Jump to content

Zkušenostní výzva

• Please log in to reply
387 replies to this topic

emaxcz #281 Posted 12 August 2017 - 11:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 24954 battles
  • 300
  • [FEJNI] FEJNI

View Postsvlastik, on 12 August 2017 - 10:37 AM, said:

Tak jako dobrý, téměř 900 bitev, premium účet a bez tak i zapnuté zálohy. Jsi perfektní přiklad, že pro slabší hráče je maraton na WZ111 zlatý. Kdyby premium nebyl zapnutý, možná ani goldy by se nepoužívaly kredit by rapidně klesal, bitvy by se musely navyšovat o vydělávání jen na jízdu tanku od VII. tieru vůbec.atd. atd.

Jenom můžu souhlasit.

Navíc tvrdit, že to dáte teď za 900 a příště zase, je taky dobrá blbost.

Klidně to může být 2x tolik. Dneska sem byl tolikrát druhej jako nikdy. Hry dobrý, dařilo se, ale prostě o kousek. Zítra to bude jinak.

Jestli to měla být mise pro udržení lidí u hry přes léto, tak za mě ne. (dobrý je aspoň to že se to dá ,,jakože" časově rozložit)

Nebo to byla mise pro hráče co si chtějí něco dokázat. Pak jste jim ten tank měli odlišit od prodávané verze.

Teadoro #282 Posted 13 August 2017 - 11:53 AM

Private

• Player
  • 11915 battles
  • 10

Zdravím, čo to má dnes byť? vôbec nepridáva skúsenosti... prečo?? Posledná misia je ťažká a ešte aj nepridáva to málo XP čo sa podarí nahrať?? Čakám OPRAVU čo najskôr!!
https://ibb.co/eBpT6a

https://ibb.co/jYMKCF

EDIT: už som si všimol že pre tier VII. a vyššie

Edited by Teadoro, 13 August 2017 - 11:58 AM.

Yetyn #283 Posted 13 August 2017 - 01:17 PM

Private

• Player
  • 20289 battles
  • 19
  • [OHM] OHM
No a hotovo. Stačilo 10 dnů hrát po 2 hodinách, 80% poslední mise uděláno s Fochem, při primárním úkolu tento měsíc.

Gilisnes #284 Posted 13 August 2017 - 06:24 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26628 battles
  • 448
  • [ANV] ANV

Hotovo, tančík doma... Žádnej tryhard, akorát expení a dělání misí na objecta 260... Pohodička :)

První bitva super, na topu je to král... Uvidíme, jak se bude držet v osmičkách se 194 pene na goldu :)...

nehned #285 Posted 13 August 2017 - 06:51 PM

Corporal

• Player
  • 59346 battles
  • 185
  • [-CZL-] -CZL-
Hotovo cca po 7 až 8 dnech .Zas taková hrůza jakou jsem původně čekal to nebyla.   Míse zaměřené na expy jsou aspoň za mě lepší , než ty na počet sestřelených tanků , kdy velká spousta hráčů čeká na poslední frag ,aby si vyžrala polomrtvého nepřítele. Ale i tak jsem rád , že to mám za sebou . Přece jen ,  od teď už  je  umístění na druhém či třetím místě na topu opět  jen slušně zahraná bitva a ne ztracená příležitost .

dark32 #286 Posted 13 August 2017 - 07:34 PM

Corporal

• Player
  • 73517 battles
  • 150
  • [CZTND] CZTND

View PostGilisnes, on 13 August 2017 - 05:24 PM, said:

Hotovo, tančík doma... Žádnej tryhard, akorát expení a dělání misí na objecta 260... Pohodička :)

První bitva super, na topu je to král... Uvidíme, jak se bude držet v osmičkách se 194 pene na goldu :)...

medzi 8 žiadna sláva, max 2 vlna

global_asa_wenca #287 Posted 13 August 2017 - 08:44 PM

Captain

• Player
  • 73069 battles
  • 2,307
  • [MACHR] MACHR

View Postnehned, on 13 August 2017 - 07:51 PM, said:

Přece jen ,  od teď už  je  umístění na druhém či třetím místě na topu opět  jen slušně zahraná bitva a ne ztracená příležitost .

Jo, přesně, druhý místo zamrzelo víc, než když jsem to vyprodal a skončil na XPčka bůhví kde. :trollface:

Jinak jsem čekal, že to poleze pomaleji, ale zadařilo se započítat pár denních násobků a výsledků s puštěnýma zálohama (expím X LTčka), takže to naskakovalo po celkem vekejch kusech, pokud ta top 1 klapnula. Krátce a dobře, nebyl to nakonec takovej hardcode, jak to na první pohled vypadalo.

ExiZtenZ #288 Posted 14 August 2017 - 02:21 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33037 battles
  • 368
  • [KST] KST

Takže díky WG za příjemný maratón, splněno už dnes. Vypadalo to možná náročně, ale až překvapivě rychle to skákala nahoru i při prohrách.

V reálu při zapnutých zálohách, s PU a pohodovým hraním jako jindy:

Fáze 1 + Fáze 2 >>potřeboval jsem 17 bitev

Fáze 3 >> potřeboval jsem 67 bitev ( pouhých 27% mého půvosního odhadu )

Fáze 4 >> potřeboval jsem 147 bitev (a ta poslední měla hard-core závěr >>> http://wotreplays.co...d-exiztenz-e_25 <<< :)

Posted Image

Myslím si, že WG našlo zajímavý formát maratónu a klidně by ho ( po modifikaci ) mohla používat i na další maratóny třeba už tentokrát o nějaký ten T8 prémiák.
Co třeba takto ( jen úvaha - klidně si to upravte s jinými čísly ) :

Fáze jedna: za každý národ nasřílet 100K DMG + 50K EXP + být do sedmého místa + tanky T4+ ... !! bez nutnosti výhry !!

Fáze dvě: libovolným tankem T6+ udělat 100K EXP + být do čtvrtého místa ... !! bez nutnosti výhry !!

Fáze tři: libovolným tankem T8+ udělat 50K EXP + být do druhého místa ... !! bez nutnosti výhry !!

Odpadly by diskutabilní "killy" a bylo by to hlavně o kvalitě bitvy ze strany hráče.

_Zerkof12_ #289 Posted 14 August 2017 - 03:25 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22800 battles
  • 748
  • [BAGO] BAGO

View PostExiZtenZ, on 14 August 2017 - 02:21 PM, said:

Takže díky WG za příjemný maratón, splněno už dnes. Vypadalo to možná náročně, ale až překvapivě rychle to skákala nahoru i při prohrách.

Super, ze sa Ti maraton paci a ze si ho splnil, palec hore... 

Ak si myslis, ze stravit cca 16 hodin hranim za prem tancik v hodnote 15E je OK, tak super

Na druhu stranu mnohi to nedaju ani za mesiac... Mnohi ani nemaju zaujem.

SWAT0013 #290 Posted 14 August 2017 - 04:09 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 24740 battles
  • 1,223
  • [ANV-V] ANV-V

View Post_Zerkof12_, on 14 August 2017 - 04:25 PM, said:

Ak si myslis, ze stravit cca 16 hodin hranim za prem tancik v hodnote 15E je OK, tak super

A v čem je problém? Máš na výběr - peníze nebo čas. No a když to vezmu, že to teda podle tvých výpočtů splnil za 16 hodin za 14 dní, vážně mi to nevychází tak příšerně... Tento maraton jasně cílí na ty, kteří by ten čas věnovali hře tak jako tak a tentokrát se skutečně musí hodnotit pozitivně - žádná nutnost změny herního stylu a žádná nutnost odjíždět národy/třídy, které člověka nebaví nebo je nemá. Získat T6 tank za nějakých 240 her vážně není tak hrozné (já ho třeba získal cca po 150 hrách a to jsem ještě cca 40 her dojížděl T6 Švéda do soutěže ve chvíli, kdy jsem potřeboval kvůli misi jezdit T7 a výše a ještě se vsadím, že pro lepší hráče to bylo ještě jednodušší;).

Samozřejmě pro horší hráče je ten maraton horší a pokud ho vůbec splní, tak jim to určitě zabere hodně bitev (opět jsme u toho - peníze nebo čas - je jen trochu škoda, že tam nemají žetony, na druhou stranu to chápu - dát je stejně drahé víceméně kvůli náročnosti nemůžou a aby pak ve výsledku poslední žeton stál plácnu 10€, když tank stojí 15€, to by je zase hráči sežrali) - na druhou stranu ti hráči dostali T-34-85M, která je asi tak 100x lepší než tenhle tank, takže je to vážně nějak extra mrzet nemusí ;)

Sir__Lynx #291 Posted 14 August 2017 - 04:22 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16432 battles
  • 69

View Postelsadistico, on 31 July 2017 - 03:35 PM, said:

Asi tak. Pre 98% z EU servera je 50k expov iba z top 3 proste konečná. Aj keby sa počítali osobné zálohy :bajan:  

A nalejme si čistého vína, jap-tiger za to určite nestojí.

To si nemyslím, já jsem max. průměrný hráč, neměl jsem zatím v srpnu kdoví kolik času a už jedu tu poslední část a mám cca 20k EXP, TOP 3 problém není, ale nejlepší na EXP je dost výzva, to ano. Ale fajn soutěž, tady palec nahoru WG.

Bery_CR #292 Posted 14 August 2017 - 04:28 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 37169 battles
  • 1,072
  • [KOBD] KOBD

View PostExiZtenZ, on 14 August 2017 - 02:21 PM, said:

Myslím si, že WG našlo zajímavý formát maratónu a klidně by ho ( po modifikaci ) mohla používat i na další maratóny třeba už tentokrát o nějaký ten T8 prémiák.

To si prave nemyslim. Tenhle maraton ma velmi vyrazny P2W prvek. Pokud to ma byt pro vsechny hrace stejne spravedlive, tak by to melo byt na dmg, tam se vyhoda premiovych stroju spolu s PU tolik neprojevi.

Jmeno1 #293 Posted 14 August 2017 - 04:31 PM

Lieutenant General

• Player
  • 40435 battles
  • 6,584
  • [_AF_] _AF_

View Post_Zerkof12_, on 14 August 2017 - 04:25 PM, said:

Jestli někdo hraje 16 hodin jen na prémiový tančík, jeho věc. Já jsem si expil a hrál tanky co mě baví, ve hře co mne stále ještě baví, a ta odměna byl bonus zdarma. No, a dostat navíc prémiový tank tieru 6 zdarma není nikdy na škodu. :great:

View PostBery_CR, on 14 August 2017 - 05:28 PM, said:

To si prave nemyslim. Tenhle maraton ma velmi vyrazny P2W prvek. Pokud to ma byt pro vsechny hrace stejne spravedlive, tak by to melo byt na dmg, tam se vyhoda premiovych stroju spolu s PU tolik neprojevi.

Nikdy to nebude pro všechny spravedlivé. Pokud to chceš na DMG, tak to zase zvýhodňuješ hráče jako já, co mají všechno a tu DMG si udělají na top tierech s odpovídající technikou. Slabí hráči top stroje neuživí a na nízkých tierech to jsou pro ně stovky až tisíce bitev.

A jinak ten P2W prvek tady znamená, že máš udělat 50.000 expů bez prémiového účtu, nebo 33.333 expů s prémiovým účtem, což zase není až tak zásadní rozdíl, zvláště, když dnes už může skutečně každý použít kvanta osobních záloh.

Edited by Jmeno1, 14 August 2017 - 04:37 PM.

ExiZtenZ #294 Posted 14 August 2017 - 05:19 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33037 battles
  • 368
  • [KST] KST

View Post_Zerkof12_, on 14 August 2017 - 03:25 PM, said:

Díky za gratulaci.

Trošku jsi mě ale nepochopil.

Ten tank jsem vyjezdil jen tak "mimochodem" při normálním hraní co vždycky, takže jsem se na to nijak zvlášť nesoustředil, jen hrál jako obvykle své cca jednu až dvě hodinky denně, což bych dělal stejně.

A ano, máš pravdu, pokud by se o něj hrálo s podmínkami někde mimo moje běžné hraní, a skutečně bych o něj stál, raději bych si ho koupil, protože těch cca 400Kč by mi za strávený čas nestálo, když je vydělám velice rychle. Tolik jen pro upřesnění.

View PostBery_CR, on 14 August 2017 - 04:28 PM, said:

No nevím, když uděláš ( jak uvádíš ) dostatečnou DMG, tak pořád můžeš být i bez PU první na expy, protože se počítá výsledek bez PU. Pokud ti jde o to, že s PU se ti pak připíše více expů do mise, pak ano, to je pravda, ale jak už se mnohokrát psalo, je to otázka volby. Pro někoho je výhodnější investovat ty cca 4kč denně ( pokud se nad částkou pozastavuješ jako nereálnou, rád ti poradím, jak se na ni dostat - a legálně ) do PU, protože nemá tolik času na expení a hraní a pro někoho je výhodnější neplatit, ale obětovat tomu více času. Na tom nevidím nic špatného nebo nespravedlivého. Je to naprosto stejné i u jiných on-line her, tak proč by to nemělo být ve WoT?

Jinak souhlasím, DMG je asi objektivnější, ale stejně tak by se mohli ozvat hráči se skauty "a co spot DMG" a jsme zpátky v kruhu. Pořád mi klasické EXP příjdou jako nejspravedlivější, protože zohledňují více faktorů hráčova přínosu ve hře. Za nejméně spravedlivé považuji "killy" nebo podmínku vítězství, kdy se nezohlední osobní přínos hráče týmu.

Ivana_Drago #295 Posted 14 August 2017 - 06:09 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 927 battles
  • 555
  • [LASKA] LASKA

Ahoj,

díky všem za diskuzi a komentáře v tomto vlákně. Těm z vás, kterým se podařilo výzvu úspěšně zdolat a dokončit, gratulujeme, ostatním, kdo se ještě snaží, držíme palce!

Vlákno sledujeme a budeme z něj ještě průběžně sbírat zpětnou vazbu, takže pokud máte k celé akci nějaké připomínky, případně návrhy, jak by se tento koncept mohl do budoucna ještě vylepšit, sem s nimi, prosím :honoring:

Bery_CR #296 Posted 14 August 2017 - 06:16 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 37169 battles
  • 1,072
  • [KOBD] KOBD

View PostExiZtenZ, on 14 August 2017 - 05:19 PM, said:

No nevím, když uděláš ( jak uvádíš ) dostatečnou DMG, tak pořád můžeš být i bez PU první na expy, protože se počítá výsledek bez PU. Pokud ti jde o to, že s PU se ti pak připíše více expů do mise, pak ano, to je pravda, ale jak už se mnohokrát psalo, je to otázka volby. Pro někoho je výhodnější investovat ty cca 4kč denně ( pokud se nad částkou pozastavuješ jako nereálnou, rád ti poradím, jak se na ni dostat - a legálně ) do PU, protože nemá tolik času na expení a hraní a pro někoho je výhodnější neplatit, ale obětovat tomu více času. Na tom nevidím nic špatného nebo nespravedlivého. Je to naprosto stejné i u jiných on-line her, tak proč by to nemělo být ve WoT?

Jinak souhlasím, DMG je asi objektivnější, ale stejně tak by se mohli ozvat hráči se skauty "a co spot DMG" a jsme zpátky v kruhu. Pořád mi klasické EXP příjdou jako nejspravedlivější, protože zohledňují více faktorů hráčova přínosu ve hře. Za nejméně spravedlivé považuji "killy" nebo podmínku vítězství, kdy se nezohlední osobní přínos hráče týmu.

Vsak prvni na zakladni XP, nebo dmg ano, ale to pripsani vice expu do mise za PU uz do soutezeni nepatri.

Jiste, je to otazka volby pokud jde o klasicke expeni, tedy postup hrou, ale jak se jedna o soutez, coz je i maraton, tak by nemel byt delan rozdil mezi hraci v tom, zda plati, nebo ne. Stejne tak by se tam nemel pripisovat bonus za premiak. Jiste, da se oponovat tim, ze premiak slo ziskat v jinem maratonu zdarma, ale ja nedokazu rozeznat premiak z maratonu a za penize, proto bych do mise bonus premioveho vozidla take nezapocitaval. Jasne, jak pise Jmeno1, tak uplne spravedlive to asi nebude nikdy, protoze vyhodu bude mit vzdy hrac, ktery to hraje dele. I zde by se to dalo trochu zpruhlednit tim, ze na maraton dostane kazdy pronajate stejne vozidlo a tim i stejne podminky... jen by to pak asi byla trochu nuda. ;)

Zkratka si myslim, ze vliv penez do hernich soutezi nepatri s vyjimkou zetonu, kdy si je kupujes v pripade, ze se vyzvy nechces/nemuzes ucastnit po celou dobu trvani.

E: souhlasim ale s tim, ze podminka na vyhru, nebo obvykle vyzirani killu je snad jeste horsi zlo.

Edited by Bery_CR, 14 August 2017 - 06:18 PM.

ExiZtenZ #297 Posted 14 August 2017 - 06:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33037 battles
  • 368
  • [KST] KST

Doufám, že mi místní moderátor odpustí malý off-topic, ale po mém postu výše o PU se roztrhl pytel s dotazy na mě jak mít PU za cca 4kč/den, tak to napíšu tady.
Není to nic tajemného, jen je potřeba sledovat akce WG a nebát se přemýšlet.
A to jednak na slevu pro nákup goldů přes PayPal nebo PaySafe a pak si hlídat slevu na PU přímo ve hře.

Krok 1:

Úvaha:

Na roční PU potřebuji 24000 goldů.
WG několikrát ročně nabízí na tento roční PU slevu 15%, takže pak stojí 20400 goldů.

Krok 2:

Několikrát ročně je akce na koupi goldů přes PayPal nebo PaySafe ( jako např. tady https://worldoftanks...promo-july2017/ ), kde k nákupu dostanete + ještě 15% dalších k už zakoupeným goldům.
V této akci proto koupím potřebných 20400 goldů podle jednoduchého vzorce takto:

20400 (goldy potřebné na PU ve slevě)
počet goldů co mám koupit = --------------------------------------
                                 1,15

Vyjde mi, že potřebuj koupit x = 20400/1,15 = 17740 goldů (zaokrouhleno nahoru na celé goldy)

Krok 3:

Počkám, až WG dá 15% slevu na roční PU a koupím ho.

Krok 4:

Finanční bilance:
Ve výsledku jsem zaplatil pouze 17740 goldů.
Mám za ně ale roční PU.
Podle dnešního kurzu by mě 17740 goldů stálo 1593kč ( oproti např. právě dnes bez slev stojí PU 2105kč ).
Tedy roční PU mě, po krocích výše, příjde na 1593kč >> denní je pak 1593kč/360= cca 4,4kč/den

PS: ano, je to dlouhodobější proces, ale celkem se vyplatí ne? :)

### tolik k vysvětlení ###

ExiZtenZ #298 Posted 14 August 2017 - 06:28 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33037 battles
  • 368
  • [KST] KST

View PostBery_CR, on 14 August 2017 - 06:16 PM, said:

Vsak prvni na zakladni XP, nebo dmg ano, ale to pripsani vice expu do mise za PU uz do soutezeni nepatri.

Jiste, je to otazka volby pokud jde o klasicke expeni, tedy postup hrou, ale jak se jedna o soutez, coz je i maraton, tak by nemel byt delan rozdil mezi hraci v tom, zda plati, nebo ne. Stejne tak by se tam nemel pripisovat bonus za premiak. Jiste, da se oponovat tim, ze premiak slo ziskat v jinem maratonu zdarma, ale ja nedokazu rozeznat premiak z maratonu a za penize, proto bych do mise bonus premioveho vozidla take nezapocitaval. Jasne, jak pise Jmeno1, tak uplne spravedlive to asi nebude nikdy, protoze vyhodu bude mit vzdy hrac, ktery to hraje dele. I zde by se to dalo trochu zpruhlednit tim, ze na maraton dostane kazdy pronajate stejne vozidlo a tim i stejne podminky... jen by to pak asi byla trochu nuda. ;)

Zkratka si myslim, ze vliv penez do hernich soutezi nepatri s vyjimkou zetonu, kdy si je kupujes v pripade, ze se vyzvy nechces/nemuzes ucastnit po celou dobu trvani.

E: souhlasim ale s tim, ze podminka na vyhru, nebo obvykle vyzirani killu je snad jeste horsi zlo.

Obecně bych snad i souhlasil. Nicméně i "žetony" jsou formou P2W nemyslíš?

Ale za mně, jako hráče, v pohodě, ať jsou klidně příští maratóny nastaveny tak, aby počítaly jen "basic XP". Ale pak ať jsou i bez žetonů.

Z pohledu WG je to ale nesmysl > nebudou dělat něco, co by negenerovalo zisk - a je jedno z čeho >> žetony, krátkodobé PU nákupy záloh ... takto se podnikatelský subjekt nikdy chovat nebude.

Miri37 #299 Posted 14 August 2017 - 07:52 PM

Major

• Player
  • 40539 battles
  • 2,850

View PostBery_CR, on 14 August 2017 - 05:16 PM, said:

Jiste, je to otazka volby pokud jde o klasicke expeni, tedy postup hrou, ale jak se jedna o soutez, coz je i maraton, tak by nemel byt delan rozdil mezi hraci v tom, zda plati, nebo ne.

Co je maraton za soutěž?

To, že se někomu připočítává po splnění základní podmínky umístění dle základních expů i něco za PÚ, přece není špatně.

Neplatícího hráče takto nevystrkuje z umístění a tedy nepřipravuje o výhru. To, že to bude mít hráč s PÚ dříve nevadí. Odměny nejsou omezený počtem. Tak, kde je problém? Dobrý hráč to odjezdí klidně bez PÚ a slabší si může s PÚ pomoci. I škudlílek si může na čas maratonu ten PÚ třeba pořídit, když nechce roční.

Já to vidím jako zajímavou motivaci pro nákup PÚ pro hráče o už neřeší finance, nebo expení.

Savath #300 Posted 14 August 2017 - 09:11 PM

Private

• Player
  • 11185 battles
  • 15

View PostExiZtenZ, on 14 August 2017 - 01:21 PM, said:

V reálu při zapnutých zálohách, s PU a pohodovým hraním jako jindy:

Fáze 1 + Fáze 2 >>potřeboval jsem 17 bitev

Fáze 3 >> potřeboval jsem 67 bitev ( pouhých 27% mého půvosního odhadu )

Fáze 4 >> potřeboval jsem 147 bitev (a ta poslední měla hard-core závěr >>> http://wotreplays.co...d-exiztenz-e_25 <<< :)

Posted Image

Co třeba takto ( jen úvaha - klidně si to upravte s jinými čísly ) :

Fáze jedna: za každý národ nasřílet 100K DMG + 50K EXP + být do sedmého místa + tanky T4+ ... !! bez nutnosti výhry !!

Fáze dvě: libovolným tankem T6+ udělat 100K EXP + být do čtvrtého místa ... !! bez nutnosti výhry !!

Fáze tři: libovolným tankem T8+ udělat 50K EXP + být do druhého místa ... !! bez nutnosti výhry !!

Odpadly by diskutabilní "killy" a bylo by to hlavně o kvalitě bitvy ze strany hráče 

jsi ocas, ten tvuj navrh misi si strc za klobouk jen s kazdym narodem 100k dmg budes delat pomalu mesic.

dnes jsem splnil misi, dekuji WG.

Edited by Savath, 14 August 2017 - 09:12 PM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users