Jump to content

Na vrcholku stromu: T110E3

• Please log in to reply
14 replies to this topic

Community #1 Posted 30 September 2017 - 09:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 28,862
Vyšplhejte se až k vrcholu linie amerických bezvěžových stíhačů tanků!

Úplný text položky novinek

LeoSmith_Sk #2 Posted 30 September 2017 - 01:25 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 55611 battles
  • 329
  • [CSNJ] CSNJ

Nechápem, jaká prínos môže mať pre tento vehikl "Ventilačka", či perk "Primární cíl" a "Bratři ve zbrani". Sú omnoho dôležitejšie veci ako tieto. Napr. "Profík", "Jemné míření".

Bavíme sa o mobilite, a že vás obíde nepriateľ. Ale že treba "Profíka", aby ma nepriateľ "neobkrútil", o tom reč nie je. "Primární cíl" je vhodný tak na rýchlopalné tanky, hlavne tie so zásobnikom.

Ak už mám tri perky, pre najvyšší výkon to vybavím takto:

Veliteľ: (1) 6. zmysel, (2) Priestorová predstavivosť, (3) Ostrieží zrak

Strelec: (1) Zbrojíř, (2) Jemné mierenie, (3) Opravy,     Pozn.: výnimočne mám na tomto tanku "Zbrojíř", lebo často dostanem do dela, ale môže byť vhodné zameniť za "Maskování"

Řidič: (1) Klidná jízda, (2) Král bažin, (3) Profík         Pozn.: "Klidná jízda" sa uplatňuje len pri pohybu dopredu, ale koľko ráz sa nie je treba točiť, len popojet dopredu, tak preto doporučujem

Nabíjač: (1) Zúfalstvo, (2) Opravy, (3) Maskovanie

Nabíjač: (1) Oddelená munícia, (2) Opravy, (3) Maskovanie

Vybavenie: (1) Rychlonabijak, (2) Opravy, (3) Pohon dela, Binokulár, alebo maskovanie

Ak príde na radu 4. perk, doporučujem pridať maskovanie a opravy

Takto je vozidlo maximálne mobilné, rýchlo sa opravuje, maximálne spotovacie schopnosti, a ešte má aj kamo. Naproti tomu to vaše je podľa mňa málo účinné, nemastné, neslané.

Čo vy nato?

Edited by LeoSmith_Sk, 30 September 2017 - 01:36 PM.

Jmeno1 #3 Posted 30 September 2017 - 02:04 PM

General

• Player
  • 47717 battles
  • 9,638
  • [_AF_] _AF_

Když už jsi to nakousl, tak já tam mám ženskou posádku a jedu 5. skill:

Velitel - SiA, žárovka, prostorová představivost, maskování, opravy (11%)

Střelec - SiA, jemné míření, primární cíl, maskování, opravy (5%)

Řidič - SiA, král bažin, profík, maskování, opravy (4%)

Nabíječ - SiA, zoufalství, opravy, maskování, hašení (6%)

Nabíječ - SiA, bezpečné  ukládání, opravy (59%)

Musím ale upozornit, že posádku používám i pro M56 Scorpion, proto preferuji maskování před opravami. Kdyby to byla posádka jen pro E3, tak to mám naopak. 

Vybavení nabiják, ventilačku, optiku (dohled 483m). Já to hraju jako nezastavitelnou pevnost, takže nasvěcuji kdo mne střílí.

Spoiler

PS: S tím druhým nabíječem mne nehezky zaskočili. Tanky předtím mají jen 4 členy. Navíc to bylo v době, kdy ženské nešly s chlapama kombinovat, tak jsem si musel babu vyjezdit. 

Edited by Jmeno1, 30 September 2017 - 02:09 PM.

DrJekyllMrHyde69 #4 Posted 30 September 2017 - 02:58 PM

Corporal

• Player
  • 107471 battles
  • 125
No je to tank pro fialky- stojí ,číhá,potom střílí-fialky jsou pokakaný a čekají až jim to někdo rozsvítí-potom jsou hrdinové-tak se vyrábí WN8:bush:Nechápu jak na tento způsob hry může být někdo hrdý:facepalm:Je vidět ,že tyto kreatury neví o čem je tanková bitva ,ale jsou modří ,fialový a uctívaní:hiding:Přitom jsou to hráči nejvíce pokakaní a bojí se vystrčit kanůnek ,jen aby je někdo netrefil:D

guthas #5 Posted 30 September 2017 - 03:06 PM

Captain

• Player
  • 37480 battles
  • 2,314
  • [BIA] BIA

View PostPunischer69, on 30 September 2017 - 01:58 PM, said:

No je to tank pro fialky- stojí ,číhá,potom střílí-fialky jsou pokakaný a čekají až jim to někdo rozsvítí-potom jsou hrdinové-tak se vyrábí WN8:bush:Nechápu jak na tento způsob hry může být někdo hrdý:facepalm:Je vidět ,že tyto kreatury neví o čem je tanková bitva ,ale jsou modří ,fialový a uctívaní:hiding:Přitom jsou to hráči nejvíce pokakaní a bojí se vystrčit kanůnek ,jen aby je někdo netrefil:D

Vážně? A já hloupák měl za to, že e3 je tank na protlačení hard campu, případně na obranu. Asi nevím o čem ta hra je a musím se vrátit zpátky k červený linii :(

Edited by guthas, 30 September 2017 - 03:07 PM.

Jmeno1 #6 Posted 30 September 2017 - 03:16 PM

General

• Player
  • 47717 battles
  • 9,638
  • [_AF_] _AF_
Ty voe, a já myslel, že to bude pěkné téma o tanku a přijde tady noob Punischer69 :puke: a zase to celé zabije. No, co čekat od někoho, kdo má skoro 100.000 bitev a hru ještě pořád nepochopil. OMG! :facepalm:

Krakenus79 #7 Posted 30 September 2017 - 04:03 PM

Private

• Player
  • 27744 battles
  • 40
  • [CZTM] CZTM
Nepřipadá vám t95 lepší něž t110e3 ?

Jmeno1 #8 Posted 30 September 2017 - 04:10 PM

General

• Player
  • 47717 battles
  • 9,638
  • [_AF_] _AF_
Určitě ne. E3 je lepší úplně ve všem. Nenapadá mne jediná věc, v čem by byla T95 lepší.

guthas #9 Posted 30 September 2017 - 04:14 PM

Captain

• Player
  • 37480 battles
  • 2,314
  • [BIA] BIA

Ale mě jedna věc napadá. V tieru 9

Máš příjemnější MM s možností šikanovat T7 a nemáš možnost mít full t10 bitvy. 

Jmeno1 #10 Posted 30 September 2017 - 04:33 PM

General

• Player
  • 47717 battles
  • 9,638
  • [_AF_] _AF_
No, to je tak asi to jediné. :teethhappy: :great:

LeoSmith_Sk #11 Posted 30 September 2017 - 07:32 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 55611 battles
  • 329
  • [CSNJ] CSNJ

View PostPunischer69, on 30 September 2017 - 02:58 PM, said:

Dneska, keď máš trollkanon, treba rašovať, nedá sa svietiť. Proste heavy style. So všetkým, čo má ako-tak tvrdý predok. Podľa možností v druhej línii, ale ani to niekedy nejde, keď je blbý tím (vtedy musíš v prvej). Vypínač, prasa, E4, E3, Foch, Obj 704... Pokiaľ som kempil, mohol som nastrieľať hocikoľko, aj tak heaviny pochcípali, nedá sa. Hlavná, heavy línia a čau. Treba si dávať pozor a využívať pancier. A k tomu si prípadne aj sám spotiť, lebo to sú oči. Bez očí sa nedá. Výnimka je Prochorovka, tam si človek konečne zakempí :bush:

View PostKrakenus79, on 30 September 2017 - 04:03 PM, said:

Nepřipadá vám t95 lepší něž t110e3 ?

Akurát lepší bočný pancier, a lepší predný spodný pancier. Samozrejme pohyblivosť, delo je lepšie na E3. Dobre sa hodia do nejakého koridoru, napr. Lakeville.

Nesúhlasím s článkom, že kupola na E3 je jedna z najsilnejších pancierov vpredu.....veď to je totálna blbosť :B Naopak, to je jediné, čo sa dá preraziť, keď má schovaný spodok. Mnoho ráz overené s prasaťom.

Edited by LeoSmith_Sk, 30 September 2017 - 07:43 PM.

Klaster12 #12 Posted 02 October 2017 - 08:55 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30433 battles
  • 686

Já mám na tenhle tank pech, ale nejspíš ho prostě ani neumím hrát. V podstatě s tím jezdím dopředu, ale je až neskutečný jak ten pancíř ihned po spotnutí syčí. V dnešní době se s tím nikdo nepáře a až na výjimky se do tohoto střílí full gold. Nikoho nebaví čekat jestli projde nebo neprojde nakonec proč taky. Přesto ten tank odrazí dost, ale goldy ho hodně srážejí a neprůstřelný prostě není. Na to je potřeba pamatovat. Šikanu housek nebudu zminovat, protože to si musí užívat každý s tímto tankem.

Co se dělá týká, tak občas umí neskutečně zatrolit, naprosto v pohodě vám to zahlásí, že jste po nekonečně dlouhém doměření z boku neprostřelili nějakýho papíráka aby ste pak příští ranou na 200m někoho načoudili čelně. Tohle je asi to, co mi u tohoto tanku vadí nejvíce, nemůžu se na to dělo spolehnout a selhává v kritických situacích, pak vás něco objede a konec. Mě žádnou velkou radost nedělá, ale nejspíš s tím neumím hrát.

Polski11 #13 Posted 02 October 2017 - 10:26 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 37467 battles
  • 1,324
  • [RGT] RGT

View PostKlaster12, on 02 October 2017 - 08:55 AM, said:

Já mám na tenhle tank pech, ale nejspíš ho prostě ani neumím hrát. V podstatě s tím jezdím dopředu, ale je až neskutečný jak ten pancíř ihned po spotnutí syčí. V dnešní době se s tím nikdo nepáře a až na výjimky se do tohoto střílí full gold. Nikoho nebaví čekat jestli projde nebo neprojde nakonec proč taky. Přesto ten tank odrazí dost, ale goldy ho hodně srážejí a neprůstřelný prostě není. Na to je potřeba pamatovat. Šikanu housek nebudu zminovat, protože to si musí užívat každý s tímto tankem.

Co se dělá týká, tak občas umí neskutečně zatrolit, naprosto v pohodě vám to zahlásí, že jste po nekonečně dlouhém doměření z boku neprostřelili nějakýho papíráka aby ste pak příští ranou na 200m někoho načoudili čelně. Tohle je asi to, co mi u tohoto tanku vadí nejvíce, nemůžu se na to dělo spolehnout a selhává v kritických situacích, pak vás něco objede a konec. Mě žádnou velkou radost nedělá, ale nejspíš s tím neumím hrát.

to s tym obtocenim chapem, ale momentalne hram T95 a sa divim ako sa mi s nim dari, uz bolo par pokusov o obtocenie, ale ak si hrac na to dava bacha (nie je to ciganska ferovka 1 vs 2 a viac) alebo to nie je uz na konci hry ked cely tim vykapal tak sa to da ubranit aj so svabom, staci vyuzivat domy/vraky a podobne prekazky okolo seba... no pravda, ze E3 je z boku vacsia a lahsie prestrelitelna nez svab :hiding: ale verim ze tych mojich 76% wr na T95 nie je nahoda :trollface:

Klaster12 #14 Posted 02 October 2017 - 12:02 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30433 battles
  • 686

T95 jsem jezdil v době, kdy měl maximálku 11km a to byla často šílená frustrace. Jedu, jedu, jedu, jedu, moji to prorazili a capli bez výstřelu konec. Dneska to alespoň trochu jede, ale vracet se k tomu, abych to vyzkoušel fakt nebudu :) Stále mám v živé paměti konečný rage od pěti medek na konci, kdy do mě dvě minuty stříleli a kličkovali před laufem a nikdo mě na koso nedokázal prostřelit.

I tak mám na T95 přes 61% WR, ovšem netuším, čím jsem si to zasloužil.

GreenKlid #15 Posted 02 October 2017 - 02:37 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 37942 battles
  • 452
  • [KAACR] KAACR

View Postguthas, on 30 September 2017 - 03:06 PM, said:

Vážně? A já hloupák měl za to, že e3 je tank na protlačení hard campu, případně na obranu. Asi nevím o čem ta hra je a musím se vrátit zpátky k červený linii :(

Mě se s tím jezdí moc dobře, ale ještě zábavnější mi připadá lunochod T95. PO tom co mu trošku zvedli rychlost je to dost dobrý a hlavně to netrpí na spodek jako E3. Takže jsem si nechal v garáži oba dva :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users