Jump to content

Nová síň slávy a World of Tanks Rating

• Please log in to reply
70 replies to this topic

Community #1 Posted 28 September 2017 - 08:17 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,182
Upravený systém vybírá parametry relevantní pro dané vozidlo a umožňuje vám porovnávat své výkony a úspěchy v bitvě s tankisty z vašeho regionu.

Úplný text položky novinek

kuchy #2 Posted 28 September 2017 - 08:37 AM

Lieutenant

• Player
  • 60001 battles
  • 1,539
  • [9-TDE] 9-TDE
Zohladnovanie percenta prezitych bitiek je mierne povedane zly napad. Chcel by som vediet ako su skuseni a skilovi tvorcovia tohto ratingu.

Edited by kuchy, 28 September 2017 - 08:38 AM.

Sigmar111 #3 Posted 28 September 2017 - 09:55 AM

Sergeant

• Player
  • 24861 battles
  • 249
ne bugy ve hře se opravovat nebudou .. WG nám na kvalitní průběh hry samotné EDIT na hlavy. Raději budou dělat tabulky, kde si rajčátka budou moci poměřovat pindíky :-)

Edited by HanZZ6, 28 September 2017 - 10:08 AM.
Vulgarismus

henrichz #4 Posted 28 September 2017 - 10:09 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 51772 battles
  • 364
  • [_AF_] _AF_

A je tu aj niečo pre odporcov XVM  v hre  :)

Nové hodnocení je integrováno v módu XVM a jeho službách. Pokud se vám líbí, můžete mu věřit, že s pomocí těchto vylepšených algoritmů zajistí nejnovější údaje. Nezapomeňte si mod aktualizovat.

tomzr #5 Posted 28 September 2017 - 10:16 AM

Corporal

• Player
  • 30836 battles
  • 112
  • [666CS] 666CS
a proc se to zase nacita 2 hodiny?

Vatutin_N_F_general #6 Posted 28 September 2017 - 10:36 AM

Lance-corporal

• Player
  • 27613 battles
  • 89
opet dalsi promarnena prilezitost ... to hodnocenych bitvach, velke bitve je tu dalsi vec ktera mohla byt ok ... ale nebude ... 1. dokud bude wn8 ... bude stale problem a to i prestoze soucasne nastaveni jiz neni aktualni ... resim je vylepsit a implemetovat wn8 a nasledne zamezit tretim stranam pracovat s daty 2. jestlize si wg nezbytne nutne potrebuje neco dokazovat a vyrabi si svoji hru s cisílky ... tak cokoli kde bude jakoukoli vahou zahrnuto procento preziti ... tak je totalne zpacka a uplne me to vytaci .. cely tento parametr jde proti smyslu aktivniho hrani ... a povede k neuveritelne a to mi verte neuveritelne hloupym a absurdnim situacim ...Podtrzeno a secteno ... hru mam rad a casto nehejtim, ale v posledni dobe fakt cumim s otevrenou hubou ... kdo tohle vymejsli, testuje a schvaluje ... prej ma wg 4500 lidi ... to jako fakt neexistuji procesy, ktere by zamezily podobnym EDIT ... asi ne

Edited by HanZZ6, 28 September 2017 - 11:26 AM.
Vulgarismus

VijaCZ #7 Posted 28 September 2017 - 11:22 AM

Brigadier

• Guest
  • 72474 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Hele já nevím ale mě tohle připadá jako jedna z mála docela domyšlenejch a promyšlenejch věcí. Pokud budou parametry pro jednotlivý stroje nastavený alespoň trošku logicky nebo se tím bude někdo zabývat dlouhodobě a průběžně je upravovat, nemám nic proti, Čísílka jsou zajímavý a najde se dost lidí pro který je to motivace k lepším výkonům. Snad se na tom nic nepokazí. Za mě palec nahoru.

Druhá věc je samozřejmě otázka jestli při existenci modifikací třetích stran právě tohle WoT tak nutně a nezbytně potřebuje a proč právě tohle má prioritu, když jsou tu mnohem závažnější problémy s těžkým dopadem na zábavnost a hratelnost které by před "číslíčkama" měly mít přednost. 

ExiZtenZ #8 Posted 28 September 2017 - 11:50 AM

Warrant Officer

• Player
  • 39901 battles
  • 508
  • [KST] KST

Zatím to vypadá zajímavě.

Dost ale pochybuji, že je rozumné, aby hodnocení bylo ovlivněno přežitím/nepřežitím.

Obávám se, že to bude dost demotivovat hrát pro tým i za cenu osobního zničení.

No uvidíme, nebudu soudit, dokud nevyzkouším.

Gremlaja #9 Posted 28 September 2017 - 12:07 PM

Warrant Officer

• Player
  • 82514 battles
  • 713

Půl roku jsem  na tý stránce nebyl ale nějak mi chybí vyjádření pozice v procentech co bylo nahoře a možnost přejít na svojí aktuální pozici co tam bylo 

když kliknu na sebe tak mě to ze síně slávy vyhazuje

Ale to přidání do hry je docela dobrý to se mi líbí jen u hodnocení vozidel bych ještě přidal možnost seřazení od nejlepšího ( jestli to tam je tak jsem si toho nevšiml )

Edited by Gremlaja, 28 September 2017 - 08:33 PM.

Wrangler5 #10 Posted 28 September 2017 - 12:57 PM

Private

• Player
  • 16611 battles
  • 12
Nefunguje to nechce sa to načítať.

Miri37 #11 Posted 28 September 2017 - 01:20 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47547 battles
  • 7,441

View PostExiZtenZ, on 28 September 2017 - 10:50 AM, said:

Zatím to vypadá zajímavě.

Dost ale pochybuji, že je rozumné, aby hodnocení bylo ovlivněno přežitím/nepřežitím.

Obávám se, že to bude dost demotivovat hrát pro tým i za cenu osobního zničení.

No uvidíme, nebudu soudit, dokud nevyzkouším.

Je to trošinku demotivační, ale na druhou stranu, jak velké procento situací opravdu vyžaduje sebeobětování pro tým - přesněji pro výhru.  

Baron_von_Goldring #12 Posted 28 September 2017 - 01:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6925 battles
  • 57

Myslím, že po dlouhé době to je něco, co se mi docela líbí. Že započítávají i "přežití" má to myslím svojí logiku. Ve skutečné válce a v každé jednotlivé bitvě je to to pro vojáky nejdůležitější kritérium.

Chybí mi ale celkové hodnocení z obou kritérií, pokud hodnocení „Úspěchů v náhodných bitvách“ v sobě neobsahuje i hodnocení z vozidel.

ExiZtenZ #13 Posted 28 September 2017 - 01:32 PM

Warrant Officer

• Player
  • 39901 battles
  • 508
  • [KST] KST

View PostBaron_von_Goldring, on 28 September 2017 - 01:26 PM, said:

Myslím, že po dlouhé době to je něco, co se mi docela líbí. Že započítávají i "přežití" má to myslím svojí logiku. Ve skutečné válce a v každé jednotlivé bitvě je to to pro vojáky nejdůležitější kritérium.

Vidíš, a já to zase beru tak, že je často třeba obětovat jednotlivce, aby najel mezi tuhou obranu, i za cenu sebezničení, alespoň na chvíli ji "rozhodil" a spoluhráči mohli prorazit.
Trochu se obávám, že ve snaze o přežití to bude o to delší a moc neřešící přestřelovaná z rohu za roh.

Ale jak jsem psal, ještě jsem se na to přesně nedíval a nevím, jak moc přežití výsledné hodnocení ovlivní.

EZI3 #14 Posted 28 September 2017 - 02:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16040 battles
  • 652
  • [WK_] WK_

No, odhlédnu-li od faktu, že WoT má asi tak milion důležitějších věcí, kterými by se IMHO vývojáři měli zabývat, tak musím říct, že v poslední době je tohle ve WoT skutečně asi jediný dobře promyšlený a navržený systém. Může mít samozřejmě nějaké nedostatky, které se časem projeví, ale můj první dojem je takový, že je to kvalitně odvedená práce, tým vývojářů si na tom zřejmě dal dost záležet a evidentně dokázali přemýšlet v širších souvislostech ( např. to posuzování statistik hráče vůči průměrným hodnotám na serveru elegantně řeší problém s připadnými budoucími úpravami parametrů vozidel ). Další povedená věc jsou sady hodnocených parametrů, které mají pro každé vozidlo jinou váhu podle toho, jak by se s tím vozidlem mělo ideálně hrát ( se vší skromností dodám :trollface:, že jsem před časem něco zhruba podobného navrhoval, byť v jiné souvislosti ). Takže celkově bych to zatím hodnotil na GJ WG. :great:

View PostExiZtenZ, on 28 September 2017 - 12:32 PM, said:

Vidíš, a já to zase beru tak, že je často třeba obětovat jednotlivce, aby najel mezi tuhou obranu, i za cenu sebezničení, alespoň na chvíli ji "rozhodil" a spoluhráči mohli prorazit.
Trochu se obávám, že ve snaze o přežití to bude o to delší a moc neřešící přestřelovaná z rohu za roh.

Ale jak jsem psal, ještě jsem se na to přesně nedíval a nevím, jak moc přežití výsledné hodnocení ovlivní.

Přesně. Další typická situace je naopak lemmingtrain s tím, že jeden nebo dva obětavci jedou bránit druhý křídlo/cap a díky tomu tým nakonec vyhraje. Co jsem se koukal v tom videu, tak zohlednění přežití na celkovém hodnocení se u těch pěti tanků pohybuje od 18 do 27 procent, což je IMHO docela hodně ( mělo by být menší ). Ideální by podle mně bylo, kdyby se ta "váha" přežití dynamicky měnila podle toho, za jaké situace byl tank zničen - např. pokud bych s několika spojenci dorážel jediné nepřátelské vozidlo a byl bych jím zničen, mělo by to číslo pro mě být "za trest" vysoké ( v takové situaci nebylo nutné zemřít ). Naopak to jediné nepřátelské vozidlo by mělo mít v tu samou chvíli tento parametr "za odměnu" nízký, protože se bránilo proti několika nepřátelům ( to se většinou uhrát moc nedá ) a zničení je tak téměř vždy jistota. Asi vůbec nejlepší by bylo ještě přidání "bonusového" parametru, který by zohledňoval "taktiku" hráče ( typ mapy, hráčovo vozidlo a jeho pozice na mapě, "fázi" bitvy, přečíslení nepřátel/spojenců atd. ), ale chápu, že naprogramovat něco takového je velice obtížné, ne-li téměř nemožné ( kdybych to jako programátor dostal na stůl, tak dávám okamžitou výpověď :trollface: ).

A možná by taky stálo za to, až se tomuhle hodnocení "vychytají blechy", aby se na podobném principu přepracovala "mechanika" výpočtu základních zkušeností...:)

Edited by EZI3, 28 September 2017 - 03:04 PM.

DveStranky #15 Posted 28 September 2017 - 06:52 PM

Corporal

• Player
  • 32835 battles
  • 120
  • [FIV3] FIV3
Nejsmutnější na tom je, že když byl systém nějak nastaven, tak se tomu hráči přizpůsobili a snažili se staty zvyšovat v rámci tohoto. Myslím třeba, že hodně důležité bylo vyhrát bitvu. To samozřejmě taky není dobře. Ale jak píšu, hráči podle toho hráli a bylo jim jedno, že u toho zemřeli. Co udělá milé WG, podmínku zruší a nahradí ji paramatrem přežití. A hodnocení se samozřejmě bude započítávat i zpětně. Co jsem tak koukal na přátele, tak dobří hráči jsou na tom bití, naopak slabší hráči se jim vyrovnají. Takže opět je to jen kvůli brekotu slabších hráčů.

Edited by DveStranky, 28 September 2017 - 06:53 PM.

EZI3 #16 Posted 28 September 2017 - 06:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16040 battles
  • 652
  • [WK_] WK_

View PostDveStranky, on 28 September 2017 - 05:52 PM, said:

Nejsmutnější na tom je, že když byl systém nějak nastaven, tak se tomu hráči přizpůsobili a snažili se staty zvyšovat v rámci tohoto. Myslím třeba, že hodně důležité bylo vyhrát bitvu. To samozřejmě taky není dobře. Ale jak píšu, hráči podle toho hráli a bylo jim jedno, že u toho zemřeli. Co udělá milé WG, podmínku zruší a nahradí ji paramatrem přežití. A hodnocení se samozřejmě bude započítávat i zpětně. Co jsem tak koukal na přátele, tak dobří hráči jsou na tom bití, naopak slabší hráči se jim vyrovnají. Takže opět je to jen kvůli brekotu slabších hráčů.

Tak pokud někdo řeší svoje staty, tak z toho asi moc radost mít nebude, mně osobně je to úplně jedno.

Leckov #17 Posted 28 September 2017 - 07:11 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30027 battles
  • 983
Mě se to hodnocení líbí. Druhým krokem by mělo být, aby se sestavovaly vyrovnané týmy. Pak by opět mohly být bitvy 2:15 vzácností.

Ithron_von_Kremsier #18 Posted 29 September 2017 - 12:07 AM

Warrant Officer

• Player
  • 35131 battles
  • 554
  • [SMXP] SMXP

Samozřejmě, přežití nějakého hráče nesvědčí o jeho kvalitě. Naopak každý z nás ví že přežívají většinou zbabělci co celou hru kempí na opačné straně mapy než na jaké se bojuje a až na samém konci hry se odváží dorazit polomrtvé oponenty nebo bezbranné artyny.

Nicméně přežití samo se pokud se nemýlím počítalo do statů i předtím, teď je alespoň postaveno jako poslední v řadě za co se dávají body, takže posun k lepšímu.

Leckov #19 Posted 29 September 2017 - 08:11 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30027 battles
  • 983

Kempící zbabělci z toho ale nic nemají. Když už jsou dobří a aktivní hráči v garáži, je jen otázka času, kdy si nepřítel přijde i pro ně. Takže mají prd a ti aktivní mají body za střelbu a spot. Kempík si pak sotva dvakrát vystřelí. Body za přežití nedostane nikdo.

Když se naopak vyhraje, tak kempík dostane pár bodů za dva tři výstřely, aktivní hráč dostane spousty bodů za spousty výstřelů a spot. A i když umře, tak body za přežití ho kempík nedožene.

_Zerkof12_ #20 Posted 29 September 2017 - 08:49 AM

Warrant Officer

• Player
  • 24696 battles
  • 757
  • [G0G0] G0G0

View Posthenrichz, on 28 September 2017 - 10:09 AM, said:

A je tu aj niečo pre odporcov XVM  v hre  :)

Nové hodnocení je integrováno v módu XVM a jeho službách. Pokud se vám líbí, můžete mu věřit, že s pomocí těchto vylepšených algoritmů zajistí nejnovější údaje. Nezapomeňte si mod aktualizovat.

Teraz nehram tak ci tak, takze WTR ma moc nezaujima, urcite lepsie ako"klasicke OH", to co spomenul henrichz  je vsak velmi dolezite 

pre nechapavych : XVM je oficialne podprovane WoTkom, dokonca teraz by som si tipol aj trosku viac ako iba podporovane...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users