Jump to content

Zkušenostní výzva

• Please log in to reply
387 replies to this topic

UKO_JESHITA #321 Posted 17 August 2017 - 08:27 AM

Brigadier

• Player
  • 47618 battles
  • 4,165
  • [_LDN] _LDN

View PostsTeblo, on 17 August 2017 - 08:02 AM, said:

Ach jo, tady fakt nikdo nemuze vyjadrit svuj nazor, vid? Jen tak pro tve info, T30 nechcipla, ale to ty urcite vis, protoze ty jsi tady nejvic... Jen tak pro tve info, hned v prispevku k tomuto screenu jsem psal, ze k tomu nemam co rict, jelikoz nevidim podrobnosti o dalsich vecech. Ale porad, a za tim si stojim, je pro me 5.5k dmg vice, nez jakykoliv spot (dekuji, ze muzu vyjadrit svuj nazor...)

Bez spotu není DMG. A pokud by jsi si nastudoval příjem expu v bitvě, tak by jsi věděl jak na to. I tady se dá taktizovat. Já jsem nejvíce používal Type 62, prakticky každá druhá hra první na expy a jako bonus výdělek. Obecně poslední fáze se nejlépe plní dobrou hrou LT. 

sTeblo #322 Posted 17 August 2017 - 08:27 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 11510 battles
  • 418

View PostMiri37, on 17 August 2017 - 08:16 AM, said:

Shodil vše mimo DMG a to nejen spotting. Taky si bude dávat větší váhu počtu killů, než kvalitě. (2x SPG na konci bitvy je víc jak jedna zničená Topka v první polovině bitvy).

Jenze to je prave to. Co je vic? Mit nastrileno tak, ze bys vypnul 3-4 tanky nebo nastrilet 1k a mit 4 killy?

Nic, to je fuk. Ja jsem jen nejaky pleb co nema pravo na vlastni nazor a jsem s tim smiren. Podle me (a spousty dalsich) je pocitani base XP rozbite. Ale tuhle myslenku hodte za hlavu, protoze jen vas nazor je ten spravny...

UKO_JESHITA #323 Posted 17 August 2017 - 08:29 AM

Brigadier

• Player
  • 47618 battles
  • 4,165
  • [_LDN] _LDN

View PostsTeblo, on 17 August 2017 - 08:27 AM, said:

Jenze to je prave to. Co je vic? Mit nastrileno tak, ze bys vypnul 3-4 tanky nebo nastrilet 1k a mit 4 killy?

Nic, to je fuk. Ja jsem jen nejaky pleb co nema pravo na vlastni nazor a jsem s tim smiren. Podle me (a spousty dalsich) je pocitani base XP rozbite. Ale tuhle myslenku hodte za hlavu, protoze jen vas nazor je ten spravny...

To že tomu nerozumíš, neznamená že je to rozbité. Zkus si o tom něco pohledat a zbytečně se nerozciluj. Hra má bavit. 

sTeblo #324 Posted 17 August 2017 - 08:30 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 11510 battles
  • 418

View PostUKO_JESHITA, on 17 August 2017 - 08:27 AM, said:

Bez spotu není DMG. A pokud by jsi si nastudoval příjem expu v bitvě, tak by jsi věděl jak na to. I tady se dá taktizovat. Já jsem nejvíce používal Type 62, prakticky každá druhá hra první na expy a jako bonus výdělek. Obecně poslední fáze se nejlépe plní dobrou hrou LT.

To uz jsem prave zjistil, jenze momentalne zadne LT neexpim a ten tank mi za to nestoji, abych to kvuli nemu zacal jezdit. Expim si svoje a bude to prijde nebo to neprijde. Bez spotu neni DMG a bez DMG neni spot, to je co se snazim rict... ;)

UKO_JESHITA #325 Posted 17 August 2017 - 08:33 AM

Brigadier

• Player
  • 47618 battles
  • 4,165
  • [_LDN] _LDN

View PostsTeblo, on 17 August 2017 - 08:30 AM, said:

To uz jsem prave zjistil, jenze momentalne zadne LT neexpim a ten tank mi za to nestoji, abych to kvuli nemu zacal jezdit. Expim si svoje a bude to prijde nebo to neprijde. Bez spotu neni DMG a bez DMG neni spot, to je co se snazim rict... ;)

Chápu, že nebudeš kupovat LT jen kvůli té plečce. Prostě Ti to bude jen trvat déle. No v této hře je opravdu nejdůležitější spot, střílet umí skoro každý, spotovat už ne. 

sTeblo #326 Posted 17 August 2017 - 08:35 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 11510 battles
  • 418

View PostUKO_JESHITA, on 17 August 2017 - 08:33 AM, said:

Chápu, že nebudeš kupovat LT jen kvůli té plečce. Prostě Ti to bude jen trvat déle. No v této hře je opravdu nejdůležitější spot, střílet umí skoro každý, spotovat už ne.

Ehm, tady bych uplne nesouhlasil. Projed si tady forum, spousta prispevku placicich hracu o tom, jak neprostrelili LT tank HT tankem pri 1% hp apod. :D

Miri37 #327 Posted 17 August 2017 - 09:08 AM

Major General

• Player
  • 46893 battles
  • 5,964

View PostsTeblo, on 17 August 2017 - 07:27 AM, said:

Obecně těžko říci, ale v tomto extrémním případě je to DMG. DMG je začátek boje a kill závěr. Bez DMG nemůže dojít ke killu.  

svlastik #328 Posted 17 August 2017 - 09:56 AM

Lance-corporal

• Player
  • 22649 battles
  • 66
  • [ASM] ASM

Někdy mě ty příspěvky k tomuto hardcore plnění iritují.

Bitvy jsou stále hektičejší, jezdí se na jednu stranu a většinou za tím nejlepším hráčem v týmu, samozřejmě jemu to může vyhovovat, ale to Ti tupouni neví, prostě jezdí tak aby byli nejlepší a drží se nejlepších, pokud neznají místa na mapě. Někteří o tier níž se rovnou jedou utopit. Další se snaží zaclánět, Ti s módama střílí do pásů, aby zpomalili vlastní hráče, kteří buď útočí na menšinu, nebo o to horší když ujíždějí před většinou, aby získali čas na to ujet a ten co je zpomalen je zákuskem protivníků. Samozřejmě Ti lepší hráči mají posádky až se 4 skilly, kteří naspotují nebo mají v asistenci spotování prakticky celou bitvu, protože při přesile nebo taky i možném vyrovnaném souboji ujedou na druhou stranu, aby neztráceli čas a než odjedou z dohledu už mají naspotované udělené DMG protivníkům. Takový chaos a zároveň střílení do vlastních, sebevrahy jsem dlouho neviděl. Normálně jsem radši i za to kempení některých hráčů, protože vím pokavaď jsem krytý, ale když najednou jedu se smečkou, pustím se do první linie se svou HT, protivníků je max. o jednoho víc, najednou za mnou nikdo není a to uběhne ani ne 2x přebití, tedy cca 30vteřin. Prostě děs. L A jezdím s HT, neboť hardware.

A nejspíše to neudělám. Kdybych měl PÚ, tak už to mám hotový, ale bez PÚ a bez záloh a dvojnásobků je výhra 1000xp a prohra 500xp průměrně. A 50 výher nebo 100proher v TOP1 je na měsíc utopie, těch 15 výher s PÚ a dvojnásobkem při zapnuté záloze ještě jde. To už mám za sebou asi 600bitev a když mám konečně super los, vypne hra(asi grafika out), ale v tak nevhodnou dobu skoro jako kdyby to bylo načasované. L

Ale teď zpět k tomu stěžování, chcete teda opravdu říct, že je to lehké a pohodička a bez PÚ!?

Fajn tak já mám takové nervy, že navrhuji WG, aby posádka stárla tak cca 4:1 vůči roku, aby konečně bylo fér hraní všech!!! Protože ty xp jsou někdy i automatické hlavně kvůli lepším posádkám a většímu dohledu, nepřítel je nevidí, střílí už do bránících hráčů a stejně se přičítají xp těm co mají nesmrtelnou naskilovanou posádku, tohle není  fér…

UKO_JESHITA #329 Posted 17 August 2017 - 10:11 AM

Brigadier

• Player
  • 47618 battles
  • 4,165
  • [_LDN] _LDN

View Postsvlastik, on 17 August 2017 - 09:56 AM, said:

Bitvy jsou stále hektičejší, jezdí se na jednu stranu a většinou za tím nejlepším hráčem v týmu, samozřejmě jemu to může vyhovovat, ale to Ti tupouni neví, prostě jezdí tak aby byli nejlepší a drží se nejlepších, pokud neznají místa na mapě. Někteří o tier níž se rovnou jedou utopit. Další se snaží zaclánět, Ti s módama střílí do pásů, aby zpomalili vlastní hráče, kteří buď útočí na menšinu, nebo o to horší když ujíždějí před většinou, aby získali čas na to ujet a ten co je zpomalen je zákuskem protivníků. Samozřejmě Ti lepší hráči mají posádky až se 4 skilly, kteří naspotují nebo mají v asistenci spotování prakticky celou bitvu, protože při přesile nebo taky i možném vyrovnaném souboji ujedou na druhou stranu, aby neztráceli čas a než odjedou z dohledu už mají naspotované udělené DMG protivníkům. Takový chaos a zároveň střílení do vlastních, sebevrahy jsem dlouho neviděl. Normálně jsem radši i za to kempení některých hráčů, protože vím pokavaď jsem krytý, ale když najednou jedu se smečkou, pustím se do první linie se svou HT, protivníků je max. o jednoho víc, najednou za mnou nikdo není a to uběhne ani ne 2x přebití, tedy cca 30vteřin. Prostě děs. L A jezdím s HT, neboť hardware.

A nejspíše to neudělám. Kdybych měl PÚ, tak už to mám hotový, ale bez PÚ a bez záloh a dvojnásobků je výhra 1000xp a prohra 500xp průměrně. A 50 výher nebo 100proher v TOP1 je na měsíc utopie, těch 15 výher s PÚ a dvojnásobkem při zapnuté záloze ještě jde. To už mám za sebou asi 600bitev a když mám konečně super los, vypne hra(asi grafika out), ale v tak nevhodnou dobu skoro jako kdyby to bylo načasované. L

Ale teď zpět k tomu stěžování, chcete teda opravdu říct, že je to lehké a pohodička a bez PÚ!?

Fajn tak já mám takové nervy, že navrhuji WG, aby posádka stárla tak cca 4:1 vůči roku, aby konečně bylo fér hraní všech!!! Protože ty xp jsou někdy i automatické hlavně kvůli lepším posádkám a většímu dohledu, nepřítel je nevidí, střílí už do bránících hráčů a stejně se přičítají xp těm co mají nesmrtelnou naskilovanou posádku, tohle není  fér…

Ode mě 8/10, dost jsi mě pobavil. A hned večer propustím své naskillované posádky abych nebyl moc zvyhodněn a zapomenu na těch 41k bitev................... 

OKC13 #330 Posted 17 August 2017 - 10:28 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 14253 battles
  • 1,207

View Postsvlastik, on 17 August 2017 - 08:56 AM, said:

giphy.gif

_Gazzkon_ #331 Posted 17 August 2017 - 10:41 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 27306 battles
  • 1,062
  • [_VAL_] _VAL_

...

...

Ne, pro tebe a tobě podobným je to neřešitelný problém, protože o té hře nevíš téměř nic. Pro hráče, kteří měli snahu se tu hru a její základní mechaniky naučit, je to slušná výzva, ale určitě v pohodě splnitelná a to, budeš se možná divit, i bez PÚ.

kurcatovium #332 Posted 17 August 2017 - 11:05 AM

Colonel

• Player
  • 42176 battles
  • 3,660
  • [R1127] R1127

View PostsTeblo, on 17 August 2017 - 08:02 AM, said:

Ach jo, tady fakt nikdo nemuze vyjadrit svuj nazor, vid? Jen tak pro tve info, T30 nechcipla, ale to ty urcite vis, protoze ty jsi tady nejvic... Jen tak pro tve info, hned v prispevku k tomuto screenu jsem psal, ze k tomu nemam co rict, jelikoz nevidim podrobnosti o dalsich vecech. Ale porad, a za tim si stojim, je pro me 5.5k dmg vice, nez jakykoliv spot (dekuji, ze muzu vyjadrit svuj nazor...)

Jistěže ta T30 nechcípla, když stála celou dobu vzadu (jak už tu Jmeno1 psal) a snipila mimo spot range tanky, které Caern svítil. ALE O TO KUA JDE! Kdyby Caern nic nenasvítil, naopak by něco podobného udělal některý z nepřátel, ta slavná T30 by klidně MOHLA chcípnout aniž by cokoliv viděla. Spot je prostě základ! A pokud tohle ignoruješ, tak jsi skutečně "jen nejaky pleb co nema pravo na vlastni nazor".

...

...

1) Lehké a pohodička to určitě není, ale zároveň to není nesplnitelné, pokud hře trochu rozumíš. Pak to splnit jde bez problémů. Včera večer jsem měl 48k, takže dnes to asi celkem bez problémů dorazím. Dnes, kdy nám pořád zbývá 14 dní. Nijak to netryhardím, hraju pro zábavu tempem cca 10-15 bitev denně, někdy víc a někdy míň a taky bylo za trvání akce pár dní, kdy jsem hru ani nezapnul. Takže ano, splnit to jde i bez prémiáku.

2) Tohle je absolutní LOL. Trestat hráče za to, že hře věnovali svůj čas, místo toho, aby za to byli odměňování. To je nová perla!

svlastik #333 Posted 17 August 2017 - 11:12 AM

Lance-corporal

• Player
  • 22649 battles
  • 66
  • [ASM] ASM

View PostGazzkon1, on 17 August 2017 - 09:41 AM, said:

Ne, pro tebe a tobě podobným je to neřešitelný problém, protože o té hře nevíš téměř nic. Pro hráče, kteří měli snahu se tu hru a její základní mechaniky naučit, je to slušná výzva, ale určitě v pohodě splnitelná a to, budeš se možná divit, i bez PÚ.

Takové výroky platily na hráče kdysi, ale teď když Ti WG automaticky ukazuje asistovaný spoting apod. tak to vidíš jasně!

Tohle spotování vidí i nováček a taky vidí i to chování hráčů. A ten skill o zvýšení dohledu a prostorovou představivost a se spožděním dělá hodně, zvláště s módy, kdy dotyčný může jezdit na hranici pomyslného vidění kruhu cca 330-350m. Aspoň něco upravené, když si vzpomenu na dohled čtverce, to by teprv bylo odrbávání na mapách. A tehdy tu TOP1 mise nebyly. Jen osobní mise.

Zeroberg #334 Posted 17 August 2017 - 11:15 AM

Warrant Officer

• Player
  • 34808 battles
  • 915

View PostMiri37, on 17 August 2017 - 09:08 AM, said:

...DMG je začátek boje a kill závěr. Bez DMG nemůže dojít ke killu.  

Souhlas. Kill je jen o tom mít štěstí, že si vystřelíš na polomrtvolu (v drtivé většině případů). Ale DMG je o tom kolik ubereš z celkového "koláče výdrže". Čím víc nazobeš, tím jsi více týmu k užitku...

svlastik #335 Posted 17 August 2017 - 11:28 AM

Lance-corporal

• Player
  • 22649 battles
  • 66
  • [ASM] ASM

View Postkurcatovium, on 17 August 2017 - 10:05 AM, said:

Jistěže ta T30 nechcípla, když stála celou dobu vzadu (jak už tu Jmeno1 psal) a snipila mimo spot range tanky, které Caern svítil. ALE O TO KUA JDE! Kdyby Caern nic nenasvítil, naopak by něco podobného udělal některý z nepřátel, ta slavná T30 by klidně MOHLA chcípnout aniž by cokoliv viděla. Spot je prostě základ! A pokud tohle ignoruješ, tak jsi skutečně "jen nejaky pleb co nema pravo na vlastni nazor".

1) Lehké a pohodička to určitě není, ale zároveň to není nesplnitelné, pokud hře trochu rozumíš. Pak to splnit jde bez problémů. Včera večer jsem měl 48k, takže dnes to asi celkem bez problémů dorazím. Dnes, kdy nám pořád zbývá 14 dní. Nijak to netryhardím, hraju pro zábavu tempem cca 10-15 bitev denně, někdy víc a někdy míň a taky bylo za trvání akce pár dní, kdy jsem hru ani nezapnul. Takže ano, splnit to jde i bez prémiáku.

2) Tohle je absolutní LOL. Trestat hráče za to, že hře věnovali svůj čas, místo toho, aby za to byli odměňování. To je nová perla!

2) to není o trestání hráčů, ale návrh, aby starší hráči nešikanovali nové, kteří poskočí o vyšší level. Děje se to u podobných her s nesmrtelnými vlastnostmi hrdinů, proto zůstávám u této hry, dopadl bych stejně jak nováček tady.

Mohlo by se s posádkama taky obchodovat, např. zapůjčení 4 skillové posádky na omezenou dobu i s tankem. Kupování víceskillové posádky. 

Jako když teď si někdo vyjezdí tento tank s takovou výzvou, tak ta posádka je totální výsměch!!!

A stárnutí posádky mě napadla, na popud vašich reakcí, jaká je tato mise pohodička. 

To je taková fér situace, hlavně pro platící hráče.

Zeroberg #336 Posted 17 August 2017 - 11:33 AM

Warrant Officer

• Player
  • 34808 battles
  • 915

Bitvy jsou stále hektičejší, jezdí se na jednu stranu a většinou za tím nejlepším hráčem v týmu, samozřejmě jemu to může vyhovovat, ale to Ti tupouni neví, prostě jezdí tak aby byli nejlepší a drží se nejlepších, pokud neznají místa na mapě. Někteří o tier níž se rovnou jedou utopit. Další se snaží zaclánět, Ti s módama střílí do pásů, aby zpomalili vlastní hráče, kteří buď útočí na menšinu, nebo o to horší když ujíždějí před většinou, aby získali čas na to ujet a ten co je zpomalen je zákuskem protivníků. ...

To co čtu výše je klasické chování hráčů, kdy se jede nějaký maraton a jede se "protože kill", nebo "protože naspotovat", atd. V případě této výzvy mi to ale tak nepřipadá. Tady jde prostě jen o to "dobře hrát" (respektive lépe než dalších 28 co určí los), což opravdu není na pohodu. Osobně mě ale překvapuje, že někdo kdo hraje hru déle než já, má vyšší WR a má více bitev za sebou s ní má tolik potíží... Já nehraji ani vzdáleně nějak extra, ale mám už týden hotovo...

Edited by Zeroberg, 17 August 2017 - 11:49 AM.

kurcatovium #337 Posted 17 August 2017 - 12:09 PM

Colonel

• Player
  • 42176 battles
  • 3,660
  • [R1127] R1127

View Postsvlastik, on 17 August 2017 - 11:28 AM, said:

2) to není o trestání hráčů, ale návrh, aby starší hráči nešikanovali nové, kteří poskočí o vyšší level. Děje se to u podobných her s nesmrtelnými vlastnostmi hrdinů, proto zůstávám u této hry, dopadl bych stejně jak nováček tady.

Mohlo by se s posádkama taky obchodovat, např. zapůjčení 4 skillové posádky na omezenou dobu i s tankem. Kupování víceskillové posádky. 

Jako když teď si někdo vyjezdí tento tank s takovou výzvou, tak ta posádka je totální výsměch!!!

A stárnutí posádky mě napadla, na popud vašich reakcí, jaká je tato mise pohodička. 

To je taková fér situace, hlavně pro platící hráče.

Můžeš mi vysvětlit, jak jsou dnes noví hráči šikanovaní? Mají hned do začátku 100% posádku na každém jedničkovém tanku, mají nejrůznější osobní zálohy, mise na goldy v tutoriálu, mají možnost si hned začít vyjíždět ženskou posádku, prémiové tanky dávají bonus do posádky (včetně všech těch low tier křápů zadarmo), mají možnost koupit si posádky s nultým perkem (Berlin trio apod.), v poslední době se pravidelně střídají speciály na 2x/3x zkušenosti do posádky, atd. atd. Co víc ještě můžou chtít? Když jsem začínal já, nic z toho tu nebylo. Dostal jsem 50% posádku do jedničky a starej se... Nikdy nebylo jednodušší vyjet si slušnou posádku než je tomu dnes. A trestat starší hráče za to, že jsou tu déle, to je prostě kravina! Už vidím, jak ve WoW pravidelně jednou za rok všem top hráčům seberou equip, aby náhodou nešikanovali nováčky... *facepalm*

Ssnialiah #338 Posted 17 August 2017 - 12:24 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 43253 battles
  • 1,219

View Postsvlastik, on 17 August 2017 - 08:56 AM, said:

budeš ještě víc vynervenej, když Ti napíšu, že můj 9-ti letej kluk hraje bez PU, má tanky do 6 tieru max (pouze 2 ks), vůbec nevěděl, že je nějaká akce a má půlku splněnou ...??? :-D

sám si vyjel T34-85m - to je jeho první 6 tier

a teď v průběhu tohoto "marathónu" pokud tomu tak chceš říkat si vyjezdil do topu vk 3601h nebo, jak se ten šrot před tigrem jmenuje

takže to hraje na jedno medko, jednu heavynu s derpem a pak si jezdí jeho oblíbený trojky a dvojky 

ten tank asi nedostane, protože nemá 7-ku a tigra asi do topu do konce měsíce asi nestihne + ještě expy na japončíka 

ale protože se snaží, taťka mu nějaký tank nejspíš koupí ;-)

.......................................................................................................................................

co Ti na to, co jsi vypotil máme říci? a ještě jseš v klanu

prosím Tě, pokud tohle neuděláš, tak se nezlob, ale zajeď si do pelhřimova, tam mají krematorium... zbytek asi znáš :-D

_Gazzkon_ #339 Posted 17 August 2017 - 12:25 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 27306 battles
  • 1,062
  • [_VAL_] _VAL_

View Postsvlastik, on 17 August 2017 - 11:12 AM, said:

Takové výroky platily na hráče kdysi, ale teď když Ti WG automaticky ukazuje asistovaný spoting apod. tak to vidíš jasně!

Tohle spotování vidí i nováček a taky vidí i to chování hráčů. A ten skill o zvýšení dohledu a prostorovou představivost a se spožděním dělá hodně, zvláště s módy, kdy dotyčný může jezdit na hranici pomyslného vidění kruhu cca 330-350m. Aspoň něco upravené, když si vzpomenu na dohled čtverce, to by teprv bylo odrbávání na mapách. A tehdy tu TOP1 mise nebyly. Jen osobní mise.

Jak píšu, nevíš o té hře TÉMĚŘ nic. A ještě bys nám mohl vysvětlit, jaké mody ovlivňují spotting a co je to ten skill se spožděním? A FYI, hranice dohledu je 445 m, jestli se nepletu. Tady názorně vidíš, proč je pro tebe problém tuto výzvu překonat.

svlastik #340 Posted 17 August 2017 - 01:08 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22649 battles
  • 66
  • [ASM] ASM

Téměř nic?

Módy neovlivňují spotting, ale ukazují jak daleko může hráč s naskilovanou posádkou být od dohledu protijedoucího. Pokud má větší dohled, vidí dále než ostatní a připisují se mu body i když je mimo dohled protovníka a hranice jsou sice 445m, ale tohle číslo není vůbec pro nováčka a už vůbec ne bez dobré posádky. Ten neuvidí až do dohledu 330-350 metrů a to počítám s pohybem a střílením hráče co má dobrou posádku a tento odstup si profík umí držet, i kdyby na něj pálil a jezdil a nebyl v křoví tak v rozmezí 330-350metrů protivník-nováček uvidí kulové, ale xpčka mu krásně naskakují po jeho sestřelení a to celých 50%, protože je prakticky jediný a vlastně asi první kdo ho spotne, za to se taky dostává xp, ostatní musí přijet blíž o dobrých 50 a více metrů a ten kdo ho sestřelí dostane zbývajících 50%. A hrajeme tu TOP1, takže stačí jeden takový hráč s takovou posádkou v týmu, když je jich víc, tak není šance vůbec. Tohle udělá na jedný straně, když už se přiblíží protivníci dostatečně blízko ostatním ujede a udělá to na druhý straně jako asistovanou dmg a má o polovic XP a ostatní musí sakra hodně střílet.

A o 2s zpoždění je takové divné ve WG, jak žárovka tak i ostatní jsou brány se zpožděním i po 2sekundách co už zhasne stále hráč dostává xpčka i když je z dohledu a zhasne. Správně by měl dostat ten co střelí tank, který zhasl úplně 100% za DMG, ale nikoliv, tady tomu fakt nerozumím, tohle je kravina a nevím. I kdybys čekal až zhasne, tak smůla, sám jsem si všim, že jsem párkrát dostal za asistovanou, i po zhasnutí tanku.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users