Jump to content

Jagdtiger s 8.8 L/71

jagdtiger8.8 jt8.8 premium tank destroyer

• This topic is locked This topic is locked
187 replies to this topic

LOVIT #181 Posted 17 May 2013 - 09:25 PM

Corporal

• Player
  • 5520 battles
  • 135
  • [M3TRO] M3TRO
ano akce -15% na t8 premium, obdobná byla na Vánoce a pak na dvouleté výročí hry

Tiger_junior #182 Posted 17 May 2013 - 11:34 PM

Corporal

• Player
  • 3937 battles
  • 155
  • [STRIP] STRIP
Carramba66: Tak teď sem to v rachotě dokoukal a opět smekám, paráda. Sice nechápu jaký má vliv zásah převodovky na zapálení motoru, ale asi to nějak znevýhodnit musí, je to škoda myslím že samotný spodní plát který není nejmenší je už dostatečná nevýhoda. Btw, detrakovat je sundat pásy? Už se těším na další, máš to fakt vykutěné.

thacid #183 Posted 27 May 2013 - 10:17 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 26631 battles
  • 1,257
  • [H-BRS] H-BRS
Nemám s ním ešte odjazdené veľa.... ale jedna dobrá rada by sa predsa našla.
Na začiatok som dal do neho Optiku, ventiláciu a nabiják.
Teraz som to pozmenil na Optika, ventilácia, protičrepinová vložka.

Chcel som tam dať tú protičrepinovku, pretože som to furt schytával od arty a rýchlo išiel do garáže. A čo vynehať? Podľa toho, čo som tu čítal, tak každý by dal ihneď preč ventiláciu, pretože je (že vraj) zbytočná....
No mne to tak nepríde... ventilácia zlepší všetko !!! Je to snáď najlepší doplnok... rýchlosť nabíjania tiež skráti, skráti aj dobu zamierenia , zlepší presnosť, dohľad, signálový dosah, rýchlosť, manévrovateľnosť, otáčanie....

Po vybratí nabijáka sa mi predĺžilo nabíjanie z 4,26s na 5,02s. Poviete, že to je dosť, ale.... hneď prvú hru som žasol nad účinkom protičrepinovky.... lietalo to do mňa, aj okolo mňa a prvých 5 rán (1 do mňa, 4 tesne vedľa) mi neubrali NIČ! Bez nej by som už bol v garáži a o 0,76s rýchlejšie nabíjanie by mi bolo na.... Ďaľší priamy zásah mi ubral, ALE asi polku z toho, čo predošlé hry bez nej. A ako bonus po novom patchi (0.8.6.) dostanem namiesto nej extra veľkú protičrepinovku zadara so zvýšeným účinkom 30% !!!!!!!!!!!!

A ešte k tomu BINO, čo tam máte.... nehnevajte sa, ale nieje to hlúposť? Zastaviť, počkať pár sekúnd, kým sa aktivuje, aby ste dosiahli 390m + 25% = 487,5m (sa mi zdá, že max je 455). Medzi tým dostanete ranu od niekoho, kto vás už videl a teraz sa schoval (iba ste boli dobrý nehybný cieľ). Ak strielal pod úhlom od vašeho predku, tak sa musíte natočiť, čím vyrušíte funkčnosť BINA atd atd.....

Skládaná optika: 390m + 8,36m (za ventiláciu) + 39m = 437,36m aj v pohybe !!! + ak máte BiA, tak ďaľších 8,36m, ak máte ešte jedlo, tak ďaľších 8,36m. Nehovoriac o tom, že toto všetko (BiA, ventilácia, jedlo) pridáva nielen dohľad....

Derp_Trollington #184 Posted 27 May 2013 - 02:38 PM

Veteran

• Veteran
  • 52679 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED

View Postthacid, on 27 May 2013 - 10:17 AM, said:

No mne to tak nepríde... ventilácia zlepší všetko !!! Je to snáď najlepší doplnok... rýchlosť nabíjania tiež skráti, skráti aj dobu zamierenia , zlepší presnosť, dohľad, signálový dosah, rýchlosť, manévrovateľnosť, otáčanie....
Tak, že si toho bez počítadla času reloadu ani náhodou nevšimneš. Dávat větrák namísto nabíjáku je hloupost. Možná bych to zvažoval při posádce s BIA, jinak je to ale blbost.

A ešte k tomu BINO, čo tam máte.... nehnevajte sa, ale nieje to hlúposť? Zastaviť, počkať pár sekúnd, kým sa aktivuje, aby ste dosiahli 390m + 25% = 487,5m (sa mi zdá, že max je 455).
Žádny maximum v pravym smyslu slova tam není, čím větší dohled, tím líp demaskuješ tank s camo / v keříčku / ..., takže bincle ano.

Skládaná optika: 390m + 8,36m (za ventiláciu) + 39m = 437,36m aj v pohybe !!! + ak máte BiA, tak ďaľších 8,36m, ak máte ešte jedlo, tak ďaľších 8,36m
a) vozit goldovy žrádlo za 20k (ok, 10k pokud je to koupeno v akci) na tanku, se kterým chceš primárně vydělávat, je trochu blbost, ne?
b) žrádlo přidává 5% k dohledu (to je tolik, co BIA a větrák dohromady).

thacid #185 Posted 27 May 2013 - 03:23 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 26631 battles
  • 1,257
  • [H-BRS] H-BRS

View PostJejKey, on 27 May 2013 - 02:38 PM, said:

Tak, že si toho bez počítadla času reloadu ani náhodou nevšimneš. Dávat větrák namísto nabíjáku je hloupost. Možná bych to zvažoval při posádce s BIA, jinak je to ale blbost.

Žádny maximum v pravym smyslu slova tam není, čím větší dohled, tím líp demaskuješ tank s camo / v keříčku / ..., takže bincle ano.

a) vozit goldovy žrádlo za 20k (ok, 10k pokud je to koupeno v akci) na tanku, se kterým chceš primárně vydělávat, je trochu blbost, ne?
b) žrádlo přidává 5% k dohledu (to je tolik, co BIA a větrák dohromady).
Samozrejme, čo človek to názor.
   1. Nabíjanie. Keď to spočítam, tak s rýchlosťou nabíjania 5,02 (vent) vystrelím 13× a za ten istý čas s rýchlosťou nabíjania 4,66 (nabijak bez vent) 14×. Až tu je vidieť rozdiel jedného výstrelu. Pri 26 výstreloch je to 28 s nabijákom. Tu je to už znateľné, ale to je na            priemer vystrelených za jednu hru aj dosť, skôr to maximum. Predsa sa viackrát stane, že si človek nevystrelí toľkokrát.  Chcel povedať toľko, že s tou protičrepinovkou sa tých 26 výstrelov aspoň dožijem, bez nej v hre s arty            veľakrát nie.  Dal som  prednosť ochrane pred  necelými štyrmi desatinami jednej sekundy.
   2. To maximum som tam dal úmyselne do zátvorky, pretože som si nebol istý, takže tu si nehám poradiť. Ale princíp fungovania BINA je stále rovnaký....a teda akonáhle sa trošku pohneš, tak nefunguje. A pri TD bez vežičky sa hýbeš asi dosť, aj keď len 1° pootočíš....
   3. To žrádlo som nikdy nepoužil.... skôr som to prihodil ako možnosť zvýšiť všetky užitočné hodnoty tanku. Sám si ale myslím, že to asi nepoužil ešte nikto.
   Žrádlo nepridáva 5% dohľadu. 5% dáva BiA a 5% dáva ventilácia . Žrádlo dáva  hodnotu 10, ktorá sa pričíta k percentám posádky, nie? (100% + 10 = 110%) ak tomu dobre rozumiem.

A stále ide iba o môj názor, dobre. Nechcem sa s nikým hádať, ani nikoho presviedčať. Takže EASY....  :glasses:

PS.: Ešte mi to nedalo a vybral som ventiláciu a vložil nabiják pre porovnanie.
5,02s - Ventilácia
4,66s - Nabiják rozdiel 0,36s
4,26s - Ventilácia + Nabiják rozdiel 0,4s
Z toho mi plynie otázka:
  Prečo je podľa vás ventilácia taká zbytočná, keď s ňou sa vám skráti to nabíjanie o 0,4s. Veď je to viac ako rozdiel 0,36 medzi mojim nastavením a vašim. A mimo iné ešte zlepší ďaľšie vlastnosti. Tu vám ten rodiel 0,4s príde nepodstatný? Ja oželiem 0,36s kvoli protičrepinovke, ktorá ma ochráni. To je celé.

Edited by thacid, 27 May 2013 - 03:47 PM.

Derp_Trollington #186 Posted 27 May 2013 - 03:38 PM

Veteran

• Veteran
  • 52679 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Jo, fakt je, že zrovna JTiger má stranovej odměr dost malej a bino se tam resetuje celkem často, pokud se vrtíš. Nicméně já to byl schopnej celkem používat i na JPII, kterej má odměr snad ještě menší. Přijedu do křoví, kuk, je tu něco, není tu něco, jedem dál. Ale je to asi i dost o stylu hry. IMO je JT dobrej jenom na kemp zezadu, kdy se modlíš, aby ti na haluz netrefili spodní plát... V ten moment se nemusíš moc vrtět a ty bincle užitečny budou :-)

ad skilly posádky × reálny hodnoty... Větrák / BIA dává 2,3% k reálným hodnotám, BIA + větrák dají 5% k reálným hodnotám, gold consumable dá 5% k reálným hodnotám.

thacid #187 Posted 27 May 2013 - 05:29 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 26631 battles
  • 1,257
  • [H-BRS] H-BRS

View PostJejKey, on 27 May 2013 - 03:38 PM, said:

Jo, fakt je, že zrovna JTiger má stranovej odměr dost malej a bino se tam resetuje celkem často, pokud se vrtíš. Nicméně já to byl schopnej celkem používat i na JPII, kterej má odměr snad ještě menší. Přijedu do křoví, kuk, je tu něco, není tu něco, jedem dál. Ale je to asi i dost o stylu hry. IMO je JT dobrej jenom na kemp zezadu, kdy se modlíš, aby ti na haluz netrefili spodní plát... V ten moment se nemusíš moc vrtět a ty bincle užitečny budou :-)

ad skilly posádky × reálny hodnoty... Větrák / BIA dává 2,3% k reálným hodnotám, BIA + větrák dají 5% k reálným hodnotám, gold consumable dá 5% k reálným hodnotám.
Keď prejdem myšou na člena posádky, tak sa mi ukáže jeho celková percentáž a v zátvorke je za ventiláciu pridaných 5%. Ale keď pozriem wiki Battle mechanics, tak tam už je na to vzorec. Takže vlastne ani presne neviem, ako to celé je. Pri nabíjaní to mám vďaka módu aspoň ako porovnať... Nevadí, preštudujem niekedy podrobne aj wiki  :unsure:   aby som bol múdrejší

Derp_Trollington #188 Posted 29 May 2013 - 11:38 AM

Veteran

• Veteran
  • 52679 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Jenze procenta u posadky a realny vliv na vykon jsou dve ruzne hodnoty.

Also tagged with jagdtiger8.8, jt8.8, premium, tank, destroyer

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users