Jump to content

Hon na Mika 30/09/2017

• Please log in to reply
3 replies to this topic

YabbaCoe #1 Posted 27 September 2017 - 05:19 PM

Community Coordinator (CZ)

• WG Staff
  • 14579 battles
  • 243

Tankisté! :justwait:

Pokud nevíte, co dělat při sobotním večeru, máme pro vás zábavu!

Náš komunitní kontributor Mikecase u příležitosti dosažení mety 10k odběratelů si pro vás přichystal stream, ve kterém budete moci prověřit vaši mušku a zároveň vyhrát velmi hodnotné ceny!

Pozvánka od Mika, kde jsou rovněž dostupny veškeré potřebné informace:

Uvidíme a uslyšíme se v sobotu večer! Štastný lov!

MilosHR #2 Posted 30 September 2017 - 04:56 PM

Lance-corporal

• Player
  • 82417 battles
  • 53
  • [CZTB] CZTB

Dobrá upotávka ale má drobnou chybu a to kam se mám hlásit ? uveď ts nebo jiný kontakt ať se mohu přidat Dík za odpověď.

Edited by MilosHR, 30 September 2017 - 04:58 PM.

Jmeno1 #3 Posted 30 September 2017 - 05:09 PM

Lieutenant General

• Player
  • 40959 battles
  • 6,868
  • [_AF_] _AF_
YabbaCoe: Uvědomuješ si, že systém vašeho fóra je úplně k ničemu, protože vaše ohlášení zcela zapadlo a nikdo si jej nevšil? Měli by jste se nad tím zamyslet a alespoň vaše akce nějakým způsobem zviditelnit. Já jsem tady denně a nezaregistroval jsem to. Jak si to pak má všimnout občasný návštěvník? :facepalm: Ty za to nemůžeš, ale systém fóra se tady kritizoval mnohokrát opakovaně, až si většina řekla kašlu na to, WG stejně hráčům nenaslouchá (Kájíček nás v tom opakovaně utvrzoval). Pokud chceš vidět jak to vypadalo dříve, tak běž na ruské fórum. Tam to funguje. V EU je to banda [edited]. :facepalm:

YabbaCoe #4 Posted 01 October 2017 - 11:52 AM

Community Coordinator (CZ)

• WG Staff
  • 14579 battles
  • 243

View PostJmeno1, on 30 September 2017 - 04:09 PM, said:

YabbaCoe: Uvědomuješ si, že systém vašeho fóra je úplně k ničemu, protože vaše ohlášení zcela zapadlo a nikdo si jej nevšil? Měli by jste se nad tím zamyslet a alespoň vaše akce nějakým způsobem zviditelnit. Já jsem tady denně a nezaregistroval jsem to. Jak si to pak má všimnout občasný návštěvník? :facepalm: Ty za to nemůžeš, ale systém fóra se tady kritizoval mnohokrát opakovaně, až si většina řekla kašlu na to, WG stejně hráčům nenaslouchá (Kájíček nás v tom opakovaně utvrzoval). Pokud chceš vidět jak to vypadalo dříve, tak běž na ruské fórum. Tam to funguje. V EU je to banda [edited]. :facepalm:

Je fakt, že momentální počet shlédnutí tohoto vlákna je 160, což vlastně není tak moc. Proběhla upoutávka na facebooku, odběratelé Mikecase si toho určitě všimli právě na jeho youtube kanále. 

Nicméně stream stabilně sledovalo přes 600 lidí, což bylo více, než se předpokládalo. Osobně se domnívám, že celá tato akce měla velký úspěch.

Každopádně myslím, že máš pravdu. Trochu větší zviditelnění podobných akcí na fóru by to chtělo. Zkusím nabrat inspiraci z ruského fóra, nebo bych třeba při založení podobného vlákna zkusil udělat nové vlákno do Novinek a oznámení, jako upoutávku. Uvidíme, zkusím. Děkuji za připomínku ;)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users