Jump to content

Aktualizace 9.20.1 - Všeobecná zpětná vazba

• This topic is locked This topic is locked
225 replies to this topic

Molotov_MS #21 Posted 19 October 2017 - 07:28 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 27152 battles
  • 311
  • [CS_AP] CS_AP
Conqueror som predal, idioti. 

198_MUF #22 Posted 19 October 2017 - 11:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 27572 battles
  • 53
  • [CECH] CECH

View PostSstyx, on 18 October 2017 - 11:43 PM, said:

1.  nenačítá se friend list - nemůžu tedy psát ani pm
  2. nenačítá se síň slávy s vlastními vozidlami - tedy statistika na dané vozidlo
  3. Neposouvají se čísla u potřebných bitev do dosažení hodnocení v síni slávy
  4. Nemůžu psát nemehlům zprávy ( a oni mě jaký jsem noob a retento)
  5. Četa je k miminkovským plenkám, můžu pozvat pouze klanové hráče, přátele nikoliv - asi souvisí s friend listem
  6. Zvuk jste ztišovaly proč???? Přitom v nastavení vše mám pořád stejné - a ne, naslouchátka fakt zatím nepotřebuju
  7. Jsem asi pablbka, ale co že nemůžu verbovat ženskou posádku???? Či si vybrat jakého člena chci naverbovat - Pepu Podržtašku nebo Ctirada Násosku?
  8. Odezva serveru lítá jak pavouk v mé peněžence - net mám suprovej, u mě chyba nebude - volala jsem i na poskytovatele netu
  9. Hráči v týmu jsou vyhazování ven ze hry - hra pak vypadá 14-15 a  pokaždé ve spřáteleném týmu:facepalm: zabít vás málo. kecala jsem s několika hráči a několik jich to má celou dobu také!!!!
  10. Když mám camo na úděsovi 66,11/13,9 při stání, veškerýma proprietrama, posádkou a dřepění za křovíčkem, tak jak to, že jsem každou chvilku odhalena vozidlem skoro přes celou mapu a to front side a ještě nejlépe pokakanou heavy?
  11.  když už něco aktualizujete, bylo by fajné mít možnost přehrát staré záznamy co si jak blbka uložím, teď mi jsou k prdu....
  12.  úpravy  matchmakeru - to jako vážně? Není to poznat. Navíc mě teď spotí jak bláznivci, páč mám proti sobě furt tier 10 (mám úděse s camo 66,11/13,9). Ok já si beru tier 8, tak ještě budiž no (ovšem na topu ani jednou :D). Ale že když si vezmu tier 10, tak jedu jen 10-tkovou bitvu a ani tuk níž už normální není! Kde je potom ten balanc? Mám pocit že jste udělaly pěkný hnědý a rozmáznutý kydlanec a jen jste do toho zapíchaly párátka, aby to vypadalo slavnostně.....
  13.  změny v osobních misích - můj pocit je, že jste přijaly Dr. Chocholouška prošlého právě odvykačkou na vánoce! První vchod na stránku ok a i pěkný, ale když přejdu na samotné operace, tak se člověk nevyzná. V první chvíli jsem měla dojem, že se zrušily požadavky na sekundární podmínky, asi po půl hodině mi došlo, že po rozkliknutí se to zobrazí - at žijou klikačky - čím víc, tím lépe že? A to u více kravin co jste tam udělali!
  14.  bony - jde to, ale stejně mi to příjde jako naprosto bezprizorně zbytečná věc.... Asi jsem hold totální nemehlo, a doteď je neoceňuju
  15.  prosím vraťte klasické mise! to co tam už je nějakou dobu je nepřehledné a totálně na 3 věci a to na H, P a S - doplňte si dle potřeby mládeži!!!

Chápu že BM + CM či jak se vám tu nadává je zbytečné (sama jsem dělala cca 3 roky) ale vím taky, že se tlačit dá, když budete chtít. Stačí když se spojíte s ostatníma a trošku jím osvětlíte co a jak.... 

Můj příspěvek asi není "konstruktivní" ale je upřímný, tuhle aktulku jste mohly vynechat a vyšlo by to lépe. Poslední dobou to není o radosti, ale o nervování, když se zapne wotko

Děvče, velmi pěkně napsáno  ;-)

Sstyx #23 Posted 20 October 2017 - 06:45 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18441 battles
  • 4,312
  • [DAFFY] DAFFY

View Post198_MUF, on 19 October 2017 - 11:26 PM, said:

Děvče, velmi pěkně napsáno  ;-)

No co bych jim na to měla jiného napsat?

"Bravo, jste nejlepší!"? Potento všechno na co poslední dobou šáhli. Zajímalo by mě, koho si to tam najali, že to tak zakopávají...... A od nich nulová odezva, aspoň mohly napsat - Víme kulové, jsme blbě informovaní, ale na to jsou zřejmě moc líní.

Díky:)

JRA_CZ #24 Posted 20 October 2017 - 06:58 AM

Private

• Player
  • 14874 battles
  • 3
  • [CZODI] CZODI

Ono celkově aktualizace od aktualizace jde možnost klidneho a paradního zahraní do kelu. Navic vsem narodum nekolik bufu mistama nerf a SSSR opet ostrouhala necele 4řadky tykajici se jednoho tanku který je navic pomalu na konci linie. Ale třeba ostaní pomalu uprav jak roman na pokracovaní. Navíc by mě zajimalo kdy se zacne neco delat s naprostou nevyvaženosti nekterých tanku oproti ostatním.

Navíc, ale to už je spíš k minulemu updatu ale přece docela by mě zajímal nerf ISU152 a to důvod odebrání legendarniho děla BL10 (sice par bodu zivota navic ale k cemu když stejne neni camo, pancir, dohled, pohyblivost ani presnost) a nasledne nahrazení necim s cim se neda ani efektive strilet predmerovat a ocekavat nepritele. Např. mam zamirene urcite misto vedle budovy, kde očekavám nepritele, nepřítel se opravdu spotne, nabehne i červena aura jako že je zaměřen ale trajktorie střely porad pocita puvodní drahou a to ktera je bez nepř. tanku tzn letí přes nebo pod nej ale NIKDY opravdu NIKDY do nej a když se nahodou trefite Střela je odražena nesmyslným panciřem nebo dokonce pohlcena pásy a to je opravdu gol ktaž vypalite lehkem tanku, a tento problem nesleduji pouze u ISU ale delsi dobu u velkorazných del vsech narodu. Jedina otazka je tedy pro koho je hra pro hrače nebo pro ty kterým jde něco z ní do kapsy ?  

Samozřejmě rad bych smysluplne odpovedi a nazory, hejty mi jsou k smíchu.

VijaCZ #25 Posted 20 October 2017 - 08:52 PM

Brigadier

• Guest
  • 75918 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Hodně hráčů se dopouští tý chyby že si myslí že hra je tu pro hráče.

Je to byznys - firma vyrobí produkt a zákazníci ho používají-kupují. Čím úspěšnější produkt tím víc peněz.

Taky tu platí dvě pravidla na který chlapci ve WG ještě nepřišli

1 - spokojenej zákazník o svý dobrý zkušenosti řekne jednomu dalšímu člověku - nespokojený zákazník o špatné zkušenosti řekne deseti lidem

2 - pověst firmy se těžko buduje a lehko ztrácí.

Sstyx #26 Posted 20 October 2017 - 08:58 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18441 battles
  • 4,312
  • [DAFFY] DAFFY

View PostVijaCZ, on 20 October 2017 - 08:52 PM, said:

Hodně hráčů se dopouští tý chyby že si myslí že hra je tu pro hráče.

Je to byznys - firma vyrobí produkt a zákazníci ho používají-kupují. Čím úspěšnější produkt tím víc peněz.

Taky tu platí dvě pravidla na který chlapci ve WG ještě nepřišli

1 - spokojenej zákazník o svý dobrý zkušenosti řekne jednomu dalšímu člověku - nespokojený zákazník o špatné zkušenosti řekne deseti lidem

2 - pověst firmy se těžko buduje a lehko ztrácí.

Na to nepřišlo WG stejně jako miliony dalších firem. Základem jsou pevné kanály, kudy jde tok informací a kudy mohou hráči podat své stížnosti - to zde není. 

Pro WG politiku mi příjde že platí - vždy se najde nějaký blbec - co začne a bude hrát a platit....

caaara #27 Posted 20 October 2017 - 09:22 PM

Corporal

• Clan Commander
  • 36067 battles
  • 134
  • [CZTM] CZTM
Někdy jsem četl, že mise působili jako daňový doklad, proto se předělali. Ví někdo něco o tom, že daňový doklad je přehledný a stručný? Hrajeme tanky, nebo je to soutež o co nejlepší nepřehlednou grafiku? Vyvážení tanků u mě za jedna s hvězdičkou, těžký proti těžkýmu, lehký proti lehkýmu. Jen by se to obešlo bez těch omáček okolo. Seznam přátel, beze slov. co se dá všechno vypustit jako hotovu věc. Lepší už je jen Samsung s baterkama.

Edited by caaara, 20 October 2017 - 09:23 PM.

levakbob73 #28 Posted 20 October 2017 - 11:09 PM

Private

• Player
  • 22068 battles
  • 20
  • [-KSBB] -KSBB
Jezdím teď převážne LT, to že dohled mám na prd jsem si tak nějak zvykl, ale proč teď po "aktualizaci" stále svítím jak vánoční stromeček (nebo HT) tak to naprosto nechápu... to jste zrušili i camo u LT? 

Edited by levakbob73, 20 October 2017 - 11:11 PM.

Tomcat_D #29 Posted 21 October 2017 - 05:28 AM

Corporal

• Player
  • 68504 battles
  • 104
  • [HALK] HALK

Novy patch ,nova ukazka neschopnosti,veskere kontakty v coudu....nefunkcni,

zlepseny MM....ani nahodou...lez jak vez.Porad mi to strka M44 mezi 4 a 5 tiery...a to soustavne.Nejvetsi sranda,ze primy zasah 4tieru je dingnuti,nebo omraceni bez poskozeni....mno vzdyt je to jenom 150 kanon xD.

A43 ve stocku s 50% posadkou mi to hodi do topu proti O-I ...super...a to jsem byl rad,ze mi to dalo poprve po 6letech top,jinak porad proti 8 tier....s tankem vzdycky vespod,jako kal a s arty vzdycky nahore....opravdu zabavne xD..A porad prohry 4.5:15

Co se zmenilo...vubec nic.Jenom same lzi.

Vydelky oskubali jak jen slo,T37 prodelava o sto sest...uz je [edited]..xD...O 8tier ani nema cenu se bavit

RNG ma snad taky onech nesmyslnych 110% jako posadky,svindl na kazdem kroku a k tomu je to jeste plne cheateru...viz teamovky.

Ze se ztratila cela osadka LT z kasaren,ze se zasekne u premioveho tanku vycvik posadky na 65% a 250 bitev se nehne ani o chloupek,ze delo na premiaku zase jen hnusne dinga,kdyz pred patchem probilo kde co...nekupovat zasadne premiaky...je to podvod na penezenky.

Jak se to rika...bozi mlyny melou pomalu.....

Nikdy vice zadnou hru od WG....nejhorsi ,ze timto zpusobem poskodili i ostatni dodavatele her s podobnym schematem bezplatnosti her.

Nikdy...nikdy...fuuj      Nazev Wargaming, je pro me jiz jen jako jedovata houba....

Nigritia #30 Posted 21 October 2017 - 06:49 AM

Private

• Player
  • 13818 battles
  • 24
Tak by me zajimalo jak hodlate kompenzovat premiovej ucet??? NEFUNGUJE FRIEND LIST,NEFUNGUJI ODRADY A MATE TU DRZOST ME POSLAT VOUCHER SE SLEVOU 15% AT SI NECO KOUPIM? UZ SE PROBERTE A S TIM VASIM BAJECNYM PATCHEM FOFREM NECO UDELEJTE MAM PREMIOVEJ UCET A NEMUZU HO VYUZIVAT TAK [edited]NA CO VAM TY PRACHY DAVAME? SNAZIL SEM SE BYT SLUSNEJ ALE VYLOZENE DELATE Z LIDI IDIOTY TAK TO JINAK NAPSAT NEJDE.Jak vubec muzete vypustit takovou sracku do sveta na servery kdyz to nemate ani poradne otestovany a doladeny???

Edited by Nigritia, 21 October 2017 - 06:53 AM.

Gde_Sniper_Svit7 #31 Posted 21 October 2017 - 03:47 PM

Corporal

• Player
  • 29206 battles
  • 179
  • [TRIFI] TRIFI
Neschopnost WG nezná mezí, po tomto patchi je MM ještě víc rozbitý, nefungují zprávy, garáž je tak akorát na koukání se na tanky a mnoho další... Shrnutí-patch 9.20.1-další kus cesty k záhubě naší oblíbené hry WoT.

cernjir #32 Posted 21 October 2017 - 09:41 PM

Lance-corporal

• Player
  • 32057 battles
  • 52

nevím, co se stalo s MM, ale pro T-34-85M jsem dnes hrál jen furt proti VIII. a to často :-////

klokan_05 #33 Posted 22 October 2017 - 07:47 AM

Private

• Player
  • 15230 battles
  • 42
  • [BOS-] BOS-
Kdy už konečně tenhle patch pojede tak,jak má jet?Stále nefunguje freend list,ani klanovej čet.Dělejte s tim konečně něco.:(

Mrzout_CZ #34 Posted 22 October 2017 - 08:12 AM

Lance-corporal

• Player
  • 39700 battles
  • 50

Nevidím tu žádnou reakci koordinátora, asi ho to nezajímá. Jediný co umí, je banovat chat a mazat příspěvky, na to je mistr. Milý hráči právě jsme se stali svědky konce této hry.

franta1 #35 Posted 22 October 2017 - 10:57 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 70433 battles
  • 1,020
Co pořád máte, WG vrhlo všechny síly na přepočítávání výdělků. Na opravy jim nezbyl personál. Divíte se, když pořád nakupujete? Někdo to spočítat musí, zachvilku jsou přece vánoce.

MARSAL_ROKOSOVSKY #36 Posted 22 October 2017 - 10:59 AM

Private

• Player
  • 46045 battles
  • 28

Hraju WOT jen od podzimu do jara a koukám, že je to tragédie pořád stejná, jediné co jsem postřehl, že jsou alespoň tanky v bitvě stejně rozdělené. Musela to být pro WG asi makačka, ale MM to pořád na H...O :)

YabbaCoe #37 Posted 22 October 2017 - 11:14 AM

Community Coordinator (CZ)

• WG Staff
  • 14666 battles
  • 287

Vím, že to není řešení situace, ale existuje obklika, jak si zahrát s kamarádem v četě. Zkoušeli jste někdo použít kanál?

Zkuste si založit vlastní kanál a pojmenujte ho tak, aby vaši kamarádi ho našli, stylem: Žabákovo jezírko. Kamarád následně do vyhledávače u kanálů napíše právě ten název. Jakmile je ve stejném kanálu, je možno jej pozvat do čety. 

Vyzkoušejte a dejte mi vědět zda vám to funguje. Případně zkusím vymyslet jiné provizorní řešení ;)

PolikujmCZ #38 Posted 22 October 2017 - 11:41 AM

Private

• Player
  • 15519 battles
  • 19
Pořád chodím o 2 tiery výš. 9/10 bitev. A když už máš čanci něco zahrát, tak 7/10 střel jsou poddamage, 2/10  jsou ±5% odchylka a pouze 1/10 střel jsou naddamage (a nikdy víc než o 15%). Je to totálně rozbité. Neustále chodím do bitev kde jsou na každé straně 3 arty. Totálně nehatelné!!! A ktomu všemu MM je tak jeblý, že 6 hráčů z našeho týmu má WN8 pod 400 a zbytek 400 - 1000, zatímco soupeř máš 5 hráčů s WN8 nad 1500. Tak kde to dop**ele jsme? Totálně nehratelné posledních pár aktualizací. OP ruská medka, neviditelní švédové a heavyny jsou totálně k hovn*,Dokud se to nespraví, nehraji. Příšerné.

Ttamoni #39 Posted 22 October 2017 - 11:48 AM

Lance-corporal

• Player
  • 14798 battles
  • 85

Zdravim,

tohle už je totální komedie. Hra je nehratelná, z poloviny nefunkční. MM je katastrofální, opět dneska bitvy stylem 1:15, 15:2, 15:5 a pod. A to nemluvím o standardním bottom tier all the time. Prémiové tanky s omezeným MM nehratelné. T71 s převodem xp taky nic. Pokud tohle WG nevykompenzuje, tak se budeme muset rozloučit.

moulikpeta #40 Posted 22 October 2017 - 12:14 PM

Private

• Player
  • 54139 battles
  • 8
  • [NEJ] NEJ
spis nez vadi ,me mrzi ,ze neprijde zadne info smerem od WG , pritom by stacilo napsat podelalo se to a to a napravime to asi do....  hotovo. nechapu to mlceni ,nicemu to nepomuze

Edited by moulikpeta, 22 October 2017 - 12:14 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users