Jump to content

Pro pobavení

• Please log in to reply
2730 replies to this topic

snipst6 #2721 Posted 21 August 2019 - 02:20 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 5410 battles
  • 1,434
  • [DF-CZ] DF-CZ

View PostLeeroy_YOLO, on 20 August 2019 - 05:51 PM, said:

Tak tohle do tohoto vlákna spadá přesně, tohle mě opravdu pobavilo :D

Když jsem si přečetl odpoledne ten příspěvek od Missclicka, taky jsem to (asi vlivem znalosti historie diskuse ) pochopil tak, jak to Missclick myslel, ale jakmile jsem si přečetl příspěvek od JiriCV, tak jsem tu druhou možnost hned viděl :D

P.S., taky mám raději srozumitelnější věty než např. věty typu "vyměním auto za koně " - má auto a chce koně, nebo naopak ? :D :hiding:

Přesně.Musí se psát tak aby to nemátlo...

Například:Vymením ojetého Pionýra za neojetou pionýrku...:trollface:

HezkyKralik #2722 Posted 22 August 2019 - 03:32 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16683 battles
  • 756

Chudák asi neví, že ty tanky má zkoumat dál :D

snipst6 #2723 Posted 24 August 2019 - 04:42 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 5410 battles
  • 1,434
  • [DF-CZ] DF-CZ

Tak jsem našel film,který jsem viděl hóóódně dávno:trollface: Ach jo 80-90 léta to byla doba:harp:

P.S.: Klasika amíci to drtí,nejdou trefit,mají téměř nekonečné zásobníky a nepřátelé jsou totálně mimo...Hezká cesta zpět,ky stačilo když se hodně střílí  a už to mělo úspěch :trollface:

Edited by snipst6, 24 August 2019 - 04:45 PM.

Koggli #2724 Posted 04 September 2019 - 10:24 PM

Captain

• Player
  • 11038 battles
  • 2,440
  • [SVINE] SVINE

Koupil jsem si novu tiskárnu jak jsem zde už někde avizoval a přepadla mě tvůrčí múza. Tak jsem si ze zdejší inspirace vytvořil kalendář na září. Vytištěno to bylo na papír 4x A4. Barvy jsou nic moc protože je šetřím tak jsem dal tisknout jako koncept a ještě zapnul nějaký šetřící režim v nastavení tisku který uspořil prý až 15% inkoustu. Pak jsem to prostříhal a nalepil na karton. Pak už jen pověsil na zeď. 

Výsledná velikost cca 48x35 cm.

Libí se mi, že ty barvy pěkně k sobě pasují.:trollface:

Z malého obrázku se těžko dělá ostrý velký, ale mě to stačí a příště už budu chytřejší "drahouši" a obrázky budou lepší.:teethhappy:

Hateři pozor, hrozí újma na duši....

HezkyKralik #2725 Posted 08 September 2019 - 04:38 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16683 battles
  • 756

Edit: AliExpress jede xD

Edited by HezkyKralik, 08 September 2019 - 06:42 PM.

WickedBoberto #2726 Posted 12 September 2019 - 06:34 PM

Moderator

• Moderator
  • 10610 battles
  • 15
  • [CSDR] CSDR

Smazal jsem některé nevhodné příspěvky, které na fórum opravdu nepatří.

Díky za pochopení! :)

Baneus #2727 Posted 17 September 2019 - 06:34 AM

Warrant Officer

• Player
  • 39019 battles
  • 610

Mamon a Konzum (Český dialog)

Místo sportu, koníčků a kultury se lidé věnují konzumu. Zboží se stalo drogou a zdánlivě přesycený člověk konzumní společnosti bezmocně podléhá permanentnímu svodu demagogické reklamy. Dokonce ani přesycenost jej nedokáže zastavit. Vytráví a začne znovu. Trh kapitalistické podnikavosti na jedné straně osvobodil sta milióny lidí z bídy a hladu, na druhé straně zaplavuje svět odpadem, a obezita se stala téměř stejným ohrožením jako hladomor. Marxistické odcizení dobře vyjadřuje tenhle český vtip: „dře jak mezek v práci, která ho ani nebaví, aby kupoval, co ani nepotřebuje.“

Rumble59 #2728 Posted 18 September 2019 - 06:42 PM

Private

• Player
  • 2917 battles
  • 3

View PostBaneus, on 17 September 2019 - 05:34 AM, said:

Už to neber. Pokud nic nebereš, měl bys začít.

roadyck #2729 Posted 18 September 2019 - 07:24 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 1080 battles
  • 3,434

View PostKoggli, on 04 September 2019 - 09:24 PM, said:

Koupil jsem si novu tiskárnu jak jsem zde už někde avizoval a přepadla mě tvůrčí múza. Tak jsem si ze zdejší inspirace vytvořil kalendář na září. Vytištěno to bylo na papír 4x A4. Barvy jsou nic moc protože je šetřím tak jsem dal tisknout jako koncept a ještě zapnul nějaký šetřící režim v nastavení tisku který uspořil prý až 15% inkoustu. Pak jsem to prostříhal a nalepil na karton. Pak už jen pověsil na zeď. 

Výsledná velikost cca 48x35 cm.

Libí se mi, že ty barvy pěkně k sobě pasují.:trollface:

Z malého obrázku se těžko dělá ostrý velký, ale mě to stačí a příště už budu chytřejší "drahouši" a obrázky budou lepší.:teethhappy:

Hateři pozor, hrozí újma na duši....

Pobavils. Musíš na to jít jinak. Fotopapír je podmínkou, jinak to nikdy nebude ke koukání. Pak je třeba kupovat tiskárnu se zásobníky, které se dají dolévat nebo jsou uplně mimo tiskárnu. Také jsou k mání tiskárny, do kterých se dají koupit inkoustové cartridge za hubičku. https://www.naplnedotiskaren.cz/naplne-pro-tiskarnu-Canon-Pixma%20IP%207250.html

Tiskárna se prostě kupuje podle toho, jak levné se do ní dají sehnat inkousty a nikoliv, podle toho, jak je levná tiskárna nebo, kolik má funkcí :girl:

Edited by roadyck, 18 September 2019 - 07:24 PM.

Koggli #2730 Posted Yesterday, 12:15 AM

Captain

• Player
  • 11038 battles
  • 2,440
  • [SVINE] SVINE

Až na to, že nepotřebuji tisknout fotky, to jsem jen zkoušel tisknout v barvách protože jsem víc jak dva roky měl jen černou barvu. Navíc jsem tiskl jen v konceptu. Dále nepotřebuji tisknout pořád, ale tak zhruba jednou za tři měsíce. Stará tiskárna se už prostě musela dlouho přemlouvat, mimo jiné papír se musel zakládat ručně a po jednom listu protože ho muchlovala a trhala ( vadný přítlak a pojezd papíru ), než se mi podařilo něco vytisknout tak nejméně 10 až 20 listů se zničilo, plus 10 špatným nedokonalým tiskem (  zasychaly trysky v neorigo kazetě ) .:facepalm:

Samozřejmě, že jsem si fotopapír zakoupil a to jak lesklý tak matný avšak nakonec jsem zjistil, že by tisk fotek byla pro mě zbytečnost když to mám fakt primárně jen na dokumenty.

Teď jsem spokojen. A doufám, že mi tiskárna vydrží co nejdéle:B 

roadyck #2731 Posted Yesterday, 08:54 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 1080 battles
  • 3,434

View PostKoggli, on 18 September 2019 - 11:15 PM, said:

Až na to, že nepotřebuji tisknout fotky, to jsem jen zkoušel tisknout v barvách protože jsem víc jak dva roky měl jen černou barvu. Navíc jsem tiskl jen v konceptu. Dále nepotřebuji tisknout pořád, ale tak zhruba jednou za tři měsíce. Stará tiskárna se už prostě musela dlouho přemlouvat, mimo jiné papír se musel zakládat ručně a po jednom listu protože ho muchlovala a trhala ( vadný přítlak a pojezd papíru ), než se mi podařilo něco vytisknout tak nejméně 10 až 20 listů se zničilo, plus 10 špatným nedokonalým tiskem (  zasychaly trysky v neorigo kazetě ) .:facepalm:

Samozřejmě, že jsem si fotopapír zakoupil a to jak lesklý tak matný avšak nakonec jsem zjistil, že by tisk fotek byla pro mě zbytečnost když to mám fakt primárně jen na dokumenty.

Teď jsem spokojen. A doufám, že mi tiskárna vydrží co nejdéle:B 

Aha! Pak bych ale na barvu hodil bobek a koupil bych nejlevnější laserovou tiskárnu. Mám jednu a toner mi tam vydrží asi 2 roky :girl: a pak mi ho za 600,- vymění za repas.

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users