Jump to content

WZ-120-1G FT: Nový prémiový čínský stíhač tanků

• Please log in to reply
48 replies to this topic

119kg #41 Posted 05 September 2017 - 09:29 AM

Corporal

• Player
  • 1332 battles
  • 145
Mmm. Nie som úplný mastodont ale 5 rokov je detekcia priestrelu v hre.

roadyck #42 Posted 05 September 2017 - 10:33 AM

Warrant Officer

• Player
  • 1003 battles
  • 659

View PostMiri37, on 05 September 2017 - 07:39 AM, said:

Proč ti to vadí?

Je to věc skillu, něco jako střelba za starých časů bez autodetekce pancíře a další spousty později přidaných věcí.

Co má skill společného s tím, že jedno dělo se stejnou penetrací neprostřeluje a druhé se stejnou penetrací, dokonce i některá s menší penetrací prostřelují ?

Penetrace prostě není pro každý tank proti jinému tanku stejná. Například se se SkorpionemG také nedá prostřelit čelně SuperPeršan. Ty armatury na věži samozřejmě nepočítám a nepočítám vzdálenost do 50m.

Edited by roadyck, 05 September 2017 - 10:52 AM.

Miri37 #43 Posted 05 September 2017 - 11:18 AM

Major

• Player
  • 40647 battles
  • 2,907

View Postroadyck, on 05 September 2017 - 09:33 AM, said:

Co má skill společného s tím, že jedno dělo se stejnou penetrací neprostřeluje a druhé se stejnou penetrací, dokonce i některá s menší penetrací prostřelují ?

Penetrace prostě není pro každý tank proti jinému tanku stejná. Například se se SkorpionemG také nedá prostřelit čelně SuperPeršan. Ty armatury na věži samozřejmě nepočítám a nepočítám vzdálenost do 50m.

Skill je přece o tom něco vědět. 

Edited by Miri37, 05 September 2017 - 11:18 AM.

119kg #44 Posted 05 September 2017 - 12:04 PM

Corporal

• Player
  • 1332 battles
  • 145
Jj niektoré hry vyžadujú aj zručnosti. Preto je WoT také jednoduché. Je strašné pomalé. Ustrielať tank trvá 40 sekúnd. Nejaké reflexy a skill v ruke je irelevantný. Až na extrémne výnimky každý kto je ochotný čítať a rozumieť písanému textu bude nadpriemerný.

Miri37 #45 Posted 05 September 2017 - 12:19 PM

Major

• Player
  • 40647 battles
  • 2,907

View Post119kg, on 05 September 2017 - 11:04 AM, said:

Jj niektoré hry vyžadujú aj zručnosti. Preto je WoT také jednoduché. Je strašné pomalé. Ustrielať tank trvá 40 sekúnd. Nejaké reflexy a skill v ruke je irelevantný. Až na extrémne výnimky každý kto je ochotný čítať a rozumieť písanému textu bude nadpriemerný.

WoT není strašně pomalé. Jeho rychlost je poměrně ideální, aby mohlo jít o masovou hru.

Rychlé hry mají určité dost velké nevýhody a tím si odradí určité skupiny hráčů a stávají se tak specializované s menší základnou.

roadyck #46 Posted 05 September 2017 - 01:16 PM

Warrant Officer

• Player
  • 1003 battles
  • 659

View PostMiri37, on 05 September 2017 - 10:18 AM, said:

Skill je přece o tom něco vědět. 

Jakože vím, že ho čelně nikde neprostřelím ? :girl: Tak to já ale vím. Jde o to, proč tomu tak je.

bledos1 #47 Posted 06 September 2017 - 11:29 AM

Sergeant

• Player
  • 74986 battles
  • 232
  • [HUGO] HUGO

Najlepsie na tomto premiaku je ze je asi najlepsi z celej novej cinskej TD lajny...

Pohyblivost, pancier, camo a delo co viac by ste chceli?

Cednik16 #48 Posted 09 September 2017 - 01:34 PM

Private

• Player
  • 16448 battles
  • 6
  • [1CSD] 1CSD

Tak já také zkusím něco napsat o tomto tanku. Tank jsem koupil po dlouhém uvažování, zda do toho jít, jelikož všichni víme kam se ubírá cenová politika WG, tak jsem si řekl, že je nebudu "zbytečně" podporovat. Ale na druhou stranu, hra mě občas baví, ale jsou situace kdy bych nejraději vytrhnul pc kvůli WoTku ze zdi. Měl jsem stršně rád SU 122-44, který je "vzhledem" podobný, ale ta penetrace už prostě nestačí - 175mm je málo.  No a pak jsem viděl recenze na tenhle prémiový stroj. Zkouknul jsem pár videí, tak jsem si řekl, že to tedy pro jednou zase zkusím a stroj jsem si pořídil. Řekl bych, že stroj je asi nejhezčí z této čínské linie TD. Přeexpil jsem si tedy posádku kterou jsem měl z lightů, které už nějak nejezdím, takže tam mám full maskování a bratry a jako třetí mám opravy teď cca na 50%. Dále nabiják, ventilaci a pohon děla. Co se týče ve hře, tak stroj má opravdu docela dobré camo (což se fakt nedá říct oproti Scorpionovi G - ten svítí už z garáže). Teď jsem měl bitvu na Ohnivém výběžku a fakt jsem byl na TD straně křovím maskovaný i po výstřelech - což považuji za skvělou věc. N oměl jsem 5 prvních bitev a vše výhry (asi nějaká WG aura) a dokonce jsem 5 bitvu dostal "M" a řekl bych že za nic. Moc jsem se na něj nenadřel - 4500 dmg, 2200 asist, 7 killů - podotýkám, že jsem byl na topu mezi 8-6 tiery a jen jsem jel a střílel. Jak jsem někde viděl, proti 6 jen jeďte, pozor jen na pásy, aby Vám je nesundali, jinak Vás většina neprostřelí ) prostřelil mne tedy i Hellcat, ale prémiovou municí. Tak co pancíř? Pořád se musíte cukat. Jak se "šmrdláte" vetšinou to neprojde. Jak jsem již psal - prostřelil mne Hellcat, ale dingnul jsem i T95, obj 140. Ale chce to hýbat s tankem. Je to pancíř o náhodě, ale pořád lepší než u Scorpiona G. Dělo na to že to je prémium, tak je "po doměření" docela přesné. jak někde říkali, když se to doměří, tak to většinou letí tam kam střílíte. Ne jako u Škorpíka, kde to vezme obloukovou dráhu letu a občas to přistane tam kam nemá. Alfa je super, stačí to. Deprese na to že je to Číňan tak ujde. Teď nabíjím 8,09 sec a myslím, že je to pro mne dostačující. Penetrace je opravdu slušná, nemá to problém párat X, ale musíte počítat s těma kostakama štěstí ve WG - znáte to:D Můj pocit je, že to o trochu méně vydělává než Scorpion G, ael ne o moc. Je to asi jen pocit, jinak ty stroje teď hraju nejvíce a stříbrňáky se jen sypou. 2000 dmg dáte s tímhle strojem většinou snadno a to už se dá slušně vydělat. Trochu problém je ta cena, ale tak když je to jednou za čas a ta hra Vás baví. Neberu to, že když to koupím, že podpořím WG- Jako asi určitě, ale koupím si to hlavně, že podpořím svou radost, i dkyž jak jsem psal, někdy bych to rozkopal :teethhappy:

Na závěr tedy říkám, není to tank, že si to koupíte a hned budete kingové, to asi v žádném stroji. Musíte být také zvyklí na bezvěžová TD, pak se to dá. Ale když si zvyknete na tento styl hraní, bude Vás to neskutečně bavit a těmhle lidem ten tank doporučuji. Pro mne se tohle WZ zařadilo ke Scorpionovi a tyhle stroje mám moc rád. Nechci pomlouvat Scorpiona - mám teď s ním přes 1000 bitev a stále ho mám rád a budu s ním hrát. Samozřejmě teď mám o něco víc radši WZ, ale to je tím, že ho mám nově. Oba dva mne baví, oba dva jsou super v tom svém:)

Pokud se chcete zeptat, tak se ptejte, pokud budu schopen poradit, rád to udělám.

Zatím zdar a hlavně bez nervů:B

Zeroberg #49 Posted 09 September 2017 - 09:02 PM

Sergeant

• Player
  • 18516 battles
  • 248
Od začátku co tohle hraju jsem jel ruskou lini "es-úček" a německou "jag". Takže TD bez otočné věže pro mě nikdy nebyl problém. Co mi chybělo je vyvážený tank. Rychlost, pancíř, camo, DMG. Buď bylo DMG a nebyla rychlost. Nebo byla rychlost a nebylo camo. Nebo byl pancíř a zbytek byla tragedie. U tohohle TD mám poprvé (snad od Hetzera :D) pocit, že to je ono. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users