Jump to content

Na vrcholku stromu: WZ-111-5A

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Community #1 Posted 31 August 2017 - 01:32 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 28,862
Po celé září je ve slevě čínská řada těžkých tanků zakončená modelem WZ-111-5A!

Úplný text položky novinek

LeoSmith_Sk #2 Posted 31 August 2017 - 02:03 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 55611 battles
  • 329
  • [CSNJ] CSNJ

Tak toto ma dostalo: "Zachovává si (WZ-111-5A) v podstatě všechny vlastnosti modelu WZ-111 1-4 na IX. úrovni..."  -  Môžem vedieť, ktoré všetky?

To je podobné, ako keby tvrdili, že "T-10 je v podstate ako IS-7". A to je osobné, lebo viem, ako ma dojímala tá papierová korba (ako prémiový tier VIII tank WZ-111).

Ešteže ju mám už za sebou.

Edited by LeoSmith_Sk, 31 August 2017 - 02:12 PM.

__Taz_ #3 Posted 31 August 2017 - 03:48 PM

Warrant Officer

• Player
  • 71315 battles
  • 525
  • [9-TDE] 9-TDE

Třeba 490 alfu a štičí čumák, narozdíl od 113, která má po tieru 9 jenom 440 alfu a rovnej pancíř vhodnější na sidescraping? :B

Možná by se měl někdo zamyslet nad vhodným vybavením a nedávat na ofiko web totální nesmysl v podobě Vylepšeného pohonu děla, ale třeba daleko vhodnější Ventilaci nebo dokonce Optiku, ten tank je na použití ála MT jako dělaný. 

A díky všem, kdo pro tuhle hračku hlasovali, zítra na ni vlítnu. :medal:

LeoSmith_Sk #4 Posted 03 September 2017 - 07:26 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 55611 battles
  • 329
  • [CSNJ] CSNJ

View Post__Taz_, on 31 August 2017 - 03:48 PM, said:

Třeba 490 alfu a štičí čumák, narozdíl od 113, která má po tieru 9 jenom 440 alfu a rovnej pancíř vhodnější na sidescraping? :B

Možná by se měl někdo zamyslet nad vhodným vybavením a nedávat na ofiko web totální nesmysl v podobě Vylepšeného pohonu děla, ale třeba daleko vhodnější Ventilaci nebo dokonce Optiku, ten tank je na použití ála MT jako dělaný. 

A díky všem, kdo pro tuhle hračku hlasovali, zítra na ni vlítnu. :medal:

Nezdieľam tvoj názor na vybavenie, naopak, plne súhlasím s tým v článku. Ventilačku a aj BiA perk som nikdy nepochopil. Akurát nulté perky (ženskú posádky) mám iba vo francúzskych autoloaderoch, kde sa na nabíjaní podieľa skoro celá posádka (mimo vodiča), a kde je rýchlosť nabíjania fatálna a je veľmi vidieť. Na bojisku s hevinou potrebuješ hlavne strieľať a spôsobovať damage, to je úloha HT. Načo ti bude +5% na perku, ktorý netreba. A hlavne je to +5% na tom PERKU, alebo na nejakej vlastnosti. Napr. to, keď pridáš nabíjačovi +5%, neznamená, že bude o 5% rýchlejšie nabíjať. A keď pridáš strelcovi, tak že bude o 5% rýchlejšie zameriavať, nie! To je 5% k členovi, nie k funkcii. Napr. 5% k camo perku ti nepridá 5% k camo faktoru. Takých +10% díky pohonu ti na zameriavaní dosť pridá, to je potom iná. Alebo 20% k stablizácii dela. Na heavinu, často pri štýle push-a-boo, veľmi použiteľné. O koľko ti zvýši ventilačka rýchlosť týchto dvoch, najdôležitejších vlastností dela HT?

Aktualizace: Alebo, pokiaľ to chceš používať ako MT, čo som sa presvedčil na bojisku, že to je MT fakt jak vyšitý, aspoň čo sa týka panciera. Papierových 140mm je iných ako 140mm na IS-4, resp. ST-1. Iných je 150mm na E 50 M. S týmto WZ si pripadáte fakt jak s MT, lebo pancier nepodržal nikdy nič a jeho vlastnosti mi prídu naozaj ako na WZ tier IX. Síce papierovo sú iné, ale inak je to rovnaký o ničom pancier. A na veži sú relatívne veľké kupoly, takže v boji nablízko veľký problém. Minulý príspevok som písal, keď som tú desiatku ešte nemal, ale teraz som zistil, je to totálny papier. Nič som neodrazil. Pozerám do mojich statov, mám využitie panciera 0,28% :mellow: Na hevinu chabé. Na E 50 M mám 0,35 a na IS-4 mám 0,99% pre porovnanie.

Edited by LeoSmith_Sk, 03 September 2017 - 07:54 AM.

Mungo_13 #5 Posted 03 September 2017 - 08:57 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 16171 battles
  • 1,481

View PostLeoSmith_Sk, on 03 September 2017 - 07:26 AM, said:

Nezdieľam tvoj názor na vybavenie, naopak, plne súhlasím s tým v článku. Ventilačku a aj BiA perk som nikdy nepochopil. Akurát nulté perky (ženskú posádky) mám iba vo francúzskych autoloaderoch, kde sa na nabíjaní podieľa skoro celá posádka (mimo vodiča), a kde je rýchlosť nabíjania fatálna a je veľmi vidieť. Na bojisku s hevinou potrebuješ hlavne strieľať a spôsobovať damage, to je úloha HT. Načo ti bude +5% na perku, ktorý netreba. A hlavne je to +5% na tom PERKU, alebo na nejakej vlastnosti. Napr. to, keď pridáš nabíjačovi +5%, neznamená, že bude o 5% rýchlejšie nabíjať. A keď pridáš strelcovi, tak že bude o 5% rýchlejšie zameriavať, nie! To je 5% k členovi, nie k funkcii. Napr. 5% k camo perku ti nepridá 5% k camo faktoru. Takých +10% díky pohonu ti na zameriavaní dosť pridá, to je potom iná. Alebo 20% k stablizácii dela. Na heavinu, často pri štýle push-a-boo, veľmi použiteľné. O koľko ti zvýši ventilačka rýchlosť týchto dvoch, najdôležitejších vlastností dela HT?

Aktualizace: Alebo, pokiaľ to chceš používať ako MT, čo som sa presvedčil na bojisku, že to je MT fakt jak vyšitý, aspoň čo sa týka panciera. Papierových 140mm je iných ako 140mm na IS-4, resp. ST-1. Iných je 150mm na E 50 M. S týmto WZ si pripadáte fakt jak s MT, lebo pancier nepodržal nikdy nič a jeho vlastnosti mi prídu naozaj ako na WZ tier IX. Síce papierovo sú iné, ale inak je to rovnaký o ničom pancier. A na veži sú relatívne veľké kupoly, takže v boji nablízko veľký problém. Minulý príspevok som písal, keď som tú desiatku ešte nemal, ale teraz som zistil, je to totálny papier. Nič som neodrazil. Pozerám do mojich statov, mám využitie panciera 0,28% :mellow: Na hevinu chabé. Na E 50 M mám 0,35 a na IS-4 mám 0,99% pre porovnanie.

A preco si to teda nespocitas?

https://tanks.gg/tan...1.-1&c=13.-1.-1

BiA uberie skoro 1/4 sekundy z nabijania. Ked sa to skombinuje so zradlom a ventilaciou, tak to uberie bezmala 1 sekundu. Pridas nabijak a mas dohromady o 2s rychlejsie nabitie. Plus to malinko zlepsi dalsie vlastnosti.

A kedze HT je o udelovani DMG a to v pripade klasickejsich HT skor na kratsie vzdialenosti, tak sucet roznych drobnych vylepseni lezie k vyznamnemu efektu.

A ta kombinacia moze rozhodovat o tom, ci vystrelis skor, ako super zalezie, alebo mu das ranu skor, ako ta dorazi. Tak neviem, co je nepochopitelne, ked sam pises, ze HT je o udelovani DMG?

Sry, ale proste sa mi zda, ze si protirecis.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users