Jump to content

Francouzské stíhače tanků ve verzi 9.20: přesun na X. úrovni

• Please log in to reply
26 replies to this topic

Community #1 Posted 29 August 2017 - 05:31 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,156
Podívejte se blíže na změny u francouzských stíhačů tanků nejvyšší úrovně.

Úplný text položky novinek

svkruskor #2 Posted 29 August 2017 - 05:56 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33923 battles
  • 461
  • [REALM] REALM
A já že ste si z WT E 100 zobrali ponaučenie...

certcz #3 Posted 29 August 2017 - 06:15 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 38863 battles
  • 1,031

View Postsvkruskor, on 29 August 2017 - 05:56 PM, said:

A já že ste si z WT E 100 zobrali ponaučenie...

Sice to má podobné (2450 vs 2400) poškození na klip, ale fochovi bude dávka trvat o 2s déle, při větším rozměření a horší přesnosti. Foch 155 dal za 10s 2250 poškození s o dost větší penetrací, další WT tedy nebude.

Edited by certcz, 29 August 2017 - 06:21 PM.

VijaCZ #4 Posted 29 August 2017 - 06:19 PM

Brigadier

• Guest
  • 72444 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

WT E 100 nemusel střílet fullgold, takže nebyl pro WG zajímavej. Ta nová mrcha si bez goldů škrtne málokdy vzhledem k městsky koridorovým mapám kde prostě bude muset střílet tanky čelně a se základní municí bude mít problém.

Znamená to obrovské částky za munici = motivace koupit premium účet. Najdi kde jsou v tom peníze a dozvíš se proč se to děje :)

Minuette #5 Posted 29 August 2017 - 06:32 PM

Warrant Officer

• Player
  • 33129 battles
  • 740
  • [FFP] FFP

nízká a kompaktní silueta dává tomuto stíhači tanků X. úrovně dobré hodnoty kamufláže. Posílení této podstatné výhody pomocí schopnosti „Makování“ značně zvýší vaši efektivitu a odolnost v boji a zároveň donutí vaše nepřátele k obzvláštní opatrnosti.

Ano..naučíme posádku makování a při troše šikovnosti můžeme nepřítele zpovidlovat..nebo ho raději ztvarohujeme?

Mouse1943 #6 Posted 29 August 2017 - 07:16 PM

Sergeant

• Player
  • 28910 battles
  • 297
Naco domeriavat a hladat slabe miesta?? Gold sa pouziva casto a vela ludi nebude mat problem jazdit ho full gold. A teraz si predstavme catu troch full gold rajcin ako to dopadne??? Nemusia si  robit tazku hlavu a budete radi ak si raz vystrelite nez vas prevalcuju. Zase ukazka ze prachy nadovsetko pretoze vela ludi tam bude ladovat gold a WG to dobre vie. 

jura156 #7 Posted 29 August 2017 - 07:52 PM

Corporal

• Player
  • 40919 battles
  • 192
jasně zrušte všechny tierya nechte jenom X tier [Edited] a jsem zvědavej kdo ty [Edited] bude hrát ..co jste např. udělali pro T 54 mod1 když už dnešní 8kové tanky jsou podstatně rychlejší,mají větší palebnou sílu atd.

Edited by cNNk, 30 August 2017 - 09:49 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ~ cNNk

P4ncerny_sKiller #8 Posted 29 August 2017 - 08:55 PM

Lance-corporal

• Player
  • 1939 battles
  • 82
  • [OND] OND

View Postjura156, on 29 August 2017 - 07:52 PM, said:

jasně zrušte všechny tierya nechte jenom X tier [Edited] a jsem zvědavej kdo ty [Edited] bude hrát ..co jste např. udělali pro T 54 mod1 když už dnešní 8kové tanky jsou podstatně rychlejší,mají větší palebnou sílu atd.

Lol, trotl si bez rozmyslu koupí tank a pak brečí, že mod 1 nebude žádná sláva bylo jasné už když se dal vyzkoušet na test serveru před prodejem... 

Teď k tématu, nevím, kdo se ve WG srazil s koněm, ale srážka to musela být epických rozměrů. Na jednu stranu do světa pouštíte plané řeči, že chcete hru ozvláštnit přepracováním specializací posádky, vybavení, aby se nepoužívalo jen těch pár použitelných variant. Pak to zabijete vylepšeným vybavením, kde jste vylepšené varianty udělali právě jen pro těch pár populárních kousků... Neříkám, že přepracování linky francouzských stíhačů tanků je špatné, ale vždycky to jde líp. Kdyby jste prostě trochu zlepšili stávajícího Focha, aby byl hratelný se 155mm dělem a dali mu jak alternativu 120mm dělo, které by nebylo o nic horší ani lepší - bylo by jiné. Byly by spokojení všichni. Jen by vám asi ušlo pár lesklých za konvertování volných zkušeností, aby se po Focha rychle dostali i ti, co ho ještě do výměny neměli. Věřím, že by to potěšilo stávající majitele i ty, co by se ho případně rozhodli vyzkoumat po jeho rebalancování. Chamtivost koukám vyhrála. Další ukázkový příklad je B-C 25t, kde jste chtěli vyměnit dělo. Stačilo tam to alternativní dělo přidat, ať si každý vybere, jestli chce spolehlivější dělo použitelné i na dálku, které ale nedokáže vypařit X střední tank na zásobník, nebo to kladivo, co tam má teď, špatné chování děla, na dálku nepoužitelné, ale na styl přepadů ze zálohy a rychlé ujetí ideální... je vidět, že vás ta hra taky nebaví a děláte to jen pro cinkání, jinak by vývoj probíhal úplně jinak.

GreenKlid #9 Posted 29 August 2017 - 09:04 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 38876 battles
  • 452
  • [KAACR] KAACR

a co je to za perk "Makování", ale přesně prosím :) Buchty nebo heroin pro posádku ? :)

" Posílení této podstatné výhody pomocí schopnosti „Makování“ značně zvýší vaši efektivitu a odolnost v boji a zároveň donutí vaše nepřátele k obzvláštní opatrnosti."

Cruikshank #10 Posted 30 August 2017 - 06:23 AM

Private

• Player
  • 14146 battles
  • 2
Jestli to dobře chápu.. Foch 50 B dostane na bocích 80mm, ale u Focha (155) bude hodnota nezměněna? Jestli je to tak, ptám se proč?

_Gazzkon_ #11 Posted 30 August 2017 - 06:45 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 29014 battles
  • 1,197
  • [_VAL_] _VAL_

View PostCruikshank, on 30 August 2017 - 06:23 AM, said:

Jestli to dobře chápu.. Foch 50 B dostane na bocích 80mm, ale u Focha (155) bude hodnota nezměněna? Jestli je to tak, ptám se proč?

Ne, chápeš to špatně. Foch 155 dostane stejný pancíř, jako jeho nástupce.

Také jsme se rozhodli, že vozidlu AMX 50 Foch (155) věnujeme nějakou tu tolik potřebnou péči a vylepšíme mu boční pancíř, náměr děla z -5° až +12° na -6° až +18°, a také úhly horizontálního odměru z 6° na 12°.

NoSmallCZ #12 Posted 30 August 2017 - 07:27 AM

Corporal

• Player
  • 40382 battles
  • 157
  • [FIVE] FIVE

jáj 6x 400 :-D ok první co mě napadlo WTčko je zpět jen je trochu ošklivější >> nemá věž :-D a má "sakra" pancíř ..

walik_hracka #13 Posted 30 August 2017 - 10:46 AM

Lance-corporal

• Player
  • 35541 battles
  • 71
  • [PRASE] PRASE
1) Děkuji za "speciální tank" tier X. Ne že bych kvůli tomu chtěl v této hře pokračovat, ale ty kteří mohou ležet ve World of Tanks mnoho hodin denně a vidí v tom smysl života to určitě potěší.
2) Mnoho let čítám od Wargamingu zprávy typu "Tank XY ztratil s rozvojem hry mnoho ze své bývalé slávy. Úpravy vyvážení u pohyblivosti, pancíře a alfa poškození ho v podstatě vyhnaly do exilu ...". Napadají mě 2 příčiny.
a) WG vývojáři nemají jakoukoliv koncepci a nejsou schopni pochopit že po té co přidají do hry nový tank s příliš dobrými parametry musí pak ztrácet čas s předěláváním (i několikanásobným) toho co už jednou fungovalo. A vedení firmy není schopno toto rozpoznat (pokud je to vůbec zajímá ) .
b) WG se řídí heslem "1. plná zaměstnanos! 2. plná zaměstnanost! 3. plná zaměstnanost!" a potřebuje vymyslet pro své přebytečné zaměstnance nějakou "Hladovou zeď" a je dostatečně bohatý aby tuto neschopnost dlouhá léta pořád dokola financoval.
3) Vlastně mi to všechno může být jedno. Protože hra je pro mě nehratelná vzhledem k tomu že nemám moc tanků tier X (takže se svými o 2 tiery nižšími tanky jsem většinou jen "free dmg/kill " ) a nemám kvalitní PC a internet (střílím po tancích které na tom místě vlastně už nejsou přestože je tam vidím) a nemám čas se učit všechna ta dobrá místa na mapě a slabiny tanků a který tank je hratelný a který ne. A 3 minutové bitvy rozhodnuté po 20-ti vteřinách kdy klíčový tank jede jinam než to Wargaming vývojáři předurčili mě opravdu nebaví.
Celé mě to mrzí protože tato hra měla před tím vším zrychlováním a "vylepšováním" skvělý potenciál i pro normální lidi a ne jen pro hardcore hráče.

Edited by walik_hracka, 30 August 2017 - 05:26 PM.

elsadistico #14 Posted 30 August 2017 - 10:58 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 26359 battles
  • 361
  • [INTAS] INTAS

View Postwalik_hracka, on 30 August 2017 - 09:46 AM, said:

.....
3) Vlastně mi to všechno může být jedno. Protože hra je pro mě nehratelná vzhledem k tomu že nemám moc tanků tier X (takže se svými o 2 tiery nižšími tanky jsem většinou jen "free dmg/kill " ) a nemám kvalitní PC a internet (střílím po tancích které na tom místě vlastně už nejsou přestože je tam vidím) a nemám čas se učit všechna ta dobrá místa na mapě a slabiny tanků a který tank je hratelný a který ne. A 3 minutové bitvy rozhodnuté po 20-ti vteřinách kdy klíčový tank jede jinam než to Wargaming vývojáři předurčili mě opravdu nebaví.
Celé mě to mrzí protože tato hra měla před tím vším zrychlováním a "vylepšováním" skvělý potenciál i pro normální lidi a ne jen pro hardcore hráče.

wow, tak 35k bitiek a takéto výhovorky ... ( a domácu úlohu ti zožral pes :hiding:  . ) Ako chlape základ úspešného hrania ( alebo športovania napr, ) je mať príslušný hardware, to proste neokecáš. Hrať internetovú hru bez PC a Internetu ??? asi nová doba.

Edited by elsadistico, 30 August 2017 - 10:59 AM.

Gremlaja #15 Posted 30 August 2017 - 11:01 AM

Warrant Officer

• Player
  • 82472 battles
  • 713

Geniální mám ted v garáři 2 vzhledově zcela identické tanky jen premiák má lepší pene děla na bojišti nikdo nepozná kterej je kterej:teethhappy:

Vlastně myslím že to nepozná ani herní systém protože posádku sice přeškolil ale nechal jí v kasárnách:)

WG asi zkouší jaký ohlas bude mít až budou všechny tanky vypadat stejně a budou mít stejné parametry ( bude jeden typ tanku pro všechny hráče a hra bude tzv. vyvážená ) :D

Pro ty co chtí poukázat na užasné vylepšení pancíře na boku chci dodat že když s fochem hraju tak hraju přední stranou s dělem k nepříteli:D

A uprava je tak drastická že uznávám velkou výhodu silnějšího pancíře na boku ( až se mi ve hře do boku dostane nepřátelský lehký tank max 3 třídy tak ho nemusim řešit ):D

elsadistico #16 Posted 30 August 2017 - 11:16 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 26359 battles
  • 361
  • [INTAS] INTAS

View PostGremlaja, on 30 August 2017 - 10:01 AM, said:

.....

Pro ty co chtí poukázat na užasné vylepšení pancíře na boku chci dodat že když s fochem hraju tak hraju přední stranou s dělem k nepříteli:D

A uprava je tak drastická že uznávám velkou výhodu silnějšího pancíře na boku ( až se mi ve hře do boku dostane nepřátelský lehký tank max 3 třídy tak ho nemusim řešit ):D

Lenže doteraz, keď si bol hoci 5 stupňov pootočený, tak ťa  smiešne osmičky overmatchli do boku. Čo teraz nejde :)

SWAT0013 #17 Posted 30 August 2017 - 11:22 AM

Brigadier

• Player
  • 29938 battles
  • 4,110
  • [KHIL] KHIL

View PostGremlaja, on 30 August 2017 - 12:01 PM, said:

Geniální mám ted v garáři 2 vzhledově zcela identické tanky jen premiák má lepší pene děla na bojišti nikdo nepozná kterej je kterej:teethhappy:

Vlastně myslím že to nepozná ani herní systém protože posádku sice přeškolil ale nechal jí v kasárnách:)

WG asi zkouší jaký ohlas bude mít až budou všechny tanky vypadat stejně a budou mít stejné parametry ( bude jeden typ tanku pro všechny hráče a hra bude tzv. vyvážená ) :D

Identické? Takže 6 ran po 400 po 2s a 3 rány po 750 po 5s s naprosto rozdílnými reloady/rážemi jednotlivých děl je jedno a totéž? :facepalm:

A kdybys té hře aspoň trochu rozuměl, tak bys věděl, že tohle zlepšení boků je naprosto podstatný rozdíl oproti předchozí variantě...

V současné podobě mě docela mrzí, že jsem Focha zařízl, protože oba už vypadají použitelně a docela balancovaně (nebavím se o spamu goldů na AMX Foch 50 B, který ten balanc zmačká do kuličky, kterou zahodí ), ale tehdy prostě nebyl důvod expit dále, protože to byla snad nejhorší desítka ve hře a poté jsem neměl posádku a navíc bych potřeboval přes 650 000 expů...

Edited by SWAT0013, 30 August 2017 - 11:22 AM.

elsadistico #18 Posted 30 August 2017 - 11:54 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 26359 battles
  • 361
  • [INTAS] INTAS

View PostSWAT0013, on 30 August 2017 - 10:22 AM, said:

Identické? Takže 6 ran po 400 po 2s a 3 rány po 750 po 5s s naprosto rozdílnými reloady/rážemi jednotlivých děl je jedno a totéž? :facepalm:

A kdybys té hře aspoň trochu rozuměl, tak bys věděl, že tohle zlepšení boků je naprosto podstatný rozdíl oproti předchozí variantě...

V současné podobě mě docela mrzí, že jsem Focha zařízl, protože oba už vypadají použitelně a docela balancovaně (nebavím se o spamu goldů na AMX Foch 50 B, který ten balanc zmačká do kuličky, kterou zahodí ), ale tehdy prostě nebyl důvod expit dále, protože to byla snad nejhorší desítka ve hře a poté jsem neměl posádku a navíc bych potřeboval přes 650 000 expů...

Myslím že skôr naráža na grafickú podobnosť ako na staty.  ( ti už môžu byť v hre dve T62A / B  a jedna bude mať zásobník a druhá nie. HD model zostane ale rovnaký ) 

- boky sú samozrejme markantné zlepšenie :medal:

- ked Focha brutálne nerfli tak som bol na osmičke. Kúpil som IX a hral ju iba na násobky ( 2 roky cca ) lebo bol otrasný a hlavne my nesedel ... a po troch rokoch som investíciu zúročil a mám zberateľský kúsok :great:

SWAT0013 #19 Posted 30 August 2017 - 12:25 PM

Brigadier

• Player
  • 29938 battles
  • 4,110
  • [KHIL] KHIL

View Postelsadistico, on 30 August 2017 - 12:54 PM, said:

Myslím že skôr naráža na grafickú podobnosť ako na staty.  ( ti už môžu byť v hre dve T62A / B  a jedna bude mať zásobník a druhá nie. HD model zostane ale rovnaký ) 

- boky sú samozrejme markantné zlepšenie :medal:

- ked Focha brutálne nerfli tak som bol na osmičke. Kúpil som IX a hral ju iba na násobky ( 2 roky cca ) lebo bol otrasný a hlavne my nesedel ... a po troch rokoch som investíciu zúročil a mám zberateľský kúsok :great:

To je ale jak kdyby ve hře byla E100 jen s tím 150mm dělem a WG by udělalo prémiovou E100 s tím 128mm dělem, nebo nechalo ve hře BC 25 t jen se 105mm dělem a udělalo prémiák se 100mm dělem - je přece logické, že když se víceméně jedná o dvě stejné platformy nesoucí jen odlišné dělo, tak budou vypadat velmi podobně, či dokonce stejně maximálně s rozdíly v modelu děl ;) U některých tanků by se ti taky jen lišila věž, protože některé věže některá děla vozit nemohly, protože se tam prostě a jednoduše nevešla, na druhou stranu někde to WG víceméně z balančních důvodů asi neřeší, takže se dají tyhle nesrovnalosti na pár tancích najít ;)

Se vším ostatním souhlas :great:

navinav2 #20 Posted 30 August 2017 - 02:23 PM

Private

• Player
  • 41943 battles
  • 1
Prosim vas, pochopil som to spravne, ze sa Foch 155 zmenil na premiovy tank? Lebo zatial sa ako premiovy tank nechova ... ziadne lacne oporavy, so ziskom striebornych som po dvoch hrach stale v minuse ... Vdaka za odpoved.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users