Jump to content

Aktualizace 9.20 - Hlášení chyb

• This topic is locked This topic is locked
200 replies to this topic

_Gazzkon_ #101 Posted 07 September 2017 - 06:35 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 30252 battles
  • 1,237
  • [_VAL_] _VAL_

View PostGopher13, on 06 September 2017 - 07:46 PM, said:

_GAZZKON_

Pojď si okusit reál na střelnici a uvidíme kdo je tu podprůměrný :-)

A navíc děkuji za pochvalu jelikož jsi přiznal že já (na rozdíl od fialek) bych se nezhoršil. ;-)

Pěknou zábavu u hraní všem Gopher13

Hele, já nejsem nijak dobrej hráč, ale rozhodně bych si tu nedovolil psát takový nesmysly o fialkách, jako ty.

Btw, tobě by k fialový barvě nepomohla jakákoliv realná fizyka a ani naváděný jaderný hlavice.

https://cs.wot-life....her13-500287997

SG_semda #102 Posted 07 September 2017 - 08:23 AM

General

• Player
  • 41242 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View Post_Gazzkon_, on 07 September 2017 - 06:35 AM, said:

Hele, já nejsem nijak dobrej hráč, ale rozhodně bych si tu nedovolil psát takový nesmysly o fialkách, jako ty.

Btw, tobě by k fialový barvě nepomohla jakákoliv realná fizyka a ani naváděný jaderný hlavice.

https://cs.wot-life....her13-500287997

zase tak negativní bych nebyl, zrovna teď tam má fialový WR :trollface:

Masterr_Cheff #103 Posted 07 September 2017 - 02:54 PM

Private

• Player
  • 4516 battles
  • 1

Zdravím , robím špeciálnu misiu "zpátky do služby" a nechce mi dať pečať za tie granáty , iba sa mi tie granáty znásobujú , nechápem čo s tým je :-(

Attached Files

• Attached File   shot_001.jpg   747.17K

Edited by Masterr_Cheff, 07 September 2017 - 02:57 PM.

Gremlaja #104 Posted 07 September 2017 - 03:48 PM

Warrant Officer

• Player
  • 85827 battles
  • 755

Mě se nainstaloval novej spouštěč hry provedení jasně ukazuje že to dělal ten génius co pokazil přehlednost informací o misích ve hře nemohlo by WG už toho inteligenta vyhodit dle mého názoru už nadělal škody dost:angry:

Novej spouštěč nejde změnit zpátky na původní a zustává běžet na pozadí a je ho potřeba vypínat ručně:angry:

Aifell76_cz #105 Posted 07 September 2017 - 03:54 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 17224 battles
  • 335
Milé WG dovolte mi napsat svůj názor na jednu takou NÁHODU které jsem si již všiml. Je zajimavé že pokaždé když chci splnit např. II znak na děle a mám 84.5% že do této doby vše funguje relativně na pohodu. Ale jak se člověk přiblíží k této hranici, tak jako by zapnul jinou hru !!!! V ten moment není ani jednou TOP tier, mužete si to klidně zajisté zjistit, za tento den jsem odjel celkem 15 bitev a jezdil jsem jenom s Liberte a nikdy nebyl na TOPu a ani neměl bitvu kde jsme byly všichni VIII !!!

Jak je to možné že včera jsem každou třetí bitvu byl top tier nebo celá bitva byly VIII??? Dnes jsem najednou dostával v jedné btvě 3x po sobě nabíječe, velitele a pak munici další bitvu opět něco. Zkrátka a dobře asi náhoda, že se člověk snaží dopídit na ten druhý znáček že? Je mi divné že se mi tak nedařilo zrovna dnes když mi chyběla jedna dvě bitvy k tomu znáčku. Já vím blbá náhoda že?

Z 15ti bitev (s Libertem) ale být stále na spodku či uprostřed seznamu je trochu ale moc, když do včera to losovalo uplně jinak ... To tolik hra řeší i gun marky?? Ubohost ....

Máte někdo prosím podobný problém s touto NÁHODOU ?????

Edited by Aifell76_cz, 07 September 2017 - 04:06 PM.

YabbaCoe #106 Posted 07 September 2017 - 04:18 PM

Community Coordinator (CZ)

• WG Staff
  • 14666 battles
  • 287

View PostMasterr_Cheff, on 07 September 2017 - 01:54 PM, said:

Zdravím , robím špeciálnu misiu "zpátky do služby" a nechce mi dať pečať za tie granáty , iba sa mi tie granáty znásobujú , nechápem čo s tým je :-(

To se ti načítá... jelikož je akce od 1. září, doposud jsi mohl získat maximálně 7 granátů... za 4 granáty dostaneš jednu železnou pečeť.. tudíž až získáš další dva granáty, obdržíš druhou pečeť ;)

Koggli #107 Posted 07 September 2017 - 04:34 PM

Colonel

• Player
  • 12980 battles
  • 3,560
  • [NGBP] NGBP

View PostGopher13, on 05 September 2017 - 08:24 PM, said:

Ahoj všem

Možná vám to přijde jako hloupý vtip, ale zeptám se na váš názor k chybám. 

1. Viděli jste někdy aby tank objevoval protivníky tak že sedí voják s dalekohledem na ústí hlavně a zjišťuje pozice protivníka? Já tedy nikdy a vím o čem mluvím.

2. Dokážete být zavřený pod pancířem a objevit nepřítele neprůhlednou překážkou na vzdálenost 100 metrů? Todle nedokáže ani stopař Vinetua

3. Jak to, že mě protivník ustřelí pás když jediné co mi ve směru na protivníka vykukuje je špička antény radiostanice a teď nemluvím o zásahu od děla.

4. Protivník se do vás opře, zaboří hlaveň do vašeho tanku, ústí hlavně končí 2 metry za vaším tankem a nebo je 1 metr nad kopulí vašeho tanku a přesto vás trefí i do munice. Přitom sobě žádné poškození nezpůsobí , ale v reálu by mu zemřeli všichni členové posádky díky roztržení závěru a explozi granátu uvnitř tanku.

Můj názor? Jediné na čem Wargamingu záleží jsou prachy co dostane za naše hraní a né na tom jestli hra funguje jak má. Takže všechny naše výtky jsou jim všem úplně u pr.... 

Takže podle mne tyto fóra vyřeší jen to, že v příští aktualizaci bude ještě snadnější aby vás někdo prostřílel a hra skončila ještě dříve než do teď. Když hra začínala bitva se kolikrát nestačila dohrát a uplynulo 15 minut dnes stačí i 3 minuty.

Můžete mi věřit, že dnešní fialky by v případě nepopírání balistiky, fyziky a optiky v této hře byli stěží jen průměrnými hráči.

Zdraví vás Gopher13

Vítej v arkádové hře World of tanks která se skutečností má už pramálo společného.:teethhappy:

EZI3 #108 Posted 07 September 2017 - 04:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16388 battles
  • 657
  • [WK_] WK_

View PostGremlaja, on 07 September 2017 - 02:48 PM, said:

Mě se nainstaloval novej spouštěč hry provedení jasně ukazuje že to dělal ten génius co pokazil přehlednost informací o misích ve hře nemohlo by WG už toho inteligenta vyhodit dle mého názoru už nadělal škody dost:angry:

Novej spouštěč nejde změnit zpátky na původní a zustává běžet na pozadí a je ho potřeba vypínat ručně:angry:

To je zvláštní, já stále jedu přes starý launcher, ale dnes jsem zapnul WoWp, a tam mě už bez toho jejich slavného Game center nepustí. A předpokládám, že tuhle zhůvěřilost budeme časem potřebovat i pro WoT ( blijící smajl ). Tady ( případně na ENG fóru ) si můžete o tom hnusu s předstihem něco přečíst...

Gremlaja #109 Posted 07 September 2017 - 05:56 PM

Warrant Officer

• Player
  • 85827 battles
  • 755

View PostEZI3, on 07 September 2017 - 03:59 PM, said:

To je zvláštní, já stále jedu přes starý launcher, ale dnes jsem zapnul WoWp, a tam mě už bez toho jejich slavného Game center nepustí. A předpokládám, že tuhle zhůvěřilost budeme časem potřebovat i pro WoT ( blijící smajl ). Tady ( případně na ENG fóru ) si můžete o tom hnusu s předstihem něco přečíst...

Jo já do toho musel kvůli letadlum a krok zpátky už nejde než to daj do tanků bude trvat jen pár dní je to nepřehledný a hlavně to pořád visí na pozadí.

VijaCZ #110 Posted 07 September 2017 - 06:13 PM

Brigadier

• Guest
  • 75844 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

View PostYabbaCoe, on 07 September 2017 - 03:18 PM, said:

To se ti načítá... jelikož je akce od 1. září, doposud jsi mohl získat maximálně 7 granátů... za 4 granáty dostaneš jednu železnou pečeť.. tudíž až získáš další dva granáty, obdržíš druhou pečeť ;)

Hele a šlo by třeba sem na forum kdykoliv je nějaká akce nebo mise napsat stylem "pro hloupý" jak ta mise funguje, co máme dělat, s jakým strojem to máme dělat, od kdy do kdy to můžeme dělat a co za to dostaneme? Protože ve hře ani na stránkách to pro normálního člověka není možný zjistit. Jaký granáty? Co jsou ty železný pečeti? Za co? Jak je získám? Ono jich jde získat víc? Jak?

wolwerine111 #111 Posted 07 September 2017 - 09:00 PM

Private

• Player
  • 25164 battles
  • 2
  • [-BUNS] -BUNS
Chtěl bych vědět,kdy bude vidět na klanovém portálu celkový stav bedýnek nahraných každým hráčem.Nemá někdo informace,proč to po aktualizaci nefunguje,děkuji

EZI3 #112 Posted 08 September 2017 - 05:25 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16388 battles
  • 657
  • [WK_] WK_

View PostGremlaja, on 07 September 2017 - 02:48 PM, said:

Tak podle neověřené informace agentury JPP, je zřejmě hlavním účelem nového launcheru snížit zatížení WG serverů využíváním kapacity internetového připojení hráčů pro sdílení stažených aktualizací...:puke:

Gremlaja #113 Posted 08 September 2017 - 06:55 PM

Warrant Officer

• Player
  • 85827 battles
  • 755

View PostEZI3, on 08 September 2017 - 04:25 PM, said:

Tak podle neověřené informace agentury JPP, je zřejmě hlavním účelem nového launcheru snížit zatížení WG serverů využíváním kapacity internetového připojení hráčů pro sdílení stažených aktualizací...:puke:

WG objevilo BitTorrent:teethhappy: a zakládá si vlastní BitTorrentovou síť:D:facepalm::D   ( tedy myslím že se tomu tak říkalo v době pomalého internetu )

Don_Tommy_CZ #114 Posted 08 September 2017 - 07:36 PM

Corporal

• Player
  • 31153 battles
  • 151
  • [_VAL_] _VAL_
nechapu jak je vubec mozne ze se na mape paris proti sobe dostane 9x (slovem devet) IS7 v mem tymu proti typum, mausum, e100 a is4kam. to z tech vasich slavnych statistik nevyctete nebo to nechcete videt, to asi nebude v poradku a to nejen kvuli mape pene u toho sovetskeho nesmyslu. 

Gopher13 #115 Posted 09 September 2017 - 10:22 PM

Private

• Player
  • 17713 battles
  • 8
  • [GOP-T] GOP-T

Koglli

:teethhappy: To já vím jen jsem chtěl trošku rozesmát zdejší fórum a koukám že se mi to asi povedlo.

Ale na rovinu, nejde mi do palice, že tak skvělí programátoři tuhle hru nejsou schopni přiblížit k reálu. Asi nejsou tak skvělí jak se snaží tvářit a přitom vzhledem k tomu co už dokázali jim k tomu chybí jen kousíček.

:popcorn:

Axl1st #116 Posted 10 September 2017 - 07:45 PM

Private

• Player
  • 56274 battles
  • 1
  • [_VOLE] _VOLE
Bezte uz do hajzlu s tim novym matchmakingem !!!!!!! S VIII tier tankem jsem porad low tier, to se fakt neda hrat byt porad jako [edited]posledni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

paiwer #117 Posted 11 September 2017 - 10:47 AM

Warrant Officer

• Player
  • 32618 battles
  • 901
  • [I-S-P] I-S-P
Hlasim chybu v grafice. Poridil jsem 5 tier cinskych TD a stopy pasu jsou o pulku mensi nez pasy na tanku .... nvm jestli je problem i u jinych stroju mam jen tento

Aifell76_cz #118 Posted 11 September 2017 - 12:54 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 17224 battles
  • 335

Milé WG i já se opět připojuji k výtce k vašemu užasnému MM !!! To že jsem z 15ti bitev s Liberte neměl ani jednou TOP bitvu to už jsem nahoře psal. Ale že to bude pokračovat i dalších 10 her ??? Pouze jednou jsem byl v bitvě kde byly full VIII to že bych byl s tierem VIII v TOP mezi třemi VIII jsem od nové aktualizece nezažil !!!! Klidně si to ověřte. :facepalm: Kde je ten váš vylepšený MM ??????????????????  Vzít si tank tieru VIII je utrpení  !!!

Hra jde díky vašim upravám čím dál více do .... kam slunce nesvítí  :facepalm:

Edit: Tak 23 hra s tankem Liberte po aktualizaci a konečně v TOP mezi třemi VIII ...

Takže si to sečteme 23 bitev jednou top, jednou v bitvě full VIII a zbytek proti IX a X ... užasný MM !!! Je to hlavně lákavý si koupit premium tank :facepalm:

Edited by Aifell76_cz, 11 September 2017 - 01:07 PM.

Miri37 #119 Posted 11 September 2017 - 01:13 PM

General

• Player
  • 50457 battles
  • 8,555

View PostAifell76_cz, on 11 September 2017 - 11:54 AM, said:

Milé WG i já se opět připojuji k výtce k vašemu užasnému MM !!! To že jsem z 15ti bitev s Liberte neměl ani jednou TOP bitvu to už jsem nahoře psal. Ale že to bude pokračovat i dalších 10 her ??? Pouze jednou jsem byl v bitvě kde byly full VIII to že bych byl s tierem VIII v TOP mezi třemi VIII jsem od nové aktualizece nezažil !!!! Klidně si to ověřte. :facepalm: Kde je ten váš vylepšený MM ??????????????????  Vzít si tank tieru VIII je utrpení  !!!

Hra jde díky vašim upravám čím dál více do .... kam slunce nesvítí  :facepalm:

Kde kdo píše, že T8 stojí za ............., ale co s tím sám udělá? Hraje ho dál. U nováčků, co se hrnou na svůj první T10 to chápu, ale u veteránů, co už něco pamatují a mají nějaké to zázemí už tolik ne. Stačí přestat hrát problematický tier a kupovat jeho stroje. U T8, kde je to o prémiákách si toho WG při větším počtu hráčů všimne a pak si samo rádo najde, proč tomu tak je.

Aifell76_cz #120 Posted 11 September 2017 - 01:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 17224 battles
  • 335

View PostMiri37, on 11 September 2017 - 12:13 PM, said:

Kde kdo píše, že T8 stojí za ............., ale co s tím sám udělá? Hraje ho dál. U nováčků, co se hrnou na svůj první T10 to chápu, ale u veteránů, co už něco pamatují a mají nějaké to zázemí už tolik ne. Stačí přestat hrát problematický tier a kupovat jeho stroje. U T8, kde je to o prémiákách si toho WG při větším počtu hráčů všimne a pak si samo rádo najde, proč tomu tak je.

Já si chtěl vyjezdit na Liberte II gun mark a tak jsem se nestačil divit. To vše od aktualizace a od 84.5% na dělu ... pád na 81% a znovu ... asi náhody ...

Edited by Aifell76_cz, 11 September 2017 - 01:21 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users