Jump to content

Hodnocené bitvy: Nová sezóna začíná 18. září

• Please log in to reply
208 replies to this topic

Ven_Krupp #201 Posted Yesterday, 05:54 PM

Corporal

• Player
  • 42002 battles
  • 108
  • [BIA-2] BIA-2

View PostLuckySta, on 22 September 2017 - 01:03 PM, said:

trošku Ti to poopravím ....

arty je dobrá na odehnání lepších hráčů od kompů

:B

ty mezi ně ale nepatříš :P

Ven_Krupp #202 Posted Yesterday, 05:56 PM

Corporal

• Player
  • 42002 battles
  • 108
  • [BIA-2] BIA-2

View PostcNNk, on 22 September 2017 - 02:21 PM, said:

Ano, ale...

to by se to nesmelo hrat solo. Arty je vhodna na rozbijeni kempu koordinovane a kdyz uz se neda hrat "ranked" ani v cete, tak to je pak tezky hledat nejakou spolupraci v modu, kde se jede hlavne na sebe :D A ani pri spotovani na ni nemuzes spolehat, protoze vime, ze arty hrajou dost casto hraci skillove slabsi co maj problem s prehledem o situaci na mape.

DĚKUJI ZA PŘIPOMÍNKU ŽE JSEM SKILOVĚ SLABŠÍ. :D

Gilisnes #203 Posted Yesterday, 06:06 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25916 battles
  • 423
  • [ANV] ANV

View PostExiZtenZ, on 22 September 2017 - 11:14 AM, said:

Dovolím si s NADSÁZKOU analogii s automobiovými závody:
1. Konečně už přestaňte zveřejňovat statistiky jednotlivých jezdců!
Všichni pak vidí, kdo je dobrý a v závodě do něj schválně naráží ... bůůů

2. Zrušte lepší benzín a náhradní díly u jezdců co si je chtějí pořídit nebo jim alespoň sypte do nádrže cukr
Alespoň tak pokazím hru všem, co ve hře využívají všechny její možnosti, když jsem sám lopata ... bůůů

3. Zakázat u závodů sponzoring
Soupeř má vše lepší, protože si závod dobrovolně sponzoruje. Zakažte to ... bůůů

4. Zařiďte ať závodím jen v týmu se super jezdci
Občas mě to nalosuje do týmu se slabým hráčem, toto zakažte, chci jezdit jen s profíky a jen vyhrávat  ... bůůů

5. Pozorovatelé na trati jsou zlo
Je to na nic, nad tratí krouží vrtulník a radí jezdcům. Okamžitě zakázat ... bůůů

6. Za první místo dostávají soupeři body a já nic?
Okamžitě předělejte systém bodování závodu tak, ať se svezu s lepšími a i já jsem okamžitě na bodovaných místech! ... bůůů

PS1: Prosím všechny notorické stěžovatele zde na fóru, aby už konečně poskytli linky na vlastní projekty her, kde si budou hráči ve všem úplně rovni, kde autoři vše zasponzorují ze svého a poskytnou tak hráčům možnost hrát "skutečně zadarmo" a projekt, kde okamžitě, jakmile nějaký jedinec "vyblije" sebehloupější připomínku ji okamžitě zapracují do hry.

PS2: Zatím tady čtu jen opakující se příspěvky pár lidí, jak je na nic to či ono, ale vesele hru dál hrají. Když je tak špatná, přejděte, prosím, na jinou a lepší. Ušetříte si nervy ;)

PS3: Za mně hra prošla mnoha kroky k lepšímu. Jsou věci, které by se daly upravit, ale já si klidně počkám až na to dojde. Hra je pořád zábavná.

Pobavilo mne to, nicméně reaguji:

1) Věř mi, že takový člověk by byl penalizován, popř. i trestán. Pokud by to dělalo více jezdců, statistiky by byly staženy.

2) Proti goldům nic moc nemám, ale omezení na max 50 % by prospělo... Není to nutné, ale prospělo by.

3) V reálu to tak je, tady i když platíš, nic lepšího nemáš - špatnej příklad

4) Skill MM bych nezaváděl, spíš bych totálně přepracoval WG osobko a pak dal jakousi hranici, pod kterou to tam prostě lidi nepustí. Včera jsem nakonec měl 27 %      WR... Průměrná DMG na bitvu téměř 2000... Za to si fakt zasloužím 27 %? Tak dobrý no...

5) Pozorovatelé? :D:D Co radí? :D Ale jo tak... Přirovnejme to spíš k vrtulníku, kterej bude vybavem slabým EMP pulsem... A prostě ho bude vysílat na jezdce jiných    stájí... A pomalu bude kur*it elektroniku vozu. Ti, co by to dělali by byli pravděpodobně zavřeni, pokud by byli dopadeni.

6) Za první místo při prohře si můžeš "milostivě" ponechat frček, i když jsi zahrál jako bůh. Bohužel zbytek týmu právě propustili po lobotomii, a ty za svůj pěkný výkon odměněn nejsi. Stejně tak když zmáčkeš 3x R a chcípneš v první minutě, ale tým vyhraje, ty za svoji hloupost potrestán nejsi. Špatnej systém.

ExiZtenZ #204 Posted Yesterday, 06:33 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 32943 battles
  • 357
  • [KST] KST

View PostBlueTomcat, on 22 September 2017 - 05:10 PM, said:

EZI3: Díky :great:

A teď ExiZtenZ

- Hru hraji, baví mě a hrát jí budu. Komentuji jen tenhle mód, takže nechápu proč to vztahuješ na celou hru? 

> ok, to jsem rád.

- Na základě logiky. Už jen ten screen od hráče Zemic44 kde E-50 neudělala zhola nic. 8x vystřelila, z toho se 5x trefila a 1x probila za 437 a pak šla do garáže. A on co nastřílel 1936 HP (sice nevidím přesně co udělal) byl asi mnohem větší podpora týmu než ta E-50 a nepostoupil? Sorry jako ale už tohle je zkrátka dost na palici.

> znovu se ptám: Nemají snad všichni stejné podmínky? Jsi mi schopný říci exaktní vzorec na výpočet XP nebo jen budeš pořád "vařit z vody"?

- Nikde ale dává to výhodu. Full gold to utáhneš lépe s premium účtem a premium tankem, než bez premiáku a premium tanku protože to v druhém případě je to finační sebevražda. Stačí se jen nad tím zamyslet. A goldy, stačí zamířit a máš velkou šanci že to projde, zkrátka berlička. WG to raději nevidí, proč by když jim to nese prachy. Zkrátka je to bez pravidel a proto je v tom takový bordel.

> Znovu opakuji, prémiová munice je regulérní součástí hry a jde pořídít za stříbrné <=> NIKOMU není bráněno ji získat ( jako když byla za goldy ) stačí se snažit a přemýšlet ekonomicky.

- Ano, jenže ještě jsem neviděl hru kde by to totálně rozvrátilo hratelnost. Pamatuji si v CS GO přidání zbraně R8. To byl fail jako prase, zbraň co totálně rozvrátiula hratelnost, no museli se dlouho omlouvat co udělali za blbost a rozdávali dárečky a lezli po zemi jak japonci. Bohužel goldy v této hře jsou na tom podobně jako když si koupíš zbraň co ti sama automaticky míří na hlavu. Vezmu to podle sebe. Teď si pamatuji bitvu na mapě Stalingrad, já v IS-3, naproti mě IS-3. OK sidescrap, oba samozřejmě, já nabité AP on jel full gold. Sidescrap mě byl osobně úplně k ničemu vyjel okamžitě vystřelil, probil mě 3x do nejsilnější části věže a já ho jen probil přes weakspot pod dělem. Ne goldy výhodu nedávají, opravdu ne...

> Viz. předchozí bod. Použil jen to, co hra umožňuje KAŽDÉMU.

- Ano, jenže kde je pravidlo premium tank = výhra. A jo vlastně, novinky jako Defender, Chrysler GF, Scorpion G a jiné vysloveně broken tanky, to ano tam to tak je, ale kolik z nich osobně mám? Ano mám dva OP premiáky - B2, E-25. Jinak s B2 střílím goldy tak 50/50 protože to dělíčko neprobije skoro nic a potkat se s Matildou je jistá smrt a s E-25 nestřílím goldy vůbec, ano mám jich tam 8 ale to jen když mi teče do bot nebo mi AP dojdou což u E-25 se někdy zkrátka stává, jeho nejsilnější zbraní je to, když sám víš kdy máš zdrhnout. Krásný příklad je u mě TOG II, pro všechny totální šrot, mrkni se mi znovu na statistiky. Ai nějaký bug? Jinak s premiáky jezdím jen proto, že je mám na výdělek, cvičím v tom posádku, goldy nestřílím prakticky s ničím.

> Ano, ale tady jsem poukazoval na tvé pokrytectví, kdy prémiová munice a PÚ jsou nefér ( podle tebe ), ale prémiové tanky už ne. Já osobně budu vždy hrát s PÚ už jen proto, že tím ušetřím hodiny a hodiny hraní při stejném progresu ve hře. Těch pár kaček za PÚ mi nstojí za hodiny navíc jen pro dohnání výdělku. Jen za dnešní odpoledne, co jsem sem občas nakoukl a dal těch pár postů jsem si vydělal na čtyři roky PÚ, takže určitě chápeš, že pro mně není prioritou tady trávit hodiny a hodiny a je pro mně jednodušší si pár "zkratek" zaplatit. MIMOCHODEM ani goldy, ani prémiová munice, ani prémiové tanky schopnosti nenahradí, proto i já se plácám jen v průměru a hrou se jen bavím bez jakýchkoliv dalších ambicí v ní. 

- Ha ha vtipný... :facepalm:

> Ano je to vtipné, když se jen kritizuje něčí práce a sám člověk nic nedělá/neumí(toto nesměřuji osobně na tebe - spíš jako obecnou úvahu nad "svalovci" z internetových fór)

Odpovědi vloženy přímo do příspěvku.

EZI3 #205 Posted Yesterday, 08:32 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13804 battles
  • 510
  • [C_STR] C_STR

View PostExiZtenZ, on 22 September 2017 - 05:33 PM, said:

Odpovědi vloženy přímo do příspěvku.

Víc kovanejch libertariánů...:facepalm: ( ale oceňuju to parodování mýho podpisu - sranda musí bejt. Akorát bych na ten font doporučil nějakou sluníčkovější barvu, červená je moc negativní :trollface: )

E: ještě skromný dotaz k tomu tvému podpisu - já dokážu pochopit ty "spousty akcí" a "maratony", o "zlepšení MM" a "rotaci map" bych se hádal, ale tobě opravdu přijde ten bordel v rozhraní misí jako vylepšení? Nebo už tě nenapadla jiná věc, která by se dala ve WoT považovat za zlepšení? :trollface:

Edited by EZI3, Yesterday, 09:20 PM.

UKO_JESHITA #206 Posted Yesterday, 09:48 PM

Major

• Player
  • 41586 battles
  • 2,791
  • [_LDN] _LDN

Tak tohle mě pobavilo, většinou rozdělení expů chápu, ale tady marně hledám důvod, že mám méně :trollface:

Pomůže mi to někdo rozklíčovat? Jako je to jedna bitva a navíc to nic neřešilo, ale tak mě to praštilo do očí...replay zde http://wotreplays.eu...ko_jeshita-maus

Bery_CR #207 Posted Yesterday, 10:14 PM

Warrant Officer

• Player
  • 36082 battles
  • 994
  • [KOBD] KOBD
Mno, asi ma vetsi vahu ujeta vzdalenost a to, ze odhalil jedno vozidlo. :D

DarkCheetah #208 Posted Yesterday, 10:15 PM

Sergeant

• Player
  • 49219 battles
  • 202

View PostUKO_JESHITA, on 22 September 2017 - 09:48 PM, said:

Tak tohle mě pobavilo, většinou rozdělení expů chápu, ale tady marně hledám důvod, že mám méně :trollface:

Pomůže mi to někdo rozklíčovat? Jako je to jedna bitva a navíc to nic neřešilo, ale tak mě to praštilo do očí...replay zde http://wotreplays.eu...ko_jeshita-maus

Detekoval jednoho enemáka :)

UKO_JESHITA #209 Posted Yesterday, 10:45 PM

Major

• Player
  • 41586 battles
  • 2,791
  • [_LDN] _LDN

View PostBery_CR, on 22 September 2017 - 10:14 PM, said:

Mno, asi ma vetsi vahu ujeta vzdalenost a to, ze odhalil jedno vozidlo. :D

View PostDarkCheetah, on 22 September 2017 - 10:15 PM, said:

Detekoval jednoho enemáka :)

Asi jo ujel o 80 metrů víc a objevil jeden tank, já jsem víc nastřílel, mnohem víc nadingal a více assistoval. Tady je to fakt divný jelikož je to full desítková bitva tak nehraje roli do čeho střílíme a vzdálenost na této mapě též nic neřeší.Tak holt budu muset více drandit :trollface::trollface::trollface:

4 user(s) are reading this topic

1 members, 3 guests, 0 anonymous users

Basecontrol