Jump to content

Aktualizace 9.20.1 - Úpravy Matchmakeru

• This topic is locked This topic is locked
116 replies to this topic

Alcadizaar #101 Posted 27 November 2017 - 11:58 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 27040 battles
  • 437
  • [C1Z] C1Z

View Postp1_p1_p1, on 27 November 2017 - 09:11 PM, said:

kdyz strilis ze vzduchovky tak ti diabolku odnese vitr ;)

je rozdil pokropit neco plivatkem a vystrelit z kalibru 40+, u t34 bylo 76 nebo 85 mm delo, co naboj to sest a pul kila a kdyz si to tam necpal ramenem tak si nabil zedvakrat a byl jsi v pr... :D 

ze by to ale pri strelbe melo takovy rozptyl? neee :D jaky by to melo smysl ? to by tank nemusel mit delo ale stacil by katapult ;) 

melo to obrovskej rozptyl. vubec nemas o zakladech balistiky znalosti. ano naboj vazil 6,5 kila a na to se odmerila dana prachova napln aby to neslo podle zameru. ale staci par deka prachu ubrat a uz jsi na uplne jine trajektorii. a nebo staci trochu zmenena vaha naboje v ramci gramu (u 6,5kg je to tak mala polozka ze je zanedbatelna v ramci vyroby) a uz ti to leti po jine trajektorii. stejne tak zalezi na povetrnostnich podminkach vlhkosti a spouste dalsich veci i u takto velkych razi. rozdil vlhkosti ti zmeni trajektorii strely ktera neleti uz tam kam miris. proc myslis ze zasah tanku na 500 metru za jizdy je povazovan za heroicky vykon? podle toho jak to vidis ty by to zvladl kazdy tankista. ale ouha ono trefovat se s tanky opravdu nebyla takova hracka. dnes kdy vsechno dpocitava pocitac uz je to samozrejme daleko rpesnejsi ale tehdy to rozhodne takhle nefungovalo.

ColonelKurtvonStrohm #102 Posted 28 November 2017 - 11:49 AM

Lieutenant

• Player
  • 5833 battles
  • 1,713

View PostAlcadizaar, on 27 November 2017 - 11:58 PM, said:

melo to obrovskej rozptyl. vubec nemas o zakladech balistiky znalosti. ano naboj vazil 6,5 kila a na to se odmerila dana prachova napln aby to neslo podle zameru. ale staci par deka prachu ubrat a uz jsi na uplne jine trajektorii. a nebo staci trochu zmenena vaha naboje v ramci gramu (u 6,5kg je to tak mala polozka ze je zanedbatelna v ramci vyroby) a uz ti to leti po jine trajektorii. stejne tak zalezi na povetrnostnich podminkach vlhkosti a spouste dalsich veci i u takto velkych razi. rozdil vlhkosti ti zmeni trajektorii strely ktera neleti uz tam kam miris. proc myslis ze zasah tanku na 500 metru za jizdy je povazovan za heroicky vykon? podle toho jak to vidis ty by to zvladl kazdy tankista. ale ouha ono trefovat se s tanky opravdu nebyla takova hracka. dnes kdy vsechno dpocitava pocitac uz je to samozrejme daleko rpesnejsi ale tehdy to rozhodne takhle nefungovalo.

Jako jo souhlas ale malá poznámka.....za jízdy se moc netrefovaly dokud se nezavedly stabilizátory bez nich ti i krtinec rozhodil míření

p1_p1_p1 #103 Posted 28 November 2017 - 09:09 PM

Warrant Officer

• Player
  • 44917 battles
  • 852
  • [D-FOX] D-FOX
no ty zaklade balistiky, strelba ze zastavky a za jizdy je trochu dost rozdil, asi nema cenu se tu dohadovat s narodnimi hrdiny kteri z toho nikdy nestrileli a nikdy strilet nebudou :) strelba z tanku kde neco dopocitava pocitac a domiruje si to nejaka elektronika je sranda, ktera konci kdyz pulka vybaveni tanku prestane fungovat ;) tam kde elektronika konci, mechanicka stara EDIT strili vesele dal ;)

Edited by Kampa1987, 29 November 2017 - 11:23 AM.
Vulgarismus

Becck #104 Posted 28 November 2017 - 11:49 PM

Sergeant

• Player
  • 76551 battles
  • 233
  • [CRIM] CRIM
Spoiler

p1_p1_p1, on 21 November 2017 - 02:29 AM, said:

MM znamena tier 8 bude hr.....  (víc ve spoileru )

Myslím, že pouze bitev jedno-tierových (které bych já osobně taky rád viděl v poměru aspoň 8 z 10 odehraných bitev na publiku )  se nikdy nedočkáš. Wargaming má hned několik důvodů proč k tomuto kroku zřejmě nikdy nepřistoupí. Nebudu ty důvody zmiňovat. Soudní lidé vědí o co jde. A tak budeš spolu se mnou i nadále od WG číst a poslouchat kdejaké nesmysly jak opět a opět vyvážili a zdokonalili matchmaking v duchu "vše pro hráče". Mimochodem kolikrát jde vylepšit věc o které již léta tvrdím, že je "best" a funguje téměř dokonale ? Donekonečna samozřejmě, jen to musím lidem natlouct do kebulí. Sbohem  

Edited by Becck, 28 November 2017 - 11:51 PM.

von_Harry #105 Posted 29 November 2017 - 02:31 AM

Lance-corporal

• Player
  • 36314 battles
  • 86
  • [BGANG] BGANG

Tak MM po poslední aktualizaci je TOTÁLNÍ HRŮZA !!! 8 z 10 her má soupeř až neuvěřitelnou přesilu, bitva většinou končí do 7-8minut totální porážkou 15:max 5 :angry:. Pokud chce WG aby tato hra byla alespoň trochu vyvážená, musel by

začlenit do hry Aslain's XVM Mod , který bude zohledňovat zkušené hráče (fialová, modrá;) vs nezkušené začátečníky (červená, oranžová;) v týmech. Pak by nemohla neustále dokola nastávat situace, jako je tato:

boomer68 #106 Posted 29 November 2017 - 06:59 AM

Corporal

• Player
  • 20677 battles
  • 156
  • [C_P_Z] C_P_Z

Nevěřím,  že dělení na fialky a rajčata je reálné...nevím jak to kolega nade mnou myslel - jakože spolu budou hrát jenom fialky a jenom rajčata ?

Asi by bylo super, kdyby došlo k nějakému rovnoměrnému rozdělení dobrých hráčů na obě strany, aby ty šance byly vyrovnány...víc bych asi v tomto neřešil.

XVM je hnus, který už velice dlouho nepoužívám - nejhorší byla šance na výhru, ta mě často bitvu znechutila  ještě předem při těch šancích .

Vadí mi neustále nemocný MM než to co popisuju výše....Na co jsou premiáky - myšleno osmičky -když s nimi jste více bitev v desítkách ? Dříve to vydělávalo, občas jste byly potrava pro mooooc desítek a devítek, ale bylo zase více bitev na topu....stále opakuji: patch 9.18 : zmrvili jste MM a artiny jsou ještě větší...aha nesmím říkat tu nemoc....ale víte o co jde. Včera byla fascinující trefa od artiny do naplno rozjeté Lorreny...asi to byla náhoda, ale já bych u toho rozkousal klávesnici....tohle je to co zlepšuje herní zážitek????

ColonelKurtvonStrohm #107 Posted 29 November 2017 - 01:33 PM

Lieutenant

• Player
  • 5833 battles
  • 1,713

View Postboomer68, on 29 November 2017 - 06:59 AM, said:

Nevěřím,  že dělení na fialky a rajčata je reálné...nevím jak to kolega nade mnou myslel - jakože spolu budou hrát jenom fialky a jenom rajčata ?

Asi by bylo super, kdyby došlo k nějakému rovnoměrnému rozdělení dobrých hráčů na obě strany, aby ty šance byly vyrovnány...víc bych asi v tomto neřešil.

XVM je hnus, který už velice dlouho nepoužívám - nejhorší byla šance na výhru, ta mě často bitvu znechutila  ještě předem při těch šancích .

Vadí mi neustále nemocný MM než to co popisuju výše....Na co jsou premiáky - myšleno osmičky -když s nimi jste více bitev v desítkách ? Dříve to vydělávalo, občas jste byly potrava pro mooooc desítek a devítek, ale bylo zase více bitev na topu....stále opakuji: patch 9.18 : zmrvili jste MM a artiny jsou ještě větší...aha nesmím říkat tu nemoc....ale víte o co jde. Včera byla fascinující trefa od artiny do naplno rozjeté Lorreny...asi to byla náhoda, ale já bych u toho rozkousal klávesnici....tohle je to co zlepšuje herní zážitek????

Té artyně jo

Becck #108 Posted 29 November 2017 - 07:35 PM

Sergeant

• Player
  • 76551 battles
  • 233
  • [CRIM] CRIM

Pro pána udělejte už něco s tou totální nevyrovnaností hry. Malá rada : když nic jiného aspoň to vraťte do stavu před verzí 8.x !!  Teď nemám na mysli jenom MM ale i ostatní provedené změny ( Vy dobře víte jaké !  ) které zjevně hru jenom více debalancovali / zdeformovali a výrazně ji ubrali na přitažlivosti ! 

pozn.: co to je za herní zážitek, když si přijdu zahrát, odehraji šňůru (cca 10 ) her a nevidím nic jiného jenom výsledky jako 1:15, 4:15, 2:15 a podobně !! totální debakly pořád dokola, je to trapné, nudné a nezábavné !!  bitvy vlastně většinou končí ve druhé minutě kdy je významná část tanků jednoho z týmů již vyřazena ze hry a zbytek tak už nemá téměř žádnou šanci něco změnit na výsledku a zbytek času hra taky tak vypadá, je už o ničem 

Edited by Becck, 29 November 2017 - 07:35 PM.

paiwer #109 Posted 29 November 2017 - 08:44 PM

Warrant Officer

• Player
  • 32618 battles
  • 901
  • [I-S-P] I-S-P

NEFUNGUJE VAM ROZLOZENI AUTOLOADU V BITVE AZ MOC CASTO SE MI STAVA ZA V JEDNOM JE 9 NEBO 10 TIER AUTO A V DRUHYM NENI COZ VYRAZNE MUZE A I OVLIVNUJE HRU... NEMLUVIM O LIGHTECH ALE O MT A HT... SPRAVTE SI TO :angry:

MLUVIM O SPICCE ALE I MIMO SPICKU

boomer68 #110 Posted 30 November 2017 - 07:11 AM

Corporal

• Player
  • 20677 battles
  • 156
  • [C_P_Z] C_P_Z

Tak včera jsem dal 6 bitev, různé tiery , vše byly prohry - dvě bitvy jsem hrál dle mě velice dobře, ostatní nebyly z mé strany špatné, ale mohly být i lepší - a taky je fakt, že s každým tankem hru úplně neovlivníte. A jako low tier ještě hůře. WN8 kolem 1.900 což je na mě docela dost dobré, nejsem žádná hvězda.

Takže MM je fakt dobrý, nemám XVM,  tedy jsem neviděl rozložení hráčů, na konci bitvy jsem prošel pár lidí co do hodnocení a je fakt, že mé týmy tedy byly vesměs o dost horší. Kdybych zahrál špatně což taky dost často umím tak to neřeším, artiny mě trolily jenom dvakrát, takže vyjímečně nemohu nadávat ani jim.

Hráči by měli být trochu rozděleni podle schopností jinak ty bitvy s nulou nebo o něco lepším výsledkem budou stejně časté. Bitva, kde to končí 15:10 nebo lépe je hrozně málo, když jedete pomalým tankem často si ani nevystřelíte, protože vás tým občas ten nepřátelský doslova přejede ( a naopak )...

Nemyslím si, že by fialky hráli proti fialkám, ale dát do obou týmů stejný počet těch dobrých hráčů by snad mohlo jít...

Pro mě jako průměrného hráče je na prd hrát i čety - a to jezdíme hlavně ve dvou - osmičky jsou nejvíc házeny do desítek...v tom má Vija pravdu, že na topu jste prostě málo...nadával jsem před patchem 9.18 jak jsem v desítkách jenom potrava, protože tam třeba byly jenom dvě osmičky, ale už se i opakuju - zase bylo dost bitev na topu, nehledě na to, že se mi dost krát stalo, že si mě v desítkách moc nikdo nevšímal a já si dost nastřílel - vzpomínám Himelsdorf , kdy v kopci se tlouklo dost tanků já stál za nějakým vrakem a ustřílel jsem si 4 desítky, protože po mně nešly....( Patriot tu alfu nemá moc velkou :))

No nedělám si iluze, že se v tomto něco změní...řešíte tady dost podle mého zbytečných věcí..... za mě je to pořád MM a to jak být na topu častěji tak s lepším rozložením dobrých hráčů a samozřejmě já nemohu zapomenout na další hnus ve hře a to jsou artiny...

To ostatní se dá zkousnout...

STV4ever #111 Posted 04 December 2017 - 05:01 PM

Private

• Player
  • 14619 battles
  • 2

Čau,

hrát HT na tieru VIII je šílené - neustále proti tieru X!!! Má wargaming tento feedback, nebo mam jen já takovouhle ale fakt smůlu na MM???

Tři dny po sobě jedu z 10ti bitev 8 proti desítkám (S Tigerem II) ... víc než deset bitev nevydržim... ale tři dny po sobě to už přeci nemůže být náhoda? Nebo jak tedy funguje MM aktuálně - poučte mne prosím nějak stručně.... díky

Steve

Edited by STV4ever, 04 December 2017 - 05:05 PM.

VijaCZ #112 Posted 04 December 2017 - 08:23 PM

Brigadier

• Guest
  • 75818 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA
Nový MM funguje právě tak jak si popsal. Byl tak vytvořený a přidaný do hry ve verzi 9.18. Je to schválně. Stěžuje si na to víc lidí, nejsi sám. Vedení WG nám zkoušelo namluvit že prej je to pro nás výhodný a že jde jen o zvyk. Smutný, co?

p1_p1_p1 #113 Posted 05 December 2017 - 12:26 AM

Warrant Officer

• Player
  • 44917 battles
  • 852
  • [D-FOX] D-FOX

vyhodny to je leda tak pro WG a cela ta myslenka je smradlava EDIT, zahodit cely MM a udelat losovani tanku o stejnem tieru do bitvy a HOTOVO. a pak  konecne vybalancovat tanky o stejnem tieru :P

Edited by Kampa1987, 06 December 2017 - 12:59 PM.
Vulgarismus

Don_Tommy_CZ #114 Posted 06 December 2017 - 01:33 PM

Corporal

• Player
  • 31150 battles
  • 151
  • [_VAL_] _VAL_
ty vase porazky 3:15 za 2 min ve full X bitve si strcte EDIT. asi tak dobre funguje mm vic komentare to nepotrebuje.!! bud je chyba nekde na serveru ktery to tvori a nebo jste tak zabedneni ze to nedokazete vybalancovat.

Edited by Kampa1987, 06 December 2017 - 03:38 PM.
Vulgarismus

Richard_Hirka #115 Posted 06 December 2017 - 04:57 PM

Private

• Player
  • 8117 battles
  • 17
  • [A-W-C] A-W-C

Prosím ked to čitaš WG tak ma vysliš chcem aby sa dalo aspon o jeden tier seknut v čete napr dám X tier a kamoš dá IX a by to hladalo X a IX bytku...jako to že som dal X a kamoš dal I to bolo na nič ale toto by možno išlo nemyslíte?

peky1128 #116 Posted 08 December 2017 - 10:55 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12699 battles
  • 616
  • [CSLEV] CSLEV
Dnes same prehry a ani raz top. Grcam z toho a toto ma ma donutit platit? Ani bohovi.

Brut1 #117 Posted 11 December 2017 - 04:34 PM

Sergeant

• Player
  • 54472 battles
  • 269
  • [BRUT1] BRUT1

Takže 12 bitev s tier 8 premiákem. 1 x top tier, 3 x 9 tier a zbytek 10 tier. Je z toho patrné, že bezmozci z WG tu hru nehrajou. Takhle si zábavu asi nikdo nepředstavuje. Že jsou ve WG jenom dementi to je známá věc, ale ještě větší hlupáci jsou ty, co jim dají za premiový tank v tomhle stavu MM nějaký peníze.

Edit: A s výstrahou se neunavujte, klidně mi dejte perma na forum. Stejně tady nemá cenu si třepit hubu. Jak jste ten MM pro tier 8 domrdali, to nemá obdoby.

Edited by Brut1, 11 December 2017 - 04:37 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users