Jump to content

Aktualizace 9.20.1: Odměny a medaile

• Please log in to reply
54 replies to this topic

Community #1 Posted 21 September 2017 - 04:13 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,132
Za epické medaile a úspěchy „Hrdina bitvy“ nyní dostanete nějaké ty bony.

Úplný text položky novinek

global_asa_wenca #2 Posted 21 September 2017 - 04:23 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 88291 battles
  • 3,205
  • [MACHR] MACHR

Nechci být skeptik, ale u některých medailí je odměna pro tier X trochu zbytečná, když s tierem X nejdou získat (Halonen, Oskin, Burda,...), protože s desítkou jeden o tier vyšší tanky nepotká.

Ne že by to nějak extrémně vadilo, sice budou mít nastavenou hodnotu v bonech, leč získat nepůjdou, takže de fakto o nic nejde... až na to, že to zase nahrává představám o tom jak koncepčně podobný změny pro hru vznikají... :sceptic:

Gremlaja #3 Posted 21 September 2017 - 04:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 82472 battles
  • 712

Konečně dobrej nápad :great: WG chválím :great:

A ať nežeru nemohl bych je dostat zpětně za všechny medajile co jsem už získal :hiding: Prosím prosím:D

SWAT0013 #4 Posted 21 September 2017 - 04:34 PM

Brigadier

• Player
  • 29937 battles
  • 4,108
  • [KHIL] KHIL

To jste se teda přetrhli - jestli má být tohle ta možnost získat bony s nižšími tiery, tak běžte do (EDITED) - tohle pořád znamená jen to, že se dají získávat víceméně jen v desítkách. Takže se ptám - kdy nám konečně dáte možnost získávat normální množství bonů i na jiných tierech???

Jinak - proč mě jen nepřekvapuje, že se to nevztahuje na medaile získané předtím?... Kecy o "rozhozené ekonomice" si strčte do patřičných míst - vždyť i takhle by většina lidí byla ráda, kdyby se dostala na pár kousků vybavení.

Vážně - přestaňte nám laskavě pořád strkat ty (EDITED) bony na (EDITED) vylepšená vybavení a (EDITED) směrnice, o která nikdo nestojí, protože jen rozhazují balanc hry ještě více a posílají hru k P2W čím dál více, a raději (EDITED) opravte ten (EDITED) (EDITED) MM zejména pro T8 - když už i QB vám udělá video o tom, že je T8 MM je broken, pak už to musíte mít (EDITED) hodně (EDITED) :facepalm:

Hugo_bear #5 Posted 21 September 2017 - 04:36 PM

Major

• Player
  • 22803 battles
  • 2,983
  • [_AF_] _AF_
ano ano, taky mi bony chyběj ve hře úplně nejméně. ale chápu, že je to jednoduchá a ne tolik pracná úprava. Další bude přidání bedny bonů do premiového obchodu

certcz #6 Posted 21 September 2017 - 04:53 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 38861 battles
  • 1,031

Když shrnu ocenění přepočtené na bony u mých třech nejhranějších tanků T6-10 :

SU-14-2, WR 56%, 2422 bitev, bony : 2 + 110 + 28 + 12 + 170 + 25 + 7 = 354

ISU-152, WR 54%, 2236 bitev, bony : 24 + 37 + 8 + 10 + 12 + 3 + 3 + 3 + 3 + 10 = 113

KV-2, WR 58%, 1247 bitev, bony : 11 + 105 + 1 + 1 + 13 + 3 = 134

Zpětně se ocenění za bony počítat nebudou ale i kdyby tak si za to nekoupím ani p.d

Holt jedině jezdit ty hodnocené bitvy se vyplatí.

Edited by certcz, 21 September 2017 - 05:01 PM.

DarkCheetah #7 Posted 21 September 2017 - 04:56 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 57305 battles
  • 300
Vážně jen takový štěky za tak velký výkony? A proč jako nemůžu dostat bony za to co už jsem získal? S nějakou ekonomikou jděte do vašich židovskejch vejfuků. To je neskutečný jak nás dokáže bolševik vobložit v tomhle století.

Edited by DarkCheetah, 21 September 2017 - 04:57 PM.

rokaro #8 Posted 21 September 2017 - 04:58 PM

Private

• Player
  • 40286 battles
  • 24

View PostSWAT0013, on 21 September 2017 - 03:34 PM, said:

To jste se teda přetrhli - jestli má být tohle ta možnost získat bony s nižšími tiery, tak běžte do (EDITED) - tohle pořád znamená jen to, že se dají získávat víceméně jen v desítkách. Takže se ptám - kdy nám konečně dáte možnost získávat normální množství bonů i na jiných tierech???

Jinak - proč mě jen nepřekvapuje, že se to nevztahuje na medaile získané předtím?... Kecy o "rozhozené ekonomice" si strčte do patřičných míst - vždyť i takhle by většina lidí byla ráda, kdyby se dostala na pár kousků vybavení.

Vážně - přestaňte nám laskavě pořád strkat ty (EDITED) bony na (EDITED) vylepšená vybavení a (EDITED) směrnice, o která nikdo nestojí, protože jen rozhazují balanc hry ještě více a posílají hru k P2W čím dál více, a raději (EDITED) opravte ten (EDITED) (EDITED) MM zejména pro T8 - když už i QB vám udělá video o tom, že je T8 MM je broken, pak už to musíte mít (EDITED) hodně (EDITED) :facepalm:

SWATe já si naopak myslím že je to dobrej nápad a určitě to není konečná verze ,bonu, a pro expícího člověka aspon šance si něco přivydělat předem a semtam dát nějakou tu směrnici na žárovku když nemá perk na nový posádce se hodí,to zná snad každej jaký je to hrát bez žárovky...

Co se týče ekonomiky tak určitě by byla blbost kdyby teď někdo dostal milion bonů za medaile který si nastřádal během měsíců (roků) minulých...

Poslední věc...   často lidi zmiňujou PAY TO WIN...  nechápu proč,ještě sem nepotkal P2W tank nebo vylepšení který by dokázalo vyhrát bitvu stačí se radši v klidu zamyslet a poučit co dělat s tím co neznám.

Osobně hraju od samýho začátku hry a sem rád že se semtam musím přizpůsobit nejaký ty výzvě která ke hrám patří ikdyž je to někdy težší a někdy napak směšně easy.

Suma sumárum: přestaňte tady plakat a brblat a obraťte se přímo na podporu ohledně konkrétních problémů a buďte rádi že máte celkem zábavnou hru která se dá hrát i zadarmo,protože kdyby WG neprodal semtam nějaký premiáky tak už není co hrát je to kšeft a ne doborčinost.

A teď kamenujte :)

JaroslavIV #9 Posted 21 September 2017 - 05:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 36281 battles
  • 745
  • [ELLIE] ELLIE

Odmena až jeden bon! :ohmy::great: Normálne sa neviem rozhodnúť čo všetko si mám za to kúpiť. WG nemusíte byť zase tak štedrí.

(Niektoré z tých medailí sú tak vzácne, že by kludne mohli byť ohodnotené aj v stovkách bonov)

Zeroberg #10 Posted 21 September 2017 - 05:29 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 43862 battles
  • 1,298
Tak vzhledem k tomu, že vybavení se platí v řádech tisíců (a že hodně tisíců), je to spíš takový vtípek... Ale snaha byla, to chápu.

mamlass #11 Posted 21 September 2017 - 05:36 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30966 battles
  • 728
  • [G0G0] G0G0
Tak tohle má hlavu a patu, za myšlenku palec nahoru :great: dá se diskutovat o výši získaných bonů za jednotlivé medaile, ale stejně je to krok správným směrem. Jen houšť a větší kapky... zejména u komunitou "oblíbených" problémů, bugů a nešvarů ;)

UKO_JESHITA #12 Posted 21 September 2017 - 05:44 PM

Brigadier

• Player
  • 51583 battles
  • 4,738
  • [_LDN] _LDN

View PostSWAT0013, on 21 September 2017 - 04:34 PM, said:

SWATe ty už nadaváš na všechno, jestli by Ti nebodla pauza :D no koukl jsem se kolik mám hodnocených medajlí a je to něco kolem 3,5 K za to už by nějaký vybavení káplo. No nic tuto možnost vítám každý bon dobrý :D 

ShelbyGT500 #13 Posted 21 September 2017 - 05:45 PM

Warrant Officer

• Player
  • 75404 battles
  • 781
  • [SL4V] SL4V
To má být vtip? Za běžný medaile, který ale taky nejsou úplně běžný a rozhodně je nemam každou bitvu 1 bon. Za nejtěžší medaile, který mam jednou za 10 000 bitev, pokud vůbec 10 bonů? :D Počítám to pro tier 8.  Takže možná za pár let hraní si jeden ten nabiják koupim. Já bych to dal i na tier 1-4, třeba 0,01 - 0,5 bonu za medaili.

Edited by ShelbyGT500, 21 September 2017 - 05:49 PM.

VijaCZ #14 Posted 21 September 2017 - 06:19 PM

Brigadier

• Guest
  • 72424 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Aha, takže za Goreho medaili ( pár kliknutí na mapu přičemž klidně můžeš pofackovat spojence pokud žádnýho nezabiješ ) 7 bonů a za Radley-Waltersovu medaili ( vymlácení víc než poloviny nepřátelskýho týmu ) taky 7 bonů

Myšlenka dobrá, ohodnocení cca na úrovni zlepšováků za komunistů - soudruhův vynález vydělal státnímu podniku pět milionů, takže dotyčný soudruh dostal mimořádnou odměnu Kčs 150,-

Ale třeba to nějak doladí, pořád jsem optimista. Krok je správným směrem, teď ještě při dokročení neztratit rovnováhu a nespadnout do .....  bláta.

kolecko_salamu #15 Posted 21 September 2017 - 07:23 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 23303 battles
  • 328
  • [KC-CB] KC-CB

Nápad si zaslouží pochvalu, bodové bonové ohodnocení už moc ne.

Nechce se mi to počítat, ale i když přeženu a tipnu tak čtvrtinu co píše UKO, tak i kdyby byly bony vyplacené zpětně, tak mám na třetinu jednoho kusu vybavení...za 20k her...no nic moc. Wencova poznámka je taky přesná.

Takže za nápad +, za množství bonů -. Zase plichta...:harp:

_majloo_is_GreatAgain #16 Posted 21 September 2017 - 07:37 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13128 battles
  • 893
  • [_VOLE] _VOLE

Poolovka je od tieru 5, jak je správně napsáno v popisu medaile. V popisku k zisku bonů je ale tier 4-7, což je samozřejmě blbost, tak si to opravte.

Spoiler

bobitwo1 #17 Posted 21 September 2017 - 07:53 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12767 battles
  • 1,134

View PostVijaCZ, on 21 September 2017 - 06:19 PM, said:

Aha, takže za Goreho medaili ( pár kliknutí na mapu přičemž klidně můžeš pofackovat spojence pokud žádnýho nezabiješ ) 7 bonů a za Radley-Waltersovu medaili ( vymlácení víc než poloviny nepřátelskýho týmu ) taky 7 bonů

Myšlenka dobrá, ohodnocení cca na úrovni zlepšováků za komunistů - soudruhův vynález vydělal státnímu podniku pět milionů, takže dotyčný soudruh dostal mimořádnou odměnu Kčs 150,-

Ale třeba to nějak doladí, pořád jsem optimista. Krok je správným směrem, teď ještě při dokročení neztratit rovnováhu a nespadnout do .....  bláta.

Tak poďme,  naštartuj nejakú tu T6-T9 arty a ukáž nám tu Goreho medailu  na pár kliknutí.  Rád si to pozriem, keď to je tak jednoduché.  

SWAT0013 #18 Posted 21 September 2017 - 08:08 PM

Brigadier

• Player
  • 29937 battles
  • 4,108
  • [KHIL] KHIL

View Postrokaro, on 21 September 2017 - 05:58 PM, said:

SWATe já si naopak myslím že je to dobrej nápad a určitě to není konečná verze ,bonu, a pro expícího člověka aspon šance si něco přivydělat předem a semtam dát nějakou tu směrnici na žárovku když nemá perk na nový posádce se hodí,to zná snad každej jaký je to hrát bez žárovky...

Co se týče ekonomiky tak určitě by byla blbost kdyby teď někdo dostal milion bonů za medaile který si nastřádal během měsíců (roků) minulých...

Poslední věc...   často lidi zmiňujou PAY TO WIN...  nechápu proč,ještě sem nepotkal P2W tank nebo vylepšení který by dokázalo vyhrát bitvu stačí se radši v klidu zamyslet a poučit co dělat s tím co neznám.

Osobně hraju od samýho začátku hry a sem rád že se semtam musím přizpůsobit nejaký ty výzvě která ke hrám patří ikdyž je to někdy težší a někdy napak směšně easy.

Suma sumárum: přestaňte tady plakat a brblat a obraťte se přímo na podporu ohledně konkrétních problémů a buďte rádi že máte celkem zábavnou hru která se dá hrát i zadarmo,protože kdyby WG neprodal semtam nějaký premiáky tak už není co hrát je to kšeft a ne doborčinost.

A teď kamenujte :)

Já neříkám, že je to špatný nápad - ale WG se od začátku ohání tím, že se bony budou dát získávat i na jiných tierech, abychom se nakonec dozvěděli, ýe třeba na T6 dostaneš za velkou ráži (což je třeba v osmičkách dost dobrý výkon) celý 1 bon. Ať aspoň upraví bony podle tieru bitvy - tzn. když dostaneš velkou ráži s T6 v T8 bitvě, dostaneš odměnu jako za T8, zatímco když dostaneš s T6 v T6 bitvě, dostaneš odměnu za T6.

Můžu tě ujistit že milion bonů nikdo nedostane - podívej se na ta čísla, co tu postoval čert - a i když to sice není žádný superunicum hráč, pořád je to o hodně lepší průměr... Jako já bych pochopil, kdyby třeba plácnu za HC bylo 5 bonů - 15 bonů podle tieru bitvy a za ty epické jako Kolobanov třeba 30 - 50 podle tieru, že by to zpětně nevypláceli, ale při tomhle množství je to prostě smutné...

View PostUKO_JESHITA, on 21 September 2017 - 06:44 PM, said:

SWATe ty už nadaváš na všechno, jestli by Ti nebodla pauza :D no koukl jsem se kolik mám hodnocených medajlí a je to něco kolem 3,5 K za to už by nějaký vybavení káplo. No nic tuto možnost vítám každý bon dobrý :D 

Asi takhle UKO, WG slibuje už od uvedení bonů (někdy +- konec května - začátek června), že se budou dát získat i na jiných tierech než na T10. Vážně ti přijde 1 bon v T6 jako možnost získávat je i jinde? Proč se i na nižších tierech nezískává za zkušenosti, ale jen za medaile, když ještě za medaile jsou ta čísla vážně směšná? A hodnotit třeba Poolovku stejně jako Raisenai - to už je čistý výsměch...

Já bych rád za něco WG pochválil, ale T8 MM je rozbitý cca 2-3 měsíce - a za tu dobu se stalo co? Je pěkné, že přibyly nějaké věci jako rankedy (i když provedení pokulhává;), 30 v 30 (i když opět skvělý map design, kde TD mohou prakticky střílet všude a některá vozidla limitovaná municí - jinak prima věc), ale řekněme si upřímně - ovlivnilo to MM pro T8? Ne, nezměnilo se vůbec nic. Zrovna asi 4 dny zpátky jsem zase T8 zkoušel (potřebuju vydělat na FV215B) - a ano, odehrál jsem "jen" 20 bitev, ale vážně ti přijde jako 1x full T8, 4x T9 a 15x T10 bitva jako fungující MM?

Já jsem si našel i v tomto "vylepšeném" MM to svoje, ale tohle ignorování problému je prostě (slušně řečeno) iritující.

Myslím, že jsem do této hry investoval jak dostatek času tak peněz a upřímně i když v danou chvíli jsem to udělal rád, momentálně bych rád refund asi tak u 70% prémiáků - díky novému MM naprosto ztrácí užitek - momentální stav je jak kdybych si koupil auto pro závody WRC, ale pořadatelé najednou změnili pravidla, že WRC se bude jezdit spolu s F1 na okruzích...

BlueTomcat #19 Posted 21 September 2017 - 08:10 PM

Major

• Player
  • 24591 battles
  • 2,611

Že by tam konečně někdo ve WG začal myslet mozkem a né zadkem jako doteď? Konečně něco co stojí za to.

SG_semda #20 Posted 21 September 2017 - 08:56 PM

General

• Player
  • 39218 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
Spis porad mysli zadkem, ty odmeny jsou vzhledem k cene vybaveni naprosto smesne

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users