Jump to content

Aktualizace 9.20.1 - Všeobecná zpětná vazba

• This topic is locked This topic is locked
225 replies to this topic

Sstyx #221 Posted 07 December 2017 - 07:02 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18279 battles
  • 4,259
  • [DAFFY] DAFFY

Mám dobrou zprávu stran chatu a slíbené kompenzace - co slíbili dodrží!:girl:

Problémy s chatem - Většina problému byla opravena a teď papaláši řeší kompenzaci za způsobené problémy.... Kompenzace by nám měla přistát na účtech příští týden. Neptejte se mě jaká bude, protože to zatím nevím.....

eli2802 #222 Posted 08 December 2017 - 10:26 AM

Private

• Player
  • 14588 battles
  • 19

Vážení tvůrci 

Dokážu pochopit, že hra je tu proto, aby vydělávala peníze. Dokážu pochopit že slabší hráče je třeba systémově podpořit, aby neustále jen neprohrávali a nezmizela vám tak platící základna. Ale co hráči, kteří si chtějí užít taktickou bitvu? Co hráči, kteří se mechaniku hry a vlastnosti tanků naučili aby byli dobří? jaká je vlastně moje motivace se zlepšovat, když za tři minuty končíme s výsledkem 15:2 a já si stihl vystřelit jednou? motivace nula. Ovlivňováním herní mechaniky a  systémem výběrů hráčů do bitvy, jste z toho udělali hru, která přímo podporuje ty nejhorší hráče, aby chudáčci neschopní náhodou moc neprohrávali a tudíž nepřestali platit. Ti hráči co se v této hře snaží hrát takticky a umí, mají smůlu. herní mechanika je nastavená na superrychlou arkádu 15:2, kde o taktiku už vůbec nejde. já toto vaše rozhodnutí a styl respektuji, ale neakceptuji. proto po letech každodenního hraní dávám smutně uninstal a odcházím vyzkoušet konkurenci. sbohem. 

AlexYachtmaster #223 Posted 09 December 2017 - 11:23 AM

Lance-corporal

• Player
  • 49772 battles
  • 68
  • [44MP4] 44MP4

Zase to nefunguje!

Nasbiral jsem 5000zk a nedostal jsem  5X  osobni zalohu, jak bylo inzerovano,a ale jen 2x.

Borek_Nicitel #224 Posted 09 December 2017 - 01:36 PM

Private

• Player
  • 33692 battles
  • 37

Ahoj,

zapnul jsem to po týdnu a odezvu mám >150ms, seká se to jak blázen? Máte také někdo problém s odezvou? Připojení mám v pořádku.

Dík

Edited by Borek_Nicitel, 09 December 2017 - 01:36 PM.

wantedd #225 Posted 10 December 2017 - 09:01 AM

Corporal

• Player
  • 27062 battles
  • 132

Tak jsem sem po delší době zase zavítal (jen sem, do hry nee) a vidím, že se toho moc nezměnilo.

Zase je to tady "plné" odezvy od WG, škoda. Tak já zase někdy zaskočím, měl jsem v plánu mladýmu

k Vánocům koupit prémiový tank, ale vidím, že to nemá cenu - radši mu koupím jinou hru.

Tak se tu zase mějte a pevné nervy.

Pro WG: díky za Vaší práci, mám víc volného času 

p1_p1_p1 #226 Posted 10 December 2017 - 07:00 PM

Warrant Officer

• Player
  • 44895 battles
  • 852
  • [D-FOX] D-FOX

tak, dnes je to totalne nehratelne :) ve hre to zase zanasi uplne jinam nez mirim, i uplne papirove nepratelske tanky jsou najednou neprustrelne, light a medka nejedou tam kam maji jet a misto toho kempi nebo se zasivaji na strane s hvy tanky, na jine mape zas hvy tanky jedou do baziny kde jezdi medka a jsou tam popraveni ... no castecne je to zpusobeno tim nahodne vzdy spatnym slozenim teamu a castecne v uvozovkach RND generatorem strelby ktery neni az tak uplne nahodny ale spis zamerne dnes vzdy zanasi a neprostreluje - takze za me - ODSTRANIT nahodne faktory ze hry :P

A HRAT CELY DEN 5 MAP je taky saskarna,

PARIZ

PLZEN

UTESY

RUINBERG

OVERLORD

a porad dokola, ve hre je vic zablokovanych map nez tech ktere se hraji, pritom pariz plzen overlord jsou snad ty nejprisernejsi mapy co muze vubec nekdo vymyslet

a jen tak mimochodem, kdyz na foru dam my content tak se mi zobrazi ze nemam zadne prispevky :D tak to uz je trochu moc :D

Edited by p1_p1_p1, 10 December 2017 - 08:50 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users