Jump to content

eSport - turnieje WOT

wot turnieje esport

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Ivveczko #1 Posted 14 October 2017 - 10:27 AM

Private

• Player
  • 3642 battles
  • 15
  • [UM4R] UM4R

Witam! 

Zauważyłem, że jedyny temat o eSport to ten w "Strefa klanów => eSport". Nie można założyć tam nowych topiców, a jeden jest tylko do zadawania pytań do adminów na ESL.

Brakuję mi, aby powstał osobny temat na turnieje. Ostatnio wróciłem do gry i nie mogłem znaleźć kilka informacji dotyczących turniejów. Dopiero przed chwilą zauważyłem, że nie ma już IV tierowych turniejów, nagrody się sporo zmniejszyły. Brakuję mi takiego miejsca gdzie będą zawarte informacje, oraz rozwiązania i dodatkowo z możliwością szukania ludzi do drużyny. No i może jeszcze stricte informacyjną - jak wymiana taktyk, które czołgi się nadaję, i dlaczego coś się gra tak, a czemu nie inaczej.

Sądzę, że typowy dział na turnieje by się przydał, ponieważ było by to ułatwienie i to nie tylko dla nowych graczy. Co do szukania osób do drużyn -  w klanach nie zawsze znajdą się osoby chętne na turniejowe 3v3  czy więcej, stąd dobrze byłoby mieć miejsce gdzie można znaleźć graczy chętnych na to miejsce. 

Przydałby się kącik techniczny turniejowy, tutaj dam swój przykład. ponieważ wczoraj grając turniej 1v1 doszedłem do rundy 64(tak wiem nie jest to wysoki wyczyn) ale nie wylosowali mi przeciwnika. Szczerze myślałem, że to wolny los, ale po odczekaniu 2h nic się nie zmieniło, turniej się "zawiesił?". Chciałbym poznać informację co robić w takim momencie. Czy to koniec turnieju bo graczy wyszło za mało, czy np turniej kończy się w tym momencie i będą rozdawane nagrody? W drabince było 34 graczy z czego było tylko 7par, które walczyła, reszta w sytuacji jak moja.

Chciałbym poznać wasze stanowisko w tej sprawie, czy sądzicie, że przydałby się taki temat. Może istnieje taki temat ale mi umknął? 

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Mambacro #2 Posted 15 October 2017 - 02:31 AM

Corporal

• WGL PRO Player
  • 17329 battles
  • 145
  • [-JL-] -JL-
Esport w WoT umiera... Na stronie ESL wycofano już praktycznie wszystkie fajne turnieje a te które zostały nie dają satysfakcjonujących nagród, to samo z turniejami bezpośrednio od WG. Kiedyś można było zgarnąć po 5k golda na głowę za dobry turniej, teraz max to chyba 1600 za 3-5h gry. Nie mówiąc już o zrezygnowaniu z trybu 7vs7 który był popularny. 

Darciel #3 Posted 15 October 2017 - 04:14 AM

Brigadier

• Player
  • 25063 battles
  • 4,746
  • [GHS] GHS
WG próbuje wydusić kasę z wszystkiego co się da.

Ivveczko #4 Posted 15 October 2017 - 11:20 AM

Private

• Player
  • 3642 battles
  • 15
  • [UM4R] UM4R

A czy WG podał przyczynę, dlaczego tak postanowił zrobić? 

Właśnie ja też pamiętam, że jak z jakieś 6 miesięcy temu grałem jakiś turniej to wystarczyło wyjść z grupy, żeby dostać 300golda, co było wg mnie bardzo miłym dodatkiem. Ciekawią mnie przyczyny tego zjawiska. Fakt, że wprowadzają gry rankingowe mnie nie satysfakcjonuję, ponieważ trzeba mieć 10 tier. Ja czasu na grind czołgów mam często ograniczony, założyłem konto w 2012 roku, a nie mam 3k bitew jeszcze.(fakt, że większość czasu nie grałem a do gry powracam chyba z 6sty raz). 

Turnieje na niższych tierach dawały poczuć rywalizację, i dawały jakieś emocję czego nie można powiedzieć o randomach.

Czy oprócz turniejów na WoT, ESL i FACEit są jakieś inne popularne platformy?

RAZ_uR #5 Posted 15 October 2017 - 11:37 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 34469 battles
  • 3,476
  • [RAZUR] RAZUR

View PostIvveczko, on 15 October 2017 - 11:20 AM, said:

A czy WG podał przyczynę, dlaczego tak postanowił zrobić? 

WG wszędzie poucinało możliwość zdobycia golda aby wydusić od graczy jak najwięcej kasy.

Also tagged with wot, turnieje, esport

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users