Jump to content

Aktualizace 9.20.1 - Všeobecná zpětná vazba

• This topic is locked This topic is locked
225 replies to this topic

Borek_Nicitel #41 Posted 22 October 2017 - 12:50 PM

Private

• Player
  • 33716 battles
  • 37

Ahoj,

tak nějak už jsem si zvykl, že už to lepší nebude. Předělané GUI u kampaní je šílenost, úplně stejně blbě jako u misí. Do teď se v tom blbě orientuju a pro úspěch nám předělali i kampaně. WG team potřebuje rozvrátit léty prověřené fráze "V jednoduchosti je síla" a "Když něco funguje, tak se v tom nešťourej."  Jenže se jim to moc nedaří, naopak, stále se potvrzují.

Co mě tento víkend dostalo, jsou mise určené pouze! pro prémiové tanky. Standartní vozidla ostrouhala. WG už neví s jakou drzostí si říct o peníze. :confused:

Bóřa

triton26333 #42 Posted 22 October 2017 - 01:09 PM

Private

• Player
  • 21571 battles
  • 28
Bolo by na čase napísať vývojárom aby prestali  / EDIT / potom by možno tá hra stála za niečo !

Edited by Kampa1987, 30 October 2017 - 10:55 AM.
Útočný jazyk

triton26333 #43 Posted 22 October 2017 - 01:11 PM

Private

• Player
  • 21571 battles
  • 28
no fet je drahý tak musia naň nejako zarobiť !

View PostBorek_Nicitel, on 22 October 2017 - 12:50 PM, said:

Ahoj,

tak nějak už jsem si zvykl, že už to lepší nebude. Předělané GUI u kampaní je šílenost, úplně stejně blbě jako u misí. Do teď se v tom blbě orientuju a pro úspěch nám předělali i kampaně. WG team potřebuje rozvrátit léty prověřené fráze "V jednoduchosti je síla" a "Když něco funguje, tak se v tom nešťourej."  Jenže se jim to moc nedaří, naopak, stále se potvrzují.

Co mě tento víkend dostalo, jsou mise určené pouze! pro prémiové tanky. Standartní vozidla ostrouhala. WG už neví s jakou drzostí si říct o peníze. :confused:

Bóřa

Borek_Nicitel #44 Posted 22 October 2017 - 01:22 PM

Private

• Player
  • 33716 battles
  • 37

View PostludoII, on 22 October 2017 - 12:11 PM, said:

no fet je drahý tak musia naň nejako zarobiť !

Nejsem proti něco za tu hru zaplatit, chápu, že to něco stojí, ale ať jsou jasně dané pravidla a né, že si to budou takhle podrytě vynucovat. S prémiákem souhlasím, ale odmítám mít plnou garáž premiových tanků, abych si zahrál.

target_not_found_CZ #45 Posted 22 October 2017 - 01:24 PM

Private

• Player
  • 18892 battles
  • 30
  • [9-TDR] 9-TDR

View Postfranta1, on 22 October 2017 - 10:57 AM, said:

Co pořád máte, WG vrhlo všechny síly na přepočítávání výdělků. Na opravy jim nezbyl personál. Divíte se, když pořád nakupujete? Někdo to spočítat musí, zachvilku jsou přece vánoce.

To je pravda prachy vládnou světu a když už jsme tak u toho nakupování měl bych návrh na další prémiový tank VIII. tieru se standardní cenovkou 1050 Kč už to tady jednou bylo, co takhle upravit IS8 Ball??? dát tomu všude pancíř tak 250mm bez jediného weakspotu protože to je prostě koule ale dělo s průbojností 175mm na AP a 340mm na HEATu  a alfu 320 DMG?? Já bych si to sice nekoupil ale dalších 100k hráčů ano takže další korunky na vodku. Pak udělat ještě černou verzi ať je korunek ještě více protože těch není nikdy dost. Určitě by to šlo navrhnout, vytvořit a uvést do oběhu dříve než pro hru zbytečné kontakty a celkově komunikace ale to už zase zabočuji do problému který všichni známe...

Motto pro fórum: "Nic nefunguje a nikdo neví proč." (bohužel pravdivé;)

Osobně čety nehraji takže mi to může být v podstatě jedno ale to co mi jedno není a kde je problém že nemohu ani aktivně komunikovat s kamarády když jim ze své dobré vůle chci třeba pomoct poradit, ve výcviku názorně předvést apod. protože nikdy nevím kdy jsou online a v podstatě nejdou pozvat když vím že jsou online. 

Však oni si hráči zvyknou, budou muset že? Zvyklo se na přechod arty z VIII tieru až do X, zvyklo se na nerfnutí starých lightů (taky rozšíření až na X tier), na japonské krabice a topové houfnice s alfou 1400, na skorpiona G, defendera, chryslera, oprava artyn z IK (instant kill) na AS (again stunned) zvykne se i na tohle, čas to všechno zamete pod koberec který se nakonec smotá, zkompostuje a nakonec přemění na rašelinu na podpal.

Takže asi tak nějak na závěr zkuste si dát pauzu od vymýšlení nových velice "důležitých" věcí a zkuste se podívat v čisté hodince na malé bezvýznamné chybky co serou všechny. 

Neutrální náladě zdar! 

Tokai_Ito_85 #46 Posted 22 October 2017 - 01:32 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7688 battles
  • 370

View PostBorek_Nicitel, on 22 October 2017 - 01:22 PM, said:

Nejsem proti něco za tu hru zaplatit, chápu, že to něco stojí, ale ať jsou jasně dané pravidla a né, že si to budou takhle podrytě vynucovat. S prémiákem souhlasím, ale odmítám mít plnou garáž premiových tanků, abych si zahrál.

To my chces povedat ze bez yoho aby si mal premiovy tank tak si nemozes sputit hru? A ked uz sme pri tom v poslednej dobe rozdali niekolko premijakov

Borek_Nicitel #47 Posted 22 October 2017 - 01:37 PM

Private

• Player
  • 33716 battles
  • 37

View PostTokai_Ito_85, on 22 October 2017 - 12:32 PM, said:

To my chces povedat ze bez yoho aby si mal premiovy tank tak si nemozes sputit hru? A ked uz sme pri tom v poslednej dobe rozdali niekolko premijakov

Nechytej mě za slovo, tak jsem to nemyslel. Rozepsal jsem se jen k těm víkendovým misím pro premiové tanky. Myslim, že víš o čem píšu ....

Tokai_Ito_85 #48 Posted 22 October 2017 - 01:44 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7688 battles
  • 370
Hru hrat mozes aj bez misii a WG neni povinne davat ziadne misie premiaky ri v poslednej dobe dali nebol problem si ich vyjazdit cize mas s cim hrat a bic kupovat nemusis a mne osobne nevadi ze je misia len pre premiaky, ale ked uz ma chcu popripade motivovat aby som si bieco kupil mala by tam byt zaujmavesia odmena a bie skusenosti na tank ale len premiak to si osobne myslim ze je vedsi fail

lufa1010 #49 Posted 22 October 2017 - 02:01 PM

Private

• Player
  • 31018 battles
  • 3
Ahoj,kdy začne fungovat friendlist a klan chat,vaše podpora mne odkázala na fórum,a tak doufám že aspoň zde se dozvim něco užitečného,jinak mne fascinuje jak je pro vás důležité změnit grafické zobrazení konce bitvy a předělávání věcí jenž mohli zůstat tak jak byli,a tak začínám nabývat dojmů že WG jde směrem PAY TO WIN,a to už začíná být trochu mimo směr kterým začala tato hra jít.

Serrymir #50 Posted 22 October 2017 - 03:32 PM

Private

• Player
  • 29916 battles
  • 19
Zdravím,jde nějak vypnout to černobílé rozhrání po smrti?Fakt mě nebaví koukat na to zbytečně bez barev.Nekupoval sem si grafiku abych na to koukal takhle.
Totéž jde vypnout ta hloupá animace po bitvě kdy čekáš 10 vteřin aby ti to řeklo výhra-prohra?
Tyhle blbosti jsou mi spíš nepříjemný než cokoli jiného a bral bych variantu že bych to mohl vypnout/zapnout. Děkuji 

Bery_CR #51 Posted 22 October 2017 - 04:10 PM

Colonel

• Player
  • 65596 battles
  • 3,505
  • [KOBD] KOBD

View PostYabbaCoe, on 22 October 2017 - 11:14 AM, said:

Vím, že to není řešení situace, ale existuje obklika, jak si zahrát s kamarádem v četě. Zkoušeli jste někdo použít kanál?

Zkuste si založit vlastní kanál a pojmenujte ho tak, aby vaši kamarádi ho našli, stylem: Žabákovo jezírko. Kamarád následně do vyhledávače u kanálů napíše právě ten název. Jakmile je ve stejném kanálu, je možno jej pozvat do čety.

Vyzkoušejte a dejte mi vědět zda vám to funguje. Případně zkusím vymyslet jiné provizorní řešení ;)

Luxusni rada... A jak asi dam vedet nekomu z klanu, ze jsem neco takoveho zalozil, kdyz na nikoho nemam kontakt mimo herni kontakty ?:P

Vcera sel jeste clanchat... Bohuzel ted uz nejde nic, co by se nejak dalo pouzit...:facepalm:

Tokai_Ito_85 #52 Posted 22 October 2017 - 04:12 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7688 battles
  • 370
Zeby TS, discord, mumble, alebo nieco ine co pouzivat na komunikaciu

Bery_CR #53 Posted 22 October 2017 - 04:37 PM

Colonel

• Player
  • 65596 battles
  • 3,505
  • [KOBD] KOBD
I to je mi k nicemu, mikrofon nemam a na jednoduchou komunikaci mi text staci. Nehlede na to, ze i na zalozeni alternativniho komunikacniho systemu se musis domluvit, coz nyni nejde...:justwait:

Tokai_Ito_85 #54 Posted 22 October 2017 - 04:41 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7688 battles
  • 370
Ced sa dohovoris cez teamspeak alebo nieco a tam sa fa aj pisat a aky ma zmysle hrat cetu ked aj tak nekomunikujete?

Bery_CR #55 Posted 22 October 2017 - 04:49 PM

Colonel

• Player
  • 65596 battles
  • 3,505
  • [KOBD] KOBD
Ostatni maji mikrofon a me staci domluvit se pri odpoctu a pak komunikovat heslovite jako R... L... Ok :)

Alcadizaar #56 Posted 22 October 2017 - 05:04 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 27040 battles
  • 437
  • [C1Z] C1Z

View PostTokai_Ito_85, on 22 October 2017 - 03:41 PM, said:

Ced sa dohovoris cez teamspeak alebo nieco a tam sa fa aj pisat a aky ma zmysle hrat cetu ked aj tak nekomunikujete?

nejspis komunikuji ingame. i to se da. ackoliv to stoji za prd

jindra68_cz #57 Posted 22 October 2017 - 05:10 PM

Private

• Player
  • 21841 battles
  • 38
  • [ODBOJ] ODBOJ

View PostPolikujmCZ, on 22 October 2017 - 11:41 AM, said:

Pořád chodím o 2 tiery výš. 9/10 bitev. A když už máš čanci něco zahrát, tak 7/10 střel jsou poddamage, 2/10  jsou ±5% odchylka a pouze 1/10 střel jsou naddamage (a nikdy víc než o 15%). Je to totálně rozbité. Neustále chodím do bitev kde jsou na každé straně 3 arty. Totálně nehatelné!!! A ktomu všemu MM je tak jeblý, že 6 hráčů z našeho týmu má WN8 pod 400 a zbytek 400 - 1000, zatímco soupeř máš 5 hráčů s WN8 nad 1500. Tak kde to dop**ele jsme? Totálně nehratelné posledních pár aktualizací. OP ruská medka, neviditelní švédové a heavyny jsou totálně k hovn*,Dokud se to nespraví, nehraji. Příšerné.

Tak ty jsi zřejmě prominentní milaček wg:o) od patche 18 nehraju muj oblibenej scorpion, proč? 8 z 10 střel jde uplně mimo tank a to na dalku cca 200m, a když už trefím neprobiju..co na tom že to je sedmičkove LT :o) a vrchol všeho furt v desítkach a furt jen městske mapy Tank nevydělava 15 ran vystřelených dmg pod 1000 za celou bitvu. co se týče MM tak uplně normální stav pro mně je tým dva žlutí zbytek totální rajčata a tím myslím červení a ne oranžoví a proti týmu 2 moédří zelení žlutí ani jeden oranžovej či dokonce červenej..no to se to pak hraje. Co se týče posledního patche tak totální hruza už ani medkama nic netrefím ani hevynama...artyny mě solej tak že už nevěřím že po mně střílí hrači..nevěřím tomu.. střeli litaj uplně do hajzlu, E100 totalní plečka mně prostřelí do líčka i IS3 apčkem a ja drzhe ekilo neprobiju do líčka heatem. a to nebylo jednou mam to furt. o tom být na topu už si nechávam jen zdat...když sem začal hrat celkem se to střídalo...ted sem furt na ocasu týmu..teda pokud nehraju desítky a tam jsem taky většinou v týmu kde jsou jen desítky... Navíc mně po poseldním patchi prostřelujou přes ty hromady ve městech kde se mormálně dalo krýt spodek ted mně tam všichni perou do spodního platu...a ja neprobiju naprosto nic ani z boku ani ze zadu prostě totální katastrofa...O spotu ani nemluvím  ten je rozjebanej na hadry ..prostě ta srajda se  neda hrat..

Borek_Nicitel #58 Posted 22 October 2017 - 05:18 PM

Private

• Player
  • 33716 battles
  • 37

View PostSerrymir, on 22 October 2017 - 02:32 PM, said:

Zdravím,jde nějak vypnout to černobílé rozhrání po smrti?Fakt mě nebaví koukat na to zbytečně bez barev.Nekupoval sem si grafiku abych na to koukal takhle.
Totéž jde vypnout ta hloupá animace po bitvě kdy čekáš 10 vteřin aby ti to řeklo výhra-prohra?
Tyhle blbosti jsou mi spíš nepříjemný než cokoli jiného a bral bych variantu že bych to mohl vypnout/zapnout. Děkuji 

Efekty v posmrtém režimu ...tuším ...

starej_jezevec #59 Posted 22 October 2017 - 05:50 PM

Corporal

• Player
  • 8582 battles
  • 179
  • [CECH] CECH

View PostBorek_Nicitel, on 22 October 2017 - 05:18 PM, said:

Efekty v posmrtém režimu ...tuším ...

Ano, je to na první straně v Nastavení.

Sstyx #60 Posted 22 October 2017 - 06:11 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18462 battles
  • 4,328
  • [DAFFY] DAFFY

View PostSerrymir, on 22 October 2017 - 03:32 PM, said:

Dovolím si doplnit zbytek obrázkem

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users