Jump to content


Hodnocené bitvy: Nová sezóna začíná 18. září


 • Please log in to reply
256 replies to this topic

Ven_Krupp #201 Posted 22 September 2017 - 05:54 PM

  Corporal

 • Player
 • 44892 battles
 • 136
 • Member since:
  11-22-2011

View PostLuckySta, on 22 September 2017 - 01:03 PM, said:

 

trošku Ti to poopravím ....

arty je dobrá na odehnání lepších hráčů od kompů

:B

 

ty mezi ně ale nepatříš :P

 Ven_Krupp #202 Posted 22 September 2017 - 05:56 PM

  Corporal

 • Player
 • 44892 battles
 • 136
 • Member since:
  11-22-2011

View PostcNNk, on 22 September 2017 - 02:21 PM, said:

 

Ano, ale...

 

to by se to nesmelo hrat solo. Arty je vhodna na rozbijeni kempu koordinovane a kdyz uz se neda hrat "ranked" ani v cete, tak to je pak tezky hledat nejakou spolupraci v modu, kde se jede hlavne na sebe :D A ani pri spotovani na ni nemuzes spolehat, protoze vime, ze arty hrajou dost casto hraci skillove slabsi co maj problem s prehledem o situaci na mape.

 

DĚKUJI ZA PŘIPOMÍNKU ŽE JSEM SKILOVĚ SLABŠÍ. :D

Gilisnes #203 Posted 22 September 2017 - 06:06 PM

  Warrant Officer

 • Player
 • 31548 battles
 • 605
 • [ANV] ANV
 • Member since:
  09-10-2012

View PostExiZtenZ, on 22 September 2017 - 11:14 AM, said:

Dovolím si s NADSÁZKOU analogii s automobiovými závody:
1. Konečně už přestaňte zveřejňovat statistiky jednotlivých jezdců!
Všichni pak vidí, kdo je dobrý a v závodě do něj schválně naráží ... bůůů

2. Zrušte lepší benzín a náhradní díly u jezdců co si je chtějí pořídit nebo jim alespoň sypte do nádrže cukr
Alespoň tak pokazím hru všem, co ve hře využívají všechny její možnosti, když jsem sám lopata ... bůůů

3. Zakázat u závodů sponzoring
Soupeř má vše lepší, protože si závod dobrovolně sponzoruje. Zakažte to ... bůůů

4. Zařiďte ať závodím jen v týmu se super jezdci
Občas mě to nalosuje do týmu se slabým hráčem, toto zakažte, chci jezdit jen s profíky a jen vyhrávat  ... bůůů

5. Pozorovatelé na trati jsou zlo
Je to na nic, nad tratí krouží vrtulník a radí jezdcům. Okamžitě zakázat ... bůůů

6. Za první místo dostávají soupeři body a já nic?
Okamžitě předělejte systém bodování závodu tak, ať se svezu s lepšími a i já jsem okamžitě na bodovaných místech! ... bůůů


PS1: Prosím všechny notorické stěžovatele zde na fóru, aby už konečně poskytli linky na vlastní projekty her, kde si budou hráči ve všem úplně rovni, kde autoři vše zasponzorují ze svého a poskytnou tak hráčům možnost hrát "skutečně zadarmo" a projekt, kde okamžitě, jakmile nějaký jedinec "vyblije" sebehloupější připomínku ji okamžitě zapracují do hry.

PS2: Zatím tady čtu jen opakující se příspěvky pár lidí, jak je na nic to či ono, ale vesele hru dál hrají. Když je tak špatná, přejděte, prosím, na jinou a lepší. Ušetříte si nervy ;)

PS3: Za mně hra prošla mnoha kroky k lepšímu. Jsou věci, které by se daly upravit, ale já si klidně počkám až na to dojde. Hra je pořád zábavná.

 

Pobavilo mne to, nicméně reaguji:

 

1) Věř mi, že takový člověk by byl penalizován, popř. i trestán. Pokud by to dělalo více jezdců, statistiky by byly staženy.

2) Proti goldům nic moc nemám, ale omezení na max 50 % by prospělo... Není to nutné, ale prospělo by.

3) V reálu to tak je, tady i když platíš, nic lepšího nemáš - špatnej příklad

4) Skill MM bych nezaváděl, spíš bych totálně přepracoval WG osobko a pak dal jakousi hranici, pod kterou to tam prostě lidi nepustí. Včera jsem nakonec měl 27 %      WR... Průměrná DMG na bitvu téměř 2000... Za to si fakt zasloužím 27 %? Tak dobrý no...

5) Pozorovatelé? :D:D Co radí? :D Ale jo tak... Přirovnejme to spíš k vrtulníku, kterej bude vybavem slabým EMP pulsem... A prostě ho bude vysílat na jezdce jiných    stájí... A pomalu bude kur*it elektroniku vozu. Ti, co by to dělali by byli pravděpodobně zavřeni, pokud by byli dopadeni.

6) Za první místo při prohře si můžeš "milostivě" ponechat frček, i když jsi zahrál jako bůh. Bohužel zbytek týmu právě propustili po lobotomii, a ty za svůj pěkný výkon odměněn nejsi. Stejně tak když zmáčkeš 3x R a chcípneš v první minutě, ale tým vyhraje, ty za svoji hloupost potrestán nejsi. Špatnej systém.ExiZtenZ #204 Posted 22 September 2017 - 06:33 PM

  Staff Sergeant

 • Player
 • 35830 battles
 • 399
 • [KST] KST
 • Member since:
  05-17-2013

View PostBlueTomcat, on 22 September 2017 - 05:10 PM, said:

EZI3: Díky :great:

 

A teď ExiZtenZ

 

- Hru hraji, baví mě a hrát jí budu. Komentuji jen tenhle mód, takže nechápu proč to vztahuješ na celou hru? 

> ok, to jsem rád.

 

- Na základě logiky. Už jen ten screen od hráče Zemic44 kde E-50 neudělala zhola nic. 8x vystřelila, z toho se 5x trefila a 1x probila za 437 a pak šla do garáže. A on co nastřílel 1936 HP (sice nevidím přesně co udělal) byl asi mnohem větší podpora týmu než ta E-50 a nepostoupil? Sorry jako ale už tohle je zkrátka dost na palici.

> znovu se ptám: Nemají snad všichni stejné podmínky? Jsi mi schopný říci exaktní vzorec na výpočet XP nebo jen budeš pořád "vařit z vody"?

 

- Nikde ale dává to výhodu. Full gold to utáhneš lépe s premium účtem a premium tankem, než bez premiáku a premium tanku protože to v druhém případě je to finační sebevražda. Stačí se jen nad tím zamyslet. A goldy, stačí zamířit a máš velkou šanci že to projde, zkrátka berlička. WG to raději nevidí, proč by když jim to nese prachy. Zkrátka je to bez pravidel a proto je v tom takový bordel.

> Znovu opakuji, prémiová munice je regulérní součástí hry a jde pořídít za stříbrné <=> NIKOMU není bráněno ji získat ( jako když byla za goldy ) stačí se snažit a přemýšlet ekonomicky.

 

- Ano, jenže ještě jsem neviděl hru kde by to totálně rozvrátilo hratelnost. Pamatuji si v CS GO přidání zbraně R8. To byl fail jako prase, zbraň co totálně rozvrátiula hratelnost, no museli se dlouho omlouvat co udělali za blbost a rozdávali dárečky a lezli po zemi jak japonci. Bohužel goldy v této hře jsou na tom podobně jako když si koupíš zbraň co ti sama automaticky míří na hlavu. Vezmu to podle sebe. Teď si pamatuji bitvu na mapě Stalingrad, já v IS-3, naproti mě IS-3. OK sidescrap, oba samozřejmě, já nabité AP on jel full gold. Sidescrap mě byl osobně úplně k ničemu vyjel okamžitě vystřelil, probil mě 3x do nejsilnější části věže a já ho jen probil přes weakspot pod dělem. Ne goldy výhodu nedávají, opravdu ne...

> Viz. předchozí bod. Použil jen to, co hra umožňuje KAŽDÉMU.

 

- Ano, jenže kde je pravidlo premium tank = výhra. A jo vlastně, novinky jako Defender, Chrysler GF, Scorpion G a jiné vysloveně broken tanky, to ano tam to tak je, ale kolik z nich osobně mám? Ano mám dva OP premiáky - B2, E-25. Jinak s B2 střílím goldy tak 50/50 protože to dělíčko neprobije skoro nic a potkat se s Matildou je jistá smrt a s E-25 nestřílím goldy vůbec, ano mám jich tam 8 ale to jen když mi teče do bot nebo mi AP dojdou což u E-25 se někdy zkrátka stává, jeho nejsilnější zbraní je to, když sám víš kdy máš zdrhnout. Krásný příklad je u mě TOG II, pro všechny totální šrot, mrkni se mi znovu na statistiky. Ai nějaký bug? Jinak s premiáky jezdím jen proto, že je mám na výdělek, cvičím v tom posádku, goldy nestřílím prakticky s ničím.

> Ano, ale tady jsem poukazoval na tvé pokrytectví, kdy prémiová munice a PÚ jsou nefér ( podle tebe ), ale prémiové tanky už ne. Já osobně budu vždy hrát s PÚ už jen proto, že tím ušetřím hodiny a hodiny hraní při stejném progresu ve hře. Těch pár kaček za PÚ mi nstojí za hodiny navíc jen pro dohnání výdělku. Jen za dnešní odpoledne, co jsem sem občas nakoukl a dal těch pár postů jsem si vydělal na čtyři roky PÚ, takže určitě chápeš, že pro mně není prioritou tady trávit hodiny a hodiny a je pro mně jednodušší si pár "zkratek" zaplatit. MIMOCHODEM ani goldy, ani prémiová munice, ani prémiové tanky schopnosti nenahradí, proto i já se plácám jen v průměru a hrou se jen bavím bez jakýchkoliv dalších ambicí v ní. 

- Ha ha vtipný... :facepalm:

> Ano je to vtipné, když se jen kritizuje něčí práce a sám člověk nic nedělá/neumí(toto nesměřuji osobně na tebe - spíš jako obecnou úvahu nad "svalovci" z internetových fór)

 

Odpovědi vloženy přímo do příspěvku.

EZI3 #205 Posted 22 September 2017 - 08:32 PM

  Warrant Officer

 • Player
 • 14580 battles
 • 644
 • [C_STR] C_STR
 • Member since:
  02-23-2011

View PostExiZtenZ, on 22 September 2017 - 05:33 PM, said:

Odpovědi vloženy přímo do příspěvku.

Víc kovanejch libertariánů...:facepalm: ( ale oceňuju to parodování mýho podpisu - sranda musí bejt. Akorát bych na ten font doporučil nějakou sluníčkovější barvu, červená je moc negativní :trollface: )

 

E: ještě skromný dotaz k tomu tvému podpisu - já dokážu pochopit ty "spousty akcí" a "maratony", o "zlepšení MM" a "rotaci map" bych se hádal, ale tobě opravdu přijde ten bordel v rozhraní misí jako vylepšení? Nebo už tě nenapadla jiná věc, která by se dala ve WoT považovat za zlepšení? :trollface:


Edited by EZI3, 22 September 2017 - 09:20 PM.


UKO_JESHITA #206 Posted 22 September 2017 - 09:48 PM

  Colonel

 • Player
 • 45747 battles
 • 3,855
 • [_LDN] _LDN
 • Member since:
  05-09-2013

Tak tohle mě pobavilo, většinou rozdělení expů chápu, ale tady marně hledám důvod, že mám méně :trollface:

Pomůže mi to někdo rozklíčovat? Jako je to jedna bitva a navíc to nic neřešilo, ale tak mě to praštilo do očí...replay zde http://wotreplays.eu...ko_jeshita-maus

 

 Bery_CR #207 Posted 22 September 2017 - 10:14 PM

  Lieutenant

 • Player
 • 46556 battles
 • 1,966
 • [KOBD] KOBD
 • Member since:
  11-19-2015
Mno, asi ma vetsi vahu ujeta vzdalenost a to, ze odhalil jedno vozidlo. :D

DarkCheetah #208 Posted 22 September 2017 - 10:15 PM

  Sergeant

 • Player
 • 52991 battles
 • 273
 • Member since:
  09-19-2011

View PostUKO_JESHITA, on 22 September 2017 - 09:48 PM, said:

Tak tohle mě pobavilo, většinou rozdělení expů chápu, ale tady marně hledám důvod, že mám méně :trollface:

Pomůže mi to někdo rozklíčovat? Jako je to jedna bitva a navíc to nic neřešilo, ale tak mě to praštilo do očí...replay zde http://wotreplays.eu...ko_jeshita-maus

 

Detekoval jednoho enemáka :)UKO_JESHITA #209 Posted 22 September 2017 - 10:45 PM

  Colonel

 • Player
 • 45747 battles
 • 3,855
 • [_LDN] _LDN
 • Member since:
  05-09-2013

View PostBery_CR, on 22 September 2017 - 10:14 PM, said:

Mno, asi ma vetsi vahu ujeta vzdalenost a to, ze odhalil jedno vozidlo. :D

 

View PostDarkCheetah, on 22 September 2017 - 10:15 PM, said:

 

Detekoval jednoho enemáka :)

 

Asi jo ujel o 80 metrů víc a objevil jeden tank, já jsem víc nastřílel, mnohem víc nadingal a více assistoval. Tady je to fakt divný jelikož je to full desítková bitva tak nehraje roli do čeho střílíme a vzdálenost na této mapě též nic neřeší.Tak holt budu muset více drandit :trollface::trollface::trollface:

BlueTomcat #210 Posted 23 September 2017 - 11:35 AM

  Major

 • Player
 • 22435 battles
 • 2,534
 • Member since:
  03-19-2013

Takže stručný návod jak být vysoko v expech:

- Jet dopředu a odhalit co nejvíc tanků.

- 1-2x vystřelit, hlavně udělit damáž!

- Zdrhnout a drandit v rohu mapy a ještě párkrát vystřelit nejlépe směrem k nepříteli, nemusíte nic trefit.

- Profit!

 

Hm to je výkon lepšího bota, bravo WG! certcz #211 Posted 23 September 2017 - 11:26 PM

  Warrant Officer

 • Player
 • 34614 battles
 • 777
 • Member since:
  01-15-2012

View PostUKO_JESHITA, on 22 September 2017 - 10:45 PM, said:

Asi jo ujel o 80 metrů víc a objevil jeden tank, já jsem víc nastřílel, mnohem víc nadingal a více assistoval. Tady je to fakt divný jelikož je to full desítková bitva tak nehraje roli do čeho střílíme a vzdálenost na této mapě též nic neřeší.Tak holt budu muset více drandit :trollface::trollface::trollface:

Ta rána do E100 asi nebyla tebou nasvícena, ve výsledcích se bohužel nezobrazuje zda si cíl nasvítíš = 100% XP a nebo střílíš do nasvíceného = 50%.

 

Damaging enemies that your team is spotting, but not yourself

XP awarded?  50% of the above

Edited by certcz, 23 September 2017 - 11:27 PM.


Nuk4Cola #212 Posted 23 September 2017 - 11:49 PM

  Corporal

 • Player
 • 45139 battles
 • 175
 • [_LUL] _LUL
 • Member since:
  08-02-2011

vtipný, jak to tady každej hejtí, ale na druhou stranu to každej hraje, rozebírá tu jak z toho vytřískat co nejvíc XP, každej big-clan-heat-spammer to streamuje a na tom streamu se dostane za pár sekund do bitvy (tzn. fronty jsou plný a všichni jsou celý nadržený, až dostanou svůj prýmek). když jim to budete hrát, vy lamy, tak si to ve WG ani neuvědomí, že něco dělaj špatně. nějakej hate na foru nic neznamená, dokud to hrajou lidi tak je to úspěšnej mod.

 

každopádně čekám, že to časem zanikne úplně. zbydou jim tam z toho akorát ty bondy, který jsou třetí, úplně zbytečná a nevybalancovaná herní měna  

 

7 bondů za Radley Waltersovu medaili, ten se poved WG


Edited by Nuk4Cola, 23 September 2017 - 11:50 PM.


BlueTomcat #213 Posted 24 September 2017 - 07:39 AM

  Major

 • Player
 • 22435 battles
 • 2,534
 • Member since:
  03-19-2013
Nuk4Cola: Rigging mód byl taky cca 2 měsíce populární a pak to padlo jak na černý pátek. Ono to padne taky o to strach nemám. 

sakamura_san #214 Posted 25 September 2017 - 03:05 AM

  Sergeant

 • Player
 • 58505 battles
 • 299
 • [THEOS] THEOS
 • Member since:
  03-05-2012

View PostBlueTomcat, on 24 September 2017 - 07:39 AM, said:

Nuk4Cola: Rigging mód byl taky cca 2 měsíce populární a pak to padlo jak na černý pátek. Ono to padne taky o to strach nemám. 

 

Bohuzial mas pravdu (staci sa pozriet kolko hracov je v 1.lige a uvedomit si ze to je 10% zo vsetkych co RB v sezone hrajudali aspon jednu bitku).

Mod ako taky nie je zly, zmeny co WG spravilo (2 arty na team, vybalancovanie tankov v MM podla typu, odmenovanie) hodnotim ako krok dobrym smerom. Mozno by stalo za to nechat v hre na bitku povodny pocet chevronov (tj 15 na 30 hracov, v prehravajucom time bezo zmeny, vo vyhernom time 1.hrac 3 chevr., 2.-3. hrac po 2 chevr, 4-11. hrac po 1 chevrone). Alebo nech WG vrati pocet potrebnych chevronov na ziskanie hodnosti na uroven z 1.bety.

Mna osobne prestali RB bavit v stredu, ked som dosiel na 3.rank. Postup sa stal totizto zdlhavy a nudny.

To ze v RB 90% hracov jazdi full gold - nic nezvykle, nadavaju na to skor horsi hraci, ktori pravdepodobne nezazili CW (t10 mapa, bitky s top50 klanmi).

Bitky na vyssich urovniach sa napadne na cw podobaju (povacsinou uz hraci rozmyslaju, nikde nenabehnu yolo, a viac sa taktizuje....je to tak 70% bitiek). Tu zas zalezi aj na skillovej skladbe timov (XVM resp. znalost clan tagov robi svoje) a aj turbo hry 1-15, 15-1, ked je vymalovane za 2,5 minuty nie su stale vynimkou :).

Nehladim na vsetko vzdy cierne (na to je tu VijaCZ), ale aj podla mna v takomto stave RB zakapu.

 ExiZtenZ #215 Posted 25 September 2017 - 12:37 PM

  Staff Sergeant

 • Player
 • 35830 battles
 • 399
 • [KST] KST
 • Member since:
  05-17-2013

View Postsakamura_san, on 25 September 2017 - 03:05 AM, said:

 

...

Nehladim na vsetko vzdy cierne (na to je tu VijaCZ), ale aj podla mna v takomto stave RB zakapu.

 

 

Naprosto stejně to vidím i já.

Už teď je účast velmi nízká a jakmile se to dostane do stavu, že těch "prvních 50 % co něco dostanou" klesne na číslo v řádu stovek, vykašlou se na to i dobří hráči, kteří skončí "pod čarou" jen proto, že bude prostě málo účastníků, resp. na prvních 50 % bude nutné získat příliš velké množství bodů a obětovat tomu spoustu času.

Vždyť už dnes, před začátkem druhého kola, jsou "pod čarou" i lidi, co mají dvojnásobek požadovaných chevronů pro první kolo.

 

Jak dlouho může někoho bavit otrocky drandit a to ještě v předem pevně stanovený čas, když ani 100-200% nad základní požadavky v každém kole nebude na odměnu stačit, když pak odměnu dostanou řádově desítky nebo maximálně pár stovek hráčů ze serveru, kde jich hraje několik set tisíc?

 

Osobně vidím jako jedinou možnost pro WG, že vykašle na týdenní resety a tabulky a po vzoru WoWs nastaví čas trvání akce na cca měsíc kontinuálně. Bude se stoupat po žebříčku s cca 30 stupínky individuálně a budou pravidelné "záchytné body".

Dále by měli být hodnoceni lidi ne jen podle výhry, ale také podle přínosu v bitvě.

Takže, jak už tady zaznělo, vždy prvních pět v obou týmech - vítězové +2 body postupu poražení +1 bod postupu a dále ve vítězném týmu 6-8 nic neztratí, v poraženém týmu 6-7 nic neztratí. Pořád bude 15 lidí, co "spadnou". Garantuji WG, že do pár dnů se normální hráči dostanou dost daleko, aby se nemuseli trápit s boty a lido-co-hraji-jak-boti a bude je to bavit s vědomím, že něco opravdu získají.

Doufám, že už brzy WG představí své "nové hodnocení ala WN8" a to by mohlo být to pravé ořechové pro HB!

 

Pak se určitě zapojí podstatně více lidí, protože co si "vyjezdí" a kam až se dostanou bude už skutečně záležet jen na osobním přínosu bitvě.

 

 henrichz #216 Posted 25 September 2017 - 12:52 PM

  Sergeant

 • Player
 • 42116 battles
 • 282
 • [_AF_] _AF_
 • Member since:
  07-20-2013

A dost by pomohlo učasti keby prava rukam vedela čo robi lava a platilo :

Navíc můžete pracovat na plnění osobních misí a speciálů bez opuštění hodnocených bitev. Slyšeli jste správně: v hodnocených bitvách jsou nyní k dispozici všechny mise.

 

 

 

 robuzi #217 Posted 25 September 2017 - 06:51 PM

  Staff Sergeant

 • Player
 • 59166 battles
 • 379
 • [FIVE] FIVE
 • Member since:
  12-22-2011
Tuhle totálně EDIT jako jsou HODNOCENÉ BITVY jsem dnes definitivně poslal do háje. Po 10 prohrách a jen 2 výhrach s různymi typy tanků to opravdu stačilo. Nehratelné a silně prodělečné. Asi jsem měl štěstí na "dobré" spoluhráče v týmech. Za mne palec dolů a tenhle mód kvůli "malé zábavnosti" již nezapnu.

Edited by HanZZ6, 26 September 2017 - 09:14 AM.
Vulgarimus


Ssnialiah #218 Posted 26 September 2017 - 08:04 AM

  Second Lieutenant

 • Player
 • 40791 battles
 • 1,219
 • Member since:
  10-10-2012

View PostVen_Krupp, on 22 September 2017 - 04:54 PM, said:

 

ty mezi ně ale nepatříš :P

 

 

wow!!!  :bajan:

bode se mi lépe spát, když vím, že ty rozhoduješ o tom, kdo je lepší hráč ...  ahahahaha

 

 Ven_Krupp #219 Posted 26 September 2017 - 12:20 PM

  Corporal

 • Player
 • 44892 battles
 • 136
 • Member since:
  11-22-2011

View PostLuckySta, on 26 September 2017 - 07:04 AM, said:

 

wow!!!  :bajan:

bode se mi lépe spát, když vím, že ty rozhoduješ o tom, kdo je lepší hráč ...  ahahahaha

 

 

 

já nic nerozhoduji ,ty jsi psal že arty je na vyhnání lepších hráčů od kompu , stále hraješ tak asi sám sebe za lepšího nepovažuješ :P

 HanZZ6 #220 Posted 26 September 2017 - 01:25 PM

  Moderator

 • Veteran
 • 329 battles
 • 125
 • Member since:
  08-28-2017

@LuckySta @Ven_Krupp pánové, prosím řešte si tohle přes PM nebo ve Zpovědnici. 

 

 


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users