Jump to content

Hodnocené bitvy: Nová sezóna začíná 18. září

• Please log in to reply
256 replies to this topic

VijaCZ #241 Posted 28 September 2017 - 09:55 PM

Colonel

• Player
  • 57938 battles
  • 3,765
  • [HRDZA] HRDZA

Zisk zkušeností se nepočítá jen a pouze z nastříleného poškození. Hodně ho ovlivňuje jestli si to co střílíš i sám nasvěcuješ, pokud střílíš na cizí spot tak zisk zkušeností je jen cca 50%, hodně to jde vylepšit tím že se pohybuješ v první linii a spotuješ pro spojence, i za přežití, výhru, první spot nějakého nepřítele a další věci jsou přidělované zkušenosti, dále i za střelbu do vyšších tierů je bonus  a za střílení nižších postih...

Tohle vypadá že si střílel odněkud z bezpečného místa a proto se o zkušenosti dělíš s tím kdo nasazoval krk v první linii. Jezdi víc dopředu, hraj aktivněji a zisk zkušeností se zlepší.

Susik #242 Posted 28 September 2017 - 11:11 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 34709 battles
  • 433

View PostVijaCZ, on 28 September 2017 - 09:55 PM, said:

Zisk zkušeností se nepočítá jen a pouze z nastříleného poškození. Hodně ho ovlivňuje jestli si to co střílíš i sám nasvěcuješ, pokud střílíš na cizí spot tak zisk zkušeností je jen cca 50%, hodně to jde vylepšit tím že se pohybuješ v první linii a spotuješ pro spojence, i za přežití, výhru, první spot nějakého nepřítele a další věci jsou přidělované zkušenosti, dále i za střelbu do vyšších tierů je bonus  a za střílení nižších postih...

Tohle vypadá že si střílel odněkud z bezpečného místa a proto se o zkušenosti dělíš s tím kdo nasazoval krk v první linii. Jezdi víc dopředu, hraj aktivněji a zisk zkušeností se zlepší.

Vím jak to funguje.Jen by mě zajímalo, proč třeba ta E100 má víc expů, jednou vystřelil a pokud si pamatuju, nikoho nespotnul a nic moc neodrazil.Takže vlastně stačí jen spot,vystřel, garáž a následuje vyšší hodnost?Tak to je super,teď mě to bude víc bavit.Není to první hra kde jsem si toho všimnul, a za mě by to měla rozhodovat hlavně udělená dmg, nic jinýho ty bitvy nevyhrává,že?

SG_semda #243 Posted 28 September 2017 - 11:47 PM

Lieutenant General

• Player
  • 31565 battles
  • 7,673
  • [ELLIE] ELLIE
Ta formulka na pocitani expu je v rankedech rozbita uz od zacatku, nema smysl to resit...

General_Katrin #244 Posted 29 September 2017 - 03:33 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3230 battles
  • 67
  • [FPC-P] FPC-P

View PostYabbaCoe, on 27 September 2017 - 02:27 PM, said:

Pánové, koukám, že se tu rozohnila opravdu pořádná diskuze ohledně této sezóny hodnocených bitev. Už jen četnost vašich příspěvků napovídá o tom, že evidentně nejste úplně spokojení s nastavením Hodnocených bitev. Resp. jde jasně vidět, že se vám absolutně nelíbí. Posbíral jsem vaše názory ohledně tvoření týmů, přínosu jednotlivce, rozdělení prýmků, či rotaci jistých map. Rovněž jsem při předávání zpětné vazby přednesl některé vaše návrhy, které se ve velké míře opakovaly. Je nám líto, že se zavedení hodnocených bitev nesetkalo s úspěchem. Nicméně děkujeme za vaše názory a připomínky a neváhejte o tomto tématu diskutovat dále.

• NEmožnosť padnúť z už dosiahnutej HODNOSTi, prosím

• prvým trom u WIN strany (podla expov/zásluh) udeliť viacej ako len jeden ševron,
  • prvým trom u LOSE strany pridať aspoň za odvážny odpor viacej expov a kreditov,

• ak by sa ševrony dávali u WIN aj LOSE strany len prvým trom, tak by sa mohlo ÚPLNE vypnúť to FLUSTRUJÚCE STRÁCANIE ševronov za prehranú bitvu!!! 
  • potom by tento mód bol naozaj bez HEJTOV a STAL by sa oblúbený a rešpektovaný ako ukazaťel top hráčov!

Edited by General_Katrin, 29 September 2017 - 03:36 AM.

_Gazzkon_ #245 Posted 29 September 2017 - 05:40 AM

Warrant Officer

• Player
  • 22051 battles
  • 560
  • [W-E-L] W-E-L

View PostGeneral_Katrin, on 29 September 2017 - 03:33 AM, said:

• NEmožnosť padnúť z už dosiahnutej HODNOSTi, prosím

• prvým trom u WIN strany (podla expov/zásluh) udeliť viacej ako len jeden ševron,
  • prvým trom u LOSE strany pridať aspoň za odvážny odpor viacej expov a kreditov,

• ak by sa ševrony dávali u WIN aj LOSE strany len prvým trom, tak by sa mohlo ÚPLNE vypnúť to FLUSTRUJÚCE STRÁCANIE ševronov za prehranú bitvu!!! 
  • potom by tento mód bol naozaj bez HEJTOV a STAL by sa oblúbený a rešpektovaný ako ukazaťel top hráčov!

Jedinej výsledek by byl, že by bitvy trvaly 15 min a dost by jich končilo remízou, páč by se z red linu nikdo ani nehnul:trollface:

BlueTomcat #246 Posted 02 October 2017 - 09:35 AM

Captain

• Player
  • 21368 battles
  • 2,371
Jinak opravdu děkuji WG za návod rajčatům jak se to skutečně hraje. Od té doby co jste spustili tenhle nesmysl tak na randomu momentálně kempí úplně všechno bez rozdílů. To je skutečně budoucnost této hry? 

sirkajirka #247 Posted 06 October 2017 - 11:52 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 39822 battles
  • 1,524
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostYabbaCoe, on 27 September 2017 - 02:27 PM, said:

Pánové, koukám, že se tu rozohnila opravdu pořádná diskuze ohledně této sezóny hodnocených bitev. Už jen četnost vašich příspěvků napovídá o tom, že evidentně nejste úplně spokojení s nastavením Hodnocených bitev. Resp. jde jasně vidět, že se vám absolutně nelíbí. Posbíral jsem vaše názory ohledně tvoření týmů, přínosu jednotlivce, rozdělení prýmků, či rotaci jistých map. Rovněž jsem při předávání zpětné vazby přednesl některé vaše návrhy, které se ve velké míře opakovaly. Je nám líto, že se zavedení hodnocených bitev nesetkalo s úspěchem. Nicméně děkujeme za vaše názory a připomínky a neváhejte o tomto tématu diskutovat dále.

Tenhle mód je frustrující. Nejhorší 2 věci jsou ztrácení prýmků a 2 tier 10 artyny v podstatě v každé hře. Pokud nám tohle nevěříte, zeptejte se nějakého psychologa, ten vám jasně vysvětlí, že ztrácení prýmků je velmi silným faktorem frustrace. Arcky už tu byly omleté 100x (limit 2 je nedostatečný;)..

Sami vidíte statistiky. Spoustě lidí nestálo ani za to udělat si týdně aspoň 2 hodnost za 300 bonů, ani to je nenalákalo po tom, co zažili u první sezóny. Já jsem si kvůli bonů udělal vždycky max. 3 hodnost a teď koukám, že jsem dokonce ve II. lize :-D ... to myslím svědčí o účasti a zájmu naprosto jasně.

UKO_JESHITA #248 Posted 07 October 2017 - 08:11 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 43180 battles
  • 3,232
  • [_LDN] _LDN

No tak , frustrující není jen ztráta prýmku, ale i to že za 2 hodiny jeden získáš.Ačkoli mě rankedy baví, tak tady jsem to poprvé vypnul dříve než jsem měl v plánu.

BlueTomcat #249 Posted 09 October 2017 - 12:37 PM

Captain

• Player
  • 21368 battles
  • 2,371

Tak co vy pokusní králíci jak to jde?

Upřímně podle ohlasů na internetech je to podle všech kolosální fail. No co aspoň jsme se zasmáli dalšímu pokusu, buď už třetí beta nebude, nebo si pojedou to svoje a bude z toho další rigging mód nebo historické bitvy. 

Kotydz #250 Posted 09 October 2017 - 12:45 PM

Sergeant

• Player
  • 22549 battles
  • 204
  • [ANV] ANV
Aneb nevim o tom nic,ale citim potrebu napsat ze jde o fail...

Ja se treba bavil,bez pocitu failu.

acid23 #251 Posted 09 October 2017 - 01:06 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 42957 battles
  • 1,263
  • [PRASE] PRASE
tak urcite je to velkej uspech, hraje to vic lidi nez prvni betu, dokonce museli zprsinit podminky pro postup mezi lidry... :facepalm:

Fosan #252 Posted 09 October 2017 - 01:13 PM

Sergeant

• Player
  • 31151 battles
  • 287
  • [9-TDA] 9-TDA

V první sezóně, bylo sakra těžký, se dostat na 5.hodnost. Ale šlo to. Byl jsem tam každý týden. Stálo to hodně času a nervů. Dokonce jsem si vyjezdil i prýmky na pár tanků. 

Na konci sezóny, se sečetly body (měl jsem asi 25bodů)a já skončil na pozici cca 2800? a umístil ve druhé lize. Pecka. 

A teď? Totální haluz. Hardcore dostat se vůbec na 5.hodnost.  Byl jsem rád za 4.hodnost. Troufám si říct, že to byl problém i pro topové hráče.  Nedodostat prýmek i když jste z obou týmů zahráli nejlépe, ale prohráli jste, je fail jak sviňa. 

Sezóna dvě je velkej propadák. Svědčí tomu i fakt, kolik to hrálo lidí....

V sezóně 1.: cca 25 bodů, pozice 2800, II.liga

V sezóně 2.: cca 11 bodů, pozice 750, I.liga

wtf???

Kdo u toho strávil dost času, mohl si i všimnout, že se dost často potkávali stejní hráči. 

jediná pozitivní změna oproti 1.sezóně, byla rotace map. 

Edited by Fosan, 09 October 2017 - 01:15 PM.

Miri37 #253 Posted 09 October 2017 - 01:14 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 41688 battles
  • 3,492

View Postsirkajirka, on 06 October 2017 - 10:52 PM, said:

Tenhle mód je frustrující. Nejhorší 2 věci jsou ztrácení prýmků a 2 tier 10 artyny v podstatě v každé hře. Pokud nám tohle nevěříte, zeptejte se nějakého psychologa, ten vám jasně vysvětlí, že ztrácení prýmků je velmi silným faktorem frustrace. Arcky už tu byly omleté 100x (limit 2 je nedostatečný;)..

Sami vidíte statistiky. Spoustě lidí nestálo ani za to udělat si týdně aspoň 2 hodnost za 300 bonů, ani to je nenalákalo po tom, co zažili u první sezóny. Já jsem si kvůli bonů udělal vždycky max. 3 hodnost a teď koukám, že jsem dokonce ve II. lize :-D ... to myslím svědčí o účasti a zájmu naprosto jasně.

Bylo by opravdu zajímavé vědět nečastější důvod, proč se na to někdo opravdu vykašlal.

- Kolik procent hráčů to vzdalo, že na to nemají herně.

- Kolik další následovalo z finančních důvodů.

- Pak je tu skupina, která a to má hráčsky a finančně, ale z různých pohnutek skončili.

- Poslední se stále ještě snaží.   

UKO_JESHITA #254 Posted 10 October 2017 - 08:35 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 43180 battles
  • 3,232
  • [_LDN] _LDN

View PostFosan, on 09 October 2017 - 01:13 PM, said:

V první sezóně, bylo sakra těžký, se dostat na 5.hodnost. Ale šlo to. Byl jsem tam každý týden. Stálo to hodně času a nervů. Dokonce jsem si vyjezdil i prýmky na pár tanků. 

Na konci sezóny, se sečetly body (měl jsem asi 25bodů)a já skončil na pozici cca 2800? a umístil ve druhé lize. Pecka. 

A teď? Totální haluz. Hardcore dostat se vůbec na 5.hodnost.  Byl jsem rád za 4.hodnost. Troufám si říct, že to byl problém i pro topové hráče.  Nedodostat prýmek i když jste z obou týmů zahráli nejlépe, ale prohráli jste, je fail jak sviňa. 

Sezóna dvě je velkej propadák. Svědčí tomu i fakt, kolik to hrálo lidí....

V sezóně 1.: cca 25 bodů, pozice 2800, II.liga

V sezóně 2.: cca 11 bodů, pozice 750, I.liga

wtf???

Kdo u toho strávil dost času, mohl si i všimnout, že se dost často potkávali stejní hráči. 

jediná pozitivní změna oproti 1.sezóně, byla rotace map. 

Ale zase to celkem sedí, prostě to bylo těžší a proto jsi získal méně prymků. Ovšem více hráčů tento systém odradil. Každopádně je zde vidět rozdíl a WG má o čem přemýšlet.

A ne úplně s Tebou souhlasím, v minulé sezoně jsem v pětce byl také, kromě jednoho týdne kde jsem byl ve čtyřce. A skončil jsem mimo ligy. Myslím že zisk prymků byl v této sezóně mnohem těžší. 

PS pro všechny, ačkoli jsem to nehrotil tak jsem se dobelhal do druhé ligy, čímž pádem s touto odměnou budu mít 5,5 k bonů. A chtěl bych poradit, jaká výbava je asi nejlepší a proč ji koupit, díky. 

Edited by UKO_JESHITA, 10 October 2017 - 08:38 AM.

SWAT0013 #255 Posted 10 October 2017 - 09:22 AM

Lieutenant

• Player
  • 25794 battles
  • 1,595
  • [A-N-V] A-N-V

View PostUKO_JESHITA, on 10 October 2017 - 09:35 AM, said:

PS pro všechny, ačkoli jsem to nehrotil tak jsem se dobelhal do druhé ligy, čímž pádem s touto odměnou budu mít 5,5 k bonů. A chtěl bych poradit, jaká výbava je asi nejlepší a proč ji koupit, díky. 

Dle mě je to čistě o tom, na který tank tu výbavu chceš. Osobně bych se rozmýšlel mezi optikou, nabijákem, ventilací a stabíkem. Stabík jedině kdybych to chtěl dát na nějaký tank, který má fakt šílené dělo. Ventilace by se mi asi líbila na tanky s horšími děly také - s BIA, žrádlem a vylepšenou ventilací EGLD nahradíš naprosto dokonale. Případně třeba na zásobníky, protože jim nejde nabiják...

No a zbývá nám víceméně dvojice favoritů - optika a nabiják. Tady jsou asi důvody naprosto jasné - optiku zejména na LT. Nabiják prakticky na vše ;)

Pokud už víš, kam si to chceš dát, určitě vybírej podle toho. Třeba na Mause, T110E3 apod. by určitě nebyla špatná ani ta vylepšená opravná sada :) A pokud nevíš, asi bych vzal nabiják (nebo počkal, dokud se nerozhodneš;):)

UKO_JESHITA #256 Posted 10 October 2017 - 09:54 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 43180 battles
  • 3,232
  • [_LDN] _LDN

View PostSWAT0013, on 10 October 2017 - 09:22 AM, said:

Dle mě je to čistě o tom, na který tank tu výbavu chceš. Osobně bych se rozmýšlel mezi optikou, nabijákem, ventilací a stabíkem. Stabík jedině kdybych to chtěl dát na nějaký tank, který má fakt šílené dělo. Ventilace by se mi asi líbila na tanky s horšími děly také - s BIA, žrádlem a vylepšenou ventilací EGLD nahradíš naprosto dokonale. Případně třeba na zásobníky, protože jim nejde nabiják...

No a zbývá nám víceméně dvojice favoritů - optika a nabiják. Tady jsou asi důvody naprosto jasné - optiku zejména na LT. Nabiják prakticky na vše ;)

Pokud už víš, kam si to chceš dát, určitě vybírej podle toho. Třeba na Mause, T110E3 apod. by určitě nebyla špatná ani ta vylepšená opravná sada :) A pokud nevíš, asi bych vzal nabiják (nebo počkal, dokud se nerozhodneš;):)

No váhám mezi nabijakem a ventilací... No není kam spěchat, do teď jsem to bez toho vydržel tak to ještě chvíli vydržím a nebo si ty bony nechám. Třeba ta výbava slevní nebo bude možnost časem koupit ještě něco lepšího u WG člověk nikdy neví :) 

SWAT0013 #257 Posted 10 October 2017 - 10:52 AM

Lieutenant

• Player
  • 25794 battles
  • 1,595
  • [A-N-V] A-N-V

View PostUKO_JESHITA, on 10 October 2017 - 10:54 AM, said:

No váhám mezi nabijakem a ventilací... No není kam spěchat, do teď jsem to bez toho vydržel tak to ještě chvíli vydržím a nebo si ty bony nechám. Třeba ta výbava slevní nebo bude možnost časem koupit ještě něco lepšího u WG člověk nikdy neví :) 

Tak kam spěchat určitě není, ale mně osobně by přišlo líto to nevyužít, zejména s ohledem na to, že si nemyslím, že by cokoliv z těch dvou možností přišlo ;)

Upřímně si nemyslím, že bychom se nějakého zlevnění vybavení dočkali, spíše se dočkáme jen a pouze nových možností, jak získávat bony (případně stále jsem přesvědčen, že je jen otázka času, kdy přijdou do shopu). A nové bych taky neočekával - jedině, že by se WG rozhodlo udělat nějakou velkou revizi vybavení, ale pokud vím, tak o tom se 1) nemluví 2) víme, jak dlouho se mluví o překopání skillů na posádce, a co máme zatím, že?...

Ale tak v klidu si to promysli - jelikož se dá přehazovat jen za bony, je dobré si to promyslet ;)

Edited by SWAT0013, 10 October 2017 - 10:52 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users