Jump to content

Speciál: ZK horečka!

• Please log in to reply
109 replies to this topic

__Taz_ #101 Posted 26 September 2017 - 10:02 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 52521 battles
  • 377

View PostHugo_bear, on 26 September 2017 - 08:18 AM, said:

tak mne, natvrdlému vysvětli, proč to nemůže být uděláno pořádně ve hře, abys to nemusel hledat někde bokem ??? pustíš hru, koukneš na misi a pěkně přehledně vidíš (jak to bylo dřív) podmínky a plnění.

je to složité na pochopení ? proč bych měl ze hry vyskočit a prohledávat www, kde o tom náhodou píšou o něco víc. jen proto, že to někdo odfláknu ?

za to je mám chválit a dělat jak nadšenej novejma dlaždičkama ? to jako myslíš vážně ?

Ale ty na ten web očividně chodíš, protože jinak bys tu nebrečel. :arta:

View Postglobal_asa_wenca, on 25 September 2017 - 10:40 PM, said:

Edit: Nicméně ani to, že v porovnání s tebou opravdu hraju jako opice po mozkový obrně nic nemění na meritu věci co se rozhraní misí týče. Nebo mi poradíš, kde si mám na internetu najít kolik žetonů mám aktuálně odjetých, abych se nemusel tím nesmyslem proklikávat?

Po každé vítězné bitvě, která se ti započítá do mise, se ti odpočet ukáže ve výsledcích bitvy. :B

Ale už vlastně ne, takže to je jedno. Přeji příjemný den.

global_asa_wenca #102 Posted 26 September 2017 - 10:38 AM

Captain

• Player
  • 73185 battles
  • 2,336
  • [MACHR] MACHR

View Post__Taz_, on 26 September 2017 - 11:02 AM, said:

Po každé vítězné bitvě, která se ti započítá do mise, se ti odpočet ukáže ve výsledcích bitvy. :B

Ano, když je ve hře rozhraní misí, tak je logický a správný že je rychlejší hledat informace všude jinde než právě v tom rozhraní misí. :amazed:

A je jasný, že kdo s tím rozhraním není spokojenej, tak si neumí informace najít jinde, a je to jasnej BFU a Joe Average... Inu, kdo sám sebe pasoval na génia, nezbyde mu než prožít zbytek života mezi pablby. Přeju pevný nervy!

Hugo_bear #103 Posted 26 September 2017 - 10:56 AM

Warrant Officer

• Player
  • 18485 battles
  • 939
  • [O-S-G] O-S-G

View Post__Taz_, on 26 September 2017 - 10:02 AM, said:

no, trošku se v tom motáš ne ? nikdo neříkal, že nejde na www, a nikdo neříkal, že nechodí na diskusní forum, je to jen a pouze o odfláknutém rozhraní.

jen bys měl napřed trošku použít mozek, než začneš něco psát.

global_asa_wenca #104 Posted 26 September 2017 - 11:02 AM

Captain

• Player
  • 73185 battles
  • 2,336
  • [MACHR] MACHR

View PostHugo_bear, on 26 September 2017 - 11:56 AM, said:

no, trošku se v tom motáš ne ? nikdo neříkal, že nejde na www, a nikdo neříkal, že nechodí na diskusní forum, je to jen a pouze o odfláknutém rozhraní.

jen bys měl napřed trošku použít mozek, než začneš něco psát.

Když někdo nadává na rozhraní misí, tak to jasně implikuje že si ty informace jinde najít neumí... a najít ty informace jinde umí jen ti nejlepší z nejlepších... kappa :trollface:

#SimplyClever

EZI3 #105 Posted 26 September 2017 - 04:19 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13945 battles
  • 536
  • [C_STR] C_STR

View PostHugo_bear, on 26 September 2017 - 07:18 AM, said:

tak mne, natvrdlému vysvětli, proč to nemůže být uděláno pořádně ve hře, abys to nemusel hledat někde bokem ??? pustíš hru, koukneš na misi a pěkně přehledně vidíš (jak to bylo dřív) podmínky a plnění.

je to složité na pochopení ? proč bych měl ze hry vyskočit a prohledávat www, kde o tom náhodou píšou o něco víc. jen proto, že to někdo odfláknu ?

za to je mám chválit a dělat jak nadšenej novejma dlaždičkama ? to jako myslíš vážně ?

Nehledě na to, že i na tom webu to mají blbě, cituji:

ZK horečka - Zasloužím si to ( úroveň VIII )

Odměna

*50 000

Úkol

• Splňte 25x misi „ZK horečka - vítězství (úroveň VIII)“
  • Zkušenost bude připsána vozidlu, které splní poslední pětadvacátou misi.

Omezení

• Pouze náhodné bitvy
  • Lze opakovat
  • Pouze úroveň VIII
  • Dostupné pouze pro prémiová vozidla

Modře označený výrok je nesmysl, ZDE je důkaz. Správně by ten text měl být "Zkušenost bude připsána vozidlu, se kterým hráč odehraje následující bitvu po splnění pětadvacáté mise, přičemž tuto bitvu již nemusí vyhrát a ani se nemusí umístit v TOP10 dle získaných základních zkušeností." Tuto chybu tam měli i minule, upozorňoval jsem na to zde - no alespoň víme, jak funguje zpětná vazba z fóra...:trollface:

View Post__Taz_, on 26 September 2017 - 09:02 AM, said:

Aha, a co pan "hraju jako pánbůh:facepalm: řekne na to, že i na tom webu ( kam bychom si teda měli chodit pro info ) to mají špatně ( viz. text výše )?

Edited by EZI3, 26 September 2017 - 04:34 PM.

Hugo_bear #106 Posted 26 September 2017 - 07:48 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18485 battles
  • 939
  • [O-S-G] O-S-G

View PostEZI3, on 26 September 2017 - 04:19 PM, said:

Nehledě na to, že i na tom webu to mají blbě, cituji:

ZK horečka - Zasloužím si to ( úroveň VIII )

Odměna

*50 000

Úkol

• Splňte 25x misi „ZK horečka - vítězství (úroveň VIII)“
  • Zkušenost bude připsána vozidlu, které splní poslední pětadvacátou misi.

Omezení

• Pouze náhodné bitvy
  • Lze opakovat
  • Pouze úroveň VIII
  • Dostupné pouze pro prémiová vozidla

Modře označený výrok je nesmysl, ZDE je důkaz. Správně by ten text měl být "Zkušenost bude připsána vozidlu, se kterým hráč odehraje následující bitvu po splnění pětadvacáté mise, přičemž tuto bitvu již nemusí vyhrát a ani se nemusí umístit v TOP10 dle získaných základních zkušeností." Tuto chybu tam měli i minule, upozorňoval jsem na to zde - no alespoň víme, jak funguje zpětná vazba z fóra...:trollface:

Aha, a co pan "hraju jako pánbůh:facepalm: řekne na to, že i na tom webu ( kam bychom si teda měli chodit pro info ) to mají špatně ( viz. text výše )?

musíš hledat asi i někde jinde, nejlépe to najít na několika místech a pak je pravda to, co se najde víckrát :-D

dynamisme #107 Posted 21 October 2017 - 11:15 PM

Private

• Player
  • 15664 battles
  • 1
kkkkkk

Polikilop_cz #108 Posted Yesterday, 10:34 AM

Private

• Player
  • 6832 battles
  • 10
  • [EMP_] EMP_

View Postdynamisme, on 21 October 2017 - 11:15 PM, said:

kkkkkk

Myslíš... ?

AStandoII #109 Posted Yesterday, 02:48 PM

Private

• Player
  • 19292 battles
  • 13

Čo sa týka tejto akcie - keď vezmem svoj priemer skúseností na bitku (cca 800) x 100%zálohy na posádku + 300%zálohy na skúsenosti + 1,5xvíkendovú akciu, tak zisťujem, že 30k skúseností získavam každých cca 6 hier :B.

Ale to sa akože oplatí...:amazed:

AStandoII #110 Posted Yesterday, 03:19 PM

Private

• Player
  • 19292 battles
  • 13
Jeeee :D a to som teraz zistil, že oproti môjmu 6,5 ročnému priemeru 53,96% mám recent nádherných 37,5% :great:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users