Jump to content

Świętujmy Dzień Czołgisty z STG i STG Guard!

• Please log in to reply
128 replies to this topic

SirBushman #101 Posted 11 September 2017 - 03:36 PM

Brigadier

• Player
  • 37483 battles
  • 4,984
  • [REBON] REBON

View Post_Rafal_75, on 11 September 2017 - 02:00 PM, said:

Pan SirBushman ma 55,59% zwycięstw to naprawdę wybitny wynik osiągnięty grając na niskich tierach.

6 Pz. 38H   LT II 1 162 341 2,12 68.24 2720

13 FCM36Pak40 NIEUDOSTĘPNIONE TD III 816 503 2,14 61.76

2356

17 Pz. II J NIEUDOSTĘPNIONE LT III 626 449 2,27 69.33 3157

M3 Stuart NIEUDOSTĘPNIONE LT III 429 286 1,22 66.67 1644

Oraz grając OP czołgami premium

2 E 25 NIEUDOSTĘPNIONE TD VII 1 541 1 359 1,79 57.37 2516

9 Skorpion G NIEUDOSTĘPNIONE TD VIII 883 1 887 1,59 56.17 2355

Jak widać kolega nabija statystyki kosząc pociątkujących graczy na niskich tierach.

Panie SirBushman też potrafię sprawdzać statystyki.

Nie przejmuj się, na wszystkich czołgach, które obaj mamy w garażu mam lepsze wyniki niż ty.

Polecam uwadze M56 Scorpion i Type64.

A na niskich tierach szkoliłem/szkolę sobie załogi i gram for fun nie przejmując się kosztami (PzIIJ), zdaniem takich leszczy i tym, że spada mi średni tier. 

marthi_77 #102 Posted 11 September 2017 - 03:50 PM

Private

• Player
  • 17041 battles
  • 23

Ok, rozegrałem już kilka bitew i zdecydowanie odradzam ten czołg graczom na moim poziomie oceny osobistej... Dziurawi go każdy, wieża z tyłu powoduje, że często kadłubem świecimy a próba wyjazdu tyłem też nic nie daje, każdy pocisk i tak nas penetruje... Zdecydowanie lepiej gra mi się T54 mod1, który w aktualnym patchu jest już naprawdę akceptowalny.

W pierwszych kilu bitwach na STG oddawałem 1 lub dwa strzały z przebiciem (!) i garaż, dopiero wczoraj, w jednej jakimś cudem naklepałem 2,5 k uszkodzeń.

Kolejny wtopa-zakup po Primo Victorii, czas ochłonąć i wrócić do Lwa...

SirBushman #103 Posted 11 September 2017 - 04:01 PM

Brigadier

• Player
  • 37483 battles
  • 4,984
  • [REBON] REBON

@up

Głos rozsądku. Żeby tym czołgiem robić wyniki, trzeba być koksem jak Multi, Dez i im podobni. Dla przeciętnego gracza (wliczając w to mnie) jest on niegrywalny. Lub jedno - dwustrzałowy.

Wyder #104 Posted 12 September 2017 - 09:09 AM

Sergeant

• Player
  • 26235 battles
  • 239
  • [NSZP] NSZP

Uwielbiam tu wchodzić i czytać te posty;)

z jednej strony są ludzie którzy coś w tej grze reprezentują a z drugiej strony są ameby umysłowe które mają nabite po 30k bitew oceny osobistej z max 4k o wn8 się nie wypowiem...

i cisną te tardy że fajny czołg ale bufa mu :D:D a jak już im się wytłumaczy że są w błędzie że nie wymaga bufa itp to zaczyna się temat  A JA ZARABIAM WIĘCEJ NIŻ TY;))))))))))))

a wsadz sobie te hajsy tam gdzie słońce nie dociera kup sobie czołg ale na litość Boską wuj kogo obchodzi ile zarabiasz....

może WUGIE w końcu zrobi taki para serwer dla takich co to mają wypchane portmonetki hajsem zróbcie im tam same premki niech sobie kupują i niech grają między sobą...ja sam nie jestem jakimś mega prosem z statami ale serio jak się czyta te forum i z ciekawości sprawdzi staty pewnych ameb to się płakać chce:D 46% 30k bitew oceny osobistej z 4k wn8 taki wykoksany że aż nie widać:P zróbcie im serwer osobny będą tam sobie grać i ogarniać...

serio nie czaję ludzi którzy mają po xxxx bitew z wynikami jak upośledzony szympans i zabierają głos na tematy o których nie mają pojęcia...

a teraz czekam na banana albo warana od jakiegoś MUDA bo oczywiście obrażanie upośledzonych szympansów jest zabronione:D taka poprawność polityczna podobna do tej w kierunku beżowych:D wy niedobrzy bali rasiści

Hovding #105 Posted 12 September 2017 - 04:55 PM

Sergeant

• Player
  • 18841 battles
  • 225

up

Zawsze możesz otrzeć łzy i odinstalować tę grę :D

Falathi #106 Posted 12 September 2017 - 05:11 PM

Lieutenant General

• WG Staff
  • 13438 battles
  • 7,723
  • [WG] WG

View PostWyder, on 12 September 2017 - 09:09 AM, said:

[..................]

Warn za mówienie źle o graczach niekoniecznie Ci grozi, skoro nie padają konkretne nicki. 
Z drugiej strony, czy rozważałeś kiedyś uważne sprawdzanie ortografii przy pisaniu postów? 

adolec #107 Posted 13 September 2017 - 07:27 AM

Private

• Player
  • 36864 battles
  • 17
  • [-KLW-] -KLW-
Bardzo przyjemny czołg. Nie jest ani OP, ani słaby. Jest taki jaki powinien być czołg premium. Widzę, że WG rozpieściło graczy. Wszyscy marudzą, że dają cały czas OP premki typu Defender, Patriot, Scorpion, a jak dają coś normalnego to też płacz, że "za słaby"... Na STG po 14 bitwach już "M" wpadła, a rewelacyjny wynik to nie był bo tylko 3.7k dmg i 2.5k spota więc faktycznie większości tragicznie na tym idzie.

Wyder #108 Posted 13 September 2017 - 07:42 AM

Sergeant

• Player
  • 26235 battles
  • 239
  • [NSZP] NSZP

View PostFalathi, on 12 September 2017 - 04:11 PM, said:

Warn za mówienie źle o graczach niekoniecznie Ci grozi, skoro nie padają konkretne nicki. 
Z drugiej strony, czy rozważałeś kiedyś uważne sprawdzanie ortografii przy pisaniu postów? 

Oczywiście zadaje sobie sprawę z faktu, iż do puki nie podam informacji o graczu nie dostanę warana jednak tutaj rodzi się takie małe pytanie, dla czego lub czemu to jest tak surowo zabronione? Czy to jest aż tak straszne, że każdy z graczy spotyka setki takich ludzi, którzy mają po 15-30k bitew i oceny osobistej 2-3k? Że czasem człowiek wchodzi do bitwy i po 4 minutach jest już wszystko wyjaśnione i z ciekawości sprawdza graczy i widzi ogrom tego ilu jest ludzi z takimi statami? Nie no ja to kumam można grać for fun z bratem siostrą a nawet z dziadkiem na 1 koncie i temu takie staty;p no, ale jeśli taki człowiek/gracz jest losowany na topie i jest jemu podobnych z 5-6 to chyba wiadomo, że ciężko będzie samemu coś ugrać nie ważne temat rzeka i wiadomo nie można tego rozwiązać….

--------------------------------------

Rozważyłem Twoją uwagę pozytywnie tak z łaski, bo mam *edit* jajca za to jak kierujecie grą i za politykę i za i tak do rana

View PostHovding, on 12 September 2017 - 03:55 PM, said:

up

Zawsze możesz otrzeć łzy i odinstalować tę grę :D

z tego powodu że ktoś nie ogarnia gry ale w jego mniemaniu to fun i super zabawa a dla mnie męczarnia?

NIGDY ;D lubię sobie w to zagrać pograć a nawet skisić ogóra parę godzin ale coraz mniej bo gra coraz bardziej irytuje;)

alternatywa to granie tylko artkami polecam ;p

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: post pod postem / wulgaryzmy

Edited by Daroo2017, 14 September 2017 - 11:42 AM.
post pod postem / wulgaryzmy

Msciboj #109 Posted 13 September 2017 - 09:17 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 16923 battles
  • 439

View PostWyder, on 13 September 2017 - 06:42 AM, said:

Oczywiście zadaje sobie sprawę z faktu, iż do puki nie podam informacji o graczu nie dostanę warana jednak tutaj rodzi się takie małe pytanie, dla czego lub czemu to jest tak surowo zabronione? Czy to jest aż tak straszne, że każdy z graczy spotyka setki takich ludzi, którzy mają po 15-30k bitew i oceny osobistej 2-3k? Że czasem człowiek wchodzi do bitwy i po 4 minutach jest już wszystko wyjaśnione i z ciekawości sprawdza graczy i widzi ogrom tego ilu jest ludzi z takimi statami? Nie no ja to kumam można grać for fun z bratem siostrą a nawet z dziadkiem na 1 koncie i temu takie staty;p no, ale jeśli taki człowiek/gracz jest losowany na topie i jest jemu podobnych z 5-6 to chyba wiadomo, że ciężko będzie samemu coś ugrać nie ważne temat rzeka i wiadomo nie można tego rozwiązać….

Rozważyłem Twoją uwagę pozytywnie tak z łaski, bo mam *edit* jajca za to jak kierujecie grą i za politykę i za i tak do rana

Stygmatyzowanie odstrasza potencjalnego klienta który może płacić. A zwłaszcza słaby gracz musi w wotcie płacić.

Edited by Daroo2017, 14 September 2017 - 11:43 AM.
edited quote

oldpryk #110 Posted 13 September 2017 - 09:51 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 25616 battles
  • 1,396
  • [_NES_] _NES_

może WUGIE w końcu zrobi taki para serwer dla takich co to mają wypchane portmonetki hajsem zróbcie im tam same premki niech sobie kupują i niech grają między

ale zdajesz sobie sprawę że dzięki tym z portmonetkami możesz grać za darmo?

SirBushman #111 Posted 13 September 2017 - 07:19 PM

Brigadier

• Player
  • 37483 battles
  • 4,984
  • [REBON] REBON

View PostWyder, on 13 September 2017 - 08:42 AM, said:

Mnie w Twojej wypowiedzi bardzo zaciekawiło jedno.

Co to, do cholery ciężkiej jest puka?

Edited by Daroo2017, 14 September 2017 - 11:44 AM.
edited quote

Freefloyd #112 Posted 13 September 2017 - 07:29 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 10723 battles
  • 462
dobra dość coś tu nie działa,Sirbushman jako wielki wymiatacz niedawno pokazał sekret dobrego win ratio - nabijanie statów na niskich tierach.Tylko że gram tą III i mam gorsze staty niż na VI,właśnie dobiłem do 49,57% !! co jest nie tak ? powie ktoś ? nie gram goldem,mam konto premium pozdro !!

SirBushman #113 Posted 13 September 2017 - 08:33 PM

Brigadier

• Player
  • 37483 battles
  • 4,984
  • [REBON] REBON

View PostFreefloyd, on 13 September 2017 - 08:29 PM, said:

dobra dość coś tu nie działa,Sirbushman jako wielki wymiatacz niedawno pokazał sekret dobrego win ratio - nabijanie statów na niskich tierach.Tylko że gram tą III i mam gorsze staty niż na VI,właśnie dobiłem do 49,57% !! co jest nie tak ? powie ktoś ? nie gram goldem,mam konto premium pozdro !!

ty nawet na niskich tierach tego nie umiesz zrobić, może w tym tkwi sekret tego, że twoje staty mówiąc kolokwialnie posysają?

http://wot-ts.eu/pla...me2=sirbushman#

Popatrz i popłacz.

SirBushman #114 Posted 13 September 2017 - 09:23 PM

Brigadier

• Player
  • 37483 battles
  • 4,984
  • [REBON] REBON

View PostKot_04, on 13 September 2017 - 10:17 PM, said:

No jak to co? Nie wiesz co to pukać?

Do puki - co to jest puka?

Puka a nie pukać Kocie.

edit

Postaraj się bardziej, jeżeli chcesz dyskutować o języku polskim, choć rozmowę mogę kontynuować mniej, lub bardziej składnie jeszcze w innych językach ;)

Edited by SirBushman, 13 September 2017 - 09:24 PM.

Freefloyd #115 Posted 13 September 2017 - 10:13 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 10723 battles
  • 462

View PostSirBushman, on 13 September 2017 - 07:33 PM, said:

ty nawet na niskich tierach tego nie umiesz zrobić, może w tym tkwi sekret tego, że twoje staty mówiąc kolokwialnie posysają?

http://wot-ts.eu/pla...me2=sirbushman#

Popatrz i popłacz.

swoją drogą fajna stronka,tylko smutek mnie ciśnie jak widzę że twoje życie składa się wyłącznie z cyferek :D a przyznam szczerze ze wiekszosc mojej gry na początku to był wyjazd na chama ,2 minuty i garaż.No ale co to tylko gra...Bushman jesteś uzależniony od komputera i internetu,przykro mi takie są fakty.Nie oceniaj człowieka miarą wn8 nawet jak ssą bosh

SirBushman #116 Posted 13 September 2017 - 10:24 PM

Brigadier

• Player
  • 37483 battles
  • 4,984
  • [REBON] REBON

Misiu, zdecyduj się na jakąś strategię ataku bo robisz z siebie debila.

Sam wyciągasz cyferki po czym stwierdzasz, że nie o cyferki ci chodzi?

Czy logika to naprawdę dziedzina nauki, która poszła w zapomnienie?

GoldOmega3 #117 Posted 13 September 2017 - 10:48 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 1082 battles
  • 1,191

Uwielbiam tu wchodzić i czytać te posty;)

z jednej strony są ludzie którzy coś w tej grze reprezentują a z drugiej strony są ameby umysłowe które mają nabite po 30k bitew oceny osobistej z max 4k o wn8 się nie wypowiem...

i cisną te tardy że fajny czołg ale bufa mu :D:D a jak już im się wytłumaczy że są w błędzie że nie wymaga bufa itp to zaczyna się temat  A JA ZARABIAM WIĘCEJ NIŻ TY;))))))))))))

a wsadz sobie te hajsy tam gdzie słońce nie dociera kup sobie czołg ale na litość Boską wuj kogo obchodzi ile zarabiasz....

może WUGIE w końcu zrobi taki para serwer dla takich co to mają wypchane portmonetki hajsem zróbcie im tam same premki niech sobie kupują i niech grają między sobą...ja sam nie jestem jakimś mega prosem z statami ale serio jak się czyta te forum i z ciekawości sprawdzi staty pewnych ameb to się płakać chce:D 46% 30k bitew oceny osobistej z 4k wn8 taki wykoksany że aż nie widać:P zróbcie im serwer osobny będą tam sobie grać i ogarniać...

serio nie czaję ludzi którzy mają po xxxx bitew z wynikami jak upośledzony szympans i zabierają głos na tematy o których nie mają pojęcia...

a teraz czekam na banana albo warana od jakiegoś MUDA bo oczywiście obrażanie upośledzonych szympansów jest zabronione:D taka poprawność polityczna podobna do tej w kierunku beżowych:D wy niedobrzy bali rasiści

1. Wyder wiem, że nie kopie się leżącego ale jak to możliwe, że taki geniusz ma gorszy recent od totala? (zarówno WN8 jak i WR%)

2. Skąd masz to konto?

3. Nie wiem czy wiesz, ale istnieje ogromna grupa graczy dla których Twoje wyniki są na poziomie szympansa.

Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Czołgisty kumple!

Edited by GoldOmega3, 13 September 2017 - 10:54 PM.

Miszka1987 #118 Posted 14 September 2017 - 05:57 AM

Sergeant

• Player
  • 43490 battles
  • 279
  • [5TAR5] 5TAR5

Jak zwykle spamu więcej niż informacji o samym czołgu. Jak dla mnie czołg nie wyróżniającym się właściwie niczym. Jego zalety to alpha, cammo. Z wad cala reszta, celność w rzeczywistości na 300 metrach potrafi nie trafić w czołg, celujac w środek stojącego bokiem czołgu przeciwnika, przeleci nad/kalafior. Nie ma podlotu względem skorpiona a trochę sie stg guardem nameczylem zeby "m"ke wbic (5600dmg, 1500spota, 4fragi - okolo 1450xp na zwyciestwie), na zwyklym stg poszlo latwiej jakos mimo ze to to samo, mniejsza o to. Czołg się wolno rozpędza, bardzo długo skupia, o rldzie nie wspomnę. Pancerz wieży pozorny, ostatnio is6 na goldzie mnie koło jarzma przebił to się zdziwiłem.. Nie polecam ogólnie czołgu, wg mnie o wiele pewniej mi sie gra t54mod.1, t-44-100. Nie wiem czy ogarniam jak chociaż Multi czy nie ale on chyba w swojej recenzji mówił o innym czołgu ze gi tak polecał. A średnio zadaje około 2k dmg na runde czyli coś jak on :)

Hagen72 #119 Posted 14 September 2017 - 06:32 AM

Warrant Officer

• Player
  • 8274 battles
  • 513

View PostFreefloyd, on 13 September 2017 - 11:13 PM, said:

swoją drogą fajna stronka,tylko smutek mnie ciśnie jak widzę że twoje życie składa się wyłącznie z cyferek :D a przyznam szczerze ze wiekszosc mojej gry na początku to był wyjazd na chama ,2 minuty i garaż.No ale co to tylko gra...Bushman jesteś uzależniony od komputera i internetu,przykro mi takie są fakty.Nie oceniaj człowieka miarą wn8 nawet jak ssą bosh

Jesteśmy na forum gry komputerowej wiec oczywistym faktem bedzie pisanie o cyferkach i innych takich związanych z grą. Jeżeli Ci to nie pasuje i juz wysnuwasz swoje zdanie z czego składa się kogos zycie to po co tu piszesz? Może forum dla np. matek będzie dla Ciebie lepsze,bardziej życiowe?

Freefloyd #120 Posted 14 September 2017 - 07:17 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 10723 battles
  • 462

View PostHagen72, on 14 September 2017 - 05:32 AM, said:

Jesteśmy na forum gry komputerowej wiec oczywistym faktem bedzie pisanie o cyferkach i innych takich związanych z grą. Jeżeli Ci to nie pasuje i juz wysnuwasz swoje zdanie z czego składa się kogos zycie to po co tu piszesz? Może forum dla np. matek będzie dla Ciebie lepsze,bardziej życiowe?

Ale Ty teraz do mnie? bo to nie kulturalne wcinać się w dyskusję która raz cie przerasta dwa ciebie nie dotyczy.

Więc tym bardziej  nabijam się z no lifów takich jak Ty :) jak ktoś broni swojego wn8 jak twierdzy to to chyba jest całe jego życie prawda ? Zresztą ja tylko zauważyłem że taktyka SirBushmana przynosi skutki (nabijanie statów na I-III tierze) 

Edited by Freefloyd, 14 September 2017 - 07:20 AM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users