Jump to content

Aktualizace 9.20 - Nová sezóna Hodnocených bitev

• This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

Ivana_Drago #1 Posted 28 August 2017 - 01:13 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

Tankisté,

máte nějaké připomínky či návrhy týkající se nové sezóny Hodnocených bitev? Pokud ano, napište nám je do tohoto vlákna.

ozzy1111111111 #2 Posted 18 September 2017 - 08:28 PM

Private

• Player
  • 42230 battles
  • 8
  • [CZPRD] CZPRD
pokud vám jde o to tu hru lidem ještě víc zhnusit tak dobrá práce povedlo se vám to dokonale prohraji hru jsem první na dmg a expi a jediné co z toho mám že nespadnu dolů jako vážně čekáte že to budu hrát to mě má motivovat abych hrál pro tým????tak určitě budu o to víc kempit abych si nastřílel a vyžral kil abych nespadnu od týmové hry jsou tu cv a jiné mody a pokud vím tvrdili jste že to má být o skilu a ne o tom kdo odehraje víc bitev o skilu to fakt není jen o počtu bitev protože když prohraji nic s toho nemám aspoň 1-2-3 místo mohlo postoupit a 4-5 nespadnout zamyslete se nad tím co mají asi dělat hráči kolem 1000wn8 chudáci to budou hrát týden a stejně se nedostanou přes 3 hodnost

VijaCZ #3 Posted 18 September 2017 - 09:15 PM

Brigadier

• Guest
  • 75830 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Bohužel nemůžu poskytnout plnohodnotnou zpětnou vazbu na druhou sezonu hodnocených bitev, pravidla fora a stav trestných bodů těsně před ročním banem mi nedovoluje použít ta správná slova která by situaci a úpravy plně vystihly.

Takže se musíte spokojit s tím že po cca osmi bitvách se s tímto pokřiveným herním režimem loučím až do doby kdy prýmky budou přidělovány podle osobního výkonu každého hráče a ne podle toho jestli si můj tým vezme do bitvy nějakou munici.

Wolfi #4 Posted 19 September 2017 - 09:06 PM

Private

• Beta Tester
  • 46563 battles
  • 31
  • [HODC] HODC

Horsi nez stage 1, vubec to neni o skillu hrace, ale o slozeni tymu.

Za dnesek 30 bitev, z toho jen 13 vyher a dostal jsem se na rank 2!!!!!

Jsem prumerny hrac (WN8 1700) alle tohle je naprosto demotivujici....

Edited by Wolfi, 19 September 2017 - 10:01 PM.

franta1 #5 Posted 20 September 2017 - 04:13 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 70396 battles
  • 1,020
Již první verzi jsem ukončil slovy "Tak a dost"  Druhou, současnou ani nebudu začínat. No a až budou mít všechny fialky vylepšené vybavení, pak přijde doba kdy se tu WG bude muset obejít beze mne. A tím nechci naznačit, ( pro některé rýpálky) že by se beze mne WG neobešlo. Ještě bych rád WG popřál mnoho podobných vylepšení. Čím jich bude více, tím rychleji ušetříme za elektřinu. :)

Senor_Tomas #6 Posted 21 September 2017 - 07:52 PM

Private

• Player
  • 23323 battles
  • 4
Je supr to hrát 4 hodiny a nepohnout se ani o prýmek. Dále to, že sem dostal 15x od dvou BC artyn ani nekomentuju., prostě balada tenhle [Edited] herní mód.

Edited by cNNk, 21 September 2017 - 11:18 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ~ cNNk

ZabijuTe #7 Posted 23 September 2017 - 10:13 PM

Private

• Player
  • 66104 battles
  • 2
  • [V-L-K] V-L-K

Ahoj

Nejprve jsem chtěl nadavat vsem ve WG, ale uz jsem vychladl. Myslim, ze nastaveni první sezony bylo uplne v pohode !! Proste jsem v teamu , který prohral, snazil jsem se , naspotoval nastrilel , nejakou tu asistenci, par killu. Byl jsem většinou první ok , dostal jsem PRAJMEK . A hraci s méně zkusenostma me nemuseli tolik vadit , ale ted ?? Snazim se jak blazen , a co je to platne, když mam v teamu hrace co jsou schopni chcipnout do 2min. a bitva za 5min konci 5:15 . Prave ted jsem absoulvoval maraton 12ti bitev za sebou kde jsem pomalu caroval , ale k nicemu !!! Sice jsem o PRAJMEK neprisel ale to moc zabavne není ze??? A jak to tu procitam tak je na tom spousta lidi stejne! Touto zmenou klasla zabava na bod mrazu, a to tim ze najednou na muj postup v hodnocenych bitvách ma zase vliv WG MM, ano, proste jsem mel smulu a 12x za sebou jsem mel v teamu hrace , co se na bitevnim poli motaj JAK MADARI V KUKURICI !!! No coz jdu to testnout po 13te

VijaCZ #8 Posted 23 September 2017 - 11:34 PM

Brigadier

• Guest
  • 75830 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Máš můj obdiv kámo, já to vzdal po pár bitvách, ten systém neobejdeš a trápit a zlobit se u hry která má bejt zábavná opravdu nebudu. Systém přidělování prýmků se výrazně zhoršil, artyny zůstaly, nic pro mě.

Jedinej večer mě od RB definitivně vyhnal

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Tři obrázky jsou výmluvnější než několik stránek písmenek.

7wariot7 #9 Posted 24 September 2017 - 12:39 AM

Warrant Officer

• Player
  • 24749 battles
  • 525
  • [CSLET] CSLET

Rank bitky su pre dobrych hračov,už pri Win rate 50% maš primek každu druhu bitku a každu tu ktoru prehraš o prymek neprideš,teraz sa to zlahčilo na prvych 5. bez straty prymku, to je skôr vyhoda pre viacej hračov sa umiestnit ,ako nevyhoda.

Prehrávaš,? si v teame plnom noobu ? nebude potom pre teba problem byt v prvej 5.

Vyhrávaš ? tak nekempy a pohni prdelou, nech sa dostaneš do prvej 10.

Teoreticky vzato,dobry hrač ani nemože prist o prymek.

ranky je jedna vec z mala, ktoru WG prerobilo a vysledne to je lepšie.

VijaCZ #10 Posted 24 September 2017 - 12:53 AM

Brigadier

• Guest
  • 75830 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Dobrá, pak ať to tedy přejmenují na "Bitvy závislé na štěstí losu MM" a nebudu mít žádnej problém :)

Současnej název a popis totiž navádí k tomu že by se měly hodnotit individuální výkony hráče a to není vůbec pravda.

stetkasek #11 Posted 24 September 2017 - 10:18 AM

Corporal

• Player
  • 33203 battles
  • 164
  • [ATHOS] ATHOS
WG se snaží pořád nutit hrát "random náhodnout bitvu" jako tým! Přitom se těch 15 hráčů nikdy nedomluví a neustále bitvy prohrávám 3:15 a možnost, že ani za prohru se nelze dostat nahoru na další rank, je velmi ubíjející. Idea je dobrá, ale zpracování mizerné, WG musí přijít na jiný formát bitev, protože při tomhle nastavení (jak ve fázi 1. tvrdilo) tak i zde ve fázi 2. se jen kempí a lidi se snaží aspoň nespadnout níž a níž. Těžké tanky nejedou dopředu, protože by ihned umřeli.

kekebule #12 Posted 25 September 2017 - 02:38 AM

Private

• Player
  • 58295 battles
  • 1
  • [GANG-] GANG-
Po prvním týdnu je na třicátém místě hráč Slave co má v garáži 4 (ČTYŘI) desítky a s nimi odehráno 105 bitev ale hodnocených 194 :sceptic: nesmrdí tady něco? p.s. původně jsem sepsal hodnocení nové sezóny ale vypadalo to jak fňukání takže nic. Závěr: horší než minulá- kašlu na to.

SG_semda #13 Posted 25 September 2017 - 08:25 AM

General

• Player
  • 41231 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View Postkekebule, on 25 September 2017 - 02:38 AM, said:

Po prvním týdnu je na třicátém místě hráč Slave co má v garáži 4 (ČTYŘI) desítky a s nimi odehráno 105 bitev ale hodnocených 194 :sceptic: nesmrdí tady něco? p.s. původně jsem sepsal hodnocení nové sezóny ale vypadalo to jak fňukání takže nic. Závěr: horší než minulá- kašlu na to.

co by mělo smrdět? pokud se nepletu, tak ty desítky se daj jezdit znovu

Krucifikator #14 Posted 25 September 2017 - 12:03 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25845 battles
  • 380

Systém rozdělování prýmku horší. Raději 3 místa na postup než 5 na nesestup.

Systému exp pořád nerozumím. Mít druhý největší dmg ve hře a být 12 na exp není oukej (ne nepotřebuji vysvětlit spot, rány z blízka atp je to prostě blbost)
GOLD AMMO ONLY stále nutná korekce.

Dave256 #15 Posted 30 September 2017 - 09:17 PM

Private

• Player
  • 18199 battles
  • 11
  • [DA-HO] DA-HO

Hodnocené bitvy, hmm, je to o něco lepší, ale můžete mi vysvětlit jednu věc? Jak to, že já v bitvě nastřílím 2243 dmg, jsem druhý na dmg a stejně přijdu o prýmek? A když potom artyna, která jednou za bitvu vystřelí za 238dmg, tak má lepší hodnocení? Co v té hře udělal víc? Nebo spíš kdo v té hře teda udělal víc? Sorry, ale tohle mi nepřijde jako ferové hodnocení...

Kucus_brainless_zombie #16 Posted 03 October 2017 - 02:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25992 battles
  • 971
  • [_LDN] _LDN

Hodím to i raději sem, protože v Novinkách to zase zapadne. :trollface:

Něco málo pro zpětnou vazbu:

Změnit systém udělování prýmků. Hodnocení hráčů po bitvě by mělo být ze všech 30 a ne z 15 po týmech tak jak je to nyní.

Hodnotilo by se podle EXP, ale bez navýšení 1,5x za vítěztsví. Takže by se doopravdy hodnotil jednotlivý přínos každého hráče v bitvě.

Rozdělení prýmků by bylo následující:

a) Hráči v první desítce by získali prýmek.

b) Hráči v druhé desítce by nezískali prýmek, ale ani neztratili.

c) Hráči ve třetí desítce by ztratili prýmek

Do tohoto systému by se pak i zakomponovalo vítězství a to tak, že by hráči z vítězného týmu získali +1 prýmek navíc. Tzn. výhra by zajistila neztracení prýmku a pro ty co uhráli nejvíc i dvojnásobek prýmků:

Takže hráč z vítězného týmu v první desítce by získal dohromady 2 prýmky, hráč v druhé desítce 1 prýmek a hráč ve třetí žádný prýmek.

Tenhle systém by pro dobré hráče znamenal rychlejší grind na pátou hodnost. Zároveň by byl nejspravedlivější, protože to hodnotí ze všech hráčů v bitvě. A myslím si, že by byl i proti kempení, protože v tomhle systému by kempeři moc prýmků nezískali.

Jen cvičně jsem si spočítal pár bitek podle toho nového systému a pro mě by to žádnou změnu v hodnostech nepřineslo, ale člověk by měl doopravdy pocit, že je to spravedlivější.

Záchytné body v hodnostech:

Asi by bylo dobré popřemýšlet, zda by se nehodil ještě jeden záchytný bod v hodnostech. Nyní to je hodnost 1 a hodnost 5. Kdyby i jako záchytný bod byla hodnost 3, tak by to nebylo vůbec špatné.

Artilerie:

Ty dvě artilérie v každé bitvě je prostě hodně frustrující. Určitě bych nezakazoval artilerie úplně, ale limit bych dal na 1 max v týmu.

Rotace map:

Rotace map prostě nefunguje. 3 dny jsem to hrál doopravdy od 18:00 až do 24:00 v kuse a mapy se netočily tak, jak bylo překládáno.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users