Jump to content

Ktorý ST8 premium?

tier8 amx cdc staré za nové premium tanky

• Please log in to reply
27 replies to this topic

PentyBoy #1 Posted 19 October 2017 - 12:17 AM

Private

• Player
  • 11412 battles
  • 18

Zdravím, 

Prosím vás o radu. Vec sa má takto, mám v garáži šrot CDC a zajtra štartuje akcia https://worldoftanks...de-in-volume-2/ (staré za nové;), ktorú by som chcel využiť na nákup nového stredného premiového tanku tieru 8. Rozmýšlam medzi T26E4, T-54 mod. 1, FV4202 a M4A1 Rev. Zaujíma ma najmä ktorý z nich zarába a či majú nejaké zásadné nevýhody (ako napríklad šrot CDC ktorý ma pravdepodobnosť >85% na ammorack z hociakého zásahu). :) 

Edited by PentyBoy, 19 October 2017 - 12:18 AM.

HV_CZ_91 #2 Posted 19 October 2017 - 06:42 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 1370 battles
  • 412
Rozhodně neber Ravioliho. Stejně velká a papírová krabice, jako CDC. Jen pomalejší a s větším dělem. Nejspíš by se Ti taky nelíbil.
T-54 i FV teď dostali solidní buf...tak si vyber z nich...ale herně je neznám.

BlueTomcat #3 Posted 19 October 2017 - 06:59 AM

Major

• Player
  • 24762 battles
  • 2,651

To je jen na tobě co chceš hrát ale souhlas CDC je extrémní šrot.

T26E4 - Nic extra tank, nijak obratný a rychlý, pokud schováváš spodek tak na věži ten pancíř umí občas zatrollit. Dělo je po buffu penetrace konečně použitelný bez goldů, výhodou je omezený MM a cena. Vydělává celkem slušně. 

T-54 mod. - Hodně lidí říká že je po buffu použitelný ale moc je nepotkávám, takže to asi mluví samo za sebe.

Pro FV4202 a M4A1 platí to samé, taky je moc nepotkávám. Bohužel teď co si můžeš koupit ve hře jsou nic moc tanky. Jediný co bych ti doporučil je FCM 50t, je to skoro to samé jako CDC ale má omezený MM, hraje se s ním jak s medkem ale blbý je to že nemá pancíř, furt má něco zničený ale narozdíl od CDC vydělává slušně. Jiný medko mě už moc nenapadá. Zkrátka momentálně ve hře nic za to nestojí. 

Edited by BlueTomcat, 19 October 2017 - 07:03 AM.

Omen_Nomen #4 Posted 19 October 2017 - 07:25 AM

Warrant Officer

• Player
  • 14810 battles
  • 584
  • [_AF_] _AF_
Skôr nám napíš s čím podobným sa Ti hrá dobre aby sme Ti vedeli poradiť. Mám v garáži len T54 ale po buffe som ju moc ešte nejazdil...

Chorche_22 #5 Posted 19 October 2017 - 08:02 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 16230 battles
  • 1,284
  • [SPIKE] SPIKE

Přesně jak píšou kolegové , dej vědět co rád hraješ a pak se dá poradit, protože každému sedí něco jiného.

Chceš stroj na posádky, nebo na zábavu ?

Uvedené tanky vydělávají všechny dost podobně , rozdíly jsou v řádu procent a takže to nemá moc cenu řešit. Vyděláš hodně s tím strojem se kterým nastřílíš a naspotíš , takže si hlavně vyber tank , který sedí tvému hernímu stylu.

guthas #6 Posted 19 October 2017 - 08:08 AM

Major

• Moderator
  • 38085 battles
  • 2,901
  • [BIA] BIA

Kromě FV4202 bych nechtěl žádný z těch tanků.. Protože to jsou tanky celkem na prd. Buď je to pomalý, nebo to prd prostřelí a nebo to svítí na hony daleko.

Hele pokud chceš poradit, tak si počkej na Mutze 

Dobrá rychlost, průměrná mobilita, armor sice moc nepomůže, ale věž občas i něco digne. S depresi kanonu - 10 člověk dokáže neskutečný věci.

Kanon je perfektní, dobrá penetrace na AP ( 212 ) a APCR ( 259 )  je naprosto dostačující k prostřelování T10 tanků. 

A přesnost s dobou zaměření jsou super. 

JaroslavIV #7 Posted 19 October 2017 - 08:30 AM

Warrant Officer

• Player
  • 36779 battles
  • 752
  • [ELLIE] ELLIE

View Postguthas, on 19 October 2017 - 07:08 AM, said:

Kromě FV4202 bych nechtěl žádný z těch tanků.. Protože to jsou tanky celkem na prd. Buď je to pomalý, nebo to prd prostřelí a nebo to svítí na hony daleko.

Dobrá rychlost, průměrná mobilita, armor sice moc nepomůže, ale věž občas i něco digne. S depresi kanonu - 10 člověk dokáže neskutečný věci.

Kanon je perfektní, dobrá penetrace na AP ( 212 ) a APCR ( 259 )  je naprosto dostačující k prostřelování T10 tanků. 

Lenže CDC za Mutza nevymení. 

Inak za mňa tiež FV4202.

guthas #8 Posted 19 October 2017 - 08:35 AM

Major

• Moderator
  • 38085 battles
  • 2,901
  • [BIA] BIA

Jop a proto jsem tam napsal to co jsem tam napsal, víš čumáčku (: 

Doslova " Hele pokud chceš poradit, tak si Počkej na Mutze  " 

Ale jo, máš pravdu mohl jsem to napsat trošku více upřesňující :( 

SWAT0013 #9 Posted 19 October 2017 - 08:35 AM

Brigadier

• Player
  • 30318 battles
  • 4,328
  • [KHIL] KHIL

Je docela složité z tohoto výběru poradit. CDC totiž sice zjevně rád moc nemáš, ale dosahuješ v něm skoro nejlepších výsledků ze všech svých tanků - a dobré výsledky znamenají dobré výdělky.

T-54 mod 1 - je de facto lépe opancéřovaná verze T-44, která je ale méně pohyblivá. S T-44 děláš ale o nějakých 170 damage méně... Navíc v dnešní době penetrace pod 200 na osmičce - to prostě nechceš...

U dalších tanků nemáš nic, s čím by se to dalo porovnat, takže jen názory na tanky:

T26E4 - asi takhle - omezence bych momentálně určitě nebral, protože WG ještě stále neřeklo, co se s nimi nakonec bude dít. Navíc v porovnání všech těch 4 mi přijde asi nejslabší...

M4A1 Revolver - Ten tank má jedinou výhodu - alfu. Jinak stejně jako CDC nic neodpustí.

FV4202 - asi takhle - kdybych ten tank nedostal zadarmo za maraton při výměně FV4202 za Centuriona AX, ani po tomto buffu bych ho nejspíš nepořizoval. Což o to - ten buff motoru a věže určitě k zahození není, ale na to, že má člověk alfu 230, tak má strašné soft staty děla (vlastně prakticky stejné jako CDC...)

Jako asi kdybys mocí mermo trval na tom, že jeden z těch tanků nutně chceš, protože chceš ušetřit za výměnu, asi bych nejvíce doporučoval FV4202. Navíc se ti jedná i o výdělky - výhoda FV je, že goldy prakticky nepotřebuješ (nevýhoda je, že má třeba oproti CDC dražší munici skoro 3x...)

Já osobně bych ale být tebou hodně zvážil, jestli ta úspora cca 350Kč za to stojí - podle toho, co jsem poslední dobou hrál, tak bych řekl, že mezi mé nejoblíbenější MT T8 patří Lorraine 40t a Mutz s tím, že o třetí místo by se asi praly Primo Victoria a STA-2. Nejdůležitější ale je, aby sis vybral tank, který herně sedne tobě - protože více damage, spotu a killů = větší výdělky. Všechny T8 MT vydělávají tak nějak +- stejně (až na takové nelogické výjimky jako cena náboje do FV4202 je 680, zatímco Mutz má za o 10 větší alfu cenu 300 nebo Lorr 40t, který má náboj dražší než STG), takže se budou lišit prakticky skutečně jen tím, co s nimi budeš schopný zahrát.

Chorche_22 #10 Posted 19 October 2017 - 08:42 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 16230 battles
  • 1,284
  • [SPIKE] SPIKE

View Postguthas, on 19 October 2017 - 07:08 AM, said:

Přesnost u Mutze ? To dělo je imho jedno z nejhorších mezi osmičkovými prémiáky a jeho největší slabina. Takový lauf z CDC ho strčí ve všech parametrech do kapsy ( reálně ne při tabulkových hodnotách ) . Mutz bez ventilace a posádkou s BIA je křáp , co kolikrát netrefí neuvěřitelné věci. Pokud v tom někdo vozí šesti perkovou posádku se žrádlem , tak je to asi jiné ,ale jako stroj pro novou posádku to rozhodně není žádný med.

guthas #11 Posted 19 October 2017 - 08:52 AM

Major

• Moderator
  • 38085 battles
  • 2,901
  • [BIA] BIA

Člověče já ti prostě nevím, možná máš nějaký vadný kus. 

Nemám tam 6skill posádku, pouze 5skill :D , nalítáno s mutzem mám celkově dost na to, abych nepsal jenom tak do větru, že má dobrej kanon. A oproti jiným kanonum T8 premium je ten tank přesný, třeba oproti KR, kde střela lítí rychlosti střel houfnice, nebo pantherův neustále doměřovací kanon. 

CdC jsem si zkoušel, když jsem si jej mohl vzít na víkend (?) za misi a co si pamatuju, tak jsem CdC odložil ještě před ukončením akce. 

PentyBoy #12 Posted 19 October 2017 - 10:04 AM

Private

• Player
  • 11412 battles
  • 18

View PostSWAT0013, on 19 October 2017 - 07:35 AM, said:

Je docela složité z tohoto výběru poradit. CDC totiž sice zjevně rád moc nemáš, ale dosahuješ v něm skoro nejlepších výsledků ze všech svých tanků - a dobré výsledky znamenají dobré výdělky.

T-54 mod 1 - je de facto lépe opancéřovaná verze T-44, která je ale méně pohyblivá. S T-44 děláš ale o nějakých 170 damage méně... Navíc v dnešní době penetrace pod 200 na osmičce - to prostě nechceš...

U dalších tanků nemáš nic, s čím by se to dalo porovnat, takže jen názory na tanky:

T26E4 - asi takhle - omezence bych momentálně určitě nebral, protože WG ještě stále neřeklo, co se s nimi nakonec bude dít. Navíc v porovnání všech těch 4 mi přijde asi nejslabší...

M4A1 Revolver - Ten tank má jedinou výhodu - alfu. Jinak stejně jako CDC nic neodpustí.

FV4202 - asi takhle - kdybych ten tank nedostal zadarmo za maraton při výměně FV4202 za Centuriona AX, ani po tomto buffu bych ho nejspíš nepořizoval. Což o to - ten buff motoru a věže určitě k zahození není, ale na to, že má člověk alfu 230, tak má strašné soft staty děla (vlastně prakticky stejné jako CDC...)

Jako asi kdybys mocí mermo trval na tom, že jeden z těch tanků nutně chceš, protože chceš ušetřit za výměnu, asi bych nejvíce doporučoval FV4202. Navíc se ti jedná i o výdělky - výhoda FV je, že goldy prakticky nepotřebuješ (nevýhoda je, že má třeba oproti CDC dražší munici skoro 3x...)

Já osobně bych ale být tebou hodně zvážil, jestli ta úspora cca 350Kč za to stojí - podle toho, co jsem poslední dobou hrál, tak bych řekl, že mezi mé nejoblíbenější MT T8 patří Lorraine 40t a Mutz s tím, že o třetí místo by se asi praly Primo Victoria a STA-2. Nejdůležitější ale je, aby sis vybral tank, který herně sedne tobě - protože více damage, spotu a killů = větší výdělky. Všechny T8 MT vydělávají tak nějak +- stejně (až na takové nelogické výjimky jako cena náboje do FV4202 je 680, zatímco Mutz má za o 10 větší alfu cenu 300 nebo Lorr 40t, který má náboj dražší než STG), takže se budou lišit prakticky skutečně jen tím, co s nimi budeš schopný zahrát.

No ide tu o to, že CDC som mal rád. Papierovosť mi nijak moc nevadila, keďže som sa veľa pohyboval a nešiel nejaké countre proti HTčkam a pod. ALE ako som spomenul vyššie v nejakom bode sa to zlomilo a CDC dostáva 3x viac kritických zásahov a najmä ammorackov... čo je pre takýto tank koniec. K dobrým výkonom asi takto, sú prevažne z doby pred bodom zlomu. Teraz ho nejako nehrajem. T44 je kapitola sama o sebe :teethhappy: áno mám s ním horšie staty, lebo vylepšenie stálo veľa času a nervov a každý kto ho mal vie, že bez top zbrane(ktorá tiež nie je nič moc) sa s ním nedá nič moc nastrieľať a keď som ho už vylepšený mal, prišla ďalšia pol ročná pauza. T26E4 a T-54 mod. 1 som skúšal na kamarátovom účte ešte pred nákupom CDC (aby som sa rozhodol..) a ani jeden z nich mi nesadol tak ako AMX, ale to bolo asi pred rokom, možno viac. Teraz som opäť začal hrať a vyberám spomedzi týchto tankov preto, lebo neviem ako dlho ma to bude baviť kým si dám znova pauzu a až sa vrátim môže sa stať že nástupca za CDC skončí rovnako... peniaze mi problém nerobia, ale keď som už dal 30€ za CDC a nehrám ho, tak si radšej lacnejšie zaobstarám ekvivalent než aby stál v garáži. Ak by šlo o nákup prvého prem. tanku, vyberal by som skôr spomedzi FCM 50t, Lowe a T34.. :) 

ToxicBeast_ #13 Posted 19 October 2017 - 11:25 AM

Corporal

• Player
  • 20032 battles
  • 195

View PostPentyBoy, on 19 October 2017 - 12:17 AM, said:

Zdravím, 

Prosím vás o radu. Vec sa má takto, mám v garáži šrot CDC a zajtra štartuje akcia https://worldoftanks...de-in-volume-2/ (staré za nové;), ktorú by som chcel využiť na nákup nového stredného premiového tanku tieru 8. Rozmýšlam medzi T26E4, T-54 mod. 1, FV4202 a M4A1 Rev. Zaujíma ma najmä ktorý z nich zarába a či majú nejaké zásadné nevýhody (ako napríklad šrot CDC ktorý ma pravdepodobnosť >85% na ammorack z hociakého zásahu). :) 

Nechej si CDC a nauč se s ním hrát. Zkus to jako s lajtem. Vyměnit ho není za co. Z toho co se nabízí, je pořád nejlepší (dle mě), Snad jedině Strv S1 a to pro slušný výdělky.

Jmeno1 #14 Posted 19 October 2017 - 01:32 PM

Field Marshal

• Player
  • 49270 battles
  • 10,986
Ve stávajícím MM se tier 8 vůbec nevyplatí. Pořád proti tieru 10, to nemůže dlouho bavit.

Tyrion_Lannister_PL #15 Posted 19 October 2017 - 02:36 PM

Lieutenant

• Player
  • 21903 battles
  • 1,604
  • [PRASE] PRASE

View PostJmeno1, on 19 October 2017 - 01:32 PM, said:

Ve stávajícím MM se tier 8 vůbec nevyplatí. Pořád proti tieru 10, to nemůže dlouho bavit.

Súčasný MM je skrátka prasacina. 

PentyBoy #16 Posted 19 October 2017 - 04:08 PM

Private

• Player
  • 11412 battles
  • 18

View PostLaughingBeast, on 19 October 2017 - 10:25 AM, said:

Nechej si CDC a nauč se s ním hrát. Zkus to jako s lajtem. Vyměnit ho není za co. Z toho co se nabízí, je pořád nejlepší (dle mě), Snad jedině Strv S1 a to pro slušný výdělky.

Čo je nezrozumiteľné na tom čo som napísal vyššie? :) Ja som ho hral ako s LT a jeho herný štýl mi vyhovoval a vyhovuje, ale bol nerfnutý na nehrateľnú úroveň (napr. dnes asi 4 hry z toho v 2 ammorack aj po oprave...). Keď je hranie utrpenie tak to asi nemá cenu.

MadBugieSVK #17 Posted 02 November 2017 - 09:07 AM

Warrant Officer

• Player
  • 19294 battles
  • 544
  • [_AF_] _AF_

CDC by som nevymieňal... maximálne teraz tak za to mierne buffnuté FVčko, ale tam je naozaj drahá munícia... takže na zárobky to pre priemerného hráča moc nebude... CDC ale potrebuje naskillenú posádku... bez maskovania, opráv, dohľadu atd. to nemá zmysel...

CDC treba hrať, ako tu bolo spomenuté ako skauta... k tomu treba aj prispôsobiť posádku... depresia dobrá, a v dnešných časoch OP TDčiek a otravných artín, ktorých je skoro v každej hre kopec, treba hrať veľmi opatrno... lebo CDC je veľké papierové lákadlo... môže byť pri vás 5 spotnutých tankov, isté je že ten "scumbag" poletí na vás...

_Poles_ #18 Posted 08 November 2017 - 08:35 PM

Warrant Officer

• Player
  • 6840 battles
  • 623
  • [NR-CZ] NR-CZ
CDC co do ritky bouncne bl10? jasna volba.....na vydelky bez 3 skill posadky asi neeee ale dneska co nema pohyb a slusne kamo se nechyta...krom OP osmicek ktere v shopu nekoupis

bobitwo1 #19 Posted 25 November 2017 - 09:46 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 12779 battles
  • 1,134
mám otázku IS-6 vs 112, čo sa viac oplatí? viem, že to nie je stredný tank, ale nechce sa mi zakladať nové vlákno kvôli tomu

Edited by bobitwo1, 25 November 2017 - 09:47 AM.

guthas #20 Posted 25 November 2017 - 09:56 AM

Major

• Moderator
  • 38085 battles
  • 2,901
  • [BIA] BIA

Ani jedno. Vykašli se na tyhle heavyny a raději si kup Lowe.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users