Jump to content

Sizce hilemi promu ? Doluşun

• Please log in to reply
255 replies to this topic

rahmib #241 Posted 18 October 2017 - 04:21 PM

Lieutenant General

• Player
  • 51759 battles
  • 6,730
  • [SA-AS] SA-AS

View Post1998okan1204, on 18 October 2017 - 03:04 PM, said:

kapıkulları diyodum  hatırlıon mu? :DD

forum tartışma jargonuna birçok yeni,orjinal,egzantirik terim katmışızdır. hatırlamazmıyım. yalnız "kapıkullu" lafzını ilk ben  senin klandaki adamların  için kullanmıştım diye hatırlıyorum,sonrasında sen benimsemiştin:trollface:

Dr_Evil_Bald #242 Posted 18 October 2017 - 04:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 250 battles
  • 571

Hileyle ''ben şu kişiyi sevmiyorum banlansın. İnşallah da perma olsun'' anlayışının arasında ki bağlantıyı hala bağdaştırabilmiş değilim ama neyse kapasite sınırlı demek ki, daha çok çalışmam lazım:trollface: Dur bakim nerdeydi benim britanikalar... Neyse monşerler yeter da.

Hile yooğğ yoooooğğğğğ. Varsa da klavyesi mausu mönitörü kırılsın inşallah! Twich sayfasında donamım özellikleri yazıyor. Bedduam tutarsa çok zarar eder:trollface:

kilic222 #243 Posted 18 October 2017 - 05:43 PM

Lieutenant

• Player
  • 34137 battles
  • 1,913

View Postrahmib, on 18 October 2017 - 03:21 PM, said:

........... yalnız "kapıkullu" lafzını ilk ben  senin klandaki adamların  için kullanmıştım diye hatırlıyorum,sonrasında sen benimsemiştin:trollface:

İnternette çok sık karşılaşıldığı için, gerçekte ciddi bir suç olduğundan habersiz oluşunuz gibi, Kapıkulu ordusununda, diğer 2 Eyalet Ordu örgütlenmesiyle birlikte, Osmanlı Ordusunun temel taşı olduğundan filanda habersizsinizdir. Az bildiğin kelimeleri kullanma.

Bide mağdur edebiyatı yapmaya sürekli devam ediyosunuz. İşte ortada bir yönetim var ve onlarla beraber hareket eden birileri var , karşımızda böyle güçler var, bunlarla mücadele ediyoruz filan. Etraftaki çoluk çocuklardan bunları yiyen vardır belki, ama sadece tek başına yazan benimle başetmekteki çaresizliğinizi gizleyemez bu.

Yemek yiyip, Osmanlı ordusuyla ilgili bişeyler yazıcam, bilmediğiniz. Gerçi hiçbişeyi doğru dürüst bilmiyosunuz ama, onlar ilgisini çeker okuyanların. :)

Edited by kilic222, 18 October 2017 - 05:43 PM.

rahmib #244 Posted 18 October 2017 - 05:57 PM

Lieutenant General

• Player
  • 51759 battles
  • 6,730
  • [SA-AS] SA-AS

View Postkilic222, on 18 October 2017 - 04:43 PM, said:

İnternette çok sık karşılaşıldığı için, gerçekte ciddi bir suç olduğundan habersiz oluşunuz gibi, Kapıkulu ordusununda, diğer 2 Eyalet Ordu örgütlenmesiyle birlikte, Osmanlı Ordusunun temel taşı olduğundan filanda habersizsinizdir. Az bildiğin kelimeleri kullanma.

Bide mağdur edebiyatı yapmaya sürekli devam ediyosunuz. İşte ortada bir yönetim var ve onlarla beraber hareket eden birileri var , karşımızda böyle güçler var, bunlarla mücadele ediyoruz filan. Etraftaki çoluk çocuklardan bunları yiyen vardır belki, ama sadece tek başına yazan benimle başetmekteki çaresizliğinizi gizleyemez bu.

Yemek yiyip, Osmanlı ordusuyla ilgili bişeyler yazıcam, bilmediğiniz. Gerçi hiçbişeyi doğru dürüst bilmiyosunuz ama, onlar ilgisini çeker okuyanların. :)

ya kılıç bi bas git , popüler olma çabalarınmı nedir. ilgilenmiyoruz arkadaş,ne satıyorsan almıyacağım.artık başkaları ile konuşmamızda da cevap senden gelir oldu.google copy+paste lerin için git bir konu aç, orada öğretmencilik oyna...ayy gına geldi ya....

kilic222 #245 Posted 18 October 2017 - 06:51 PM

Lieutenant

• Player
  • 34137 battles
  • 1,913

Hem bana cevap ver, hem diğer holivud profil arkadaşla beni çekiştir, ben tek mesaj atıncada kız. Noldu, savcıyamı vericen :))))))

Edit, Eyalet birliklerini saymazsak, Kapıkulu, Osmanlı ordusunun temeli demek. Aslında eskinin devamı oluyor Ötüken e kadar. konu dışı bölümünde bundan bahsedicem.

Edited by kilic222, 19 October 2017 - 05:46 PM.

SuperiorAndMatchless #246 Posted 19 October 2017 - 11:04 AM

Corporal

• Player
  • 13492 battles
  • 179
  • [FRTNA] FRTNA
Arkadaş ben adam sabitken nişan alırken elim titriyor adam bırak beklemeyi taretsiz bir tankda döndüğü gibi cup diye oturuyor hedefe tank ve anında atış ya varmı taretsiz bir tankta hizalamadan döndüğün gibi namlunun hedefe  oturması burda açıklamaya bile gerek yok ne olduğu belli herkesde farkında 

Ioannia #247 Posted 19 October 2017 - 11:23 AM

Warrant Officer

• Player
  • 33910 battles
  • 970
  • [3V] 3V

View PostSuperiorAndMatchless, on 19 October 2017 - 10:04 AM, said:

Arkadaş ben adam sabitken nişan alırken elim titriyor adam bırak beklemeyi taretsiz bir tankda döndüğü gibi cup diye oturuyor hedefe tank ve anında atış ya varmı taretsiz bir tankta hizalamadan döndüğün gibi namlunun hedefe  oturması burda açıklamaya bile gerek yok ne olduğu belli herkesde farkında 

Adamda hem eyimbot hemde driverpack var diyoruz, inanmıyorlar reis. 

rahmib #248 Posted 19 October 2017 - 11:28 AM

Lieutenant General

• Player
  • 51759 battles
  • 6,730
  • [SA-AS] SA-AS

View PostIoannia, on 19 October 2017 - 10:23 AM, said:

Adamda hem eyimbot hemde driverpack var diyoruz, inanmıyorlar reis. 

eyimbot,  eyimli arazide hızlı şey etme şeyimi oluyor acaba?

renegallimard #249 Posted 19 October 2017 - 11:28 AM

Major

• Clan Diplomat
  • 46040 battles
  • 2,574
  • [SA-AS] SA-AS

View PostSuperiorAndMatchless, on 19 October 2017 - 12:04 PM, said:

haklısın kardeşim, bir şeyin hile olup olmadığını anlamanın en iyi yolu kendinle karşılaştırmak.

sen de yapabiliyorsan hile değildir, sen yapamıyorsan hiledir. oyunun en üst seviyesi sen olduğun için senin bile yapamayacağın bir hareketi başkasının yapması imkansızdır, hiledir, aimbotdur. 

Ioannia #250 Posted 19 October 2017 - 11:42 AM

Warrant Officer

• Player
  • 33910 battles
  • 970
  • [3V] 3V

View Postrahmib, on 19 October 2017 - 10:28 AM, said:

eyimbot,  eyimli arazide hızlı şey etme şeyimi oluyor acaba?

Patton,Stb,Kranvagn gibi tanklar da vardır.

SuperiorAndMatchless #251 Posted 19 October 2017 - 12:00 PM

Corporal

• Player
  • 13492 battles
  • 179
  • [FRTNA] FRTNA

View Postrenegallimard, on 19 October 2017 - 10:28 AM, said:

haklısın kardeşim, bir şeyin hile olup olmadığını anlamanın en iyi yolu kendinle karşılaştırmak.

sen de yapabiliyorsan hile değildir, sen yapamıyorsan hiledir. oyunun en üst seviyesi sen olduğun için senin bile yapamayacağın bir hareketi başkasının yapması imkansızdır, hiledir, aimbotdur. 

Usta ben iyi bir oyuncu değilim bunu hiçbir zaman söylemedim ama göz var nizam var taretsiz bir tank ve döndüğü anda direk kitlenip ateş ediyor ve bingo ben  kendimle kıyaslamam ama bir şeyinde usulü vardır bak kaç tane öyle cuk diye oturttuğu atış var evet iyi bir oyuncu ama bazı atışları şaibeli  sen hala aimbot ve diğer modların varlığına inanmıyorsun sanırım . 

renegallimard #252 Posted 19 October 2017 - 12:22 PM

Major

• Clan Diplomat
  • 46040 battles
  • 2,574
  • [SA-AS] SA-AS

View PostSuperiorAndMatchless, on 19 October 2017 - 01:00 PM, said:

Usta ben iyi bir oyuncu değilim bunu hiçbir zaman söylemedim ama göz var nizam var taretsiz bir tank ve döndüğü anda direk kitlenip ateş ediyor ve bingo ben  kendimle kıyaslamam ama bir şeyinde usulü vardır bak kaç tane öyle cuk diye oturttuğu atış var evet iyi bir oyuncu ama bazı atışları şaibeli  sen hala aimbot ve diğer modların varlığına inanmıyorsun sanırım . 

aimbot var tabi ama sanıldığı gibi çalışmıyor, bu adamın atışlarını yapabilen aimbot artık yapay zeka falan olmalı, onun maliyeti de uzun yıllar ve milyarlarca dolar.. 

bu oyunda kullanılan aimbotlar napıyor, tankların zayıf noktalarını arıyor, hareket halinde tankın gittiği yere ateş ediyor. yapabildikleri bu, bunlar iyi bir oyuncuda zaten standart özellikler. kullanılmasının anlamı yok, hatta dezavantajı var. belki ben palet atıcam niye gövdeye sıkıyor, belki ben ammosuna sıkıcam niye palet atıyor vs. 

aimbot 500 wn8 adam için güzel, o zaten taret nedir pale nedir bilmiyor, zaten tankların neresi zayıf maçta napmak lazım bilmiyor.. alıyor aimbot, tank sürüyor klavyeyle, sonuç ne 500 wn8 değil 600 wn8 oluyor.. 

bu başlıktaki adama aimbot ver 3700 wn8 direk 2000'e düşer.. %72 galibiyet %60'a düşer.. yapamaz o onunla, imkanı yok, yapabildikleri de dağılır.. 

ben de değilim bu oyunun iyi oyuncusu, en iyi taktik oyunculardan biriyimdir ama yetenek bambaşka bişi, bu atışı ben yapamam diyip hile aramıyorum her şeyde, doğrusu bu değil, yapıyorlar çünkü, aç bak bi esl maçı izle tavsiyem, bu adamlardan dolu var orda, bak ne saçma sapan atışlar yapıyorlar, nerden neleri deniyorlar. robot olmuş adamlar, konsantrasyon üst seviyede. 

gerçekten bu gözle bakın biraz.. oyunda hile var ama unicumda proda falan yok o hileler. kaldı ki rng diye bişi var, ben senin ammona sıkarım ama ammo alıp alamamam rng'ye kalmış.. 

Shalgam_KEBAB #253 Posted 19 October 2017 - 12:22 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24742 battles
  • 54
  • [3V] 3V

View PostSuperiorAndMatchless, on 19 October 2017 - 12:00 PM, said:

Anaa Edited :D:Ddd:d

Bu post moderasyon ekibi tarafindan uygunsuz ifadeler içermesi sebebi ile degistirilmistir.

Edited by VMX, 20 October 2017 - 08:50 AM.

ali1234512 #254 Posted 19 October 2017 - 12:25 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 28270 battles
  • 3,140
  • [SA-AS] SA-AS

View Postrenegallimard, on 19 October 2017 - 01:22 PM, said:

aimbot var tabi ama sanıldığı gibi çalışmıyor, bu adamın atışlarını yapabilen aimbot artık yapay zeka falan olmalı, onun maliyeti de uzun yıllar ve milyarlarca dolar.. 

bu oyunda kullanılan aimbotlar napıyor, tankların zayıf noktalarını arıyor, hareket halinde tankın gittiği yere ateş ediyor. yapabildikleri bu, bunlar iyi bir oyuncuda zaten standart özellikler. kullanılmasının anlamı yok, hatta dezavantajı var. belki ben palet atıcam niye gövdeye sıkıyor, belki ben ammosuna sıkıcam niye palet atıyor vs. 

aimbot 500 wn8 adam için güzel, o zaten taret nedir pale nedir bilmiyor, zaten tankların neresi zayıf maçta napmak lazım bilmiyor.. alıyor aimbot, tank sürüyor klavyeyle, sonuç ne 500 wn8 değil 600 wn8 oluyor.. 

bu başlıktaki adama aimbot ver 3700 wn8 direk 2000'e düşer.. %72 galibiyet %60'a düşer.. yapamaz o onunla, imkanı yok, yapabildikleri de dağılır.. 

ben de değilim bu oyunun iyi oyuncusu, en iyi taktik oyunculardan biriyimdir ama yetenek bambaşka bişi, bu atışı ben yapamam diyip hile aramıyorum her şeyde, doğrusu bu değil, yapıyorlar çünkü, aç bak bi esl maçı izle tavsiyem, bu adamlardan dolu var orda, bak ne saçma sapan atışlar yapıyorlar, nerden neleri deniyorlar. robot olmuş adamlar, konsantrasyon üst seviyede. 

gerçekten bu gözle bakın biraz.. oyunda hile var ama unicumda proda falan yok o hileler. kaldı ki rng diye bişi var, ben senin ammona sıkarım ama ammo alıp alamamam rng'ye kalmış.. 

abi burda esl maçı izleyen toplsan 5-6 kişi zor çıkar adamlar altını saklamış e3ü üst kopoladan vuruyor burda kimse denemez bile  e3te öle delinseler  aim bot derler

Edited by ali1234512, 19 October 2017 - 12:25 PM.

Shalgam_KEBAB #255 Posted 19 October 2017 - 12:33 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24742 battles
  • 54
  • [3V] 3V

View Postali1234512, on 19 October 2017 - 12:25 PM, said:

abi burda esl maçı izleyen toplsan 5-6 kişi zor çıkar adamlar altını saklamış e3ü üst kopoladan vuruyor burda kimse denemez bile  e3te öle delinseler  aim bot derler

Aynen öyle. ESL'nin ne olduğunu bilen kişi sayısı bile çok az. Ki e3 mesela daha nerelerinden deliniyorda.. Anca aimbot, paralı mod vs. Araştıran insan sayısı çok az. Okuyan insan sayısı çok az. Bu gündelik hayatta böyle olduğu için oyunu da bu şekilde yansıtıyor ne yazık ki insanlarımız. Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş misali yaşıyor insanlarımız. Az araştırın, okuyun arkadaşlar. Sadece oyun için demiyorum bunu.

1998okan1204 #256 Posted 19 October 2017 - 01:24 PM

Private

• Player
  • 840 battles
  • 32
  • [6-45] 6-45

View Postkilic222, on 18 October 2017 - 05:51 PM, said:

Hem bana cevap ver, hem diğer holivud profil arkadaşla beni çekiştir, ben tek mesaj atıncada kız. Noldu, savcıyamı vericen :))))))

Osmanlı Ordusu değil, daha geride. Bikaç gün önce bulunduğu açıklandı.İşgalden dönen Türk Savaşçılarına ait tarihin derinliklerinden önemli kalıntılar.

Nedir bunlar ve hangi savaşçılara aitler.

Edit: Konu dışı oluyo ama, kapıkulu kelimesinden daha ilginç, hemen kesicem

Edit:  http://bilimdili.com...eni-buluntular/

Türk kadın savaşçıların mezarlarında yeni bulunan çapları 20 cm ye varan tokalar.

Dikkat edin Türk kadın askerlerden, savaşçılardan bahsediyoruz. Türk kadını hiçbi zaman evde bekleyen kadın değildi hiçbi Türk devlet,imparatorluk veya topluluğunda. Erkekle evdede,devlettede eşit, atçılık,okçuluk,binicilik ve tüm sporlarda erkeklerle aynı şekilde eğitilen, geleneksel Türk kadını.

Mezarlıklar Tuva Türk Cumhuriyetinde bulundu. Türklerin çıkış yurdu Ötüken in olduğu topraklar, Yenisey kıyıları.

Kazıyı yapan arkeologlar, savaşçıların büyük çoğunluğunun kadın olduğunu,Büyük Hun Türk kadın savaşçıları olduğunu, Çin topraklarındaki işgallerden döndüklerini düşünüyor.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users