Jump to content

Obrażenia w meczu

obrażenia ZSRR

• Please log in to reply
7 replies to this topic

xYellow2k16 #1 Posted 11 October 2017 - 08:25 PM

Private

• Player
  • 842 battles
  • 2
Witam, chciałem poruszyć temat damage podczas meczu, ponieważ filmiku typu ''pokaż co potrafisz'' - od znanego youtubera, albo poprostu powtórki typu ''hetzer 3000 damage 6 kills'' doprowadzają mnie do szału. Zanim przejdę do konkretu, chciałem zaznaczyć że głównie gram czołgami ZSRR, a dokładnie su-85 i kv-1/kv-2. Nigdy nie potrafię zrobić powyżej 1000 obrażeń, Czy to wina słabych czołgów? - wątpie, kv-1 to wręcz bestia gdy wylosuje na topa. Więc w czym może tkwić problem? Może w tym że wróciłem po rocznej przerwie, i moje umiejętności są na zbyt niskim poziomie? - Tak troszkę z innej beczki, przed chwilą grałem tym całym su-85, ustawiłem się całkiem fajnie - nikt mnie nie wyspotował i miałem darmowe strzelanie do O-I [VI tier ciężki] - w pierwszym momencie się ucieszyłem że jakieś doświadczenie wpadnie, a skończyło się na 0 damage, Dlaczego? Nie przebiłem go ani razu pomimo wielu strzałów w różne miejsca. Serio polećcie jakąś fajną linię bądź jakieś porady co do ustawiania się na mapach, bo naprawdę miło mi się gra i było by milej jak bym robił jakiś sensowny damage, chociaż to 300-600 na rundę. - Pozdrawiam 

Deleted243 #2 Posted 11 October 2017 - 09:42 PM

Lieutenant

• Player
  • 31567 battles
  • 1,661
  • [IMPR0] IMPR0
Masz na forum cały dział poradników. Tutaj link do skondensowanej wiedzy: http://forum.worldof...85#entry6943485

Linii nie zmieniaj, bo to są jedne z prostszych i lepszych pojazdów. Siedź na tych poziomach i graj. Jak zginiesz - zamiast wyjść do garażu przełącz się na gracza który ciągnie bitwę i przyjrzyj się jego grze.

klosiu_1 #3 Posted 11 October 2017 - 11:13 PM

Colonel

• Player
  • 43077 battles
  • 3,630
  • [SQDAX] SQDAX

Nie ma żadnych stałych miejscówek które ci zapewnią wynik. Robienie dmg w wocie zależy tylko od myślenia. Patrzysz na minimapę, widzisz gdzie jest wróg i myślisz jak się ustawić żeby go w miarę sensownie obijać. I tyle. Żadne mody, czity i inne aimboty tego za ciebie nie zrobią

No i jakaś podstawowa wiedza typu czołg jest słabiej opancerzony z boku i z tyłu, a mocniej z przodu.

HoHoLK44 #4 Posted 12 October 2017 - 08:10 AM

Brigadier

• Player
  • 20914 battles
  • 4,603

Oprócz mojego poradnika na forum, który podał Ci deleted oglądnij sobie moje filmy szkoleniowe na kanale YT.

Cały mój kanał powstał z myślą o nowych lub słabych graczach i w każdej jednej bitwie tłumaczę dlaczego gram tak jak gram.

https://www.youtube.com/user/hoholk44

s_Stefex_x #5 Posted 12 October 2017 - 11:38 AM

Private

• Player
  • 2752 battles
  • 7
  • [KAP] KAP
Czytaj poradniki i graj ile się da. Ja sam mam niewiele więcej bitew, ale jak od niedawna zacząłem grać na poważnie i starać się być lepszy to zaczynam wyciągać sensowne obrażenia, coraz lepiej umiem odbijać pociski itd. Jak to mówią - praktyka czyni mistrza. Analizuj swoje błędy i w końcu przestaniesz je popełniać i zamiast tego będziesz kosił coraz większy dmg :D

Chyzwar_ #6 Posted 12 October 2017 - 01:05 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18692 battles
  • 1,447
Takie wyniki jak 3k Hetzem to efekt szczęśliwego przebiegu bitwy i dużego doświadczenia. Nawet dobrzy gracze nie zawsze robią takie mecze. Nie przejmuj się. Co do weakspotow  to polecam tanks.gg. Jest tam opcja patrzenia na czołg z punktu widzenia działa innego pojazdu. Korzystaj ile wlezie.

Edited by Chyzwar_, 12 October 2017 - 01:05 PM.

xYellow2k16 #7 Posted 12 October 2017 - 09:15 PM

Private

• Player
  • 842 battles
  • 2
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, narazie porzucam linie ZSRR i skupiam się na drzewku do hellcata, aktualnie gram m8a1. Bardzo miło mi się gra z dużą prędkością, i tym że fajnie penetruje [obojętne obrażenia z hita byle bym przebijał]. Jeśli komuś by się chciało mógł by polecić jakąś linię podobną do hellcata, może być TD/Medium lub nawet light, zależy mi przede wszystkim na dobrej prędkości, wieży no i penetracji. Pozdrawiam czołgistów ;) 

Luciush #8 Posted 16 October 2017 - 03:17 PM

Private

• Player
  • 2398 battles
  • 11

View PostxYellow2k16, on 12 October 2017 - 08:15 PM, said:

skupiam się na drzewku do hellcata, aktualnie gram m8a1. Bardzo miło mi się gra z dużą prędkością, i tym że fajnie penetruje [obojętne obrażenia z hita byle bym przebijał]

I powiem tak: na m8a1 póki co pozostań i graj, graj, graj, ewentualnie podskocz jeszcze tier wyżej ale tylko z ciekawości. Skąd taka rada? A z dwóch powodów. Po pierwsze upragniony przez Ciebie Hellokitty... sorry - Hellcat to zupełnie inna maszyna jeśli chodzi o filozofię grania. Wieża obraca się długo, działo strzela rzadko - zapomnij o yolo rajdach na przeciwnika. Zdążysz oddać jeden strzał (jak dobrze pójdzie trafisz) a w trakcie reloadu spompuje cię zwykły T-34...

Maszyna poprzedzająca czyli T67 - bardzo zacny niszczyciel, szybki i morderczy, nawet w niezbyt wprawnych rękach potrafi namieszać, ale też jest już jakimś zwiastunem tego co tier wyżej, czyli dość wolna wieża i momentami deficyt zwrotności. Do tego pula HP przy losowaniach na VI i VII tier wymusza ostrożne operowanie tą maszynką, bo jesteś na dwa strzały a często i na jeden.

Also tagged with obrażenia, ZSRR

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users