny predevsim lepsim hracum, co na to maji a umi to uzivit ). Smutne. :(

Pro začínající hráče, kteří začínaly byly odměny na osmičkové tanky snad co půl roku. Na tohle jsem zvyklý. Tak jsem zvědavý jestli to takto bude nadále pokračovat.

Jmeno1 #257 Posted 11 August 2017 - 06:51 AM

Lieutenant General

• Player
  • 40608 battles
  • 6,619
  • [_AF_] _AF_

View Postsvlastik, on 11 August 2017 - 07:43 AM, said:

Pro začínající hráče, kteří začínaly byly odměny na osmičkové tanky snad co půl roku. Na tohle jsem zvyklý. Tak jsem zvědavý jestli to takto bude nadále pokračovat.

:ohmy: Hrajeme to stejne dlouho, ale asi hraju neco jineho, protoze tohle si nepamatuju. Prvni premiak tier 8 co si pamatuju byla vanocni mise na WZ-111 (myslim, ze 2014 ), kterou jsem splnil s vyplazenym jazykem a koupi dvou zetonu (7 narodu, kazdy xx expu a xx killu). Mise na Tigera je proti tomu prochazka ruzovou zahradou. A na tohle jsi zvykly? A kde mas vsechny ty tanky premium tier 8 co byly k dispozici?

svlastik #258 Posted 11 August 2017 - 07:03 AM

Lance-corporal

• Player
  • 20032 battles
  • 58
  • [ASM] ASM
Tak např WZ111 byla 2x, byla IS6, jag tdcko, dale německá už nevim jméno ale sedmička, T44-100 teď pilot1. A nemám je bo čas, nebo na začátku nevyzkoumané vhodné tanky. Jo ještě byly 2x osmičky jen pro ty kteří vyzkoumali nějakou větev a myslím, že jedna z nich to musel být britský střední a druhý taky střední ale nevím jestli leopard. No jo vlastně zapomněl jsem, že bude desítka premiová francouzské td, takže osmičku nemám očekávat. :(

ToraCZ #259 Posted 11 August 2017 - 07:32 AM

Private

• Player
  • 38162 battles
  • 5
  • [SWINE] SWINE

Zadarmo se daly vyjezdit tyto premiové tanky- od 5 tieru výš: T34- náhrada za neprémiový tier 9 (ten jsem ale nestihl), IS6, 2x WZ111, Superpershing, Type 62+ KV220 (KV jsem nedal), 2x (?) TOG, Dicker Max, Chi Nu Kai, FV4202, T44-100, pilot1, T34-85M a kromě toho pronájem CDC nebo JagdTigera88  (dodnes nezmizel z garáže:teethhappy: ) a teď japonský Tiger.

Snažil jsem se to psát jak to přibližně šlo časově po sobě.

Jmeno1 první vánoční maraton byl na IS6 (můj první prémiák) a až další vánoce WZ111 nebo SP.

Edited by ToraCZ, 11 August 2017 - 07:44 AM.

UKO_JESHITA #260 Posted 11 August 2017 - 09:28 AM

Major

• Player
  • 41968 battles
  • 2,894
  • [_LDN] _LDN

View PostToraCZ, on 11 August 2017 - 07:32 AM, said:

Zadarmo se daly vyjezdit tyto premiové tanky- od 5 tieru výš: T34- náhrada za neprémiový tier 9 (ten jsem ale nestihl), IS6, 2x WZ111, Superpershing, Type 62+ KV220 (KV jsem nedal), 2x (?) TOG, Dicker Max, Chi Nu Kai, FV4202, T44-100, pilot1, T34-85M a kromě toho pronájem CDC nebo JagdTigera88  (dodnes nezmizel z garáže:teethhappy: ) a teď japonský Tiger.

Snažil jsem se to psát jak to přibližně šlo časově po sobě.

Jmeno1 první vánoční maraton byl na IS6 (můj první prémiák) a až další vánoce WZ111 nebo SP.

Ano IS 6 byl taky můj první a pak už jsem vyjezdil vše kromě KV 220 a to proto, že se jelo zároveň na T 62 a tu jsem chtěl víc a při mém tehdejším skillu jsem oba vyjet neměl šanci. A dnes si gratuluji, že jsem vybral toho Typa  jelikož po všech změnách je to dnes opomijený zabiják, skvěle se mi s ním hraje. 

Edited by UKO_JESHITA, 11 August 2017 - 09:30 AM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users