Jump to content

RNG'nin Oranından Memnun musunuz?

RNG Hasar Delicilik

• Please log in to reply
117 replies to this topic

Poll: RNG (264 members have cast votes)

Şu anda 25% olan RNG oranından memnun musunuz?

1. Evet (26 votes [9.85%])

Percentage of vote: 9.85%

2. Hayır (238 votes [90.15%])

Percentage of vote: 90.15%

Memnun değilseniz, oranı kaç olmalı sizce?

1. Şu anki halinden memnunum (20 votes [7.58%])

Percentage of vote: 7.58%

2. %5 (40 votes [15.15%])

Percentage of vote: 15.15%

3. %10 (131 votes [49.62%])

Percentage of vote: 49.62%

4. %15 (50 votes [18.94%])

Percentage of vote: 18.94%

5. %20 (2 votes [0.76%])

Percentage of vote: 0.76%

6. %30 (4 votes [1.52%])

Percentage of vote: 1.52%

7. %40 (3 votes [1.14%])

Percentage of vote: 1.14%

8. %50 ve üstü lol :) (14 votes [5.30%])

Percentage of vote: 5.30%

Vote Guests cannot vote Hide poll

prozac022 #101 Posted 20 June 2018 - 11:04 AM

Lance-corporal

• Player
  • 16309 battles
  • 57
  • [ROOC] ROOC
üstat ben biliyorum diye iddia da bulunmuyorum hatta noob um bot bile diyorum..ama gördüğüm bildiğim ki çevremde meslektaşım olarak en az 5 oyuncu var bende wn8 olarak çok iyiler aynı görüşü paylaşıyoruz...sorun benim bu oyunu oynayamamam değil sorun siz oynayanların sorunu görememesi..hala burada bana tavsiye veriyor eleştiriyorsun...diyebilirmisin ki wot rng ve mm adı altında ıp lerden hile yapmıyor?..ben inanmıyorum xvm de de kontrol ediyorum asla adil bir mm yok...rng adil değil ve sen bu oyundan nemalanan bir oyuncusun ismin çok geçiyor..tabi ki savunacaksın ama en az onlar kadar bizim oyuncularımıza zarar veriyorsun..bilmediğim konu mm mi?..bilmediğim konu bizlere çalışmayan rng mi?..bak işine kaç para alıyorsun onu söyle...rng de mm de adil değil tamamen wot un senin gibileri koruduğu ve milliyetçi bir program....ben almanlar la da çok maça girdim fark yok doğu bloğu her zaman maçı alıyor...kril alfabesi bilen tüm ırklar işi koparıyor..arada senin gibi oyundan nemalananlar da wot u savunuyor..keyifle kal 

selocan74 #102 Posted 20 June 2018 - 12:12 PM

Colonel

• Player
  • 62100 battles
  • 3,757
  • [SA-AS] SA-AS

View Postprozac022, on 20 June 2018 - 10:04 AM, said:

üstat ben biliyorum diye iddia da bulunmuyorum hatta noob um bot bile diyorum..ama gördüğüm bildiğim ki çevremde meslektaşım olarak en az 5 oyuncu var bende wn8 olarak çok iyiler aynı görüşü paylaşıyoruz...sorun benim bu oyunu oynayamamam değil sorun siz oynayanların sorunu görememesi..hala burada bana tavsiye veriyor eleştiriyorsun...diyebilirmisin ki wot rng ve mm adı altında ıp lerden hile yapmıyor?..ben inanmıyorum xvm de de kontrol ediyorum asla adil bir mm yok...rng adil değil ve sen bu oyundan nemalanan bir oyuncusun ismin çok geçiyor..tabi ki savunacaksın ama en az onlar kadar bizim oyuncularımıza zarar veriyorsun..bilmediğim konu mm mi?..bilmediğim konu bizlere çalışmayan rng mi?..bak işine kaç para alıyorsun onu söyle...rng de mm de adil değil tamamen wot un senin gibileri koruduğu ve milliyetçi bir program....ben almanlar la da çok maça girdim fark yok doğu bloğu her zaman maçı alıyor...kril alfabesi bilen tüm ırklar işi koparıyor..arada senin gibi oyundan nemalananlar da wot u savunuyor..keyifle kal 

Oyunun gerçek sorunları farklı konular da zaten tartışılıyor.

Sen beni yanlış anladın amacım yardımcı olmaktı,devamını özelden yazdığından devam ederim gereksiz yer kaplamayalım.

ottoroket123 #103 Posted 20 June 2018 - 01:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 9578 battles
  • 835
  • [HESAP] HESAP

View Postprozac022, on 20 June 2018 - 07:35 AM, said:

ben beş tier dedim ve hala iddia ediyorum...bırakın bu işleri verdiğim parayı alayım yetere emeğimden vazgeçtim..Allah kimseyi haksızı savunacak kadar aptal cahil yapmasın...keriziz adamlar bizi yoluyor hala kalkmış yazımı okumadan 5 ti altı idi yi düşünüyor..beş kardeşim 2 tier topla beş tier maça çıkıyorsun..sen ben ve bizim gibi nemalanmayan ahmak Türk oyuncuları sadece piyon...kardeşim karısını kızını satan millet para için seni beni mi düşünür?..oyun içi ceza aldım uygunsuz sohbet falan...tabi Türk olduğum için aldığım hakaretlere bir ceza yok..haçlı kafası bu adamlarda yıllardır aynı..sanırım bu yazı da kaldırılır buradan da ban alırım doğruları yazdığım için.....ben uzun bir süre ara veriyorum içerde emeke ve param var bıraktım diyemem ama bir şeyler düzelmedikçe ki bu Türk oyuncularının da kafası dahil oyunu oynamıyorum.....

View Postprozac022, on 20 June 2018 - 07:38 AM, said:

EfsaneviPilot12 çok teşekkür ederim hesapta noob bot olan biziz ama daha neyi görüp neyi görmediğini bilmeyen Türk oyuncuları da varmış.....bu oyun barış kardeşimin de dediği gibi artık oynanmaz..2 milyon değil daha çok oyuncu kaybederler toplamda...

http://wiki.wargaming.net/en/Tank:R31_Valentine_LL

Block Quote

Pros and Cons

Pros:

• Very good armour for its tier combined with a high HP pool
  • Small size, low profile along with fast gun/track traverse
  • Rapid rate of fire, reasonable accuracy, adequate penetration against tier threes
  • Only sees tier 4 battles, unlike the regular Valentine
  • Very good camo and unlike the Valentine, it retains full camo value on the move

Oyunun sorunlarıyla ilgili yorum yapmıyorum zaten herşey ortada, bilgi yanlışı var onu düzeltiyorum sadece. ASLA ama ASLA göremez demiyorum,

ama MM bir yazılım olduğu için kesinlik yaratır, bir insan bizi maçlara sokmuyor, hata payı oldukça küçük

prozac022 #104 Posted 20 June 2018 - 02:30 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16309 battles
  • 57
  • [ROOC] ROOC
özelden telini yaz whatsapp sana resmi yolluyorum...görüyor kardeşim 2 tier topla 5 tier görüyor...3-4 tier maça da çıkıyor 5 de görüyor..karşısında 4 tier tankları bile delemiyor çünkü 2 tier top var...3 tier e düşerse bir derece..

View Postselocan74, on 20 June 2018 - 12:12 PM, said:

Oyunun gerçek sorunları farklı konular da zaten tartışılıyor.

Sen beni yanlış anladın amacım yardımcı olmaktı,devamını özelden yazdığından devam ederim gereksiz yer kaplamayalım.

kusura bakma biraz aşağılar yazılmış hissettim o yüzden mesajı9m ağır olmuşsa kusurum varsa tüm oyuncuların içinde affola özür dilerim.....amacım daha doğrusu inandığım bu haksızlığın biz Türk oyunculara çok fazla yapıldığı yoksa alman da kızıyor yazışıyoruz..ama çek ler macar lar polak lar gayet memnun.... ben hala inanıyorum ki yazılımda rus ve devşirmelerine kıyak var bunu da rng ve mm adı altında yapıyorlar... rng olmalı ama devasa oranda değil..mm neye göre???.wn8 e göre değil dağlar kadar fark var tanklara göre??acaba??ve evet barış ın kanalına aboneyim zevkle izliyorum bir şeyler kapmaya çalışıyorum..mermi mekaniği sektirme hepsi çok güzel bölümler...ama o bile rng ye her maç saydırıyor mm den bazen çıldırıp 10 maç 15 maç arka arkaya kaybettim dediği de oluyor ki tank tanıtımında da yaşıyor.....ben 1 yıl olmadı oyundayım her güncellemeden sonra mm in çalışmadığını daha ilk klanım da öğrendim..güncellemeden sonra iki gün girme dendi hollanda lı arkadaşım tarafından..bir dönem macarlar la oynadım kayıtlarda var resmen sen tundra mod kullanmıyormusun diye sordu klandan arkadaş...duyduğum 20k hileli mod yakalayıp 350 tanesi ban yemiş..yani parayı veren düdüğü çalar mantığı da var...zaten ilki 10 gün ceza..yine Türk klanlarında paralı mod kullanan çok takım arkadaşım oldu..ceza almıyormusun dediğimde zaten bu mod wot un parayla sattığı mod dedi...araştırdım ve evet internette 30 dolardan 100 dolar a çok mod var...barış ın wot batıyor mu videosu oradaki tablo bu adamların hala umrunda değilse biz hiç umurlarında değiliz..

ottoroket123 #105 Posted 20 June 2018 - 02:45 PM

Warrant Officer

• Player
  • 9578 battles
  • 835
  • [HESAP] HESAP

View Postprozac022, on 20 June 2018 - 01:30 PM, said:

özelden telini yaz whatsapp sana resmi yolluyorum...görüyor kardeşim 2 tier topla 5 tier görüyor...3-4 tier maça da çıkıyor 5 de görüyor..karşısında 4 tier tankları bile delemiyor çünkü 2 tier top var...3 tier e düşerse bir derece..

14 Şubatta 250 altına düşüyor o tank. 

Al bu da rusça wiki den : http://wiki.wargamin...31_Valentine_LL

Edited by ottoroket123, 20 June 2018 - 02:45 PM.

HauleBirUsak61 #106 Posted 20 June 2018 - 10:03 PM

Warrant Officer

• Player
  • 10906 battles
  • 514
  • [TAF-R] TAF-R

Sadece bu replayi atıyor ve susuyorum. Hem rng nin hem de match maiking in içinden geçen wg ye sonsuz teşekkürlerimle...

http://wotreplays.eu...drsn-dicker_max

Rng: Aim in tamamı ıkv 65 in üzerindeyken arkadaki dost tankı nasıl vurdu??????? Ben şok

Match maiking: Hatırlarsanız match maiking e yapılan değişiklik ile kendi statüsünde bir tank ile karşılaşacaktı. Yani bir emil I' in karşısına Defender değil de Amx 50 100 ve ya Somua SM gibi bit tank çıkacaktı noldu da bozuldu?

prozac022 #107 Posted 22 June 2018 - 11:03 AM

Lance-corporal

• Player
  • 16309 battles
  • 57
  • [ROOC] ROOC
hangi mm den söz ediyoruz?..olmayan bir şeyi tartışmak yarasız hele ki yeni bir güncelleme geldiyse en az 48 saat bu çalışmıyor.....ben hala nasıl çalıştığını çözmüş değilim wn8 mi tankların can puanımı tankların sınıf ve atış gücümü???..öyleki her maç bu değişiyor..

Ingenjor #108 Posted 22 June 2018 - 03:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22990 battles
  • 61
  • [XIOS] XIOS

cahiller mutlu

bilenler etkileniyor.

"ignorance is bliss"

prozac022 #109 Posted 23 June 2018 - 01:09 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16309 battles
  • 57
  • [ROOC] ROOC
mutlu değilim...:)

prozac022 #110 Posted 24 June 2018 - 01:09 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16309 battles
  • 57
  • [ROOC] ROOC
kel alaka gelebilir ama westfield haritası yukarıda ağırların arkasında daha onuncu sn ye td ile bir ağaç deviriyorum yerleşeyim diyorum spot ışığı da yanmıyor daha rakip tepeye çıkmamış 2 adet kmt atışı yiyorum...tabi ya yasak mod kullanılmıyor devrilen ağaçları bildiren mod da yok...:)..şikayet ettiğinde bir şey oluyorsa yada olacak ise tüm servetimi wot a bağışlarım...bırakın bu işleri ceza da kurallar da bizlere asla rus ve devşirmelerine bu kurallar çalışmıyor...saniye ya tek bir ağaç devirdim 5 metre gitmeden...bravo wot bu kafayla sen rus oyuncularını bile kaybediyorken anca bizim gibi salak ülkelerin oyuncularını bulursun...hala paralı tanklara gelen kısıtlamayı konuşuyoruz verin benim paramı neyi kısıtlıyor iseniz kısıtlayın...ben bu mm ve rng var iken bu ceza sadece bizlere işliyor iken düzeltilene adil bir oyun sistemine geçene kadar oynamıyorum...

prozac022 #111 Posted 25 June 2018 - 05:36 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16309 battles
  • 57
  • [ROOC] ROOC
belkide..ama ağacı devirip yoluma gidiyordum..tam orada rampadaki tek ağacı devirdim yani mevzilenmeye çalışıyordum tepeye çıkamamıştım..zaten yatacağım yerde değildim ve hareket halindeydim iki artiden geldi..olabilir ama bana o an çok çok mantıksız geldi aynı anda iki isabet de cuk oturdu..artinin birinin wn8 i 400 lerde idi...yanı şans değildi diyorum ustalık değildi diyorum ne palet yedim ne de şok bam bam öldüm..bundan yaklaşık üç dakika sonra ağırlar tepede savaştı..onuncu sn de hareket halinde tek bir ağaç devirdim ve öldüm...

View PostEfsaneviPilot12, on 24 June 2018 - 05:11 PM, said:

Şimdi güzel kardeşim arty nişancı kipinde yukarıdan baktığı için yıkılan ev-duvar kırılan ağaç çalı vs. görebiliyor.

ve çok ağaçlı bı yerden gidiyorsan durduğun yeri bile tahmin edebilir. ve oraya doğru kör atışlar gidebilir. bu atışlar da senin kafanda patlayabilir. 

ilk 10.cu sanıyede ağacı devırdım dedin. demekki oyun başlar başlamaz gittin yattın biyere ve belli ki oyun sonuna yakın bır zamana kadar da orada kalacaksın.

td bile olsan yer değiştirmelisin arkadaşım. iyi oyuncuların çoğu td lerin veya lıght ların yatacağı klasik noktaları bilir. buralara kör atışlar yapabilirler. bu yüzden yer değiştirin.

EfsaneviPilot12 #112 Posted 25 June 2018 - 10:26 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18879 battles
  • 647

View Postprozac022, on 25 June 2018 - 05:36 PM, said:

belkide..ama ağacı devirip yoluma gidiyordum..tam orada rampadaki tek ağacı devirdim yani mevzilenmeye çalışıyordum tepeye çıkamamıştım..zaten yatacağım yerde değildim ve hareket halindeydim iki artiden geldi..olabilir ama bana o an çok çok mantıksız geldi aynı anda iki isabet de cuk oturdu..artinin birinin wn8 i 400 lerde idi...yanı şans değildi diyorum ustalık değildi diyorum ne palet yedim ne de şok bam bam öldüm..bundan yaklaşık üç dakika sonra ağırlar tepede savaştı..onuncu sn de hareket halinde tek bir ağaç devirdim ve öldüm...

10.cu sanıyede atışa hazır olabilen bi arty söylermisin bana ?

sen kaç seviye maça çıktın kaç seviye arty vardı karşında. bukadar da yapmayın allah aşkına be kardeşim. 

prozac022 #113 Posted 27 June 2018 - 04:53 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16309 battles
  • 57
  • [ROOC] ROOC

View PostEfsaneviPilot12, on 25 June 2018 - 10:26 PM, said:

10.cu sanıyede atışa hazır olabilen bi arty söylermisin bana ?

sen kaç seviye maça çıktın kaç seviye arty vardı karşında. bukadar da yapmayın allah aşkına be kardeşim. 

haklısın....sn tutmadım kısa bir süre anlamında yaklaşık bir değerdi..rampayı tırmanıp ilk ağaca gelme süresi bunu da 10 sn olarak belirttim kardeşim..ki rakibin ilk spotu da iki üç dakika da oldu da bir zaman belitmesi kesin ve net o da değil..tabi ağaç devrildiği zaman bunu bildiren mod yoktur hatta bir anda rakip ile karşılaştığında fps ni düşüren mod program da yoktur kardeşim..ben salağım burda yel değirmenlerine saldırıyorum..

EfsaneviPilot12 #114 Posted 27 June 2018 - 06:48 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18879 battles
  • 647

View Postprozac022, on 27 June 2018 - 04:53 PM, said:

haklısın....sn tutmadım kısa bir süre anlamında yaklaşık bir değerdi..rampayı tırmanıp ilk ağaca gelme süresi bunu da 10 sn olarak belirttim kardeşim..ki rakibin ilk spotu da iki üç dakika da oldu da bir zaman belitmesi kesin ve net o da değil..tabi ağaç devrildiği zaman bunu bildiren mod yoktur hatta bir anda rakip ile karşılaştığında fps ni düşüren mod program da yoktur kardeşim..ben salağım burda yel değirmenlerine saldırıyorum..

Güzel abicim yaşınla ilgili yorumumu sona bırakacağım.

Öncelikle ben devrilen ağaç ile arty atışını takmadım kafaya bunlar olabilecek şeyler.

Ben olayın gerçekleştiği vakti taktım kafaya.

Maç başladı gittim mevzı aldım 10.cu saniyede arty atışları yedim dedin.

Maçın ilk 10.cu saniyesinde mermiyi namluya sürebilen bir arty varmı ? 

Kaç tier arty idi bu ? Çünki bu oyunda mermiyi en kısa sürede yükleyebilen 2 tane arty var.

Birisi Lefh18B2 adında 5 tier ve herhangi bir ağaçta bulunmayan özel bir araçtır. Ödül olarak verilir.

Diğeri ise FV304 dür ve bir ağaçta bulunan 6 tier normal bir arty dir. 

Lefh18B2 nin yükleme süresi taban değeri 9,30 saniyedir.

FV304 ün yükleme süresi taban değeri 8,90 saniyedir.

Bu değerleri mürettebat ve teçzihat ile daha da aşağıya çekmek mümkündür.

Eğer bu iki arty den biri vardı ise karşıda, maç başlar başlamaz adam topçu görüşüne geçer ve karşı base deki ağaç çalı duvar hareketlerini izler.

Sırasıyla arka arkaya dizilmiş ağaç çalı duvar vb cisimlerin tek tek yıkıldığını gören topçu, bu gidiş yolunun üzerine kör bir atış yapabilir.

Aynı anda 2 veya 3 topçu da aynı şeyi düşünüp tahmini olarak hesapladıkları noktaya peş peşe atış yapabilirler. Buda seni daha maçın 15.ci saniyesinde büyük bir şüpheye ve şoka sokar. 

EDİT : yaşın 52 ise edited  abicim o değerli vaktini daha değerli şeylere harcamanı tavsiye ederim.

Kendine hakaret etmen de hiç hoş değil. Ben öyle bir ithamda bulunmadım.

Edited by 11poseidon11, 04 July 2018 - 01:17 PM.
Bu post moderasyon ekibi tarafindan, yapici olmamasi sebebi ile degistirilmistir.

prozac022 #115 Posted 27 June 2018 - 07:34 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16309 battles
  • 57
  • [ROOC] ROOC

View PostEfsaneviPilot12, on 27 June 2018 - 06:48 PM, said:

Güzel abicim yaşınla ilgili yorumumu sona bırakacağım.

Öncelikle ben devrilen ağaç ile arty atışını takmadım kafaya bunlar olabilecek şeyler.

Ben olayın gerçekleştiği vakti taktım kafaya.

Maç başladı gittim mevzı aldım 10.cu saniyede arty atışları yedim dedin.

Maçın ilk 10.cu saniyesinde mermiyi namluya sürebilen bir arty varmı ? 

Kaç tier arty idi bu ? Çünki bu oyunda mermiyi en kısa sürede yükleyebilen 2 tane arty var.

Birisi Lefh18B2 adında 5 tier ve herhangi bir ağaçta bulunmayan özel bir araçtır. Ödül olarak verilir.

Diğeri ise FV304 dür ve bir ağaçta bulunan 6 tier normal bir arty dir. 

Lefh18B2 nin yükleme süresi taban değeri 9,30 saniyedir.

FV304 ün yükleme süresi taban değeri 8,90 saniyedir.

Bu değerleri mürettebat ve teçzihat ile daha da aşağıya çekmek mümkündür.

Eğer bu iki arty den biri vardı ise karşıda, maç başlar başlamaz adam topçu görüşüne geçer ve karşı base deki ağaç çalı duvar hareketlerini izler.

Sırasıyla arka arkaya dizilmiş ağaç çalı duvar vb cisimlerin tek tek yıkıldığını gören topçu, bu gidiş yolunun üzerine kör bir atış yapabilir.

Aynı anda 2 veya 3 topçu da aynı şeyi düşünüp tahmini olarak hesapladıkları noktaya peş peşe atış yapabilirler. Buda seni daha maçın 15.ci saniyesinde büyük bir şüpheye ve şoka sokar. 

EDİT : yaşın 52 ise edited abicim o değerli vaktini daha değerli şeylere harcamanı tavsiye ederim.

Kendine hakaret etmen de hiç hoş değil. Ben öyle bir ithamda bulunmadım.

bana attığın mesajla benim sana yazmış olduğumu buraya koysaydın daha güzel olurdu kardeşim verdiğin yanıtı değil...orda sana oyun içinde zaman algısı değişir bazen bir kaç sn dakika birkaç dakika da sn gelebiliri anlattım..artiler aklımda değil ama şu bir gerçek olayı yaşayan ben olduğum için o devrilen ağaca göre sa tarafa mı sol a mı gidiyorum şans sa iki arti de tepemde %100 hasarlı vuruş yaptı..palet yesem şok olsam işte biri çok yakına düşşe tamam derdim..rng si bile  alfasından büyük 5 tier de 300 ün üstü iki atış..oyun orada vardır sevgili wot ta replay...yani iki atış da ölümcül ve çok büyük rng li olmasa sevgili botoş gibi buldu yine öptüğümünün artileri der güler geçerdim...:)..yani evet yaşamadan sadece yorum yapabilirsiniz ve ben hala gülüyorum...keyifle kalın keyifle oynayın...

Edited by 11poseidon11, 04 July 2018 - 01:18 PM.
Bu post moderasyon ekibi tarafindan, yapici olmamasi sebebi ile degistirilmistir.

EfsaneviPilot12 #116 Posted 27 June 2018 - 07:42 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18879 battles
  • 647

View Postprozac022, on 27 June 2018 - 07:34 PM, said:

bana attığın mesajla benim sana yazmış olduğumu buraya koysaydın daha güzel olurdu kardeşim verdiğin yanıtı değil...orda sana oyun içinde zaman algısı değişir bazen bir kaç sn dakika birkaç dakika da sn gelebiliri anlattım..artiler aklımda değil ama şu bir gerçek olayı yaşayan ben olduğum için o devrilen ağaca göre sa tarafa mı sol a mı gidiyorum şans sa iki arti de tepemde %100 hasarlı vuruş yaptı..palet yesem şok olsam işte biri çok yakına düşşe tamam derdim..rng si bile  alfasından büyük 5 tier de 300 ün üstü iki atış..oyun orada vardır sevgili wot ta replay...yani iki atış da ölümcül ve çok büyük rng li olmasa sevgili botoş gibi buldu yine öptüğümünün artileri der güler geçerdim...:)..yani evet yaşamadan sadece yorum yapabilirsiniz ve ben hala gülüyorum...keyifle kalın keyifle oynayın...

Haklısın hocam yanıtınızıda atmalıydım sadece sizi düşünerek kendi cevabımı paylaşmışım özür dilerim.

Saygısızlık gibi anlaşılmasın bunu istemem gerçekten.

Keyifli oyunlar dilerim :) 

Leonard_McCoy #117 Posted 04 July 2018 - 12:49 PM

Corporal

• Player
  • 747 battles
  • 131
edited

Edited by 11poseidon11, 04 July 2018 - 01:20 PM.
Bu post moderasyon ekibi tarafindan, yapici olmamasi sebebi ile değiştirilmiştir

prozac022 #118 Posted 11 July 2018 - 08:31 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16309 battles
  • 57
  • [ROOC] ROOC
edited

Edited by 11poseidon11, 12 July 2018 - 12:47 PM.
Bu post moderasyon ekibi tarafindan, uygunsuz ifadeler içermesi sebebi ile degistirilmistir.

Also tagged with RNG, Hasar, Delicilik

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users