Jump to content

Świętujmy Dzień Czołgisty z STG i STG Guard!

• Please log in to reply
130 replies to this topic

filu305 #61 Posted 10 September 2017 - 06:53 AM

Warrant Officer

• Player
  • 62931 battles
  • 740
  • [TF-TF] TF-TF

View PostShadowOfStalker, on 09 September 2017 - 07:45 PM, said:

Życzę Ci żebyś kiedykolwiek raz w życiu zarabiał tyle co ja :) i nie znajomości ale jeśli masz wogóle jakiekolwiek pojęcie o zakładaniu własnej firmy i walki z konkurencją budowaniu jej od podstaw bo masz własny pomysł na coś fajnego i to wypala to naprawdę zrozumiesz co to jest dojść w życiu do czegoś, bo jak niektórzy sądzą (nie mówię że ty nie uważam tak) ale myślą że zrobienie sobie dziecka jak to mówią wynajmowanie mieszkania i wzięcie ślubu to jest prawdziwe życie to niestety ale mylą się :) 

Nie musisz mi tego życzyć, bo całkiem nieźle zarabiam i się z tym nie obnoszę. Wziąłem ślub, zrobiłem sobie dwójkę dzieci, kiedyś wynajmowałem mieszkanie. I nie gardzę ludźmi, których nie stać na kupno czołgu czy też konta premium, bo mają inne wydatki. Sam doszedłem do tego, co mam bardzo ciężko na to pracując. Często oglądałem kilka razy każdą złotówkę, aby wydać ją z głową i dlatego szanuję pieniądze, nie szastam nimi na lewo i prawo. Skoro doszedłem do wniosku, że rozwój WoTa przez WG w tej chwili polega na sprzedaży, co tydzień nowych czołgów premium, to mam prawo takim praktykom się sprzeciwić.

Skoro jesteś taki biznesmen i tatuś za ciebie firmy nie prowadzi, to powinieneś wiedzieć, co oznacza zła inwestycja. Płacąc od kilku lat nieprzerwanie za konto premium, kupując od czasu do czasu czołgi premium i złoto mam prawo wymagać od WG czegoś innego niż tylko cotygodniowy czołg premium.

Gardzę za to ludźmi takimi, jak ty, którzy uważają za śmiecia, każdego kto ma rodzinę, musi wynająć mieszkanie, zaciągnąć kredyt, czy też jechać do Francji czy Holandii aby dorobić do pensji. Gdybyś doszedł własnymi siłami od zera do tego wszystkiego czym się tak chwalisz miałbyś szacunek dla ludzi i pieniądza.

Edited by filu305, 10 September 2017 - 06:55 AM.

ShadowOfStalker #62 Posted 10 September 2017 - 08:23 AM

Corporal

• Player
  • 22755 battles
  • 134

View Postfilu305, on 10 September 2017 - 05:53 AM, said:

Nie musisz mi tego życzyć, bo całkiem nieźle zarabiam i się z tym nie obnoszę. Wziąłem ślub, zrobiłem sobie dwójkę dzieci, kiedyś wynajmowałem mieszkanie. I nie gardzę ludźmi, których nie stać na kupno czołgu czy też konta premium, bo mają inne wydatki. Sam doszedłem do tego, co mam bardzo ciężko na to pracując. Często oglądałem kilka razy każdą złotówkę, aby wydać ją z głową i dlatego szanuję pieniądze, nie szastam nimi na lewo i prawo. Skoro doszedłem do wniosku, że rozwój WoTa przez WG w tej chwili polega na sprzedaży, co tydzień nowych czołgów premium, to mam prawo takim praktykom się sprzeciwić.

Skoro jesteś taki biznesmen i tatuś za ciebie firmy nie prowadzi, to powinieneś wiedzieć, co oznacza zła inwestycja. Płacąc od kilku lat nieprzerwanie za konto premium, kupując od czasu do czasu czołgi premium i złoto mam prawo wymagać od WG czegoś innego niż tylko cotygodniowy czołg premium.

Gardzę za to ludźmi takimi, jak ty, którzy uważają za śmiecia, każdego kto ma rodzinę, musi wynająć mieszkanie, zaciągnąć kredyt, czy też jechać do Francji czy Holandii aby dorobić do pensji. Gdybyś doszedł własnymi siłami od zera do tego wszystkiego czym się tak chwalisz miałbyś szacunek dla ludzi i pieniądza.

Właśnie mylisz się każdy ocenia ludzi po tym jakich spotkał ma swojej drodze nie możesz mieć do mnie pretensji że spotkałem no lepiej nie określać tego tutaj, niestety już tak mam za dużo zycie człowieka przekonało że ludzie to szumowiny że za gówno w papierku są w stanie cie wydmuchac,  takie mam zdanie jakie mam :) skąd mam czerpać wiadomości o dobrych ludziach? Z filmów? Czy telewizji? Raczej wątpię,  spotkam dobrego uczciwego człowieka to chyba zejdę na zawał, nie chodzi o to, masz prawo narzekać bo za to płacisz, mi bardziej chodzi o ludzi którzy wogóle nie płacą a gadają naokoło że odchodzą z gry,  walić to itp. Lub o tych co gadają " o wincyj premek wincyj" a mają wszystkie Liberty Patriota Defendera Scorpiona w garazu to się nazywa hipokryzja. 

Pozdrawiam,  Czasami ciężko zrozumieć co mam do przekazania mam nadzieję że wyjaśniłem czym kieruje się w życiu,  czyli poprostu doświadczeniami jakich doznałem?  To chyba dobre słowo, ale starczy gadania bo mam się tu zrobił życiorys temat :D

robezur6 #63 Posted 10 September 2017 - 08:32 AM

Major General

• Player
  • 42093 battles
  • 5,928

View PostShadowOfStalker, on 10 September 2017 - 07:23 AM, said:

Właśnie mylisz się każdy ocenia ludzi po tym jakich spotkał ma swojej drodze nie możesz mieć do mnie pretensji że spotkałem no lepiej nie określać tego tutaj, niestety już tak mam za dużo zycie człowieka przekonało że ludzie to szumowiny że za gówno w papierku są w stanie cie wydmuchac,  takie mam zdanie jakie mam :) skąd mam czerpać wiadomości o dobrych ludziach? Z filmów? Czy telewizji? Raczej wątpię,  spotkam dobrego uczciwego człowieka to chyba zejdę na zawał, nie chodzi o to, masz prawo narzekać bo za to płacisz, mi bardziej chodzi o ludzi którzy wogóle nie płacą a gadają naokoło że odchodzą z gry,  walić to itp. Lub o tych co gadają " o wincyj premek wincyj" a mają wszystkie Liberty Patriota Defendera Scorpiona w garazu to się nazywa hipokryzja. 

Pozdrawiam,  Czasami ciężko zrozumieć co mam do przekazania mam nadzieję że wyjaśniłem czym kieruje się w życiu,  czyli poprostu doświadczeniami jakich doznałem?  To chyba dobre słowo, ale starczy gadania bo mam się tu zrobił życiorys temat :D

Jak widać wiesz tylko o mnie  to ,że mój nick to robezur6.

Patriot - klanowy konkurs w K240, pytaj się SumPredator jeśli nie wierzysz.

Skorpion, Mutz, Cromwell B, Strv - Konkurs Najlepsi Czołgiści

Japoński Tygrys- Kupiony za golda zdobytego za granie w Armored Warfare

Pz S 35 - Cd Action

Type 62- Konkurs na 6 tierach

Valntine - Cd Action

Niskotierowe piździki - różne wydarzenia typu "Urodziny WG"

Jedyna premką, którą kupiłem jest Excelsior.

Zanim coś napiszesz to się popytaj zamiast wychodzić na idiotę.

Edited by robezur6, 10 September 2017 - 09:03 AM.

ShadowOfStalker #64 Posted 10 September 2017 - 09:27 AM

Corporal

• Player
  • 22755 battles
  • 134

View Postrobezur6, on 10 September 2017 - 07:32 AM, said:

Jak widać wiesz tylko o mnie  to ,że mój nick to robezur6.

Patriot - klanowy konkurs w K240, pytaj się SumPredator jeśli nie wierzysz.

Skorpion, Mutz, Cromwell B, Strv - Konkurs Najlepsi Czołgiści

Japoński Tygrys- Kupiony za golda zdobytego za granie w Armored Warfare

Pz S 35 - Cd Action

Type 62- Konkurs na 6 tierach

Valntine - Cd Action

Niskotierowe piździki - różne wydarzenia typu "Urodziny WG"

Jedyna premką, którą kupiłem jest Excelsior.

Zanim coś napiszesz to się popytaj zamiast wychodzić na idiotę.

I widzisz? W dalszym ciągu nie czytasz że zrozumieniem ja napisałem dlaczego mam takie podejście jakie mam nie ze zmieniam o tobie zdanie w dalszym ciągu pisząc "wincyj premek wincyj" zaprzeczasz samemu sobie, to po co hejtujesz Wg? Bo nie wydałes prawie nic na tą grę a masz problem ze oni dają je dla graczy którzy je kupują,  nie muszę pytać czy był konkurs znam klan gdzie klient kupuje ci czołg jeśli poprosisz więc to nie jest problem żeby dać w to wiarę,  a ludzie którzy wydają kasę na te grę nie przestaną tego robić (wiem z własnego doświadczenia, i kilku osób które w Wota grają, zaczyna się jak z paleniem od jednego papierosa i nigdy więcej potem jest kolejny i kolejny bo a to premka się znudzi, a to WG po  cichu zrobi z niej gówno w papierku, też niektóre rzeczy mnie denerwują w ich polityce, ale nie pisze "odejdę z gry kończę z tym rakiem" a gra dalej taki człowiek jest no nie wiem hipokryta chyba, drugi płacze "wincyj premek wincyj"  a kupuje jedna po drugiej to jakby narzekać że Apple ma za tanie Iphony ;)

Kot_04 #65 Posted 10 September 2017 - 09:43 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 13973 battles
  • 1,203

@SirBushman

@Mscislav Sister

Szczerze pisząc to przy tej aferze z E100 nie byłem, coś tam słyszałem, że powtórka z cheatami, że niby Hallack ślepy, próbowałem ten film znaleźć, ale nie znalazłem to olałem. Nie jestem tak zapoznany w sprawie.

Ale co do filmu o Mortar mod to sam uczestniczyłem w tych dyskusjach, również tłumaczyłem (tylko, że kulturalnie) i widziałem to wszystko. Większość z tych, którzy nie wiedzieli to była banda trolli, albo aroganckich gnojków, którzy specjalnie nie chcieli dać sobie zrozumieć działania tego moda, żeby zwiększać coraz bardziej gównoburzę i tylko łapali Hallacka za słówka bo wyraził się jak normalny człowiek w normalnym języku, a nie jak docent, profesor, magister, ekspert w dziedzinie fizyki oraz mechaniki WoTa w żargonie specjalistycznym. Do tego sami się zachowywali podobnie chamsko jak wielu tłumaczących. Nie wiem jak oni, ale ja wszystko zrozumiałem za 1st razem, mimo, że jestem humanistą i do tego nie gram jakoś dużo Artylerią.

Bardzo dobrze, że Hallack zrobił ten drugi film bo to znaczy, że się jakkolwiek interesuje widzami. I nie uważam, że potraktował ich jak upośledzonych bo oni sami cyrkowali i robili taką gównoburzę, żeby dostać takie wytłumaczenie.

Edited by Kot_04, 10 September 2017 - 09:53 AM.

berezamp #66 Posted 10 September 2017 - 09:48 AM

Lance-corporal

• Player
  • 36201 battles
  • 71

View PostSirBushman, on 09 September 2017 - 09:45 PM, said:

Serio ktoś jeszcze ogląda filmiki kolesia, który nie widzi nic złego w trzymaniu na kanale filmiku, gdzie koleś w E100 jeździ na cheatach? A potem gra wielkiego obrońcę czystej gry i ogólnie "jedzie" po WG bo to podnosi oglądalność.

hallack05 dawni utracił wiarygodność a "testy", ktore zrobił mógł pod warunkiem posiadania szczątkowego mózgu zrobić sobie kazdy kto odpalił tanks.gg i popatrzył na pancerz tego ST(rasznego)G(ówna)

Szczerze, to nie znam tematu z filmem E-100 i nie wiem czy Hallack się zeszmacił czy nie. Nie znam go osobiście i nie będę go oceniał. Jednak test jaki wykonał, dot. STG pokazuje wyraźnie, jak 144 mm penetracji za każdym razem dziurawi kadłub STG i tylko to chciałem przekazać. Oczywiście że można to również odczytać z parametrów itp., tylko że wiesz doskonale, że parametry parametrami a test testem. Zgadzam się z kolegą również w tym że, nowa premka to ST(raszne)G(ówno) :)

robezur6 #67 Posted 10 September 2017 - 10:30 AM

Major General

• Player
  • 42093 battles
  • 5,928

View PostShadowOfStalker, on 10 September 2017 - 08:27 AM, said:

a to WG po  cichu zrobi z niej gówno w papierku, 

To ty jesteś płaskoziemską [edited]? I teraz już wiadomo dlaczego piszesz tak jak piszesz.

Żegnam.

@World_Of_Red_Thrash

http://www.germandeathcamps.org

Edited by robezur6, 10 September 2017 - 10:38 AM.

herhor67 #68 Posted 10 September 2017 - 10:39 AM

Warrant Officer

• Player
  • 4556 battles
  • 984
  • [NOOBA] NOOBA
Powtórki z E100 nie widziałem, ale skoro każdy pisze, że to cheaty, to w czym problem? Tym gorzej dla oszusta, że każdy go zna...

Ja też od razu zrozumiałem o co chodzi w Mortar Cheat. Nie wiem, jak można tego nie ogarnąć i nie dziwię się reakcji hallacka.

Mscislav_sister #69 Posted 10 September 2017 - 10:50 AM

Lieutenant General

• Player
  • 255 battles
  • 7,793

I to jest właśnie to o czym pisałem.

Nie odróżniacie efektu od sposobu działania.

View PostKot_04, on 10 September 2017 - 09:43 AM, said:

@SirBushman

@Mscislav Sister

Szczerze pisząc to przy tej aferze z E100 nie byłem, coś tam słyszałem, że powtórka z cheatami, że niby Hallack ślepy, próbowałem ten film znaleźć, ale nie znalazłem to olałem. Nie jestem tak zapoznany w sprawie.

Ale co do filmu o Mortar mod to sam uczestniczyłem w tych dyskusjach, również tłumaczyłem (tylko, że kulturalnie) i widziałem to wszystko. Większość z tych, którzy nie wiedzieli to była banda trolli, albo aroganckich gnojków, którzy specjalnie nie chcieli dać sobie zrozumieć działania tego moda, żeby zwiększać coraz bardziej gównoburzę i tylko łapali Hallacka za słówka bo wyraził się jak normalny człowiek w normalnym języku, a nie jak docent, profesor, magister, ekspert w dziedzinie fizyki oraz mechaniki WoTa w żargonie specjalistycznym. Do tego sami się zachowywali podobnie chamsko jak wielu tłumaczących. Nie wiem jak oni, ale ja wszystko zrozumiałem za 1st razem, mimo, że jestem humanistą i do tego nie gram jakoś dużo Artylerią.

Bardzo dobrze, że Hallack zrobił ten drugi film bo to znaczy, że się jakkolwiek interesuje widzami. I nie uważam, że potraktował ich jak upośledzonych bo oni sami cyrkowali i robili taką gównoburzę, żeby dostać takie wytłumaczenie.

View Postherhor67, on 10 September 2017 - 10:39 AM, said:

Powtórki z E100 nie widziałem, ale skoro każdy pisze, że to cheaty, to w czym problem? Tym gorzej dla oszusta, że każdy go zna...

Ja też od razu zrozumiałem o co chodzi w Mortar Cheat. Nie wiem, jak można tego nie ogarnąć i nie dziwię się reakcji hallacka.

No to napiszcie jak działa a następnie wskażcie minutę w filmie w której jest to wytłumaczone.

Śmiem twierdzić że nie jest.

Podam przykład. Ktoś zrobi film o działaniu żarówki. Jak działa żarówka? No nie widzisz? Świeci? 

No to widzę, ale jak ona świeci?

Głupi jesteś? Przecież świeci dobrze.

Tak w skrócie zostali potraktowani dociekliwi.

Edited by Mscislav_sister, 10 September 2017 - 10:58 AM.

G_U_N_D_A_M #70 Posted 10 September 2017 - 11:22 AM

Warrant Officer

• Player
  • 18460 battles
  • 792

View PostShadowOfStalker, on 09 September 2017 - 07:22 PM, said:

Bo źle czogi wprowadzaio!  Pofinien otbijac!  Miedź 340 mm panceza z pszodu z boku 250,  penetracje pofinien mieć 330 plus 450 na APCR,  przeladunrk jakjies 4-5 s no mobilność oraz Damage na strzał to taki ze na ino roz isa 3 pofinien ściągać i ten colg za nim to tyz powinien zabić 

​To nie ironia więc na usta mi się ciśnie - idiota. Brawo, że takie matoły istnieją dzięki nim mamy złą sławę w EU.

Falathi #71 Posted 10 September 2017 - 11:40 AM

Lieutenant General

• WG Staff
  • 13442 battles
  • 7,723
  • [WG] WG

Hmmm.

Wchodzę na forum. Cel: sprawdzić, co polska społeczność uważa o STG i przesłać to do deweloperów. Zapoznałem się z wątkiem i teraz już nie wiem - pisać o Rowie Mariańskim, czy o tym, że STG powinien mieć 340mm. 

herhor67 #72 Posted 10 September 2017 - 11:54 AM

Warrant Officer

• Player
  • 4556 battles
  • 984
  • [NOOBA] NOOBA

Jak działa? Lufa zamiast w zakresie 0°-45° porusza się 45°-90°, zasięg ten sam, prosta matematyka. No chyba, że cheat ingeruje jeszcze mocniej, np. w prędkość wylotową itp.
Nie ma znaczenia jak to działa, zresztą skąd hallack ma to wiedzieć, skoro nie kupił i nie używał. Ważne że działa, i jakie są skutki.

A film przejrzę jeszcze raz.

Edit:

Przez pół filmu rysuje i wyjaśnia...

Edited by herhor67, 10 September 2017 - 12:14 PM.

Kot_04 #73 Posted 10 September 2017 - 12:06 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 13973 battles
  • 1,203

View PostFalathi, on 10 September 2017 - 11:40 AM, said:

Hmmm.

Wchodzę na forum. Cel: sprawdzić, co polska społeczność uważa o STG i przesłać to do deweloperów. Zapoznałem się z wątkiem i teraz już nie wiem - pisać o Rowie Mariańskim, czy o tym, że STG powinien mieć 340mm. 

Wiadomo tylko tyle: Nudzą nas bombardowania czołgami premium, w dodatku istniejącymi na kartce, kiedy miała to być gra z elementami historycznymi, oraz nie podobają nam się pstrokate, fantastyczne malowania, pasujące na karnawał w Rio.

Edited by Kot_04, 10 September 2017 - 12:07 PM.

Vnquish #74 Posted 10 September 2017 - 12:44 PM

Warrant Officer

• Player
  • 36737 battles
  • 716
  • [ISOUL] ISOUL

Hmmm.

Rowie Mariańskim? Fakt - oni tu o Rowie, ale nie Mariańskim, a o Rowie Mariana, który wygrał życie i postanowił nieść oświecenie zerom na forum gry komputerowej.

Jeżeli Falathi zaniesiesz jaśnie oświeconym  tej gry moje skromne zdanie to przekaż im, że polityk samych buffów jest do bani. Wygląda to i może dobrze, że się każdemu buffuje jego ulubiony pojazd, nie nerfi bezpośrednio premke itd. ale te pojazdy zaczynają być absurdalne - wykokszone wieże, pojazdy nawet nie ocierające się o swoje historyczne konstrukcje - to absurdalnie zaczyna wyglądać gdy nawet historyczne konstrukcje zaczynają mieć wymyślne 300 mm pancerza bo pojawiło się błędne koło buffów. Premek do porzygu - nie mam nic do nich jak wyglądają jak te Tygrysy 217 i 131 (chyba), ale z drugiej strony jakieś dziwadła jak Chrysler, które psują grę - Ja rozumiem, że gra musi zarabiać, ale nie można było ubrać w jakąś skórkę IS-3, Tygrysa II? Gra nie ma już tendencji wzrostowej - długo jeszcze pociągnie, ale będzie bazować na graczach, których się wybiła, interesujących się pojazdami pancernymi - a jak tu pykać jagdpantherą mającą 250 mm pancerza przedniego? Przecież to wszystko zepsuje :( . Pewnie nawet tego nie przeczytasz no ale sobie napisałem i mi lepiej :trollface: 

Falathi #75 Posted 10 September 2017 - 01:03 PM

Lieutenant General

• WG Staff
  • 13442 battles
  • 7,723
  • [WG] WG

View PostVnquish, on 10 September 2017 - 12:44 PM, said:

Rowie Mariańskim? Fakt - oni tu o Rowie, ale nie Mariańskim, a o Rowie Mariana, który wygrał życie i postanowił nieść oświecenie zerom na forum gry komputerowej.

Jeżeli Falathi zaniesiesz jaśnie oświeconym  tej gry moje skromne zdanie to przekaż im, że polityk samych buffów jest do bani. Wygląda to i może dobrze, że się każdemu buffuje jego ulubiony pojazd, nie nerfi bezpośrednio premke itd. ale te pojazdy zaczynają być absurdalne - wykokszone wieże, pojazdy nawet nie ocierające się o swoje historyczne konstrukcje - to absurdalnie zaczyna wyglądać gdy nawet historyczne konstrukcje zaczynają mieć wymyślne 300 mm pancerza bo pojawiło się błędne koło buffów. Premek do porzygu - nie mam nic do nich jak wyglądają jak te Tygrysy 217 i 131 (chyba), ale z drugiej strony jakieś dziwadła jak Chrysler, które psują grę - Ja rozumiem, że gra musi zarabiać, ale nie można było ubrać w jakąś skórkę IS-3, Tygrysa II? Gra nie ma już tendencji wzrostowej - długo jeszcze pociągnie, ale będzie bazować na graczach, których się wybiła, interesujących się pojazdami pancernymi - a jak tu pykać jagdpantherą mającą 250 mm pancerza przedniego? Przecież to wszystko zepsuje :( . Pewnie nawet tego nie przeczytasz no ale sobie napisałem i mi lepiej :trollface: 

Przeczytam i dzięki za wartościowy wpis. Serio, to jest coś, do czego można się odnieść i można przekazać. Dzięki!

Mscislav_sister #76 Posted 10 September 2017 - 01:27 PM

Lieutenant General

• Player
  • 255 battles
  • 7,793

View Postherhor67, on 10 September 2017 - 11:54 AM, said:

Jak działa? Lufa zamiast w zakresie 0°-45° porusza się 45°-90°, zasięg ten sam, prosta matematyka. No chyba, że cheat ingeruje jeszcze mocniej, np. w prędkość wylotową itp.
Nie ma znaczenia jak to działa, zresztą skąd hallack ma to wiedzieć, skoro nie kupił i nie używał. Ważne że działa, i jakie są skutki.

A film przejrzę jeszcze raz.

Edit:

Przez pół filmu rysuje i wyjaśnia...

No właśnie. Widzowie też nie używali więc skąd mają wiedzieć.

Wiesz co rysuje i wyjaśnia? Działanie moździerza a nie moda. Nadal nie wiadomo jak działa mod (tzn z filmu nie wiadomo, uprzejme osoby napisały jak to wpływa na mechanikę gry). Gdyby nie zmiana mechaniki gry to podjeżdżanie pod górkę nic by nie dało, gra sama obniżyłaby działo przy celowaniu. Co robi mod? Blokuje działo w bardzo małym zakresie odchylenia od pionu. Na ten temat nie ma słowa w filmie a bez tego nie wiemy jak mod sprawia że da się strzelać jak moździerzem. I zakres ten akurat był inny niż 90°-45°.

Potrzeba było powiedzieć "nie wiem jak działa" a nie robić z widzów niepełnosprytnych bo są ciekawi.

Niesamowity #77 Posted 10 September 2017 - 02:58 PM

Private

• Player
  • 13850 battles
  • 23

Hmmm.

Dobra, jeśli chcesz coś przekazać developerom @Falathi, to proszę. STG jest w tej chwili przeciętny/poniżej przeciętnej. OK- ma fajne działo, i to chyba tyle. Nikt nie mówił ,że kadłub ma odbijać ale wieża mogłaby nie wpuszczać strzałów z dział o penetracji 190. Jak na tak niski(,,płaski")czołg wartość kamuflażu jest chyba zbyt niska. Współczynnik mocy na tonę to w sumie porażka, zdecydowanie zbyt mulasty jak na radzieckiego meda(ja wiem, że wielkie działo ale on nie ma -10 stopni depresji  działa, trzeba się relokować dość sprawnie). Dodatkowo , z niewyjaśnionych powodów zarabia jak VI tier ,nawet z kontem premium. Ja rozumiem, że WG obawia się w tej chwili fali krytyki w związku z wypuszczeniem zbyt mocnego czołgu ale w tej chwili przegięli już w drugą stronę. To taki pseudo powrót do polityki czołgu premium gorszego trochę od odpowiednika drzewkowego , tyle że pojazd ten nie ma preferencyjnego MM. (bo chyba nikt nie ma wątpliwości ,że OB 416 jest lepszy). Niby czołg polegający na dziale ale w sumie to raczej nie, a może z drugiej strony coś- a nie jednak nie. Takie łapanie wielu srok za jeden ogon, z czego każda gdzieś uciekła.

Edited by Niesamowity, 10 September 2017 - 03:04 PM.

ShadowOfStalker #78 Posted 10 September 2017 - 03:08 PM

Corporal

• Player
  • 22755 battles
  • 134

View PostFalathi, on 10 September 2017 - 10:40 AM, said:

Hmmm.

To dość ciekawe ale jak półtora tygodnia spam na forum w związku z brakiem strony klanowej czy poczynaniach o mapach HD jak i Rebalansie Artylerii oraz Czołgów to cisza? Nagle znalazłeś czas czy byłeś tak zajęty?

View PostG_U_N_D_A_M, on 10 September 2017 - 10:22 AM, said:

​To nie ironia więc na usta mi się ciśnie - idiota. Brawo, że takie matoły istnieją dzięki nim mamy złą sławę w EU.

Na szczęście tacy jak ty mają mały wpływ na życie świata zaraz zaraz jakby mieli to świata już by nie było, po drugie zła sławę Polska społeczność ma przez cebulastwo na forum niemieckim angielskim a nawet rosyjskim nie widzę płaczu w każdej ofercie nie widzę płaczu o premium czołgi, powiem więcej na RU nawet nie ma problemu z tym że Defender pojawia się w sklepie premium nie ma płaczu że jest za mocny. 

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

Druixo #79 Posted 10 September 2017 - 03:31 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 42823 battles
  • 1,348
  • [PVS] PVS

View PostShadowOfStalker, on 10 September 2017 - 03:11 PM, said:

Na szczęście tacy jak ty mają mały wpływ na życie świata zaraz zaraz jakby mieli to świata już by nie było, po drugie zła sławę Polska społeczność ma przez cebulastwo na forum niemieckim angielskim a nawet rosyjskim nie widzę płaczu w każdej ofercie nie widzę płaczu o premium czołgi, powiem więcej na RU nawet nie ma problemu z tym że Defender pojawia się w sklepie premium nie ma płaczu że jest za mocny. 

Ty na pewno masz wpływ na cały świat przecież widać że jesteś pępkiem świata.:trollface:

robezur6 #80 Posted 10 September 2017 - 04:01 PM

Major General

• Player
  • 42093 battles
  • 5,928

View PostDruixo, on 10 September 2017 - 02:31 PM, said:

Ty na pewno masz wpływ na cały świat przecież widać że jesteś pępkiem świata.:trollface:

Przecież on nawet decyduje o tym co masz na obiad i w jakie gry grasz...

7 user(s) are reading this topic

0 members, 7 guests, 0 anonymous users