Jump to content

zbliżająca się kampania

• Please log in to reply
118 replies to this topic

durex25 #1 Posted 17 October 2017 - 05:11 PM

Private

• Player
  • 15545 battles
  • 37
  • [TDKP] TDKP

Witam klanowiczów i wszystkich czołgistów,

​otwieram nowy temat zbliżającej się kampanii na mapie globalnej. I wydaje się że jest ok ale nie jest ok. Bo te pojeby z wg proponują aby walka była rozgrywana tylko na dachach co jest chore, chore dlaczego że słabsze klany będą skazane na pożarcie w starciu z klanami jak: Fame, mvps, whyou, sed, Silver stars, omni czy pvs. Nie mam nic przeciwko tym klanom bo każdy klan ma prawo do uczestnictwa w kampanii. Ale jeśli nie będzie podczas tej kampanii walki na ósemkach i szóstkach to będzie prawdziwy cios dla słabszych klanów które po prostu zrezgnują. Najlepsze klany wystawiają po 2-3 składy na X a słabe będą miały kłopwżeby jeden skład zebrać. Gorąco zachęcam do komentowania, co wy śądzicie na ten chory pomysł wg

sebafa #2 Posted 17 October 2017 - 06:59 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 34307 battles
  • 1,124
  • [_NES_] _NES_
Straszne...:ohmy:

addept #3 Posted 17 October 2017 - 08:38 PM

Lieutenant General

• Player
  • 40506 battles
  • 6,269
  • [S1GMA] S1GMA

Znowu ból dupy o to, że ktoś jest lepszy, bo przecież lepszy nie ma prawa grać i wygrywać z gorszymi i skopać im tyłek. Słabi gracze chcieliby grać tylko i wyłącznie z innymi słabymi graczami, a najlepiej z jeszcze słabszymi (o ile to możliwe) od siebie, ale jak mają spotkać się z kimś lepszym to płaczą. 

Czyja to wina, że nie macie składów? Czyja to wina, że jesteście słabi? Czyja to wina, że nie macie czołgów? Czyja to wina, że chcecie wszystko dostawać za darmo i być pasożytami WOT-a? 

To jest wojna, wywalczcie sobie sami swój kawałek tortu, a jeśli nie potraficie, to nawet nie powinniście marzyć o tym, żeby dostać choćby okruchy ze stołu. Jeśli my nie potrafimy skopać tyłka FAME to nie wchodzimy w ich kawałek mapy i nie płaczemy, że FAME nic się nie należy. Należy się, bo na to zasługują swoimi umiejętnościami).

WOT to nie pomoc społeczna, nie dostaniesz zasiłku za to, że jesteś bezrobotny albo nieporadny. Ty, albo Twój klan. 

Ogarnij się z tym dziecięcym płaczem. 

Zacznij grać lepiej, zacznij grać w lepszym klanie. Nie potrafisz? To nie narzekaj. 

DeepackTheProphecy #4 Posted 17 October 2017 - 08:44 PM

Lieutenant

• Player
  • 38180 battles
  • 1,897
  • [PMHC2] PMHC2

View Postaddept, on 17 October 2017 - 07:38 PM, said:

Znowu ból dupy o to, że ktoś jest lepszy, bo przecież lepszy nie ma prawa grać i wygrywać z gorszymi i skopać im tyłek. Słabi gracze chcieliby grać tylko i wyłącznie z innymi słabymi graczami, a najlepiej z jeszcze słabszymi (o ile to możliwe) od siebie, ale jak mają spotkać się z kimś lepszym to płaczą. 

Czyja to wina, że nie macie składów? Czyja to wina, że jesteście słabi? Czyja to wina, że nie macie czołgów? Czyja to wina, że chcecie wszystko dostawać za darmo i być pasożytami WOT-a? 

To jest wojna, wywalczcie sobie sami swój kawałek tortu, a jeśli nie potraficie, to nawet nie powinniście marzyć o tym, żeby dostać choćby okruchy ze stołu. Jeśli my nie potrafimy skopać tyłka FAME to nie wchodzimy w ich kawałek mapy i nie płaczemy, że FAME nic się nie należy. Należy się, bo na to zasługują swoimi umiejętnościami).

WOT to nie pomoc społeczna, nie dostaniesz zasiłku za to, że jesteś bezrobotny albo nieporadny. Ty, albo Twój klan. 

Ogarnij się z tym dziecięcym płaczem. 

Zacznij grać lepiej, zacznij grać w lepszym klanie. Nie potrafisz? To nie narzekaj. 

Ty to już powoli zaczynasz upuszczać parę, coraz więcej jadu i złości w Twoich wypowiedziach.

Zresztą moja szkoła, z pomidorkami trzeba krótko ;]

addept #5 Posted 17 October 2017 - 08:52 PM

Lieutenant General

• Player
  • 40506 battles
  • 6,269
  • [S1GMA] S1GMA

View PostDeepackTheProphecy, on 17 October 2017 - 08:44 PM, said:

Ty to już powoli zaczynasz upuszczać parę, coraz więcej jadu i złości w Twoich wypowiedziach.

Zresztą moja szkoła, z pomidorkami trzeba krótko ;]

Irytuje mnie to po prostu. Przez 4 lata nie byłem w klanie, nie miałem konta premium, nie miałem czołgów, bonusów klanowych, golda. I co? Było ciężko, ale czy miałem do kogoś pretensje? Wiedziałem, że mogę iść do klanu, ale nie miałem na to ochoty. Nie zazdrościłem. Po prostu nie miałem. A na forum ból tyłka o to, że ktoś czegoś nie dostał za darmo, tak jakbym ja, będąc teraz w klanie, otrzymywał wszystko za darmo (mam wyliczyć ile godzin tygodniowo poświęcam dla klanu?). Wiem co to bieda WOT-owska, ale wiem też, że jeżeli ktoś nie potrafi grać, to nie powinien chcieć mieć to samo co mają Ci, którzy potrafią grać. To mnie wkurza.

Tak samo wkurza mnie ktoś kto tylko żyje na zasiłkach, a jednocześnie gardzi jakąkolwiek pracą, bo po prostu nie chce mu się pracować i wynajduje różne wymówki by tylko nie pójść do pracy.  Na jego zasiłek muszę zarobić ja oraz inni pracujący. Owszem, są ludzie, którzy potrzebują zasiłków i im się należą, ale ktoś kto nigdy nie zhańbił się pracą, mimo że mógłby pracować za zwykłą pensję, nie zasługuje na mój szacunek. 

Tak samo na mój szacunek nie zasługuje taki żebrzący forumowicz. 

PS> Nie Twoja szkoła, tylko szkoła RAZ_uR'a. :trollface:

@down

A to mało razy miałem bana na forum? 

Edited by addept, 17 October 2017 - 09:07 PM.

DeepackTheProphecy #6 Posted 17 October 2017 - 09:00 PM

Lieutenant

• Player
  • 38180 battles
  • 1,897
  • [PMHC2] PMHC2
RAZ_uR to jeszcze grzeczny jest. Balansuje na krawędzi, ma kilka ostrzeżeń ale to jesio nie mentor w tych sprawach :D Będziesz miał ,,banu,, będziemy rozmawiać :P

GoldOmega3 #7 Posted 17 October 2017 - 10:47 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 1146 battles
  • 1,473

Czy komuś WG zabrania być lepszym i wygrywać? Albo zebrać cztery składy na X tierach? Przecież to leży po stronie graczy, zwłaszcza tych, którzy zarządzają klanami. Miej pretensje do siebie i swojego dowództwa, że słabo gracie.

PS. skąd przekonanie , że z wymienionymi klanami macie większe szanse na VI albo VIII tierach?

Daimler1916 #8 Posted 17 October 2017 - 11:10 PM

Captain

• Player
  • 15875 battles
  • 2,183
  • [FNPRO] FNPRO

Legia Warszawa jakoś nie żaliła się do uefy ze musi w LM grac z najlepszymi drużynami w grupie. Wiec weź przykład z Warszawskiej drużyny kolego i nie płacz.   

View PostDeepackTheProphecy, on 17 October 2017 - 09:00 PM, said:

RAZ_uR to jeszcze grzeczny jest. Balansuje na krawędzi, ma kilka ostrzeżeń ale to jesio nie mentor w tych sprawach :D Będziesz miał ,,banu,, będziemy rozmawiać :P

Nie wiem czy wiesz ale RAZ_uR się zmienił. Nawet założył temat gdzie pomaga słabszym gracza.

Także jak widzisz same pozytywne zmiany ostatnio na forum sa :trollface:.

Edited by Daimler1916, 17 October 2017 - 11:11 PM.

Darciel #9 Posted 18 October 2017 - 06:09 AM

Brigadier

• Player
  • 22706 battles
  • 4,082
  • [N0MI] N0MI
Za każdym razem to samo
A dodam że przez takich agentów już ta kampania jest skopana i nie wiem co wg wielce da zamiast czołgu X poziomu ale strzelam że nic lepszego

Lewaro87 #10 Posted 18 October 2017 - 08:21 AM

Corporal

• Player
  • 25012 battles
  • 120
  • [_NES_] _NES_

View PostGoldOmega3, on 17 October 2017 - 09:47 PM, said:

PS. skąd przekonanie , że z wymienionymi klanami macie większe szanse na VI albo VIII tierach?

To nie wiesz jeszcze o epickiej taktyce na "miejskich" (czyt. camperskich) mapach stania w jednym kwadracie O-I na trollach :trollface:??

durex25 #11 Posted 18 October 2017 - 03:06 PM

Private

• Player
  • 15545 battles
  • 37
  • [TDKP] TDKP
szanowny kolego z PVS licz się ze słowami ja ci się coś nie podoba to się nie wypowiadaj, to wy jesteście pasożytami bo chcecie wszystko wygrać. ja w sowim poscie napisałem że nie mam nic przeciwko najlepszym klanom jak byś to zrozumiał to byś sie teraz nie pruł.

a słabsze klany nie są żadnymi pasożytami tylko chyba każdy klan do *edited* nędzy ma prawo brać udział w tym evencie czyż nie?????????? ja nie jestem przeciw najlepszym klanom bo też mają prawo grać, tylko po prostu wkurz mnie to że wg postępuje w ten sposób. to jak chuderlak miał by się bić z taysonem.

wiem o tym bo jestem legionistą od urodzenia hehe, tylko wg po prosu zabiera szansę słabszym klanom na zaistnienie na mapie globalnej, a jeśl komuś się nie podoba moja wypowiedz to niech się nie odzywa i tyle.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

Edited by TariboW, 22 October 2017 - 12:12 PM.

malutoros #12 Posted 18 October 2017 - 03:24 PM

Captain

• Player
  • 18213 battles
  • 2,000
  • [TPW] TPW

View Postdurex25, on 18 October 2017 - 02:06 PM, said:

szanowny kolego z PVS licz się ze słowami ja ci się coś nie podoba to się nie wypowiadaj, to wy jesteście pasożytami bo chcecie wszystko wygrać. ja w sowim poscie napisałem że nie mam nic przeciwko najlepszym klanom jak byś to zrozumiał to byś sie teraz nie pruł.

Szanowny kolego moze przespales ale........ KOMUNA sie skonczyla i nic ci sie nie nalezy oprocz tego na co zapracujesz. Tak jest i w zyciu i w grze...I koniec tematu.

Edited by malutoros, 18 October 2017 - 03:24 PM.

GoldOmega3 #13 Posted 18 October 2017 - 04:13 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 1146 battles
  • 1,473

View PostLewaro87, on 18 October 2017 - 08:21 AM, said:

To nie wiesz jeszcze o epickiej taktyce na "miejskich" (czyt. camperskich) mapach stania w jednym kwadracie O-I na trollach :trollface:??

I tak zostaną porobieni w 9/10 przypadków. Na potyczkach nikomu nie chce sie rozbijać takiej kampy bo szkoda uciekającego bonusu. W bitwie o stawkę będzie inaczej.

View Postdurex25, on 18 October 2017 - 03:06 PM, said:

Chcą wygrać i do tego jeszcze potrafią. Ty póki co potrafisz beczeć na niesprawiedliwość.

Ogarnijcie dobrych graczy, dobrych rozstawiających, poćwiczcie taktyki. Będziecie wygrywać. To chyba uczciwe rozwiązanie?

A nie, przepraszam, zapewne gracie "for fun" i macie "życie w realu".

Edit: Widzę na tym forum często pojawiającą się zbieżność pomiędzy słabymi statami graczy, zawartoscią merytoryczną postów (płacze i narzekania) oraz ogólnie pojętą ortografią, interpunkcją postów. Przypadek?

Edited by GoldOmega3, 18 October 2017 - 04:23 PM.

addept #14 Posted 18 October 2017 - 04:36 PM

Lieutenant General

• Player
  • 40506 battles
  • 6,269
  • [S1GMA] S1GMA

View Postdurex25, on 18 October 2017 - 03:06 PM, said:

Tak, chcemy jak najwięcej WYGRAĆ, a nie DOSTAĆ, tak jak ty chcesz. Kumasz? Pewnie nie. Za trudne do ogarnięcia.

Myślisz, że dobre klany wszystko dostają za darmo i za nic?

Jak sądzisz po co siedzę po kilkanaście godzin tygodniowo i gram w różnego rodzaju klanowe bitwy? 

Jak dużo bitew zagrałeś dla swojego klanu w ciągu ostatnich 30 dni? Już podaję 12 (słownie: dwanaście)

Jak dużo bitew ja zagrałem? 270 (CW, SH i Natarć). 

I Ty chcesz się porównywać do lepszych klanów i mieć porównywalne z nimi korzyści? Na głowę upadłeś? Ja na swojego golda uczciwie pracuję i nie próbuję żebrać o niego jak ty. 

Mich_Kow #15 Posted 18 October 2017 - 08:40 PM

Warrant Officer

• Player
  • 27167 battles
  • 983
Gwoli ścisłości - klan PDPRO nie należy do rodziny BEPRO, IMPR0, FNPRO.

Ataman_ #16 Posted 19 October 2017 - 11:01 AM

Major

• Player
  • 47818 battles
  • 2,929
  • [MVPS] MVPS

View Postdurex25, on 17 October 2017 - 04:11 PM, said:

Witam klanowiczów i wszystkich czołgistów,

​otwieram nowy temat zbliżającej się kampanii na mapie globalnej. I wydaje się że jest ok ale nie jest ok. Bo te pojeby z wg proponują aby walka była rozgrywana tylko na dachach co jest chore, chore dlaczego że słabsze klany będą skazane na pożarcie w starciu z klanami jak: Fame, mvps, whyou, sed, Silver stars, omni czy pvs. Nie mam nic przeciwko tym klanom bo każdy klan ma prawo do uczestnictwa w kampanii. Ale jeśli nie będzie podczas tej kampanii walki na ósemkach i szóstkach to będzie prawdziwy cios dla słabszych klanów które po prostu zrezgnują. Najlepsze klany wystawiają po 2-3 składy na X a słabe będą miały kłopwżeby jeden skład zebrać. Gorąco zachęcam do komentowania, co wy śądzicie na ten chory pomysł wg

powiem tak, zgadzam się z Tobą, to trzeba mieć konkretną sieczkę w pod czerepem, żeby robić kampanie i kazać wszystkim grać do góry nogami. 

sam nie wiem jak to będzie zrobione, ale jak ja mam czołgiem jeździć na dachu?

Z listy klanów jakie podałeś to bym od razu wykreślił Sedesów i starsów a dopisał nieśmiertelny klan WHYME kumpla Ostrowskiego. 

Kwiliniosz #17 Posted 19 October 2017 - 11:21 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 19499 battles
  • 3,488

View Postdurex25, on 18 October 2017 - 04:16 PM, said:

[...] chyba każdy klan do kórwy nędzy ma prawo brać udział w tym evencie czyż nie??????????

Tak, masz 100% racji. Każdy klan ma prawo brać udział w tym evencie, ale jak to w życiu, wygrywać będą tylko najlepsi. Takie jest odwieczne prawo natury.

SeekerKuba #18 Posted 19 October 2017 - 11:24 AM

Warrant Officer

• Player
  • 29164 battles
  • 843

View PostAtaman_, on 19 October 2017 - 12:01 PM, said:

powiem tak, zgadzam się z Tobą, to trzeba mieć konkretną sieczkę w pod czerepem, żeby robić kampanie i kazać wszystkim grać do góry nogami. 

sam nie wiem jak to będzie zrobione, ale jak ja mam czołgiem jeździć na dachu?

Z listy klanów jakie podałeś to bym od razu wykreślił Sedesów i starsów a dopisał nieśmiertelny klan WHYME kumpla Ostrowskiego. 

Zapowiada się tryb wysoce nieprzyjazny artylerzystom. Jeśli nikt nie wyjedzie z capa ( no bo jak leżąc na dachu ) to nie będą miały do kogo strzelać klikery. Jako rasowemu hejterowi art muszę polubić ten pomysł. Inne czołgi też nie pograją to fakt, ale przynajmniej będzie sprawiedliwie!

Edited by SeekerKuba, 19 October 2017 - 11:25 AM.

durex25 #19 Posted 19 October 2017 - 09:12 PM

Private

• Player
  • 15545 battles
  • 37
  • [TDKP] TDKP
po pierwsze to ja nie żebram, po drugie powiedziałem że nie musisz sie odzywać jak ci sie nie podoba mój wpis na forum. ja nie chcę niczego od wg dostać tylko wypowiadam swoją opinię ne ten temat i nie mam zamiaru z tobą dyskutować kpw?

durex25 #20 Posted 19 October 2017 - 09:18 PM

Private

• Player
  • 15545 battles
  • 37
  • [TDKP] TDKP

View Postaddept, on 18 October 2017 - 03:36 PM, said:

Tak, chcemy jak najwięcej WYGRAĆ, a nie DOSTAĆ, tak jak ty chcesz. Kumasz? Pewnie nie. Za trudne do ogarnięcia.

Myślisz, że dobre klany wszystko dostają za darmo i za nic?

Jak sądzisz po co siedzę po kilkanaście godzin tygodniowo i gram w różnego rodzaju klanowe bitwy? 

Jak dużo bitew zagrałeś dla swojego klanu w ciągu ostatnich 30 dni? Już podaję 12 (słownie: dwanaście)

Jak dużo bitew ja zagrałem? 270 (CW, SH i Natarć). 

I Ty chcesz się porównywać do lepszych klanów i mieć porównywalne z nimi korzyści? Na głowę upadłeś? Ja na swojego golda uczciwie pracuję i nie próbuję żebrać o niego jak ty. 

prujesz sie jak stare prześcieradło

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users