Jump to content

Soutěž: Největší bitvy

• Please log in to reply
51 replies to this topic

Community #1 Posted 14 October 2017 - 11:40 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 32,607
Zahrajte si zbrusu nový herní režim a vyhrajte v naší soutěži skvělé ceny!

Úplný text položky novinek

sirkajirka #2 Posted 14 October 2017 - 02:46 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 43422 battles
  • 1,656
  • [9-TDL] 9-TDL
Pochopil jsem správně, že odměnu dostane 10 lidí v každé kategorii, čili 50 celkem? :)

Edited by sirkajirka, 14 October 2017 - 02:48 PM.

Miri37 #3 Posted 14 October 2017 - 02:55 PM

General

• Player
  • 49517 battles
  • 8,324

View Postsirkajirka, on 14 October 2017 - 01:46 PM, said:

Pochopil jsem správně, že odměnu dostane 10 lidí v každé kategorii, čili 50 celkem? :)

K čemu je zpětná vazba?

Proč nemohlo být vynecháno ze soutěže SPG. No prostě, protože ve WG nikdo tu jejich hru nehraje a nebo neumí počítat. 

sirkajirka #4 Posted 14 October 2017 - 03:10 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 43422 battles
  • 1,656
  • [9-TDL] 9-TDL

View PostMiri37, on 14 October 2017 - 02:55 PM, said:

K čemu je zpětná vazba?

Proč nemohlo být vynecháno ze soutěže SPG. No prostě, protože ve WG nikdo tu jejich hru nehraje a nebo neumí počítat. 

Proto jim to nebude nikdo hrát. Já osobně už nebudu jezdit soutěže, kde jsou tier 10 arcky, protože mě neustálý stun, ničení modulů a členů posádky jen otravuje. V tomto případě navíc odměny jen pro 50 lidí ... :)

Jinak, pokud se ptáš na zpětnou vazbu, tak si zkus jen vzpomenout, na kolik dotazů tu skvělý komunitní tým kdy odpověděl :)

Zeroberg #5 Posted 14 October 2017 - 03:20 PM

Lieutenant

• Player
  • 47698 battles
  • 1,526
  • [THRAX] THRAX

Dokonce 50 výherců? Tak to je pecka... Tak velká, že tento režim vypínám :). Děkuji za upozornění ;)

VijaCZ #6 Posted 14 October 2017 - 03:42 PM

Brigadier

• Guest
  • 74922 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA
Pařížská pobočka WG:EU dosáhla další úrovně ubohosti. Velmi smutné.

YabbaCoe #7 Posted 14 October 2017 - 04:05 PM

Community Coordinator (CZ)

• WG Staff
  • 14666 battles
  • 287

View PostMiri37, on 14 October 2017 - 01:55 PM, said:

K čemu je zpětná vazba?

Jelikož SPG jsou součástí hry, jako jedna z tříd a stále ji hraje poměrně podstatný počet hráčů. Čili proč ji vynechávat, když jde o soutěž?

View PostVijaCZ, on 14 October 2017 - 02:42 PM, said:

Pařížská pobočka WG:EU dosáhla další úrovně ubohosti. Velmi smutné.

Mohu vědět čím konkrétně? 

VijaCZ #8 Posted 14 October 2017 - 04:07 PM

Brigadier

• Guest
  • 74922 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Třeba například touhle akcí, když sem ten příspěvek napsal do vlákna o téhle akci? :facepalm:

To nevíš že EU pobočka je věhlasná tím že je ze všech nejhorší a že spousta lidí by radši hrála na RU serveru kdyby šlo převést účet? Obzvlášť když jeden z RU serverů má pro nás lepší připojení než EU servery? Na všech ostatních pobočkách se o hráče starají, nelžou jim, nevysmívají se jim tak okatě, jejich akce alespoň občas dávají smysl a hráče ke hře opravdu přitáhnou... 

ElHabanero #9 Posted 14 October 2017 - 04:09 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 37640 battles
  • 400
  • [VOJAK] VOJAK
neber to osobne Yabba ale WG:EU je len dojna krava a tie akcie su povetšinou na smiech oproti ostatnym keby ste nam mali davat to co rusakum a azii+ amerike co by se stalo ?

Lord_Skreech_Verminking #10 Posted 14 October 2017 - 04:10 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25374 battles
  • 313
Poprvé co vidím, že těžký tank může těžit ze zastaveného pancíře, mno gratulace WG týme, že vás to po 6ti letech napadlo .. co za to ale dát expy do hry .. k čemu má pak člověk mause nebo type 5 .. odcinká 3x svoje HPčka ale je mu to k ničemu ... a dále chcete udělat něco moc pěkného pro komunitu hráčů ? Chcete zabodovat ??

​Zlepšete odměny v náhodných bitvách pro první 3 hráče u poraženého týmu .. kdo z nás to nezažil .. první na dmg a pak někde o 2000 mín dmg pod vámi .. a zbytek proherní týmu jako hru afkoval .. dost často i tento první hráč u poražených zahraje líp jak 85% hráčů ve vítězném týmů .. jákou má ale odměnu ? Vůbec ŽÁDNOU a ještě člověk přijde o spoustu kreditů .....

VijaCZ #11 Posted 14 October 2017 - 04:10 PM

Brigadier

• Guest
  • 74922 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

View PostYabbaCoe, on 14 October 2017 - 03:05 PM, said:

Jelikož SPG jsou součástí hry, jako jedna z tříd a stále ji hraje poměrně podstatný počet hráčů. Čili proč ji vynechávat, když jde o soutěž?

Možná proto aby ste tak strašně nápadně neignorovali zpětnou vazbu a nedělali pravej opak toho co se lidem který vás živí líbí ? :/

YabbaCoe #12 Posted 14 October 2017 - 04:24 PM

• WG Staff
  • 14666 battles
  • 287

View PostVijaCZ, on 14 October 2017 - 03:10 PM, said:

Možná proto aby ste tak strašně nápadně neignorovali zpětnou vazbu a nedělali pravej opak toho co se lidem který vás živí líbí ? :/

Bylo to milý Vijo řečeno několikrát a myslím, že ve skrytu duše sám víš, že stejně jako zástupci odpůrců artyn naopak také existují zástupci milovníků artyn. Smiř se s tím, že pokud se tobě něco nelíbí, hned to neznamená, že tvůj názor sdílí kompletně všichni hráči po celém světě. 

Každopádně této soutěže se můžeš účastnit i s jinými typy vozidel. K ničemu tě vlastně touto soutěží nenutíme, jen prostě hraj, jak doposud, snaž se být co nejlepší a třeba odvedeš dostatečný výkon k tomu, abys něco vyhrál.

View PostElHabanero, on 14 October 2017 - 03:09 PM, said:

neber to osobne Yabba ale WG:EU je len dojna krava a tie akcie su povetšinou na smiech oproti ostatnym keby ste nam mali davat to co rusakum a azii+ amerike co by se stalo ?

Já jsem sice zastáncem toho, aby byla rovnost v podmínkách na všech serverech. Já se vlastně na to už taky ptal, proč je na jiném serveru tráva zelenější, když jde o stejný produkt. Jde právě o speficika jednotlivého regionu. Nicméně zde máš šanci něco vyhrát jen prostým hraním. Zkus to, třeba se ti zadaří a něco z toho vydojíš ;)

sirkajirka #13 Posted 14 October 2017 - 04:25 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 43422 battles
  • 1,656
  • [9-TDL] 9-TDL

View PostYabbaCoe, on 14 October 2017 - 04:05 PM, said:

Tak se ale pak nedivte, až ostatní vynechají kvůli artynám tuhle soutěž.

Celý problém je v tom, že jste z artyn udělali nejotravnější prvek ve hře, tisíckrát to tu lidi psali, nic se nezměnilo a teď ještě "artynáře" motivujete, aby ty svoje skycancery vzali i do soutěže. Jasná demotivace pro ty ostatní + samozřejmě počet odceněných, ten se jako hodně povedl. :)

Edited by sirkajirka, 14 October 2017 - 04:28 PM.

VijaCZ #14 Posted 14 October 2017 - 04:38 PM

Brigadier

• Guest
  • 74922 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

View PostYabbaCoe, on 14 October 2017 - 03:24 PM, said:

Já jsem sice zastáncem toho, aby byla rovnost v podmínkách na všech serverech. Já se vlastně na to už taky ptal, proč je na jiném serveru tráva zelenější, když jde o stejný produkt. Jde právě o speficika jednotlivého regionu.

O tohle přesně jde. Tohle je přesně ta věc proč vás lidi nenávidí, proč od vás chtějí utéct jakmile to bude možné, to je důvod proč musíte psát z účtu Community když se stydíte za to co máte napsat.

Můžeš sem napsat co je "specifikum EU regionu" ?  Že pitomým bohatým Evropanům musí stačit polovina servisu než ostatním? :/

edit : dokud ve velkých bitvách budou artyny, zůstane tenhle skvělý a parádní herní režim na úžasné mapě bohužel vypnutý.

Edited by VijaCZ, 14 October 2017 - 04:41 PM.

Miri37 #15 Posted 14 October 2017 - 05:21 PM

General

• Player
  • 49517 battles
  • 8,324

View PostYabbaCoe, on 14 October 2017 - 03:05 PM, said:

Jsem zastánce SPG ve WoT, ale po tomto dotazu, jsem musel 5x obejít byt a dát si ještě 15 minut pauzu, abych sem nepsal hodně sprostě. Stačilo mít něco pod kůží, tak bych sem vysmahnul něco, po čem bych dostal možná i dočasný banán na fórum.

​Hráči nechtějí přemnoženost  SPG v bitvách a byl už dávno kritizován návrh osobních misí. Nám současné počty SPG stačí a to i mě. Nepotřebuji hrát vždy proti jejich max počtu. Už to vidím jak jsem celej žhavej brát T10 do bitvy, kde je vždy max SPG a po prodělku se hrnul vydělat si na nižší třídy, abych si to nechal zase vzít deštěm barelů. Přemnoženost LT, TD, MT , HT, proti všemu tomu se nechá nějak hrát, aby si člověk nepřipadal jako ............... Jestli chce WG opravdu v každý bitvě SPG, tak se jim na to dost hráčů vykašle.

Kolik je čistých artynářů ve WoT? Akce jen pobídne do SPG přesedlat dočasně víc hráčů z jiných strojů. Proč nemůže být SPG ve WoT okrajovou záležitostí. Stejně WG zničilo scouty. Mimo expičů to hrálo pár hráčů, kterým to něco říkalo, jenže ono to musí být hráno podstatně víc aspoň 5 ks na tým, tak LT upravíme - zmršíme. Sakra ještě jsem zcela nevychladnul.

Co třeba někde ve vedení položit otázku, proč podporovat něco, čeho je v bitvách moc už nyní, dle většiny hráčů. Pro odpůrce SPG je totiž moc i 1 SPG v týmu za 10 bitev.

View PostSigmar111, on 14 October 2017 - 03:10 PM, said:

Poprvé co vidím, že těžký tank může těžit ze zastaveného pancíře, mno gratulace WG týme, že vás to po 6ti letech napadlo .. co za to ale dát expy do hry .. k čemu má pak člověk mause nebo type 5 .. odcinká 3x svoje HPčka ale je mu to k ničemu ... a dále chcete udělat něco moc pěkného pro komunitu hráčů ? Chcete zabodovat ??

​Zlepšete odměny v náhodných bitvách pro první 3 hráče u poraženého týmu .. kdo z nás to nezažil .. první na dmg a pak někde o 2000 mín dmg pod vámi .. a zbytek proherní týmu jako hru afkoval .. dost často i tento první hráč u poražených zahraje líp jak 85% hráčů ve vítězném týmů .. jákou má ale odměnu ? Vůbec ŽÁDNOU a ještě člověk přijde o spoustu kreditů .....

Pokud je hráč opravdu dobrý, tak si v prohrávajícím týmu vybojuje odvážný odpor a může tak být v Top 5 bitvy, tak kde je problém?

Že, by velká náročnost a mělo by to být i za pouhé dva průstřely.    

YabbaCoe #16 Posted 14 October 2017 - 06:26 PM

• WG Staff
  • 14666 battles
  • 287

View PostMiri37, on 14 October 2017 - 04:21 PM, said:

Jsem zastánce SPG ve WoT, ale po tomto dotazu, jsem musel 5x obejít byt a dát si ještě 15 minut pauzu, abych sem nepsal hodně sprostě. Stačilo mít něco pod kůží, tak bych sem vysmahnul něco, po čem bych dostal možná i dočasný banán na fórum.

​Hráči nechtějí přemnoženost  SPG v bitvách a byl už dávno kritizován návrh osobních misí. Nám současné počty SPG stačí a to i mě. Nepotřebuji hrát vždy proti jejich max počtu. Už to vidím jak jsem celej žhavej brát T10 do bitvy, kde je vždy max SPG a po prodělku se hrnul vydělat si na nižší třídy, abych si to nechal zase vzít deštěm barelů. Přemnoženost LT, TD, MT , HT, proti všemu tomu se nechá nějak hrát, aby si člověk nepřipadal jako ............... Jestli chce WG opravdu v každý bitvě SPG, tak se jim na to dost hráčů vykašle.

Kolik je čistých artynářů ve WoT? Akce jen pobídne do SPG přesedlat dočasně víc hráčů z jiných strojů. Proč nemůže být SPG ve WoT okrajovou záležitostí. Stejně WG zničilo scouty. Mimo expičů to hrálo pár hráčů, kterým to něco říkalo, jenže ono to musí být hráno podstatně víc aspoň 5 ks na tým, tak LT upravíme - zmršíme. Sakra ještě jsem zcela nevychladnul.

Co třeba někde ve vedení položit otázku, proč podporovat něco, čeho je v bitvách moc už nyní, dle většiny hráčů. Pro odpůrce SPG je totiž moc i 1 SPG v týmu za 10 bitev.

Pokud je hráč opravdu dobrý, tak si v prohrávajícím týmu vybojuje odvážný odpor a může tak být v Top 5 bitvy, tak kde je problém?

Že, by velká náročnost a mělo by to být i za pouhé dva průstřely.    

Chápu, že hráči nechtějí přemnožené artyny ve Velkých bitvách, to taky nikdo neříká, že bychom chtěli podporovat.

Jen si vem jednu věc. Uděláme soutěž pro všechny třídy, ale pro artyny ne. Za prvé by to vypadalo zvláštně a za druhé by bylo mnohonásobně více řevu, že proč ty artyny tam nejsou. 

Prostě, pokud artyny hraješ a chceš se účastnit, klidně ti zkus. Není to povinné ;)

VijaCZ #17 Posted 14 October 2017 - 06:39 PM

Brigadier

• Guest
  • 74922 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Ne, ne ne... celej příspěvek sem smazal protože to co sem napsal na adresu WG:EU Pařížský pobočky by znamenalo automatickej ban na forum, ban do hry, ztrátu zdravotního pojištění a odebrání rodnýho listu.

Takže si to domyslete.

Bery_CR #18 Posted 14 October 2017 - 06:47 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 64631 battles
  • 3,450
  • [KOBD] KOBD

View PostYabbaCoe, on 14 October 2017 - 04:24 PM, said:

Já jsem sice zastáncem toho, aby byla rovnost v podmínkách na všech serverech. Já se vlastně na to už taky ptal, proč je na jiném serveru tráva zelenější, když jde o stejný produkt. Jde právě o speficika jednotlivého regionu.

Ja vim, ze za to nemuzes, ale na tyto oblbovacky uz jsem alergickej. To je stejne pitoma vymluva jak u prodeje potravin, kdy nam chce nekdo namluvit, ze mame neodolatelnou touhu kupovat pomerancovou stavu bez pomerancu. :facepalm:

UKO_JESHITA #19 Posted 14 October 2017 - 06:52 PM

Brigadier

• Player
  • 52431 battles
  • 4,968
  • [_LDN] _LDN

No proti takovéto soutěži nemám nic.Cíleně ji hrát nebudu, ale zaregistruju se a když náhodou něco padne bude to bonus.

Mám, ale jednu podstatnou otázku, zvýší WG šanci se do velké bitvy dostat alespon na tyto dny? Pokud ne, pak lituji ty co by chtěli se snažit o výhru cíleně.Protože je čeká mnoho bitev s desítkama.

Miri37 #20 Posted 14 October 2017 - 07:05 PM

General

• Player
  • 49517 battles
  • 8,324

View PostYabbaCoe, on 14 October 2017 - 05:26 PM, said:

Chápu, že hráči nechtějí přemnožené artyny ve Velkých bitvách, to taky nikdo neříká, že bychom chtěli podporovat.

Jen si vem jednu věc. Uděláme soutěž pro všechny třídy, ale pro artyny ne. Za prvé by to vypadalo zvláštně a za druhé by bylo mnohonásobně více řevu, že proč ty artyny tam nejsou. 

Prostě, pokud artyny hraješ a chceš se účastnit, klidně ti zkus. Není to povinné ;)

Neříkáte, že chcete podporovat větší počty SPG, ale děláte to.

Kdo by řval, kdyby to nebylo pro SPG?

Jak to bylo s hodnocenýma bitvama. Bylo výhodnější tam hrát SPG => tak to hráli hráči, co by si je normálně nebrali.

Co se týká řevu, tak tady můžu klidně řvát, že je to nefér, že je to jen pro T10 a že jsou diskriminovány ostatní tiery. Já chápu, proč je to pro T10, takže na tuto část nepotřebuji odpovědi.

WG si může, nebo EU pobočka udělat anketu, zda hráči chtějí mise pro SPG a kolik je jich proti, že se bojí navýšení jejich počtů v bitvách?

1. Chcete mise i pro SPG?

2. Budete plnit mise pro SPG? 

3. Nevadil by vám zvýšený počet SPG díky misím?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users