Jump to content

Změny v Opevnění a slevy

• Please log in to reply
25 replies to this topic

_Panther_X #21 Posted 29 August 2017 - 01:06 AM

Lance-corporal

• Player
  • 15347 battles
  • 85
  • [LEO_] LEO_

View PostEZI3, on 28 August 2017 - 07:36 PM, said:

Ježíšmarjá, a co když ti řeknu, že PÚ mám, a to dokonce na celý rok ( koupil jsem ho před vánoci, ještě než WG začali WoT [edited] )? Budu mít dál "dělnický kecy"? BTW, to že WG chtějí z hráčů vytáhnout prachy je holý fakt, je to totiž firma a ta chce prostě z principu maximalizovat zisk, to nejsou žádný "dělnický kecy". Takže, i když mám PÚ a jsem schopen desítky bezproblémů utáhnout, stejně je nehraju -> to že mám prachy ( stříbro ) ještě neznamená, že ho musím zbůhdarma rozhazovat za něco, co mě beztak nebaví ( public ). Jak už jsem psal, radši si dám T-X odřad, CW nebo ofenzívu...

ok, ok... ja dnes cca 20 bitev s BC 25t..paradne jsem si zahral..prumerny dmg kolem 2800... vydelano... :).. Kazdy si hrajme, co nas bavi ;)...ja jsem narazel na to, ze i chleba delaji tak, aby byl co nejlevnejsi na vyrobu a nejdrazsi na prodej... tak nezerme chleba, vydelavaji na nas..budto to prijmu, protoze to delam, ze z toho neco mam, nebo to neprijmu a neresim to..ale  ty to prijmes a kecas jak na tobe vydelavaji... Pointa byla, tak to nehraj..:)..Nebo to hraj, ale si pak nestezuj, ze na tobe nekdo vydelava.. Volba je na tobe, ale nemusis znechucovat ostatni hrace... to je cele... ;) //.Ja taky nezeru Sushi, protoze je to kousek ryby a ryze, prodrazene, ale nikdo se na to nestezuji a nepiso o tom, proste jsem neprijal cenu a hotovo ;)/ WG ma take ruzne akce, ktere jako hrac muzu vyuzit, nebo i nemusim..;).. P.s. kouknul jsem se ti na tvoje desitky... ty je aktualne hrat neumis, mozna to neumis, proto te nebavi, nebo te nebavi, ze to neumis, tak jako tak uz chapu tvuj postoj..

Edited by Panther_xx, 29 August 2017 - 01:10 AM.

UKO_JESHITA #22 Posted 29 August 2017 - 10:17 AM

Brigadier

• Player
  • 49668 battles
  • 4,530
  • [_LDN] _LDN
Za mě 1 s hvězdičkou, desítky hraju rád, ale nebyl moc důvod je jezdit. Teď ho mám. 

_Hrothgar_ #23 Posted 29 August 2017 - 10:23 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 54978 battles
  • 402

View PostLeckov, on 28 August 2017 - 08:07 PM, said:

Přišla mi zpráva, že od 24. srpna se vydělávají na desítkách cihličky. No já zatím žádnou cihličku nenašel. Ale hodně hráčů tomu asi věří, protože se tam začalo goldit jako o život.

Divný je, že já za těch pár bitev s desítkama už mám nějakých 170kostek. Takže to funguje, jen ty se asi blbě díváš - stačí se podívat do opevnění na vojenský personál a po najetí na počet kostek u hráče uvidíš, kolik kdo najel na randomu

Edited by _Hrothgar_, 29 August 2017 - 10:23 AM.

Lavelin #24 Posted 29 August 2017 - 11:24 AM

Captain

• Player
  • 41300 battles
  • 2,095
  • [9-TDE] 9-TDE

že by zítra i u nás ???

https://worldoftanks.ru/ru/news/special-offers/WZ-120-1G-FT/

Bery_CR #25 Posted 29 August 2017 - 04:37 PM

Major

• Player
  • 59148 battles
  • 2,886
  • [KOBD] KOBD
Tipuju zitra, nebo ctvrtek rano...

EZI3 #26 Posted 29 August 2017 - 06:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15923 battles
  • 652
  • [WK_] WK_

View PostPanther_xx, on 29 August 2017 - 12:06 AM, said:

ok, ok... ja dnes cca 20 bitev s BC 25t..paradne jsem si zahral..prumerny dmg kolem 2800... vydelano... :).. Kazdy si hrajme, co nas bavi ;)...ja jsem narazel na to, ze i chleba delaji tak, aby byl co nejlevnejsi na vyrobu a nejdrazsi na prodej... tak nezerme chleba, vydelavaji na nas..budto to prijmu, protoze to delam, ze z toho neco mam, nebo to neprijmu a neresim to..ale  ty to prijmes a kecas jak na tobe vydelavaji...

Já tu někde kecám, že na mně vydělávají? Kde? Jediné, na co tu konstantně upozorňuju, je soustavný, stupňující se tlak ze strany WG, kdy témeř všechny jejich kroky od začátku roku směřují ke strategii "zisk za každou cenu", což může WoT do budoucna značně poškodit, a to bych nerad, protože mě hra stále ještě baví a záleží mi na ní.

Pointa byla, tak to nehraj..:)..Nebo to hraj, ale si pak nestezuj, ze na tobe nekdo vydelava.. Volba je na tobe, ale nemusis znechucovat ostatni hrace... to je cele... ;)

Jak už jsem psal výše, nestěžuju si, že na mě někdo vydělává, ale že se mně snaží "sedřít z kůže", v tom je rozdíl. A pokud tě moje posty znechucují, tak je nemusíš číst ne? ( tvoje logika ) :trollface:

Ja taky nezeru Sushi, protoze je to kousek ryby a ryze, prodrazene, ale nikdo se na to nestezuji a nepiso o tom, proste jsem neprijal cenu a hotovo ;)

Jo, to chápu, ale co situace, kdy jsem přijal cenu za roční PÚ, a za dva měsíce WG WoT IMHO tak pokonili ( změnili vlastnosti produktu ), že kdybych to věděl, tak bych si nákup PÚ odpustil. V takovém případě prostě nadávat budu, ať se ti to líbí nebo ne...

P.s. kouknul jsem se ti na tvoje desitky... ty je aktualne hrat neumis, mozna to neumis, proto te nebavi, nebo te nebavi, ze to neumis, tak jako tak uz chapu tvuj postoj..

No díky za tvůj zájem, kde prosím můžu najít svoje staty s mými T-X tanky v odřadech a ofenzívách?

Edited by EZI3, 29 August 2017 - 06:58 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users