Jump to content

Novinky ze Supertestu

• Please log in to reply
175 replies to this topic

SWAT0013 #61 Posted 28 November 2017 - 12:44 PM

Lieutenant

• Player
  • 26577 battles
  • 1,950
  • [A-N-V] A-N-V

View PostHugo_bear, on 28 November 2017 - 11:48 AM, said:

jen je pak trošku problém s posádkou, když budeš chtít i LT i MT, tak jedna bude chybět

A v čem ten problém konkrétně spočívá? Vždyť přece všude, když budeš chtít mít dva tanky, tak potřebuješ více posádek.

Ano - expit posádku na vyšších tierech není ideální, ale můžeš si přece druhou vyjezdit v Type T-34 nebo Type 58 - i když jsou sovětské protějšky jednoznačně lepší, pořád to nejsou špatná vozítka a nová posádka se tam vyjezdit dá úplně v pohodě. Nebo použiješ ženské jako velitelky ;) Upřímně i kdybych to vzal jako problém, pořád bych raději vyjezdil další posádku na Type T-34 nebo Type 58 a jel to přes LT než jezdit T-34-2.

Ještě platilo, že pokud jsi nejel přes LT, znamenalo to nutnost vyexpit nějakých 45k expů navíc na zbraň, kterou sis mohl odemknout z WZ-132 (už takhle na top zbraň, což je jediné, proč ten tank hrát, potřebuješ nějakých 141,5k expů + případných 22,4k expů na pásy, pokud bys to neuvezl. Pokud se změnilo nebo nejedeš přes LT, přičti si dalších 45k expů navíc). Nevím ale, jestli změnou zbraně na WZ nedošlo ke změně i v tomto - pokud došlo, je to sice o argument pro LT méně, ale pořád bych raději jel přes LT.

Zejména na tom T8 obětuje T-34-2 v porovnání s WZ-132 strašně moc https://tanks.gg/com...wz-132?t=t-34-2 výměnou za ne tak silnou věž (porovnej si ji s Typem 59 a T-34-3)

Hugo_bear #62 Posted 28 November 2017 - 12:51 PM

Lieutenant

• Player
  • 19853 battles
  • 1,792
  • [O-S-G] O-S-G

View PostSWAT0013, on 28 November 2017 - 12:44 PM, said:

A v čem ten problém konkrétně spočívá? Vždyť přece všude, když budeš chtít mít dva tanky, tak potřebuješ více posádek.

Ano - expit posádku na vyšších tierech není ideální, ale můžeš si přece druhou vyjezdit v Type T-34 nebo Type 58 - i když jsou sovětské protějšky jednoznačně lepší, pořád to nejsou špatná vozítka a nová posádka se tam vyjezdit dá úplně v pohodě. Nebo použiješ ženské jako velitelky ;) Upřímně i kdybych to vzal jako problém, pořád bych raději vyjezdil další posádku na Type T-34 nebo Type 58 a jel to přes LT než jezdit T-34-2.

Ještě platilo, že pokud jsi nejel přes LT, znamenalo to nutnost vyexpit nějakých 45k expů navíc na zbraň, kterou sis mohl odemknout z WZ-132 (už takhle na top zbraň, což je jediné, proč ten tank hrát, potřebuješ nějakých 141,5k expů + případných 22,4k expů na pásy, pokud bys to neuvezl. Pokud se změnilo nebo nejedeš přes LT, přičti si dalších 45k expů navíc). Nevím ale, jestli změnou zbraně na WZ nedošlo ke změně i v tomto - pokud došlo, je to sice o argument pro LT méně, ale pořád bych raději jel přes LT.

Zejména na tom T8 obětuje T-34-2 v porovnání s WZ-132 strašně moc https://tanks.gg/com...wz-132?t=t-34-2 výměnou za ne tak silnou věž (porovnej si ji s Typem 59 a T-34-3)

tak jasně, že si můžeš pojezdit na V-VI, ale zase to má pět chlapů. je to zase trošku jinak rozložený skilly a pak reset a přeškolení.

jedu obě větve :-)

SWAT0013 #63 Posted 28 November 2017 - 02:20 PM

Lieutenant

• Player
  • 26577 battles
  • 1,950
  • [A-N-V] A-N-V

View PostHugo_bear, on 28 November 2017 - 12:51 PM, said:

tak jasně, že si můžeš pojezdit na V-VI, ale zase to má pět chlapů. je to zase trošku jinak rozložený skilly a pak reset a přeškolení.

jedu obě větve :-)

Jako jo - posádkové rozložení není ideální (u Type T-34 4 členové s radistou=chybějící střelec je to určitě nepříjemnější než přebývající radista u Type 58), ale 1) LT dále používají jen 4 členy posádky (výjimka 59-16) 2) Můžeš si pohodově vyjezdit posádku v Type 58 a dát tam víceméně skilly, které využiješ i dále - aniž bys musel resetovat s tím, že radista ti holt bude přebývat ;)

Já to vím a znám s CN posádkami jsem si něco užil :) Také jedu jakoby obě linie (LT jsem u WZ-132A a MT mám T-34-3 (WZ-120 vyexpeno přes WZ-132) a přemýšlím, jak pokračovat v čínských vozidlech dále). Posádku do LT jsem si vyexpil cestou, žárovku jsem vyjížděl na WZ-131 a do T-34-3 jsem dal ženskou velitelku a ostatní členy jsem expil během 2x do posádky, 2x za výhry s prémiákem a 300% zálohou, bonusem za prémiové vozidlo a ještě myslím +50% expů - za 25 her jsem měl u těch amatérů 2. skill na cca 65% :) Na Type 58 jsem expil posádku, která šla do IS-2 (a momentálně čeká na vyexpení WZ-111-4 za free) s tím, že radistu jsem za goldy přeškolil na dalšího velitele, který jezdil ve WZ-132, když jsem expil WZ-120. Po doexpení se celá posádka z WZ-132 přesunula do toho T8 prémiového TD ;)

Hugo_bear #64 Posted 28 November 2017 - 02:30 PM

Lieutenant

• Player
  • 19853 battles
  • 1,792
  • [O-S-G] O-S-G

View PostSWAT0013, on 28 November 2017 - 02:20 PM, said:

Jako jo - posádkové rozložení není ideální (u Type T-34 4 členové s radistou=chybějící střelec je to určitě nepříjemnější než přebývající radista u Type 58), ale 1) LT dále používají jen 4 členy posádky (výjimka 59-16) 2) Můžeš si pohodově vyjezdit posádku v Type 58 a dát tam víceméně skilly, které využiješ i dále - aniž bys musel resetovat s tím, že radista ti holt bude přebývat ;)

Já to vím a znám s CN posádkami jsem si něco užil :) Také jedu jakoby obě linie (LT jsem u WZ-132A a MT mám T-34-3 (WZ-120 vyexpeno přes WZ-132) a přemýšlím, jak pokračovat v čínských vozidlech dále). Posádku do LT jsem si vyexpil cestou, žárovku jsem vyjížděl na WZ-131 a do T-34-3 jsem dal ženskou velitelku a ostatní členy jsem expil během 2x do posádky, 2x za výhry s prémiákem a 300% zálohou, bonusem za prémiové vozidlo a ještě myslím +50% expů - za 25 her jsem měl u těch amatérů 2. skill na cca 65% :) Na Type 58 jsem expil posádku, která šla do IS-2 (a momentálně čeká na vyexpení WZ-111-4 za free) s tím, že radistu jsem za goldy přeškolil na dalšího velitele, který jezdil ve WZ-132, když jsem expil WZ-120. Po doexpení se celá posádka z WZ-132 přesunula do toho T8 prémiového TD ;)

ono s posádkama jsou čachry všude :-( i u t-54  a pak T-62 radista-nabíješ, radista-velitel. to je taky dobrá kokotina.

jedinné, kde to je stejné od začátku, jsou teď čínské TD.

všude jinde je nějakej zádrhel, třeba množící se redisté v kasárnách, nebo o nabíječe méně na dalším tieru :-(

type 58 mi taky moc nesedlo, teda zase jak kdy, podle rng a podle nalosování, někdy se mi povedla hra, někdy to bylo utrpení, to semé je s 34-2 :-( i když je to taky dost rukama. ale když už ho mám, tak ho nějak dojedu, už jen 148 000 :-D

paiwer #65 Posted 29 November 2017 - 01:09 AM

Sergeant

• Player
  • 22808 battles
  • 292
Dik za srovnani ale jsem masochysta a ten stredak koupim :) nechce se mi expit znovu linii LT jen abych se vyhl T34-2 a mam i free expy tak se vyhnu prvni vezi a delu. LT mam 2 a zatim mi staci na q i pro blbnuti a protoze s nimi az tak excelentni nejsem tak je zatim vynecham. Mam zakoupenou T34-3 tak nebudu trpet ani na 90% posadku. A tak na okraj mam i indien pz a za chvili bude i skodovka 8 tak si myslim ze si s nim porozumim :teethhappy::trollface:

YabbaCoe #66 Posted 12 December 2017 - 07:30 PM

Community Coordinator (CZ)

• WG Staff
  • 14658 battles
  • 287

Tankisté! 

Nové stroje pro sovětskou linii se objevily na horizontu Supertestu. Jedná se o tři nové těžké tanky s věžemi posazenými v zadní části tanku: IS-M, Object 705 a Object 705A.

Pancíř je hlavním znakem těchto tří tanků. Ocelové monstra s nebezpečnými děly, slušnou penetrací a alfa poškozením, které je těsně nadprůměrné. Nicméně mobilita nebude jejich silná stránka. Tato vozidla byla vytvořena pro udržení linie a potrestání útočníků svými děly. 

První z těchto vozidel je IS-M. Toto vozidlo bylo navrženo, jako modernizační verze sovětského těžkého tanku IS-2. Ve hře bude plnit roli plnokrevného těžkého tanku. Jednoduchý, spolehlivý a efektivní.

Art_110.jpg

V současné chvíli tanky procházejí testováním na Supertestu a jejich konečná podoba bude záviset na výsledcích.

Hugo_bear #67 Posted 12 December 2017 - 07:39 PM

Lieutenant

• Player
  • 19853 battles
  • 1,792
  • [O-S-G] O-S-G
když už vymejšleji rusáky, taky by mohli vymyslet něco do ČS linie

kurcatovium #68 Posted 13 December 2017 - 07:27 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 39955 battles
  • 3,499
Libová penetrace na úrovni T32... Tak schválně za jak dlouho dostane buff na cca 220/260, aby náhodou nebyla moc UP?

Mzilla #69 Posted 14 December 2017 - 04:59 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 37884 battles
  • 370
  • [T-ESA] T-ESA

Jasně WG nemá v tuto chvíli žádné plány na další větev u ČS. ale když jde o nějaké jiné národy(především SSSR) tak jedou jak na běžícím se pásu. Hlavně že je návrh ČS. stromu stačí vymodelovat a šup do hry.:unsure:

Tak aspoň jsme se dozvěděli ze WG vysílání, že už se pomalu pracuje na VIII prem. tanku. To je sice skvělá zpráva, ale na druhou stranu kdy? ČS. tanky už jsou ve hře nějak 2 roky snad to nebudou další roky.:)

Hugo_bear #70 Posted 14 December 2017 - 05:08 PM

Lieutenant

• Player
  • 19853 battles
  • 1,792
  • [O-S-G] O-S-G

View PostMzilla, on 14 December 2017 - 04:59 PM, said:

Jasně WG nemá v tuto chvíli žádné plány na další větev u ČS. ale když jde o nějaké jiné národy(především SSSR) tak jedou jak na běžícím se pásu. Hlavně že je návrh ČS. stromu stačí vymodelovat a šup do hry.:unsure:

Tak aspoň jsme se dozvěděli ze WG vysílání, že už se pomalu pracuje na VIII prem. tanku. To je sice skvělá zpráva, ale na druhou stranu kdy? ČS. tanky už jsou ve hře nějak 2 roky snad to nebudou další roky.:)

tak jsou jiné státy, které jsou ve zbrojním průmyslu dál než ČS, třeba takové Švédsko :-D

kolik už maji vozidel, jak dlouho je loni všem cpali. :-D

Utred007 #71 Posted 19 December 2017 - 01:10 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 38212 battles
  • 1,150
  • [LAAX] LAAX

View PostYabbaCoe, on 15 August 2017 - 01:01 PM, said:

Kanonenjagdpanzer

Tankisté!

Přivítejte upravenou verzi německého premium stíhače tanků osmého tieru, nově vyzbrojeného 105 mm dělem s excelentními charakteristikami.

Zatímco budou zachovány jeho výhody mobility a malých rozměrů, získá zvýšenou palebnou sílu. Účelem těchto změn je otestovat hratelnost tohoto vozidla s novým dělem.

Na základě výsledků těchto testů uděláme rozhodnutí, zda tyto změny přejdou i na hlavní server.

KaJaPa_Art_86.jpg

Zdarec.....vím,že je toho v tom vánočním shonu hodně, ale neví někdo, jak to vlastne s KanonenJagdPanzer dopadlo? Hrával jsem jej moc rád, ale v současném MM a celkovém ztvrdnutí armoru mi již jen zdobí garáž....

YabbaCoe #72 Posted 25 December 2017 - 02:23 PM

Community Coordinator (CZ)

• WG Staff
  • 14658 battles
  • 287

Tankisté!

Zatímco stále pracujeme na balancu vozidel, také bychom rádi vylepšili naší vzájemnou komunikaci ohledně nadcházejících změn. Sovětská linie stíhačů tanků prochází řadou změn a úprav na Supertestu a my jsme si nemohli nevšimnout, že tyto změny vyvolaly obsáhlou diskuzi. Jsme si vědomi vašich obav a tak jsme dospěli k názoru, že vám dlužíme detailní vysvětlení navrhovaných změn a důvodů, které nás k těmto změnám vedly. 

Důvody

K revizi jsme se odhodlali k dosažení dvou cílů:

1) Nové těžké tanky s věžemi v zadní části vozidla, na kterých se momentálně pracuje na supertestu, by měly vylepšit variabilutu gameplay. Nabízejí zajímavou variantu hry s těžkými tankami, které momentálně není dostupné na ostatních top tier vozidlech. Dále také jsou vymodelovány na základě tanků, které jste již ve hře mohli vidět. 

2) Opravení linie sovětských tanků s věžemi v zadní části vozidla či superstruktury, jak v případě středních tanků, tak také stíhačů tanků, takovým způsobem, abychom obsáhli větší logický posun směrem k nejvyšším tierům. Tato vozidla byla naprosto promíchaná: Vozidla s věžemi vzadu či superstruktirní vozidla byla smíchána s ostatními vozidly s konvenčním uspořádáním apod. Výsledkem tak bylo, že gameplay se měnil tier od tieru, což způsobovalo hodně frustrace a poměrně vážně znehodnocovalo oblíbenost této linie. Tím pádem hráli hráli podivně, proto není překvapením, že pouze pár lidí opravdu chtělo si projít kompletně celou linií těchto tanků.

Koncept

V předchozích aktualizacích jsme upravili charakteristiky linií Sovětských stíhačů tanků, jenže to úplně nefungovalo. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli znovu tuto větev předělat. Pouhé uzpravení bitevních parametrů by situaci příliš nepomohlo a tak jsme zrevidovali celou linii. Zde je koncept, který máme na mysli v revidované linii:

• Vysoká mobilita jak dopředu, tak především dozadu, zkombinovaná se střední manévrovatelností.
  • Slušný přední pancíř, jenže slabé boční strany
  • Průměrné poškození za jednu střelu a vysoká doba nabíjení (aby se vykomenzovala mobilita a ochrana)
  • Přesnost a doměřovací čas, který je učiní efektivnějšími na krátkou až střední vzdálenost, ale také omezí jejich efektivnost na dlouhou vzdálenost
  • Slabé úhly sklápení děla, v návažnosti na historické vzory

Abychom to shrnuli, tyto vozidla jsou navrženy na prorážení bočních stran map. Vynikající mobilita jim umožní rychle dosáhnout klíčových pozic a také je udržet, dokud nedorazí další spojenci. Specializují se na boj na střední až velmi krátkou zvdálenost. Mohou rychle vyjet z úkrytu, odrazit nepřátelské střely a uděřit pár slušných ran, než se opět vrátí do bezpečí úkrytu.

První verze

První verze, která se objevuje na supertestu byla postavena právě na tomto konceptu. V ní jsme:

• Posunuli Object 263 o tier níže, aby její pancíř a poškození na jednu ránu mělo větší rozumný přínos. Také toto přeskupení nás zastavilo ve snahách parametry zvedat, aby se více hodil na tier X.
  • Přidali jsme nový stíhač tanku na desátém tieru: Object 268 Varianta 4. Tento stroj zdědil po svých předchůdcích jak rychlost, tak pancíř a výborné dělo. Ovšem narozdíl od nich může namontovat dělo s ráží větší než 130mm a také netrpí na obrovský poklop

S těmito změnami máme pocit, že jsme dosáhli našich cílů, ale vynechali jsme SU-122-54, jelikož nezapadá do konceptu s tradičním uspořádáním věže. Doteď je naprosto mimo obvyklý gameplay celé linie, ale mělo svou cenu z historického pohledu na věc. Jako prozatímní řešení jsme se rozhodli jej otestovat, jako tier VIII, abychom zjistili, zda by její přesunutí na tento tier mělo smysl. Naneštěstí na tieru VIII nebyla tak účinná. Ani na tieru VIII neblokovala dostatečně střely a stále nabývala dojdu, že svým gameplayem patří někam naprosto jinam.

Naopak Object 263 a Object 268 Varianta 4 ukázaly výborné výsledky během testů. Vozidla perfektně blokovala poškození a pracovaly, jako rychlé útočné stíhače tanků, obrněné a s průměrným poškozením na střelu a ne úplně vysokým DPM pro stíhače tanků.

Druhá verze

Jistě jste byli proti přesunutí Objectu 263 na tier IX, ale výsledky testů nás přesvědčili o opaku. Object 268 Varianta 4 se předvedl, ale lepší stroj než býval Object 263 a proto lépe sedí na tuto pozici. Z tohoto důvodu jsme je vzali na další kolo testování, abychom si ověřili předchozí výsledky.

V druhém testu jsme:

• Kompletně odstranili SU-122-54 a celou linii tak učinili jako linii složenou pouze z vozidel s věžemi v zadní části tanku. 
  • Vrátili SU-100M1 a SU-101 na jejich původní místa, zlepšili jim pancíř a parametry děla
  • Redukovali alfu Objectu 268 Varianty 4 z 750 na 650 pro zanechání stejného gameplaye celé linie. Tím pádem tu není tak náhlá změna alfa poškození a času nabíjení, když se posunete z tieru VIII na tier X.

Zde je finální verze linie: SU-100M1 >>> SU-101 >>> Object 263 >>> Object 268 Varianta 4

Druhá část testu upevnila naše přesvědčení, že tato vozidla představují velmi zajímavý styl gameplaye.

• Jsou rychlá, s 47+ km/h na tierech VII a VIII a 55 km/h na tieru X
  • Excelují v odrážení střel, i když mají weakspoty na nižších plátech pancíře
  • Nejsou OP. Jejich průměrné poškození na střelu je menší než u klasických stíhačů tanků, ale stále je vyšší, než u těžkých či středních tanků, což jim zabraňuje v dosažení obrovského DPM. Nechtěli jsme vytvářet rychlá, obrněná vozidla, která by byla schopna udělovat stejné poškození, jako normální stíhače tanků.

Další kroky

Věříme, že tato finální verze doručí nový zážitek pro gameplay se stíhači tanků a rovněž vám doporučujeme, abyste si revidovanou linii vyzkoušeli na Veřejném testu. Dejte jim šanci a dejte nám vědět, co si o nich myslíte! Budeme vaše příspěvky monitorovat, na čemž budeme zakládat další případné změny u sovětských tanků, abychom věděli, jak nastavit tato vozidla pro případné další úpravy pro podmínky live serveru.

Nakonec vám velmi doporučujeme, abyste sledovali naše oficiální informační kanály pro případnou komunikaci ohledně všech pracech na rebalancu, abyste v co, možná nekratším čase byli schopni se dostat k nejnovějším informacím ohledně změn, které přicházejí. Zdvojnásobíme své snahy, abychom vás drželi v informovanosti, které se skrývají za těmito změnami, které děláme pro tanky, které hrajeme a máme tak rádi.

VijaCZ #73 Posted 25 December 2017 - 03:07 PM

Brigadier

• Player
  • 61502 battles
  • 4,229
  • [HRDZA] HRDZA

Proč  sledovat nějaký oficiální stránky a zdroje když do měsíce není pravda vůbec nic z toho co zaznělo?

Jasně, WG si s tou hrou může dělat co chce. Ale pokud úpravy půjdou naprosto proti přáním komunity, nemůže WG počítat s tím že z toho bude komunita nadšená.

263 byl unikátní stroj. RIP

SG_semda #74 Posted 25 December 2017 - 03:09 PM

Lieutenant General

• Player
  • 33669 battles
  • 7,951
  • [ELLIE] ELLIE
Jo, takže holt budeme mít na TX další 750 alfa klon, kterej vůbec nepotřebujeme... chtěl jsem si 263 vyexpit, takhle jste mě od toho naprosto odradili, díky, nemám zájem...

SWAT0013 #75 Posted 25 December 2017 - 10:23 PM

Lieutenant

• Player
  • 26577 battles
  • 1,950
  • [A-N-V] A-N-V

Doufám, že vzhledem k tomu lhaní, budete dávat možnost vrátit Objecta 263 zpět za free expy. Poté, co jste POTVRDILI, že se změna konat nebude, tak jsem Objecta dovyzkoumal za free expy (devítka je odpad). Najednou mi řeknete, že ta změna je zase aktuální???

Fakt neskuteční lháři, tohle je větší bordel než česká politika - a to jsem si doteď myslel, že není možné...

4florian4 #76 Posted 31 December 2017 - 12:41 AM

Private

• Player
  • 6737 battles
  • 8
  • [TMRD] TMRD
Bych chtěl vědět kdy to bude na veřejném test serveru nebo sandboxu, protože bych tyto nové tanky rád vyzkoušel, protože si myslím že pro můj gameplay by byly ideální.

ElHabanero #77 Posted 31 December 2017 - 09:22 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 37285 battles
  • 390
  • [VOJAK] VOJAK

263-ka nepotrebuje nič okrem sklopenia dela na -6-7 stupnov a bočny odmer na 10stupnov

adam31 #78 Posted 31 December 2017 - 09:13 PM

Private

• Player
  • 15746 battles
  • 2
  • [GU-N] GU-N

263 byl naprosto unikátní stroj, který vyžadoval skill. Teď tady akorát bude další cancer. který dává ohormné poškození na jednu ránu. Je to klon spousty TD co už ve hře jsou. Je to příšerný nápad. Prosím okamžitě s tím přestaňte, my chceme mít našeho obj 263.

Lisien44 #79 Posted 31 December 2017 - 10:36 PM

Private

• Player
  • 7806 battles
  • 18
  • [-LCP-] -LCP-
263 nepotřebuje nic navíc ten stroj má všechno fantasticky dělo, vynikající mobilitu, téměř neprostrelitelny pancir (mimo vany) slusnej dohled a vynikající camo a místo toho dostaneme další obludu s typickými staty TD tieru 10... Tomu kokosovi kterej to vymyslel bych dal jednu mezi oči... 

VijaCZ #80 Posted 31 December 2017 - 11:12 PM

Brigadier

• Player
  • 61502 battles
  • 4,229
  • [HRDZA] HRDZA
WG prostě udělá cokoliv pro to aby tu hru zničil a vyhnal všechny hráče.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users