Jump to content

[Informace] Wargaming.net Game Center

Wargaming.net Game Center World of Tanks World of Warplanes spojeno launcher

• Please log in to reply
14 replies to this topic

rdim #1 Posted 31 August 2017 - 01:10 PM

Staff Sergeant

• Clan Diplomat
  • 8178 battles
  • 409
  • [SCOBA] SCOBA

Aktuální topic s diskuzí: Wargaming Game Center

Zdravím dnes jsem narazil na zajímavý článek. Dnes jsem narazil na článek, který oznamuje konec podpory stávajícího launcheru u hry World of Warplanes. Je potřeba si stáhnout "Wargaming.net Game Center". O tomto spojeném launcheru jsem slyšel již před delší dobou, ale tenkrát jsem si ho nestáhl, protože jsem si nebyl jistej jaký bordel mi to v PC udělá.

Protože jsem hráč co si rád 2× do roka zahraje letadla :trollface:, tak jsem neměl jinou možnost než to stáhnout.

Teď vám trochu popíšu můj průběh instalace a taky vás provedu launcherem.

Ještě dodávám, že není potřeba instalovat WoWp nebo WoWs, můžete klidně launcher používat pouze pro WoT ;)

Spoiler

Pokud jste to dočetli až sem, tak prosím hlasujte nahoře v anketě díky ;)

Edited by rdim, 06 January 2018 - 04:52 PM.
Spoiler

RozaMadMax #2 Posted 09 September 2017 - 07:04 PM

Warrant Officer

• Player
  • 66369 battles
  • 628
  • [MRBOB] MRBOB

No mne už ta [edited]dokázala [Edited] ostatní wg hry. Loďky dostala do fáze padání a při kontrole integrity krásná BSD. A po odinstalování te [Edited] ty hry stejně nejedou, protože to [Edited] launchery a musí se tim pádem hry stáhnou celé a nainstalovat znova. Když už něco neumim, tak se do toho nepouštim a [Edited] i to co jakž takž funguje.

Jinak i ta lištička(Firefox) vás má prokouklé: „wargaming_game_center_install_eu(2).exe“ je spustitelný soubor. Ten může obsahovat viry nebo jiný škodlivý kód, který může poškodit váš počítač. Při spuštění buďte opatrní. Chcete opravdu spustit soubor „wargaming_game_center_install_eu(2).exe“?  TESAT DO KAMENE.

WG opět umí a dneska si válečné hry ve wot asi nezhahraju a prem účet si mohu nabouchat pětikilem. Protože jako [Edited] budu vše stahovat a instalovat znovu, protože WG neumí nic naprogramovat. už mne nebaví být za pokusnou opičku skrze wowp, když nejste schopni udělat betatesting, tak to nemůžete pustit mezi lidi, kor když to zpětně bez toho nefunguje a [Edited] to ostatní produkty. Za takový fail se vyhazuje na hodinu.

Edited by cNNk, 09 September 2017 - 08:27 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ~ cNNk

rdim #3 Posted 09 September 2017 - 07:38 PM

Staff Sergeant

• Clan Diplomat
  • 8178 battles
  • 409
  • [SCOBA] SCOBA

Mne to jede, ale právě mne zajímá, jestli to jede ostatním.

Jinak díky za reakci :)

Edited by rdim, 09 September 2017 - 07:39 PM.

Karaya12 #4 Posted 10 September 2017 - 08:26 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 18549 battles
  • 3,281
  • [SVINE] SVINE

Tak já si nainstaloval lodičky a díky tomu jsem si musel nainstalovat i tuhle věc. Poté jsem zjistil, že přes GC musím spouštět i WoT, ale že ta věc zůstane běžet na pozadí. Tak jsem GC odinstaloval, ale pak jsem zase nedokázal bez něho aktualizovat lodičky takže ho mám zase zpět a po spuštění jakékoli hry jej musím vypínat ...

Jako nápad to asi není špatné, ale nevidím důvod proč to musí neustále běžet na pozadí.

ClearEvil #5 Posted 10 September 2017 - 09:16 AM

Field Marshal

• Veteran
  • 14770 battles
  • 12,583

View PostKaraya12, on 10 September 2017 - 09:26 AM, said:

Jako nápad to asi není špatné, ale nevidím důvod proč to musí neustále běžet na pozadí.

Určitá (konspirační ) teorie by tu byla.

RozaMadMax #6 Posted 10 September 2017 - 04:43 PM

Warrant Officer

• Player
  • 66369 battles
  • 628
  • [MRBOB] MRBOB

View PostClearEvil, on 10 September 2017 - 08:16 AM, said:

Určitá (konspirační ) teorie by tu byla.

Konspiračka to ani neni, když se wg aktualizace tahají jako torrenty. Takže většina lidí, co to má, tak si traffico neumí kontrolovat, natož aby na to měli nástroje.

iTrolling #7 Posted 13 September 2017 - 10:01 PM

Captain

• Clan Commander
  • 907 battles
  • 2,038
  • [PRASE] PRASE

na pozadi to furt bezet nemusi...

a ta konspiracka je zbytecna, torrenty se sice pouzivaji, ale spise jde o agregovani konektivity ruznych datacenter pri uvodnim peaku, nez o vymenu dat mezi klienty samotnymi, kteri jsou na tom po strance konektivity o nekolik radu mimo... 

Lord_Tequillas #8 Posted 18 October 2017 - 07:27 PM

Private

• Player
  • 19468 battles
  • 3

Ikdyž to dělam nerad, musim k tomu něco říct jinak to takhle zůstane a já už si nikdy nezahraju.
Těšil jsem se na novou aktualizaci, ale každou minutu game center 3 sekundy stahuje a 57 sekund hlásí že neodpovídá. (ano, vážně jsem to měřil :)) Svoji běžnou rychlost stahování jsem dosud na launcheru nezahlédll. Nevim jestli to dělá jen při stahování, nebo i při instalaci, k té jsem se ještě nedostal a možná ani nedostanu, protože silně přemýšlím o tom, že celou tu obrovskou hru stáhnu znova přes ten starý (neměl jsem to importovat). A možná i to zabere méně času.
Se starým nikdy problémy nebyly, dokonce se spouštěl i vypínal rychleji. Tak k čemu tenhle? Všechny nové funkce jsem stejně vypnul.

Tak ať nám nenutí program, který nefunguje. Snad si to taková firma umí otestovat sama a nemusí se ptát nás co s tim je.

Jo, vim že chtějí dostat více hráčů i do warships a warplanes tim, že se na ně hráči wotka budou muset každý den přes ten launcher koukat a jednou jim to nedá a zkusí to. Ale kdyby to aspoň fungovalo tak jak má...

Moje odpověď v anketě byla pochopitelně velké, podtržené NE

Loorddan #9 Posted 17 November 2017 - 10:41 PM

Private

• Player
  • 23468 battles
  • 3
Game center je naprostá EDIT. Proč to musí běžet na pozadí a zpomalovat počítač? Navíc dneska mi zase spadla hra a kvůli téhle ...bilní aplikaci nebylo možné WoT znovu spustit a musel jsem restartovat počítač. Takže, lidé z WG - zkuste vymýšlet věci, které hráčům pomáhají a takovéhle nesmysly. Game center hru nijak nevylepšuje!

Edited by Kampa1987, 22 November 2017 - 08:07 AM.
Vulgarismus

Jenda_Crusader #10 Posted 04 January 2018 - 10:50 PM

Private

• Player
  • 6954 battles
  • 49
Stáhnul jsem a nainstaloval letadla pro syna a už se té EDIT nemůžu zbavit.Dájí se ty hry nějak spustit i bez této vymoženosti ? Když jsem tu aplikaci odinstaloval ,tak jsem musel znovu stahovat i WoT .

Edited by Kampa1987, 05 January 2018 - 11:45 AM.
Vulgarismus

Jenda_Crusader #11 Posted 04 January 2018 - 11:16 PM

Private

• Player
  • 6954 battles
  • 49
Prosím ještě o radu jak stáhnout a případně spustit WoWp bez toho jejich Game centra? A potom co jsem Game centrum odinstaloval a stáhnu zpět WoT pojede na starém luncheru ? Ajak to vypnout na pozadí. Děkuju za rady.

Karaya12 #12 Posted 05 January 2018 - 12:10 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 18549 battles
  • 3,281
  • [SVINE] SVINE

View PostJenda_Crusader, on 05 January 2018 - 12:16 AM, said:

Prosím ještě o radu jak stáhnout a případně spustit WoWp bez toho jejich Game centra? A potom co jsem Game centrum odinstaloval a stáhnu zpět WoT pojede na starém luncheru ? Ajak to vypnout na pozadí. Děkuju za rady.

Letadla a lodě si bez tohoto nezahraješ. Na 99.9% tahle věc bude zavedena i pro WoT, jistě na přání komunity i když na ten nesmysl každý nadává... Nová instalace WoT by měla jít spouštět po staru a toho zmetka musíš vypínat ručně. Jiné řešení se tu tuším neobjevilo...

RozaMadMax #13 Posted 05 January 2018 - 06:49 AM

Warrant Officer

• Player
  • 66369 battles
  • 628
  • [MRBOB] MRBOB

View PostJenda_Crusader, on 04 January 2018 - 10:16 PM, said:

Na letadla nutnost, tanky jedou bez toho, ale nesmíš je tam přidat + vše tomu zakaž, ať to nic nedělá. Loďky bez toho ještě jde nainstalovat, ale musíš mít starý launchet instalátor.

ClearEvil #14 Posted 05 January 2018 - 07:43 AM

Field Marshal

• Veteran
  • 14770 battles
  • 12,583

View PostRozaMadMax, on 05 January 2018 - 07:49 AM, said:

tanky jedou bez toho, ale nesmíš je tam přidat

Já je tam nepřidával, určitě ne vědomě, a mám je tam. Jdu koumat, jak je odebrat.

Konias #15 Posted 17 February 2018 - 07:43 PM

Private

• Player
  • 40496 battles
  • 8
Ahoj, dnes jsem se rozhodl vyzkoušet letadla a narazil na toto "centrum". Řeknu narovinu, od 10-ti od rána se to pokouším marně rozchodit. Vždy uváznu již na počátku a to že "nelze se připojit ke službě obsahu, zkontrolujte připojení internetu". Nechápu, opravdu nechápu jak je to možné, když tanky mi jedou normálně. Už mám z toho opravdu nervy v kýblu. Prošel jsem fórum a nic prostě nepomáhá. WG opět potvrdilo, že zákazník je pro ně sprosté slovo.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users