Jump to content

Sabaton: Primo Victoria

• Please log in to reply
22 replies to this topic

Zeroberg #21 Posted 30 August 2017 - 02:45 PM

Warrant Officer

• Player
  • 33417 battles
  • 877

View PostSWAT0013, on 30 August 2017 - 02:15 PM, said:

Sám Kája říkal, že se Strv 81 do hry zatím nechystá a že to byla jen kamufláž, aby se neprozradila spolupráce se Sabatony.

Samozřejmě tohle prohlášení negarantuje, že by se do hry nikdy nepodíval, ale třeba Skorpion G, Mutz a jistě i další tanky zbyly jen v pomalované variantě, i když se daly najít i v nepomalované variantě...

je pravda že Skorpion taky je, ale ještě jsem ho neviděl... 

Leckov #22 Posted 01 September 2017 - 09:45 AM

Warrant Officer

• Player
  • 28476 battles
  • 936
  • [_AF_] _AF_
Tak mám s Viktorkou sto bitev, WR 54 % a pro mě je to jeden z nejzábavnějších tanků, jaké mám. Navíc už pominula vlna, kdy jich bylo několik v každé bitvě. Moc toho sice nenastřílím, ale moře oddingám a kupodivu druhé moře naspotím. Chvíli jsem hledal svoji roli s tímhle tankem a nakonec jsem se usadil jako svítič, prudič a s přesným dělem shazovač pásů.

SWAT0013 #23 Posted 22 October 2017 - 12:07 PM

Major

• Player
  • 28056 battles
  • 2,943
  • [ANV-V] ANV-V

Tank to špatný rozhodně není a ještě stále se sním opět učím - jak jsem byl zvyklý, že věže Centurionů stojí za prd a dlouho jsem je nehrál, nějak mám občas problém nacházet místa, kde mi nic nekouká :) Tank nehoří, munice odchází ale velmi ráda a s chutí...

Obě APCR munice jsou díky rychlosti střely luxus - z takovýchto rychlostí se na nižší přechází docela nerado ;)

Nicméně nechápu ale logiku WG - tank, který má damage 230 na reload 6,06 (BIA, nabiják, žrádlo) má koeficienty disperze jako ISU-152 (a při otáčení věže dokonce horší? :facepalm:). Kdyby ty disperze byly lepší, byl by to asi jeden z mých nejoblíbenějších T8 tanků - takhle se ale občas nestačím divit, co ten tank dokáže netrefit...

Včera se povedlo už i Mko - http://wotreplays.eu...-primo_victoria a myslím, že ta hra ilustruje klady i zápory tanku velmi dobře ;)

Edited by SWAT0013, 22 October 2017 - 12:08 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users