Jump to content

Vydání aktualizace 9.20.1

• Please log in to reply
1073 replies to this topic

Rovano #41 Posted 18 October 2017 - 12:21 AM

Warrant Officer

• Player
  • 47529 battles
  • 526
  • [1CZE] 1CZE

View PostLeoSmith_Sk, on 17 October 2017 - 09:40 PM, said:

NEUVERITEĽNÉ sa stalo čiastočne skutočnosťou...

Niekomu došlo, že weak armour = huge damage. Tzn, že keď mám nulový pancier (a nedajbože som veľký jak brána od Betlehema, ako Conway), tak musím mať obrovskú alfu.

Keď s Conwayom vyleziem, potrebujem, aby sa mi to oplatilo, inak som tam nanič. Dám 400, dostanem 750 a nespravím nič, aby som ich nedostal, lebo úhľovanie asi nepomôže, že áano.... Takže hurá, pridali mu alfu.

A čo taký SU-122-54? Ten nič? Ten nemá žiadny pancier, je to lenivé, slepé, nemá to vežu a žiadnu alfu (400 damage, na tieri 9 TD s uvedenými vlastnosťami = úbohosť). No čo s takým vozidlom? Akurát pretrpieť... Keby mal aspoň lepší predný pancier, keď už je slabá alfa... No, uvidíme, tak po štyroch ďalších updatoch...

No tak mám Conwaye už téměř doexpenýho. Ale s posledními expy čekám na patch. Docela utrpení a oslabení týmu, tenhle tank.

SU-122-54 jsem koupil asi před týdnem a hraje se mi dobře. Sice trošku křivé dělo, ale ne tolik jak na Obj. 704, ale když to naúhluješ, dokážeš někdy i dingat :-)

Jako nástupce Obj. 704 jsem si včera pořídil T95 a zatím jsem z toho tanku nadšený. Všichni mají strach a neumí na to se správnou taktikou hrát. Zastavíš s tím půl mapy. Ani IX. arty si neškrtaj. Snad to tak po více bitvách zůstane :-)

A to dělo to je prda... mám jiný zvuky a to je slast :-) A soupeři jen hoří a prchaj. (Asi odměna za to, jak mi den předtím pořád na tancích ulítávala škebla :D(WR25%) ).

DarknessXxxx #42 Posted 18 October 2017 - 01:18 AM

Lance-corporal

• Player
  • 68938 battles
  • 93
:D to ma byt vtip ? :D prerobenie tych osobnych misii je na smiech :D esteze uz mam vsetko hotove s vyznamenanim ....
ART-15 obj260

Sekundární podmínka

• Před: Přežijte
  • Nyní: Vyhrajte bitvu Způsobte 4 000 HP poškozen

ma vobec  ten co upravuje tie misie rozum ? vazne tu teraz spochybnujem jeho zdravy usudok !!! :D
takze  nastunovat 4000 a ku tomu este nastrielat 4000 :D aby som to spravil so sekundarkou ? :D spocital si to ten dotycny ze to je 8k combinovany dmg ? :D  chcem vidiet ako to niekto za 4 min stihne :D
rad hrajem za arty  a povazujem sa  za celkom dobreho artynara... ale toto sa mi podari tak raz za 100 bitiek....najme ked hras neustale s 8ckami, kde je max tak 25000 HP....nehovoriac o tom ze uplne to odstavi tanky ako napr Obj261, alebo BC58.... s tymi dvoma tankami proste 4k dmg na bitku das len vtedy ked bitka trva 15 min a tebe dojde municia s oboma tankami trafis E100 alebo Type5 maus... a das mu ranu za 100 ked ho vobec prebijes...
pre boha WG zobudte sa !!!! co mam palit s artynou po lajtoch ?  neni zmysel arty  stunovat a uberat HP  super tazkym heavynam s ktorymi si medka alebo heavy tanky nevedia dat rady ?
Naozaj genialny krok....

ST-15 obj260

Primární podmínka

• Před: Způsobte 4 000 HP poškození stíhačům tanků
  • Nyní: Způsobte 3 500 HP poškození stíhačům tanků

Sekundární podmínka

• Před: Přežijte. Vyhrajte bitvu
  • Nyní: Vyhrajte bitvu Poškoďte 8 nepřátelských vozidel.

takze musis poskodit 8 tankov z 15tich ? :D to je viac ako polovica tankov musis poskodit  ... nehovoriac o tom ze ta misia je sama o sebe  pritaz lebo kym sa prebojujes ku zakempenym TD  tak vacsinou uz niesi fullovy a musis ustrielat cele TD aby si nazbieral 3500 dmg ... malo kedy sa to podari ... fakt pridanim poskodenia 8 tankov je uplne skoro nemozne to spravit s vyznamenanim....

ale samozrejme  WG asi chce aby si kazdy spravil aj arty, coz malo kto robi, lebo vacsina  hracov arty nenavidi a preto ich ani nema v garazi  aby si ich spravili alebo konvertovali zlataky a vyexpili X tier za zlataky :D

FMTkiller #43 Posted 18 October 2017 - 04:18 AM

Lance-corporal

• Player
  • 54692 battles
  • 75
  • [SK-KE] SK-KE

PREČO EDIT NEMOŽTE NAPÍSAŤ DÁTUM ASPOŇ TÝŽDEŇ PRED VYDANÍM AKTUALIZÁCIE!!!!!!!!!...., ALE PERMANENTNE TO TAM EDIT V DEŇ AKTUALIZáCIE!!!!!!!!  EDIT..

K TÝM VYLEPšENýM OSOBNýM MISIAM........... NIEKTO TAM MUSí EDIT........................!!!!  :))))

Edited by Kampa1987, 18 October 2017 - 10:17 AM.
Vulgarismy, Útočný jazyk

rdim #44 Posted 18 October 2017 - 05:54 AM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 9137 battles
  • 602
Mohu se zeptaat kolik má aktualizace MB? Děkuji 

Ghostly3 #45 Posted 18 October 2017 - 06:55 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 11361 battles
  • 433
  • [CSWB] CSWB
 na splneni t 55a musim mit vsechno na IX? Takze me to nuti mit arty IX? :facepalm:

willer67 #46 Posted 18 October 2017 - 07:02 AM

Sergeant

• Player
  • 47799 battles
  • 295

View PostIcemann1377, on 17 October 2017 - 09:01 PM, said:

Ja hram tier III a kazdu druhu hru je tam hrac s 40 000 hrami.Ja nehovorim ze je to jedina pricina ale je to zasadny problem hry.chces mi povedat ze ak budes na jednej strane ty s IS7 a zo 6 perkovou posadkou a na druhej strane ja ledva zo ziarovkou tak sme vyrovnany hraci???

Ani nahodou a ak takto je v teame 6-7 hracov tak je jasne ktory team vyhra a skonci za 3 minuty 3:15.ak ale budu priblizne rovnaky nehovorim totalne rovnaky hraci bude hra zaujimava

hej týpku,první se nauč mechaniky této hry.evidentně to potřebuješ a pak tady vypisuj jací jsou hráči ze 40k  bitvama gauneři. 

watts1 #47 Posted 18 October 2017 - 07:17 AM

Lance-corporal

• Player
  • 57922 battles
  • 55
  • [ROVIC] ROVIC

View PostIcemann1377, on 17 October 2017 - 09:01 PM, said:

Ja hram tier III a kazdu druhu hru je tam hrac s 40 000 hrami.Ja nehovorim ze je to jedina pricina ale je to zasadny problem hry.chces mi povedat ze ak budes na jednej strane ty s IS7 a zo 6 perkovou posadkou a na druhej strane ja ledva zo ziarovkou tak sme vyrovnany hraci???

Ani nahodou a ak takto je v teame 6-7 hracov tak je jasne ktory team vyhra a skonci za 3 minuty 3:15.ak ale budu priblizne rovnaky nehovorim totalne rovnaky hraci bude hra zaujimava

Prostě sklil mm nebude a smiř se s tím! Všichni ti to tady vysvětlují horem dolem a ty si furt meleš to své. Sirkajirka to napsal velice výstižně. Balanc tanků by měl být zhruba stejný a rozdíl by měl tvořit jen sklil hráčů a tak se i ted děje (+-rng). Na tom je, byla a bude celá hra postavená. To, že bitvy končí 15:3 po třech minutách by zavedení sklil mm rozhodně nezlepšilo. Budu se opakovat, pokud někdo hře alespoň zhruba rozumí, tak to dokáže pochopit. Skill hráčů nemá s těmito výsledky co dělat. Důvodem je to, že 90% lidí nezná základy hry nebo prostě nechce u hry přemýšlet - někam pojedu párkrát si vystřelím, umřu a dám si další tank - vůbec to neřeší. A proč né, každý si může hrát po svém, ale tady právě ti hráči, kteří se soustředí a snaží mají možnost tyto hráče "zfarmit" to je jejich odměna. A pokud někdo kdo má 2k bitev koupí CDC se diví, že nic nenastřílí a je hned mrtvej, tak je to čistě jeho problém. Takové hráče ty by si chtěl oddělit od těch dobrých?? proč??? Vždyt on by přeci vydělal na tom ,že by byl špatný. Co je to za logiku? (navíc je veliký rozdíl si najezdit statistiky na tieru VI a na tieru X, nebo hrát tanky pouze plně vybavené nebo od začátku grindovat moduly), takže nějaký vzorec pro sklil mm by byl mnohem složitější než dokážeš domyslet. A to bych mohl pokračovat a psát ti další a další důvody proč je to nesmysl. Ale v případě, že někdo nedokáže pochopit, že DPM je významný ukazatel, který ti dá obraz o palebné síle a herním stylu tanku (viz naše nedávná výměna názorů na jiné stránce kam nechodíš:) ) tak takový hráč těžko dokáže racionálně posoudit pro a proti případného zavedení sklil mm do hry.

Btw: nízké tiery jsem hrál za poslední roky jen jednou a z důvodu soutěže o tank P. Victoria a rozhodně jsem si nevšiml, že by se tam pohybovalo moc hráčů, kteří by extra vyčnívaly a kazili by těm nejhorším požitek ze hry. Tudíž bych doporučil nejdříve hledat chyby sám u sebe a pak až kopat kolem sebe. 

Rovano #48 Posted 18 October 2017 - 07:28 AM

Warrant Officer

• Player
  • 47529 battles
  • 526
  • [1CZE] 1CZE

View Postrdim, on 18 October 2017 - 05:54 AM, said:

Mohu se zeptaat kolik má aktualizace MB? Děkuji 

Cca 800MB.

licus_10 #49 Posted 18 October 2017 - 07:48 AM

Lance-corporal

• Player
  • 33449 battles
  • 52
  • [CECH] CECH
tak jsem chtěl něco napsat o této aktualizaci, ale zatím jsem se nedostal do hry, servery jsou nedostupné, tak nevím jen jestli to je chyba u mě, či u WG :)

malamata #50 Posted 18 October 2017 - 07:51 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30548 battles
  • 685
uz som si precital o novom hernom prvku ROZKAZY 3 krat, ale stale tomu nerozumiem ako to ma fungovat. vie mi to prosim niekto polopate vysvetlit? vdaka

dark32 #51 Posted 18 October 2017 - 07:52 AM

Sergeant

• Player
  • 95732 battles
  • 289

View Postmalamata, on 18 October 2017 - 06:51 AM, said:

uz som si precital o novom hernom prvku ROZKAZY 3 krat, ale stale tomu nerozumiem ako to ma fungovat. vie mi to prosim niekto polopate vysvetlit? vdaka

nie si sám, ja v tom mám taktiež hokej :facepalm:

_Gazzkon_ #52 Posted 18 October 2017 - 08:06 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 29874 battles
  • 1,235
  • [_VAL_] _VAL_

Za každou splněnou 15. misi vč sekundárních podmínek dostaneš Rozkaz. Ten pak můžeš použít na splnění libovolné mise - dostaneš odměnu, jakoby jsi tu misi splnil normálně ve hře, nicméně pouze primární úkol. Rozkaz zůstane u této mise připojený, dokud se ti nepovede ji splnit skutečně vč sekundární podmínky - pak se ti ten rozkaz vrátí a můžeš ho opět použít na jinou misi.

Stejně tak můžeš použít rozkazy rovnou i na splnění 15-té (závěrečné;) mise, aniž bys měl odjeto všech předchozích 14 misí, nicméně na splnění už ti to spolkne rozkazy 4. A opět - mise bude splněna bez sekundárních podmínek (dostaneš odměny za splnění pouze primárního úkolu) a rozkazy u té mise připnuty, dokud nesplníš misi ve hře vč sekundáru.

henrichz #53 Posted 18 October 2017 - 08:14 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 54077 battles
  • 380
  • [_AF_] _AF_

Neviem o ktorom članku je reč ale musiš sledovat či ide o 15-pätnast misii alebo o 15. (s bodkou) pätnastu misiu.

Tiež som bol na to zvedavy ale servery pretažene.

Za jednu 15. s vyznamenanim vieš spravit vo vyššej kampani jednu ktora ti nejde. Za štyri 15. s vyznamenanim môžeš mat dalšiu 15. ktora ti nejde. Ak ju neskôr spraviš dostaneš rozkaz nazad a môžeš ho použit zas inde.

Za 75 maš kamuflaž na odmenovy plus jednu toho isteho naroda

BlueTomcat #54 Posted 18 October 2017 - 08:14 AM

Major

• Player
  • 25315 battles
  • 2,703
  • [KHIL] KHIL

View Postproxi1, on 17 October 2017 - 05:32 PM, said:

ideal by bolo ten maraton ukomcit

ide to uz treti rok, najvyssi cas dat nove misie, resp. nove vozidla

Opravdu blbý nápad.

Kdo si pamatuje jak to vypadalo na randomu po zavedení osobních misí tak ví o čem mluvím. Než si to hráči vyriggovali a nahráli (rozumějte hráli jak bez mozku a s klapkama na očích ) tak random byl skoro půl roku nehratelný.

Takže budu rád když WG bude varovat hodně dopředu když bude spouštět osobní mise, ať vím kdy neprodlužovat premiák a počkám až lidi zase zapnou mozek a nebo si to s kamarády z klanu vyriggují. 

ds4428 #55 Posted 18 October 2017 - 08:18 AM

Corporal

• Player
  • 43226 battles
  • 127

View Postdark32, on 18 October 2017 - 07:52 AM, said:

nie si sám, ja v tom mám taktiež hokej :facepalm:

View Postmalamata, on 18 October 2017 - 07:51 AM, said:

Abych se přiznal mám v tom taky HNL!

Prosím někoho, kdo tomu na 100% rozumí o podrobné popsání a případnou ochotu odpovědět na pár doplňujících otázek při nejasnostech!

malamata #56 Posted 18 October 2017 - 08:20 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30548 battles
  • 685

View Post_Gazzkon_, on 18 October 2017 - 08:06 AM, said:

Za každou splněnou 15. misi vč sekundárních podmínek dostaneš Rozkaz. Ten pak můžeš použít na splnění libovolné mise - dostaneš odměnu, jakoby jsi tu misi splnil normálně ve hře, nicméně pouze primární úkol. Rozkaz zůstane u této mise připojený, dokud se ti nepovede ji splnit skutečně vč sekundární podmínky - pak se ti ten rozkaz vrátí a můžeš ho opět použít na jinou misi.

Stejně tak můžeš použít rozkazy rovnou i na splnění 15-té (závěrečné;) mise, aniž bys měl odjeto všech předchozích 14 misí, nicméně na splnění už ti to spolkne rozkazy 4. A opět - mise bude splněna bez sekundárních podmínek (dostaneš odměny za splnění pouze primárního úkolu) a rozkazy u té mise připnuty, dokud nesplníš misi ve hře vč sekundáru.

diky, no a teraz to najpodstatnejsie - bude to platit aj dozadu, ked uz mam nejake 15ste misie vratane sekundarnych podmienok ukoncene? :-)

Arne_CZ #57 Posted 18 October 2017 - 08:22 AM

Warrant Officer

• Player
  • 19932 battles
  • 800
  • [R-U-R] R-U-R

View Post_Gazzkon_, on 18 October 2017 - 08:06 AM, said:

View Postds4428, on 18 October 2017 - 08:18 AM, said:

Abych se přiznal mám v tom taky HNL!

Prosím někoho, kdo tomu na 100% rozumí o podrobné popsání a případnou ochotu odpovědět na pár doplňujících otázek při nejasnostech!

Splněná mise se všemi podmínkami = 1 Rozkaz = umožňuje bez hraní automaticky splnit jinou libovolnou misi (kromě 15.) bez vedlejších podmínek. Takhle jde splnit i 15. mise, ale jsou na to potřeba 4 Rozkazy.

_Gazzkon_ #58 Posted 18 October 2017 - 08:24 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 29874 battles
  • 1,235
  • [_VAL_] _VAL_

View Postmalamata, on 18 October 2017 - 08:20 AM, said:

diky, no a teraz to najpodstatnejsie - bude to platit aj dozadu, ked uz mam nejake 15ste misie vratane sekundarnych podmienok ukoncene? :-)

Myslím a doufám, že ano, nikde to sice napsané není, ale kluci, co zkoušeli test server, tvrdí, že ano. Já na testu nebyl, takže na 100% ti to nepotvrdím.

Já bych pak měl 15 rozkazů na obj 260, takže tajně doufám, že ano.

global_asa_wenca #59 Posted 18 October 2017 - 08:28 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 90238 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

View Posthenrichz, on 18 October 2017 - 09:14 AM, said:

Za 75 maš kamuflaž na odmenovy plus jednu toho isteho naroda

IMO za splnění všech 15. misí na ten tank dostaneš to camo na odměnovej tank zdarma, a pokud splníš všech 75. misí z vyznamenáním, můžeš si pak tu odměnovou kamufláž koupit na jakejkoliv tank danýho národa - klidně i na víc tanků, ale musíš za ní zacvakat. Prostě se ta odměnová cammo přidá do nabídky kamufláží. Zkoušel jsem to na testu s němcema (Stug IV splněnej s vyznamenáním) a dal jsem to současně asi na 3. tanky mimo Stuga IV, tak snad se to nezměnilo.

View Postmalamata, on 18 October 2017 - 09:20 AM, said:

Ano, dostaneš rozkazy podle toho kolik máš splněných 15. misí s vyznamenáním... ale pokud jsi např. na Stuga IV splnil 4x 15. misi s vyznamenáním a tím pádem ho získal, a tu zbývající 15. misi jsi neplnil, pak po patchi bude ta nesplněná mise označená jako splněná za rozkazy, hned si můžeš vyzvednout tankistku (odměna za splnění za rozkazy) a 4 rozkazy budou vázaný na tu odemčenou misi. Podobně pro další odmněnový tanky. A rozkazy který zbydou můžeš volně použít. Ty rozkazy co budou vázaný na mise si musíš případně uvolnit splněním mise včetně sekundární podmínky.

Edit: Takhle to fungovalo na testu ( druhá iterace ), a nepředpokládám že zrovna tohle změnili.

Edit2: Šmarjá to je překlepů...(snad opraveno vše)... jdu si uvařit kafe, snad se to zlepší.

Edited by global_asa_wenca, 18 October 2017 - 08:33 AM.

Arne_CZ #60 Posted 18 October 2017 - 08:28 AM

Warrant Officer

• Player
  • 19932 battles
  • 800
  • [R-U-R] R-U-R

View Post_Gazzkon_, on 18 October 2017 - 08:24 AM, said:

Myslím a doufám, že ano, nikde to sice napsané není, ale kluci, co zkoušeli test server, tvrdí, že ano. Já na testu nebyl, takže na 100% ti to nepotvrdím.

Já bych pak měl 15 rozkazů na obj 260, takže tajně doufám, že ano.

Mělo by to tak být - celkově ty rozkazy usnadňují získání odměnových tanků, výrazně. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users