Jump to content

Aktualizace 9.20.1: Odměny a medaile

• Please log in to reply
65 replies to this topic

_Gazzkon_ #41 Posted 22 September 2017 - 01:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21117 battles
  • 467
  • [W-E-L] W-E-L

Souhlas s Ukem - to zvláštní vybavení bylo do hry přidáno za bony jako odměna pro ty nejlepší. Pokud by si ho každý mohl vyjezdit za týden drandění na publicu, asi by pak postrádalo jakýkoliv význam standardní vybavení a mohli by ho ze hry rovnou vyhodit.

Já sám mám v garáži okolo 130-ti tanků a rád bych měl na každém zlepšené vybavení, ale to je prostě nereálné a jsem s tím smířenej. Prostě zlepšené vybavení za epické výkony, pořádnej grind atp. To byla asi hlavní myšlenka WG.

ShelbyGT500 #42 Posted 22 September 2017 - 01:27 PM

Warrant Officer

• Player
  • 62828 battles
  • 574

View PostLuckySta, on 22 September 2017 - 01:16 PM, said:

jasný, do teď nebylo vůbec nic a teď dostaneš rovnou bonovej nabiják

a já jsem tupej :child:

urážej si vlastního pindíka na záchodě, až pudeš snít o type59 ... 

Pokud by za to i dál nebylo nic, nemám s tím problém. Problém je, že WG prohlašuje, jak za to jsou odměny přitom reálně za to stále není nic.

ShelbyGT500 #43 Posted 22 September 2017 - 01:30 PM

Warrant Officer

• Player
  • 62828 battles
  • 574

View Post_Gazzkon_, on 22 September 2017 - 01:20 PM, said:

Souhlas s Ukem - to zvláštní vybavení bylo do hry přidáno za bony jako odměna pro ty nejlepší. Pokud by si ho každý mohl vyjezdit za týden drandění na publicu, asi by pak postrádalo jakýkoliv význam standardní vybavení a mohli by ho ze hry rovnou vyhodit.

Nikdo si ho nechce vyjezdit za týden na publicu, ale tímhle stylem na to bude potřeba několik let.

DarkCheetah #44 Posted 22 September 2017 - 01:36 PM

Sergeant

• Player
  • 50737 battles
  • 252

View PostShelbyGT500, on 22 September 2017 - 01:30 PM, said:

Nikdo si ho nechce vyjezdit za týden na publicu, ale tímhle stylem na to bude potřeba několik let.

Právě proto by bylo hezký gesto od WG kdyby hráčům co to hrajou už roky dali ty bony zpětně za ty medaile. Takovej jakože náznak že děkujeme že jsi tu s náma tak dlouho a občas si nám poslal nějaký peníze.

global_asa_wenca #45 Posted 22 September 2017 - 01:46 PM

Major

• Player
  • 74225 battles
  • 2,500
  • [MACHR] MACHR

View Post_Gazzkon_, on 22 September 2017 - 02:20 PM, said:

Rovnou ze hry vyhodit by IMO bylo nejlepší, ale když už to tu je, a když už to chtějí zavést jako odměnu za epický medajle, tak bych docela rád viděl něco jako trochu koncepční přístup.

Tak jak je to navržený to vypadá, že někdo seřadil medajle podle četnosti, a pak do takhle vzniklý tabulky bezmyšlenkovitě nasázel hodnoty za zisk tý který medajle v bonech. Přičemž už nebral ohled na rozdíly v četnosti těch medajlí, pouze na pořadí podle četnosti, což IMO fakt není úplně správně, bez ohledu na absolutní výši těch odměn.

Další nekoncepčnost je v tom, že to přišili k tieru tanku, aniž by se namáhali si ověřit s jakejma tierama jdou jaký medajle získat - opět, prostě jakoby do excelu zmiňovanýho nahoře někdo prostě do nachystanejch sloupců nadatloval postupně se zvyšující čísla, bez toho aniž by pořádně domyslel všechny souvislosti.

Osobně klidně přežiju i bez bonů, ale když už zavést odměny za medajle, tak by měly ty odměny být:

1. vázaný k battle tieru bitvy, ne k tieru tanku

2. daleko líp odstupňovaný dle četnosti výskytu těch medajlí.

Ssnialiah #46 Posted 22 September 2017 - 01:48 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38352 battles
  • 966
  • [G-W-S] G-W-S

View PostShelbyGT500, on 22 September 2017 - 12:27 PM, said:

Pokud by za to i dál nebylo nic, nemám s tím problém. Problém je, že WG prohlašuje, jak za to jsou odměny přitom reálně za to stále není nic.

hele, ale když potřebuješ žárovku na public na jednu dvě hry u násobků? kolik stojí žárovka? 12 bonů? já nevím nepoužívám to, je mi to jedno

a na to to přeci stačí

to vybavení za tisíce je stejně pro většinu lidí nedostupný, protože 95% lidí, nebo kolik je podprůměrem a nikdy si to nedovolí

ano pro lidi nadprůměrem je to jiné, ale...

Vám to připadne málo, protože máte srovnání z jiných her a bere to moc vážně

mě jsou bony fakt šumák, já je nepotřebuji - skoro nepoužívám, vyzkoušel jsem je a zjistil, že je to placebo na můj skill je to NIC

ale přijde mi fajn, že se to rozhodli nějak řešit a očekávat nějaké větší pecky ... no člověk je pak zklamaný

Edited by LuckySta, 22 September 2017 - 01:49 PM.

makak_1 #47 Posted 22 September 2017 - 01:56 PM

Corporal

• Player
  • 6730 battles
  • 177

View Postrokaro, on 21 September 2017 - 03:58 PM, said:

SWATe já si naopak myslím že je to dobrej nápad a určitě to není konečná verze ,bonu, a pro expícího člověka aspon šance si něco přivydělat předem a semtam dát nějakou tu směrnici na žárovku když nemá perk na nový posádce se hodí,to zná snad každej jaký je to hrát bez žárovky...

Co se týče ekonomiky tak určitě by byla blbost kdyby teď někdo dostal milion bonů za medaile který si nastřádal během měsíců (roků) minulých...

Poslední věc...   často lidi zmiňujou PAY TO WIN...  nechápu proč,ještě sem nepotkal P2W tank nebo vylepšení který by dokázalo vyhrát bitvu stačí se radši v klidu zamyslet a poučit co dělat s tím co neznám.

Osobně hraju od samýho začátku hry a sem rád že se semtam musím přizpůsobit nejaký ty výzvě která ke hrám patří ikdyž je to někdy težší a někdy napak směšně easy.

Suma sumárum: přestaňte tady plakat a brblat a obraťte se přímo na podporu ohledně konkrétních problémů a buďte rádi že máte celkem zábavnou hru která se dá hrát i zadarmo,protože kdyby WG neprodal semtam nějaký premiáky tak už není co hrát je to kšeft a ne doborčinost.

A teď kamenujte :)

neblbni kdo ma u pocitace kameny:-)

muzu hazet vejce ci klavesnici?:-)))

nikdo te nebude kamenovat, neni proc jen tvuj nazor a nikdo nema pravo te za to soudit:-)

_Gazzkon_ #48 Posted 22 September 2017 - 02:23 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21117 battles
  • 467
  • [W-E-L] W-E-L

View Postglobal_asa_wenca, on 22 September 2017 - 01:46 PM, said:

Rovnou ze hry vyhodit by IMO bylo nejlepší, ale když už to tu je, a když už to chtějí zavést jako odměnu za epický medajle, tak bych docela rád viděl něco jako trochu koncepční přístup.

Tak jak je to navržený to vypadá, že někdo seřadil medajle podle četnosti, a pak do takhle vzniklý tabulky bezmyšlenkovitě nasázel hodnoty za zisk tý který medajle v bonech. Přičemž už nebral ohled na rozdíly v četnosti těch medajlí, pouze na pořadí podle četnosti, což IMO fakt není úplně správně, bez ohledu na absolutní výši těch odměn.

Další nekoncepčnost je v tom, že to přišili k tieru tanku, aniž by se namáhali si ověřit s jakejma tierama jdou jaký medajle získat - opět, prostě jakoby do excelu zmiňovanýho nahoře někdo prostě do nachystanejch sloupců nadatloval postupně se zvyšující čísla, bez toho aniž by pořádně domyslel všechny souvislosti.

Osobně klidně přežiju i bez bonů, ale když už zavést odměny za medajle, tak by měly ty odměny být:

1. vázaný k battle tieru bitvy, ne k tieru tanku

2. daleko líp odstupňovaný dle četnosti výskytu těch medajlí.

Ano, koncept je špatný, o tom žádná. Mně jde spíš o to, že by se prostě ty bony neměly rozdávat jak na běžícím pásu.

Jinak můj názor je, že se vůbec další měna neměla zavádět. Je to věc, bez které se dá žít. Odměny za snahu mohly být úplně jiné a rozhodně by nezažehli další vlnu hejtů.

VijaCZ #49 Posted 22 September 2017 - 02:29 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 56856 battles
  • 3,324
  • [HRDZA] HRDZA

"Jinak můj názor je, že se vůbec další měna neměla zavádět. Je to věc, bez které se dá žít. Odměny za snahu mohly být úplně jiné a rozhodně by nezažehli další vlnu hejtů."

Došly pluska takže takhle - +1 a naprostý souhlas, psal sem to už při první zmínce o bonech.

HanZZ6 #50 Posted 22 September 2017 - 02:46 PM

Moderator

• Veteran
  • 295 battles
  • 125
Trošku to omezte ty osobní invence pánové, teď to nechám, při dalším opakování už něco rozdám :justwait:

Edited by HanZZ6, 22 September 2017 - 02:48 PM.

ExiZtenZ #51 Posted 22 September 2017 - 03:08 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33364 battles
  • 368
  • [KST] KST

Já bych to zase až tak nehrotil.

Je jen otázkou času ( blíží se Vánoce ), kdy se bony objeví v obchodě.

Upřímně, než 3-4 týdny otročit v HB to raději pustím chlup a těch pár kousku vylepšeného vybavení si pořídím za nakoupené bony.

Kolik za ně reálně můžou chtít?

O moc více než za goldy to nebude a tak holt letos si nadělím pod stromek bony na pár kousku toho vylepšeného vybavení ... :) alespoň pro 1-3 nejhranější tanky.

BTW: pokud už má člověk na stroji vhodnou víceperkovou posádku, už ani nějak není moc kam to tím "vylepšeným vybavením" posunout .... ano, nějaké malé plus to přidá, ale je vážně nutné proto tady tak hejtit?

kurcatovium #52 Posted 22 September 2017 - 04:20 PM

Major

• Player
  • 37847 battles
  • 2,752

View PostLuckySta, on 22 September 2017 - 01:16 PM, said:

jasný, do teď nebylo vůbec nic a teď dostaneš rovnou bonovej nabiják

a já jsem tupej :child:

urážej si vlastního pindíka na záchodě, až pudeš snít o type59 ... 

Po pravdě udělat nějakou opravdu epickou medaili, tak bych raději nedostal nic než ten vtip v podobě pár bonů. Jen si představ, jak se svou sedmičkou uděláš v devítkové bitvě poprvé a naposledy v životě Raiseniai Heroes a odměnou ti budiž 5 bonů... :-D :-D

Za mě jsou bony obecně blbost, což jsem psal hned při jejich uvedení. Když už tu teda ale jsou, tak je tahle jejich distribuce opravdu urážkou.

Ssnialiah #53 Posted 22 September 2017 - 05:58 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38352 battles
  • 966
  • [G-W-S] G-W-S

View Postkurcatovium, on 22 September 2017 - 03:20 PM, said:

Po pravdě udělat nějakou opravdu epickou medaili, tak bych raději nedostal nic než ten vtip v podobě pár bonů. Jen si představ, jak se svou sedmičkou uděláš v devítkové bitvě poprvé a naposledy v životě Raiseniai Heroes a odměnou ti budiž 5 bonů... :-D :-D

Za mě jsou bony obecně blbost, což jsem psal hned při jejich uvedení. Když už tu teda ale jsou, tak je tahle jejich distribuce opravdu urážkou.

momentálně jsme v baru a těch panáků/enemáků je už tolik, že nějaký Rháčko by to teda nesmázlo

ale za 15 bonů v tuzexu za totáče byly myslím tutti frutti žvýkačky- balení

tak by sis frajersky mohl požvékat nad tím svým héroickým výkonem

wg zmar!! 

the_shackal #54 Posted 22 September 2017 - 06:01 PM

Private

• Player
  • 40629 battles
  • 3
  • [THEOS] THEOS

budu rád když dostanu nějaký bony navíc za medaile, lepší než drátem do oka, takže si není co ztěžovat

když zahrajete bitvy v četách a v X. tirech, dá se i teď v pohodě na randomu získat za hodku 50 - 100 bonů, záleží i trochu na win-rate

lepší než to try-hardit na rankedech, který jsou momentálně o ničem

a souhlasím že některý madaile by si zasloužili lepší ohodnocení, kór ty hodně raritní (burda, rasenai, tarzay, koloban či pool) klidně bych na ně dal 100 bodů i více

Bery_CR #55 Posted 22 September 2017 - 06:51 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 39364 battles
  • 1,312
  • [KOBD] KOBD

View PostLuckySta, on 22 September 2017 - 12:44 PM, said:

tady jde taky o lidi, co nemají desítky a chtějí/ mají mít šanci si nějak pár bonů vydělat

Jo, jasne...:teethhappy:

Tak schvalne, jak casto mas s osmickama, ktere jsou nyni nejcastejsi low tier, tu velkou razi, nebo valecnika... ?

A opravdu je snazsi to ziskat s osmickou jako low tier, nez v desitkach, kdyz jsi na topu, ze je za to polovina bonu ? :facepalm: Kdyz to tedy ma byt oceneni odpovidajici vykonu... :popcorn:

E: ale pokud ted pocitas panaky v baru, tak ten nazor docela chapu. :bajan:

Edited by Bery_CR, 22 September 2017 - 06:55 PM.

Ssnialiah #56 Posted 22 September 2017 - 08:14 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38352 battles
  • 966
  • [G-W-S] G-W-S

View PostBery_CR, on 22 September 2017 - 05:51 PM, said:

Jo, jasne...:teethhappy:

Tak schvalne, jak casto mas s osmickama, ktere jsou nyni nejcastejsi low tier, tu velkou razi, nebo valecnika... ?

A opravdu je snazsi to ziskat s osmickou jako low tier, nez v desitkach, kdyz jsi na topu, ze je za to polovina bonu ? :facepalm: Kdyz to tedy ma byt oceneni odpovidajici vykonu... :popcorn:

E: ale pokud ted pocitas panaky v baru, tak ten nazor docela chapu. :bajan:

Rozhodně víckrát než ty ...

A na rozdíl od tebe taky žiju něčím jiným než hraním tanků ...

Ale strašně se tad tím vaším trollenim bavíme... 

Bery_CR #57 Posted 22 September 2017 - 09:06 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 39364 battles
  • 1,312
  • [KOBD] KOBD

Na to jsem se ale fakt neptal... :facepalm:

Zajimalo by me totiz za kolik dni dokazes ziskat 5000 bonu na alespon 1ks vybaveni, pokud NEbudes hrat tier 10... Kdyz jsi tak hrdinne zvyraznil, ze jde i o lidi, co nemaji desitky a maji mit taky nejakou sanci.

Rekl bych, ze to je celkem seriozni dotaz... Ale ono by se mohlo ukazat, ze jsi tam tucne zvyraznil peknou hloupost, tak proto uhybas rec jinam. Takze nevim kdo tu trolli. :popcorn:

EZI3 #58 Posted 22 September 2017 - 09:13 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14100 battles
  • 564
  • [C_STR] C_STR
Hele lidi, zas to tak nehroťte. Podle mě je to myšlenka dobrá ( když už teda bony "musí být" ) a možná WG časem ty částky i zvýší, ale na druhou stranu naprosto chápu všechny co tu píšou, jak jsou ty odměny směšné. Je to podobné tomu, jako kdyby zaměstnavatel s velkou slávou vyhlásil, že za každý příchod ráno do práce dostanou zaměstnanci navíc odměnu k platu, a pak by ta odměna byla celá 1 Kč za den. Ano, byla by to dobrá vůle zaměstnavatele a nemusel by to dělat, ale jako "obdarovaný" zaměstnanec bych si řekl "WTF, to si ze mě dělá kozy?" Odměna, která za nic nestojí není žádná odměna, to ať se na mě nikdo nezlobí...

Bery_CR #59 Posted 22 September 2017 - 10:26 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 39364 battles
  • 1,312
  • [KOBD] KOBD
Asi tak, jen s tim rozdilem, ze tady ta odmena neni za prichod, ale za to, ze odvedes proti ostatnim zcela nadprumerny vykon. :teethhappy:

EZI3 #60 Posted 23 September 2017 - 07:02 AM

Warrant Officer

• Player
  • 14100 battles
  • 564
  • [C_STR] C_STR
Máš recht, o to víc jsou ta čísla od WG absurdnější...:facepalm:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users