Jump to content

Utopit se či ne?

• Please log in to reply
163 replies to this topic

_Gazzkon_ #161 Posted 22 December 2017 - 08:11 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 30005 battles
  • 1,237
  • [_VAL_] _VAL_
Spoiler

Komentář annc79 je naprosto všeříkající, především pak poslední odstavec. Kdo tohle není schopen pochopit a bude tu neustále obhajovat plaváčky, je pro mě osobně bezpáteřňák, o kterýho bych ani pohledem nezavadil. Tím samozřejmě nikomu neupírám jeho názor, aby opět nedošlo k nějakému nedorozumění.

Edited by _Gazzkon_, 22 December 2017 - 08:12 AM.

Tesarakt #162 Posted 22 December 2017 - 07:07 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19673 battles
  • 64

Komentář annc79 je zavádějící. Srovnávat pravidla Člověče nezlob se nebo dostihů a sázek s pravidly WOT ukazuje absolutní nepochopení principu hry.

Kdo nechápe princip praeter legem, ať nemoralizuje.

Obvykle jsou mezi těmito "moralisty" ti, co mají XVM, zaměřovací módy apod.

Jo, to se pak jinak hraje...

https://www.excalibu...izen-na-kameru/

Jmeno1 #163 Posted 22 December 2017 - 07:22 PM

Field Marshal

• Player
  • 50276 battles
  • 11,876
  • [_AF_] _AF_
Áááá, typická potrefená husa. OMG! :facepalm:

ColonelKurtvonStrohm #164 Posted 23 December 2017 - 02:38 PM

Lieutenant

• Player
  • 5827 battles
  • 1,709

View PostGancho_Chunyomlato, on 20 December 2017 - 02:15 PM, said:

Nevim, fakt mi prijde, ze hra ma mnohem vic vaznejsich problemu, nez to, ze se nekdo ve frustraci po desaty turboporazce v rade dojede utopit. Neni to nic, cemu by se melo fandit, ale je to lidsky pochopitelny. Je fajn, ze tu je spousta zavilejch valecniku, ale jednou z normalnich lidskejch reakci na frustraci je unik. Na randomu se pohybuje obrovska skala lidi, od deti po starce, ruznyho vzdelani, kulturniho zazemi, inteligence, soudit nekoho za to, ze se v beznadejny situaci rozhodne odejit, mi prijde pokrytecky. Jak uz jsem psal, mnohem vic, nez artyna, ktera se v zoufaly situaci utopi, mi vadi spoluhraci, co hrajou, jak po obrne mozkovyho kmene, ale i ty hrat muzou a k randomu patri.

jako já plaváčky moc nemusím ale na druhou stranu když mám naházené zálohy a bitva se protáhne o 2-3 minuty zbytečně jenom proto že se nahání nějaký rychlík po celé mapě tak bych byl radši kdyby se utopil .............

imho by stačilo aby se při utopení rozdělily XP / kredity mezi protivníka jako by ten tank zničily ....... protože v současnosti o ty xp a kredity v případě že se tank utopí přijdeme a nepomůže ani to že ho posmrtně rozlouskám ( vyzkoušeno )  ............

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users