Jump to content

Kdy už konečně vykopnete trubku co dělala nové rozhraní ve hře ?

• Please log in to reply
20 replies to this topic

ColonelKurtvonStrohm #1 Posted 13 August 2017 - 09:08 AM

Warrant Officer

• Player
  • 2013 battles
  • 909

vzhledem k tomu že Wotko je v garáži stále větší a větší chaos , ačkoliv nám s humbukem oznamujete že jde o "vylepšení" tu pro vás mám zpětnou vazbu - děláte to špatně .......

což je vzhledem k faktu že hodně věcí dřív fungovalo dost špatné ..........

- rozhraní misí a akcí je chaos kde něco vydolovat je umění , dřív to bylo přehlednější a rozhodně méně otravné ...............

- vyskakovací okno po přihlášení plné úžasných nabídek které mě fakt nezajímají jen otravuje ................

- sem tam po "epické" bitvě mě přijde oznámení o tom že mám šanci využít nějakou super slevu , jenže odkaz většinou naštěstí nefunguje a já ušetřím ...................

záložka sklad kde se musím zdlouhavě proklikávat jen proto abych prodal nějaký stockový motor atd ..................dřív byl obchod/sklad dohromady ale hra si pamatovala záložku a nemusel jsem se zdržovat , teď na mě pokaždé vyskočí totálně zmatená a nepřehledná nabídka "akcí" které mě nezajímají na místo aby si hra pořád pamatovala že chodím jen do "skladu" a tanky / vybavení s obvykle kupuji přes mnohem přehlednější tech tree 

----------------------------------------- do tohohle bodu jsem "změny" bral jako nutné zlo co se dá překousnout ------------------------------

co je ale fakt špatné :

váš naprosto dementní systém který sice má blokovat troll čety , což ale znemožňuje třeba i relativně OK četu Hetzer + KV-220 ( čily tier 4 + 5 s omezeným MM) , vadil nám Maus v četě s Loltraktorem a ne tohle , +/- 1 tier čety jste měly nechat OMG

nemluvě o tom že  v četě mám "locknuté" tanky jiného tieru a já se nedostanu k výbavě kterou na nich mám ! ................který s odpuštěním blbec tohle udělal ?

fakt idiocie na entou , mírněji to nazvat nemůžu ............................

Tokai_Ito_85 #2 Posted 13 August 2017 - 09:14 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 4772 battles
  • 325
  • [TPCL] TPCL
A ty musis kvoli tomu vytvarat novy topic ked to tu uz riesia v inych topicoch

Bery_CR #3 Posted 13 August 2017 - 10:33 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 39266 battles
  • 1,303
  • [KOBD] KOBD
Jo ? A kde se to resi ? Ano, hraci na to nove rozhrani nadavaji i jinde, ale problem se stale NERESI. Takze klidne at je tu dalsi topic, treba se to KONECNE resit zacne. :B

_Imperium #4 Posted 13 August 2017 - 11:50 AM

Lieutenant

• Player
  • 28014 battles
  • 1,681

View PostTokai_Ito_85, on 13 August 2017 - 09:14 AM, said:

A ty musis kvoli tomu vytvarat novy topic ked to tu uz riesia v inych topicoch

Rozhraní se řeší. Ale vykopnutí těch tydýtů, kteří to rozhraní vymysleli a schválili, tak to se neřeší nikde.

Tokai_Ito_85 #5 Posted 13 August 2017 - 02:16 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 4772 battles
  • 325
  • [TPCL] TPCL
Ja tu hru hram kratsie ako vy, ale pochopil som ze z eu pobocky ziadny feedback ktory by niekto riesil nejde a ked chcete nieco zmenit skuste to na ru fore tam mozno uspejete aspon tym ze sa twn feedback niekam dostane, ale takto len stracate cas.

_Zerkof12_ #6 Posted 13 August 2017 - 08:07 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23002 battles
  • 748
  • [BAGO] BAGO

V nejakom rozhovore som cital, ze nove rozhranie /misie atd/ nie su priorita... inak povedane, NEZMENI sa ... 

V poslednom obodobi proste vela veci prislo z WoWs - zrejme je tam nejaka trupka z obrovskym vplyvom, ktora presadi co chce... 

Je bohuzial velka smola, ze WG NEBERIE do uvahy nazory hracov, /mozno obcas Rusakov.../ na ostatnych absolutne kasle

Jaguarek #7 Posted 13 August 2017 - 08:12 PM

Warrant Officer

• Player
  • 43307 battles
  • 827

View PostColonelKurtvonStrohm, on 13 August 2017 - 08:08 AM, said:

vzhledem k tomu že Wotko je v garáži stále větší a větší chaos , ačkoliv nám s humbukem oznamujete že jde o "vylepšení" tu pro vás mám zpětnou vazbu - děláte to špatně .......

což je vzhledem k faktu že hodně věcí dřív fungovalo dost špatné ..........

- rozhraní misí a akcí je chaos kde něco vydolovat je umění , dřív to bylo přehlednější a rozhodně méně otravné ...............

- vyskakovací okno po přihlášení plné úžasných nabídek které mě fakt nezajímají jen otravuje ................

- sem tam po "epické" bitvě mě přijde oznámení o tom že mám šanci využít nějakou super slevu , jenže odkaz většinou naštěstí nefunguje a já ušetřím ...................

záložka sklad kde se musím zdlouhavě proklikávat jen proto abych prodal nějaký stockový motor atd ..................dřív byl obchod/sklad dohromady ale hra si pamatovala záložku a nemusel jsem se zdržovat , teď na mě pokaždé vyskočí totálně zmatená a nepřehledná nabídka "akcí" které mě nezajímají na místo aby si hra pořád pamatovala že chodím jen do "skladu" a tanky / vybavení s obvykle kupuji přes mnohem přehlednější tech tree 

----------------------------------------- do tohohle bodu jsem "změny" bral jako nutné zlo co se dá překousnout ------------------------------

co je ale fakt špatné :

váš naprosto dementní systém který sice má blokovat troll čety , což ale znemožňuje třeba i relativně OK četu Hetzer + KV-220 ( čily tier 4 + 5 s omezeným MM) , vadil nám Maus v četě s Loltraktorem a ne tohle , +/- 1 tier čety jste měly nechat OMG

nemluvě o tom že  v četě mám "locknuté" tanky jiného tieru a já se nedostanu k výbavě kterou na nich mám ! ................který s odpuštěním blbec tohle udělal ?

fakt idiocie na entou , mírněji to nazvat nemůžu ............................

je to sice hazeni hrachu na zed ale ja jsem taky pro navraceni predchoziho protoze tohle mohl vymyslet jen ozralej rus

Bery_CR #8 Posted 13 August 2017 - 09:11 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 39266 battles
  • 1,303
  • [KOBD] KOBD

View Post_Zerkof12_, on 13 August 2017 - 08:07 PM, said:

V nejakom rozhovore som cital, ze nove rozhranie /misie atd/ nie su priorita... inak povedane, NEZMENI sa ...

Jasne, protoze nekdo doufa, ze si hraci zvyknou. Jenze na tohle se zvyknout neda. :facepalm:

SG_semda #9 Posted 14 August 2017 - 08:07 AM

Lieutenant General

• Player
  • 30866 battles
  • 7,594
  • [ELLIE] ELLIE
Ja uz to rozhraní pouzivam jen z donucení, protože se v tom neda vyznat, navíc to na první místa strka nejaky turnajovy mise, který vubec nehraju, coz taky nechápu...

Jmeno1 #10 Posted 14 August 2017 - 08:17 AM

Lieutenant General

• Player
  • 41144 battles
  • 6,994
  • [_AF_] _AF_

Tak jako znicili webove stranky hry, tak to znicili i ve hre. Absolutne neprehledne, bez informaci a jeste k tomu hnusne. A to my jsme inventare hry a neco uz zname. Bracha, co sice ma taky desetitisice bitev, ale o hru se jinak nezajima neni schopen v tom novem rozhrani nic vycist. Uzivatelsky prinos je doslova nula, nebo spis minus, protoze se u toho clovek jen nastve.

A staff co sbira zpetnou vazbu uz nekolik tydnu pro jistotu mlci.

prde1966 #11 Posted 17 August 2017 - 11:13 PM

Lieutenant

• Player
  • 87242 battles
  • 1,658
  • [9-TDA] 9-TDA
Prečo by mali vykopnúť toho diletanta čo tak spotvoril aspoň ako tak prehľadnú grafiku garáže v misiách? Veď si svoju prácu vykonal presne podľa zadania od vrchnosti WG. Príkaz znel jasne - nesmie to byť prehľadné a jednoduché - väčšina vecí čo má byť ku prospechu hráčov je šifrovaná ako Enigma aby to hráči nemohli jednoducho dešifrovať a využívať. Všetko sa dá úplne jednoducho a po lopate ponúknuť ako v každej inej hre, iba tu je zámer jasný. Všetko prispôsobiť ziskovosti. Každá maličkosť má prvotný zámer - generovať zisk - aj na úkor hry, jasne že aj info komfortu...   

kurcatovium #12 Posted 18 August 2017 - 06:59 AM

Major

• Player
  • 37761 battles
  • 2,722

View PostJmeno1, on 14 August 2017 - 08:17 AM, said:

Tak jako znicili webove stranky hry, tak to znicili i ve hre. Absolutne neprehledne, bez informaci a jeste k tomu hnusne. A to my jsme inventare hry a neco uz zname. Bracha, co sice ma taky desetitisice bitev, ale o hru se jinak nezajima neni schopen v tom novem rozhrani nic vycist. Uzivatelsky prinos je doslova nula, nebo spis minus, protoze se u toho clovek jen nastve.

A staff co sbira zpetnou vazbu uz nekolik tydnu pro jistotu mlci.

Což o to, já se docela zajímám, ale z toho nového rozhraní misí jsem jelen a najít tam cokoliv, to je horší než porod! HNUS HUMUS FIALOVEJ!

ANIJ #13 Posted 18 August 2017 - 07:12 AM

Warrant Officer

• Player
  • 9877 battles
  • 925
Co když testují hráče na všeobecné pochopení textu a tabulek - takový verbální test?

wugwugs #14 Posted 18 August 2017 - 07:41 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 20937 battles
  • 489

Pre zvyšok sveta okrem RU oblasti platí, že základom dobrého UX- user experience- je zjavnosť a čo najmenej klikov potrebných k dosiahnutiu želaného. Vo WoT naopak vládne zvrátená predstava o tom, že keď viac klikáš a hľadáš, vytvoríš si k hre silnejší vzťah (celé je to založené na pomýlenom chápaní psychológie posilnenia). Od začiatku bola hra preplnená takýmto myslením, a stále je. Stačí si spomenúť na pracné presúvanie posádky, jeden po jednom, alebo stále aktuálne hľadanie a presúvanie napr. binokulárov. Tie tisícky klikov, ktoré som touto bohapustou činnosťou stratil, nechcem ani vedieť. Nové rozhranie misií v klientovi je zas monumentálna pocta spôsobu, akým niečo jednoduché spraviť kompletne neprehľadné a chaotické (o tom svedčia aj neustále chyby v prekladoch, predpokladám, že ten kto to tam edituje má z toho svinčíku tiež náramnú radosť). Inými slovami, keby som mal za úlohu zneprehľadniť misie ako sa len dá, asi by som nevykonal lepšiu prácu ako súdruhovia.

Moja spätná väzba je - začať testovať verejne aj rozhranie, keďže zjavne nejaké interné testovanie nefunguje. Nemôže byť také ťažké vytvoriť jednoduché  "ak v tanku X urobíš Y dostaneš Z do dátumu W" (inak, už aj na webe sú misie o niečo prehľadnejšie v tých taboch, ako ten bordel v garáži). 

Edited by wugwugs, 18 August 2017 - 07:45 AM.

cNNk #15 Posted 18 August 2017 - 11:16 AM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27478 battles
  • 7,116
  • [-SED-] -SED-

View PostANIJ, on 18 August 2017 - 08:12 AM, said:

Co když testují hráče na všeobecné pochopení textu a tabulek - takový verbální test?

To uz tady na foru zkousel Robikon

kurcatovium #16 Posted 18 August 2017 - 01:04 PM

Major

• Player
  • 37761 battles
  • 2,722

Jen dodám, že informační hodnota rozhraní ve hře je cca stejná jako zde:

global_asa_wenca #17 Posted 18 August 2017 - 01:12 PM

Captain

• Player
  • 74106 battles
  • 2,482
  • [MACHR] MACHR

View PostANIJ, on 18 August 2017 - 08:12 AM, said:

Test na všeobecné pochopení textu? Nemyslím si, vždyť tam skoro žádnej text není. Ale možná jsem jen neprošel testem na seskládání různě ukrytých střípků informací v jednotnej celek.

ANIJ #18 Posted 18 August 2017 - 02:54 PM

Warrant Officer

• Player
  • 9877 battles
  • 925

View PostcNNk, on 18 August 2017 - 11:16 AM, said:

To uz tady na foru zkousel Robikon

A je to pro něj úspěch - stále se na něj vzpomíná, oproti mnohým jiným ...

119kg #19 Posted 19 August 2017 - 10:28 AM

Corporal

• Player
  • 1332 battles
  • 146

View PostANIJ, on 18 August 2017 - 02:54 PM, said:

A je to pro něj úspěch - stále se na něj vzpomíná, oproti mnohým jiným ...

To aj na pár diktátorov, masových vrahov, zradcov, neverníkov..... Len stojí za úvahu či je to pre nich dobre.

Jaguarek #20 Posted 22 August 2017 - 09:23 PM

Warrant Officer

• Player
  • 43307 battles
  • 827
uz ho vykoply zacal delat MM

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users