Jump to content

Speciál: Spousta záloh!

• Please log in to reply
43 replies to this topic

Gremlaja #41 Posted 15 October 2017 - 03:17 PM

Warrant Officer

• Player
  • 72837 battles
  • 508

View PostKaraya12, on 14 October 2017 - 05:15 PM, said:

Já ale neměl na mysli procenta her ve kterých se objeví tank +2 tieru ale počty tanků jako takových. Tedy pokud by jsi hrál 10x za sebou nejhorší možný scénář 3-5-7 ( a to není moc reálné ) , tak by jsi potkal maximálně 30 tanků +2 tiery a 120 dalších tanků +-1 tier, stejného tieru, nebo dokonce -2 tier. A 120 ze 150 je pokud se nepletu přesně 80%. A to je ta nejhorší možná varianta. Už rozumíš co jsem psal? ;)

Chápu já řešim spíš to že šestkou můžu na osmičku střílet jak chci a neprostřelim a on mě sejme v pohodě to neni v pořádu a je jedno jestli tanků +2 třída je 4 nebo 5 prostě hra se za takový situace stává z mého pohledu zbytečná ( vystřílím 10 goldovejch granátů a do garáže jdu stejně s nulou nastřílenýho dm a hru pouze ve své třídě hraju 1x za 2 hodiny a na topu jsem 1x za 3 hodiny jinak hraju jen proti vyšším třídám tanků ( to že se jednou za měsíc z toho udělá průměr aby to dalo ty čísla co tady házíš tak u mě rozhodně nevychází , nehraju v jedný třídě a tanky o dvě třídy níž :D to je u mě považováno za zázrak ) ve verzi hry 8 mi to vycházelo ferověji.

Karaya12 #42 Posted 15 October 2017 - 04:51 PM

Captain

• Player
  • 16161 battles
  • 2,457
  • [SVINE] SVINE

View PostGremlaja, on 15 October 2017 - 04:17 PM, said:

Chápu já řešim spíš to že šestkou můžu na osmičku střílet jak chci a neprostřelim a on mě sejme v pohodě to neni v pořádu a je jedno jestli tanků +2 třída je 4 nebo 5 prostě hra se za takový situace stává z mého pohledu zbytečná ( vystřílím 10 goldovejch granátů a do garáže jdu stejně s nulou nastřílenýho dm a hru pouze ve své třídě hraju 1x za 2 hodiny a na topu jsem 1x za 3 hodiny jinak hraju jen proti vyšším třídám tanků ( to že se jednou za měsíc z toho udělá průměr aby to dalo ty čísla co tady házíš tak u mě rozhodně nevychází , nehraju v jedný třídě a tanky o dvě třídy níž :D to je u mě považováno za zázrak ) ve verzi hry 8 mi to vycházelo ferověji.

Ehm, četl jsi to pořádně? Těch 80% není nějaký průměr, to je ten nejhorší možný scénář který tě může potkat každý den. Méně než těch 80% jich prostě potkat dle současného nastavení MM nelze! Reálně těch tanků +-1 nebo -2 potkáváš ještě více. Klidně si dělej čárky a uvidíš ;)

Edit: A ano, před zavedením těchto úprav byl MM férovější protože byla zhruba třetinová šance na +2 nebo +-1 nebo -2. Jenže spousta lidí chtěla MM+-1, tak ho mají. Problém je v tom, že ti kdo po tom volali nechtěli hrát proti +2 tierům, ale strašně rádi hráli proti -2 tierům. No a nějak jim nedošlo, že když nebude +2, tak nebude ani -2 :teethhappy:

Edited by Karaya12, 15 October 2017 - 04:58 PM.

JasonBourneCZ #43 Posted 15 October 2017 - 05:20 PM

Private

• Player
  • 38118 battles
  • 2
  • [ELLIE] ELLIE

pro me lepsí než mise na 300k. sednu na dve hodky za premiaky a sem v poho ;)

zdenek125 #44 Posted 16 October 2017 - 09:28 AM

Corporal

• Player
  • 42978 battles
  • 166

View PostKaraya12, on 14 October 2017 - 05:15 PM, said:

Já ale neměl na mysli procenta her ve kterých se objeví tank +2 tieru ale počty tanků jako takových. Tedy pokud by jsi hrál 10x za sebou nejhorší možný scénář 3-5-7 ( a to není moc reálné ) , tak by jsi potkal maximálně 30 tanků +2 tiery a 120 dalších tanků +-1 tier, stejného tieru, nebo dokonce -2 tier. A 120 ze 150 je pokud se nepletu přesně 80%. A to je ta nejhorší možná varianta. Už rozumíš co jsem psal? ;)

Plně souhlasím, ale seš si úplně jistý, že takhle to ti "borci" chtěli :trollface: - ostatně znáš ten vtip, jak ta zlatá rybka jede na dovolenou a vezme to za ni krokodýl :amazed:.

p.s. To, že o víkendech hrají spíše slabší oddíly, na to jsem si už zvyknul, ale tento víkend se děti překonávají :child: - nebo zavedli novou přípojku do Bohnic :P

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users