Jump to content

Adil Oyun Politikası Güncellemesi

• Please log in to reply
81 replies to this topic

prozac022 #81 Posted 25 October 2017 - 03:44 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15228 battles
  • 57
  • [ROOC] ROOC

View Postsecter_get, on 28 September 2017 - 05:42 PM, said:

oh içimin yağı eridi geçenlerde oyunda bir hileci tepenin ardından çıkıp 1 saniye bile sürmüyor saklandığım yerde gözüken sadece komutan kupalasına tüm şarjörü boşalttı emil 2 yi bende kullandım en az 2 saniye süre nişan alma süresi sürüyor basbayağı hile kullanmış tepenin ardından çıkarken zaten aim bot benim kupalaya kilitlenmiş oluyor o adi hileci ye sadece çıkıp mermiyi atmak kalıyor adama oyundan sonra sen aim bot kullandın dedim adam bana bot dedi  ve bunu bana söyleyen oyuncu 650 wn8 sahip eziğin flama tutanı sonra bende ticket açtım ismi bende saklı olan bu bot oyuncu inşallah perma yemiştir:izmena:

hiç bir şey olmuyor..biraz önce oyun içinden sonra da ticket açarak itiraz ettim..yineliyorum hiç bir şey olmuyor...resim video belge falan diye saçmalayıp işi kapatıyorlar..kim ne derse desin ne yazarsa yazsın aim bot oyun içinde kaynıyor...bir dönem macar klanındaydım orda da kullanıyorlardı.wot sadece para derdinde hele oyuncu pre ise bir şey yapmıyor.Edited..yüzsüz se muhabbet güzel oluyor sonunda dost oluyorsun işi sen de kullan a getiriyor...:)..keyifli forumlar

Bu post moderasyon ekibi tarafindan uygunsuz ifadeler içermesi sebebi ile degistirilmistir.

Edited by VMX, 26 October 2017 - 02:25 PM.

Acaip_1_Heyone #82 Posted 28 October 2017 - 12:49 AM

Sergeant

• Player
  • 22244 battles
  • 253
  • [COHM] COHM

View Postprozac022, on 25 October 2017 - 03:44 PM, said:

hiç bir şey olmuyor..biraz önce oyun içinden sonra da ticket açarak itiraz ettim..yineliyorum hiç bir şey olmuyor...resim video belge falan diye saçmalayıp işi kapatıyorlar..kim ne derse desin ne yazarsa yazsın aim bot oyun içinde kaynıyor...bir dönem macar klanındaydım orda da kullanıyorlardı.wot sadece para derdinde hele oyuncu pre ise bir şey yapmıyor.Edited..yüzsüz se muhabbet güzel oluyor sonunda dost oluyorsun işi sen de kullan a getiriyor...:)..keyifli forumlar

Bu post moderasyon ekibi tarafindan uygunsuz ifadeler içermesi sebebi ile degistirilmistir.

yok bence yanlış düşünüyorsun kardeşim ben 2 tane oyuncu banlattım ticket açtım replayi gönderdim adam bana haritanın sonundan yani 600 metreden 3 atış yaptı erlenberg haritası görüş mesafesi dışındayım sonra öğrendim ki bana ateş yapınca balon çıkıyomuş yani en son spot olduğum yerde eni balon olarak;) gösteriyormuş  o da balonlara atış yapınca balon mavi oluyormuş yani sağlam kanıt gönderirsen oyun mekaniğine aykırı bi durumsa ceza alılar ve bide pre ceza almaz diye bişey yok adamın hesabında 23 pre tank vardı en son adama hesabına baktığımda perma yediğini gördüm zevkten 4 köşe oldum :teethhappy:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users